תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    שלום, יש לי בעיה בלייב (כמו שחלק מכם יודעים כי חרשתי על הנושא פה) וניסיתי כבר הכל ושאני אומר הכל אני מתכוון להכל, אני לא מתכוון שתמשיכו לנסות לעזור לי, אני כותב את זה כי לפי כל מה שחקרתי הגעתי לשתי ברירות: הראשונה, לשלוח את הבוקס לארה"ב במידה והבעיה היא באמת בבוקס, או שאני צריך לבדוק במקום אחר כי אולי הבעיה היא איכשהו ברשת אצלי אז ניסיתי למצוא מקום אחר לבדוק בו ולכל מי שבדקתי יש רשת אלחוטית. מי שהוא פה יכול להציע מקומות שאפשר לבדוק בהם או משהו דומה?

תודה מראש לעוזרים!

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי רועי 123
    שלום, יש לי בעיה בלייב (כמו שחלק מכם יודעים כי חרשתי על הנושא פה) וניסיתי כבר הכל ושאני אומר הכל אני מתכוון להכל, אני לא מתכוון שתמשיכו לנסות לעזור לי, אני כותב את זה כי לפי כל מה שחקרתי הגעתי לשתי ברירות: הראשונה, לשלוח את הבוקס לארה"ב במידה והבעיה היא באמת בבוקס, או שאני צריך לבדוק במקום אחר כי אולי הבעיה היא איכשהו ברשת אצלי אז ניסיתי למצוא מקום אחר לבדוק בו ולכל מי שבדקתי יש רשת אלחוטית. מי שהוא פה יכול להציע מקומות שאפשר לבדוק בהם או משהו דומה?

תודה מראש לעוזרים!
    (כמעט) לכל מי שיש רשת אלחוטית יש גם ראוטר אלחוטי בבית ולראוטר הזה יש, בנוסף לרשת האלחוטית, גם איזה שלושה/ארבעה חיבורי Ethernet שאליהם אתה יכול לחבר את הבוקס.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    במקרה שאתה לא מסתדר קח את המודם תתחבר ישירות
    לבוקס עד שתבין איך לסדר את זה.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    היום בדיוק ניסיתי להתחבר וזה לא עבד.מה זה אומר חיבור ethernet? כי יכול להיות שכבר ניסיתי את זה ואני לא יודע שקוראים לזה ככה

עריכה: שאמרתה להיתחבר למודם ולנסות לשנות דברים למה התכוונת?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    היום בדיוק ניסיתי להתחבר וזה לא עבד.מה זה אומר חיבור ethernet? כי יכול להיות שכבר ניסיתי את זה ואני לא יודע שקוראים לזה ככה

עריכה: שאמרתה להיתחבר למודם ולנסות לשנות דברים למה התכוונת?

חיבור Ethernet זה חיבור רשת רגיל, כמו החיבור רשת של הבוקס (הרשתות שאנחנו עובדים איתן היום נקראות רשתות Ethernet, זה סוג של פרוטוקול תקשורת).
    אני לא חשבתי על זה, אבל זומביט צודק. אם יש לך מודם ADSL עם חיבור רשת אז אתה יכול לחבר אותו ישירות לבוקס ולהגדיר את הבוקס לבצע את הקישור לספק (דרך הגדרות PPPoE). זה אמור להיות די פשוט, עניין של הגדרות שם משתמש וסיסמה אבל אישית מעולם לא ניסיתי את זה כי יש לי מודם כבלים.

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    ניסיתי את זה ולקחתי את השם משתמש והסיסמה מהספק והכנסתי אותם בבוקס וזה לא עובד. פשוט אין לי מושג מה לעשות. מישהו יכול לאמר לי אם גם לו הייתה את הבעיה הזאת והוא יכול להגיד לי מה לעשות?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כמו שעומר אמר ניתן לחבר את הבוקס ישירות לכל ראוטר אלחוטי באופן חוטי. (פשוט עם הכבל לאחת היציאות של הראוטר)
    ניתן גם לחבר דרך המודם ישירות, אם זה לא מודם USB!
    כלומר אם המודם הוא בעצם מודם נתב. למעשה אני מחבר ככה את ה360 שלי. מה שהכי טוב זה להגדיר אותו כ"נתב" כלומר שיתחבר לבד לאינרטרנט. להגדיר דרכו את מאפייני החיבור ואז לחבר אותו ישר לבוקס בלי שום הגדרות בבוקס והוא ייתחבר.

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    אתה יכול להגיד בדיוק מה צריך לעשות כי לא הבנתי בדיוק מה אמרת

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה יכול להגיד בדיוק מה צריך לעשות כי לא הבנתי בדיוק מה אמרת
    אתה צריך לחבר אותו למחשב בלי לחבר את המודם לשקע הטלפון. לפתוח את הממשק משתמש דרך הדפדפן. (אתה מכניס את הפורט 192.168.0.10 או הפורט האחר שמוגדר. היוזר והסיסמא לדעתי ADMIN)
    שם אתה מגדיר את הפרטי התחברות ככה שהוא יתחבר אוטומטית לאינטרנט (בלי חייגן).
    אתה בודק שהוא אכן מתחבר. (ע"י שאתה גולש בדפדפן בלי חייגן מהמחשב)
    ואז פשוט מחבר אותו ל360.

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אתה צריך לחבר אותו למחשב בלי לחבר את המודם לשקע הטלפון. לפתוח את הממשק משתמש דרך הדפדפן. (אתה מכניס את הפורט 192.168.0.10 או הפורט האחר שמוגדר. היוזר והסיסמא לדעתי ADMIN)
    שם אתה מגדיר את הפרטי התחברות ככה שהוא יתחבר אוטומטית לאינטרנט (בלי חייגן).
    אתה בודק שהוא אכן מתחבר. (ע"י שאתה גולש בדפדפן בלי חייגן מהמחשב)
    ואז פשוט מחבר אותו ל360.
    בלבלת אותי לגמרי, אצלי הפורט שאמרת הוא הפורט של הראוטר לחבר מה למה לא הבנתי כלום...
    תסביר לי בדיוק מה צריך לחבר למה כי אתה מערבב פה בין המודם לראוטר לפי מה שאני מבין

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    המודם והראוטר הם אותו דבר - כי אני מדבר על המודם של בזק - הוא גם ראוטר...
    אותו תחבר למחשב ותמשיך כמו שכתבתי

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    ההוא שכתוב בתחתית שלו: "דגם: DSL600 E" או משהו כזה?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ההוא שכתוב בתחתית שלו: "דגם: DSL600 E" או משהו כזה?
    יכול להיות. אני מדבר על מודם נתב שקיבלת מבזק, שיש לו חיבור שהוא לא USB למחשב (אלא חיבור רשת.)

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    יש לי משהו שדומה להגדרה שלך אבל אתה יכול לבדוק?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש לי משהו שדומה להגדרה שלך אבל אתה יכול לבדוק?
    איך אני יכול לבדוק? בכל מקרה אם הוא מתחבר למחשב בחיבור רשת וגם יש לו ספק מתח נפרד, כנראה שהוא גם נתב.
    תנסה לחבר אותו למחשב בלי לחבר אותו לשקע הטלפון.
    ואז תפתח דפדפן ותכניס את הפורט שנתתי (אני מודיע שיכול להיות שצריך פורט אחר, אם יש לך דגם שכתוב עליו תכתוב). תגיע למסך כניסה. תכניס שם משתמש וסיסמא ADMIN (שם יכול להיות שזה שונה, אבל סביר שזה זה)
    שם צריך להגדיר את החיבור של הספק עם השם משתמש וסיסמא.
    אח"כ הוא יתחבר לאינטרנט לבד (כנראה בדרך תצטרך אתחול מחדש למודם לכבות ולהדליק...) ותבדוק שאכן ניתן לגלוש (ע"י סתם דפדפן במחשב)
    ואז אתה יכול לחבר אותו ל360 והכל אמור לעבוד.

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    תודה רבה עכשיו הבנתי הכול

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    טוב, ניסיתי מה שאמרת וזה... עובד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תודה ענקית לbozeman!!! ולכל שאר האנשים שעזרו לי!!

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    רק עוד דבר אחד שאני מחבר דרך המודם זה עובד אבל שאני מחבר לראוטר זה לא עובד. מישהו יכול לעזור לי בקינפוג של הראוטר?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    מוזר מאוד מה שקורה פה... אתה לא אמור לקנפג כלום בראוטר... אנחנו גם ניסינו לעקוף אותו ב7000 דרכים... לא יודע מה להגיד לך...

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    ההגדרות באקס בוקס צריכות להיות כולם בהגדרות המפעל?

ודרך אגב ניסיתי להוריד דמו והגעתי לחלק שצריך לתת את כל הפרטים והיה שם גם מספר טלפון איזה מספר אני צריך לתת?

עריכה: לא משנה הצלחתי להתחבר דרך הראוטר והכול פועל טוב תודה רבה למי שעזר לי במהלך כל הבעיה!

הרשמה