תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    תעשיית המשחקים הולכת וגדלה. משחקים גדולים, רציניים ומושקעים בעלי עלילות מרשימות שלא מביישות אף סרט הוליוודי הולכים ונהפכים לדבר שבשגרה - ולעיתים, לצאת ממנה לא בדיוק קל. אם אתם מחפשים רגע של נחת (ולא, לא מגיא זוהר) - משחקי הארקייד כאן בשבילכם.
    אז מהם בעצם משחקי ארקייד? אלו משחקים קטנים וקצרים בד"כ - אבל היתרון הגדול שלהם על פני המשחקים האחרים בתעשייה הוא מחירם (לעיתים חינמיים, לעיתים יעלו לכם גרושים) ומקוריותם. אם אתם רוצים לנסות משחקי ארקייד שונים בשביל הכיף האישי שלכם - ובשביל עוד כמה רגעי מנוחה - הכתבה הזו בשבילכם.

Geometry Wars: Retro Evolved
    קשה לי לתאר במילים את Geometry Wars. אי אפשר להתווכח עם העובדות - בתור משחק ארקייד, הוא מצליח למדי. GW התחיל את דרכו כ'מיני-משחקון', מעין בונוס קטן, בPGR2 - משחק המירוצים הנהדר לקונסולת הXBOX. משם - הוא עבר לXBOX Live Arcade, והדרך למחשב האישי נסללה. הרעיון פשוט: תירה בכל המופיע על המסך, ותתחמק מכל האויבים. בכל זאת, במהרה תגלו כי ה'רעיון הפשוט' הזה לא כל כך פשוט לביצוע.
    אחד מהיתרונות של Retro Evolved הוא בהחלט המראה שלו: פיצוצים, זיקוקים והרבה אורות שונים ילוו אתכם במהלך המשחק. חסר לכם שאתם לא מגיעים למיליון נקודות...
    אגב, אם אתם מתעקשים לא לשלם 20 ש"ח - נסו את Grid Wars (להורדה מהירה משרתי Vgames), החיקוי החינמי שלו.

Peggle Extreme
    גם הגיימרים הרציניים ביותר לא יוכלו לעמוד בפני Peggle. וכך גם אני.
    בPeggle, יהיה עליכם לשחרר בכל פעם כדור (מתוך עשרה בשלב) על מנת לפגוע בכדורים הכתומים ולסיים את השלב. אם חשבתם שGeometry Wars ממכר, חכו עד שנסו אותו...
    Peggle Extreme הוא אמנם משחק קצר - אך הוא יספק לכם לפחות שעה של הנאה. תוכלו גם לרכוש את Peggle Deluxe, משחק ארוך יותר, מרשת הSteam. הלהיט הספיק כבר להגיע לiPod ובקרוב יגיע לXbox Live Arcade.

Crayon Physics
    מתים על פיזיקה? יודעים לתכנן בצורה מושלמת? CP הוא המשחק בשבילכם. אמנם הוא מכיל רק 7 שלבים קצרים, אבל מכאן יכול לצאת רק טוב. חצי שעה מקסימום - זה הזמן שיקח לכם לסיים אותו - אבל הוא פשוט נהדר. הרעיון הוא לצייר בעזרת העכבר שלכם מלבנים וריבועים, וע"י כך לגרום לכדור המופיע בשלב להגיע לכוכב.
    המשחק הוא חינמי - להורדה!

Masq
    אל תרשו לעצמכם לפספס את ההרפתקה הנהדרת הזו. אחרי הכל, כשיש לך עלילה נהדרת בשחור לבן, מי צריך חופש פעולה כמו בCrysis?
    המשחק סובב על פי ההחלטות שלכם - ושלכם בלבד. גם אחרי שסיימתם אותו בפעם הראשונה, תוכלו תמיד לחזור לסיבוב שני ושלישי על מנת לנסות כיוונים אחרים בעלילה.
    המשחק הוא חינמי - להורדה!

אושר בלי גבולות
    אם במקרה בדקתם את הביקורת של Vgames על המשחק, אתם בוודאי יודעים על מה מדובר: משחק בעל גרפיקה עלובה, אבל עלילה נהדרת והומור ישראלי מהסוג הטוב ביותר. שני אנשים בלבד עבדו עליו - ו... וואו, זה מרשים.
    תוכלו להוריד אותו בחינם מהשרתים המהירים של Vgames.

אני מקווה שבקרוב תזכו לחלק 2 D:

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    תאמין לי, אלה המשחקים הכי טוב שיש.

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    Geometry Wars
    לויי ממש טוב

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    השגתי לעצמי עותק של GEOMETRY WARS ושל-PEGGLE DELUXE
    משחקים מעולים!

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    השגתי לעצמי את peggle extreme, אבל אני לא בטוח אם שווה לי geometry wars, מה דעתכם?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Guts
    השגתי לעצמי את peggle extreme, אבל אני לא בטוח אם שווה לי geometry wars, מה דעתכם?
    כן. בשלוש מילים - כן כן כן. משחק ממכר בטירוף, בתמורה ל20 ש"ח בלבד.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    כן. בשלוש מילים - כן כן כן. משחק ממכר בטירוף, בתמורה ל20 ש"ח בלבד.
    מומלץ בחום!!!! משחק ענק בטירוף! (PEGGLE EXTREME זה חינמי וזה סוג של דמו)
    המשחק המלא זה PEGGLE DELUXE שגם אותו קניתי שזה משחק פשוטט ממכר!
    אבל GEOMETRY WARS זה דבר ממכר..וזה עולה רק 20 ש''ח..אתה חייב אחד כזה!

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    מומלץ בחום!!!! משחק ענק בטירוף! (PEGGLE EXTREME זה חינמי וזה סוג של דמו)
    המשחק המלא זה PEGGLE DELUXE שגם אותו קניתי שזה משחק פשוטט ממכר!
    אבל GEOMETRY WARS זה דבר ממכר..וזה עולה רק 20 ש''ח..אתה חייב אחד כזה!
    את Extreme סיימתי, וכרגע סיימתי את Peggle המקורי. נתקעתי בערך שעה+ בשלב לקראת הסוף, אבל סיימתי בהצלחה D:
    אני חייב להגיד שהמצבים המאתגרים באחד ממצבי המשחק מוסיפים עוד לא מעט זמן לזמן המשחק המקורי.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    את Extreme סיימתי, וכרגע סיימתי את Peggle המקורי. נתקעתי בערך שעה+ בשלב לקראת הסוף, אבל סיימתי בהצלחה D:
    אני חייב להגיד שהמצבים המאתגרים באחד ממצבי המשחק מוסיפים עוד לא מעט זמן לזמן המשחק המקורי.
    אה כן, התכוונתי לdeluxe. יש איזהשהיא דרך לבדוק את Geometry Wars לפני שאני קונה?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Guts
    אה כן, התכוונתי לdeluxe. יש איזהשהיא דרך לבדוק את Geometry Wars לפני שאני קונה?
    יש את Grid Wars, אבל אני חייב להגיד לך שהמקור הרבה יותר טוב. וכן - יש דמו. אם אתה בעל
    Vista, הקלק כאן. הדמו מאפשר לך לשחק, אם אני לא טועה, 4 דקות של Gameplay. אני לא זוכר בדיוק... אם אתה בעל XP, אני לא חושב שיש גרסת הדגמה (תקנו אותי אם אני טועה, אבל בMSN GAMES זוהי גרסה מותאמת לWindows Vista שתומכת בDX10, ובSteam אין את זה).

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    Geometry Wars נראה מעולה! אני חושב שאני אשיג אותו, ואני מקוה שהוא מספק הרבה אקשן...
    אבל לא הבנתי את הרעיון בPeggle Extreme, ההסבר מאד לא מפורט.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי nir_goren
    Geometry Wars נראה מעולה! אני חושב שאני אשיג אותו, ואני מקוה שהוא מספק הרבה אקשן...
    אבל לא הבנתי את הרעיון בPeggle Extreme, ההסבר מאד לא מפורט.
    עקוב אחר התמונה - אתה רואה את המספר ואת הכדורים עם הקפיץ בצד שמאל במסך? אלו הכדורים שנותרו לך (שאותם אתה יורה מלמעלה, כפי שאתה רואה). עליך לירות את הכדורים כך שבסופו של דבר יפגעו בכל הכדורים והמלבנים הכתומים (ישנם כתומים וכחולים), לפני שהכדורים בצד יגמרו. אם הכדור ששלחת בסופו של דבר נוחת בתוך ה'סל' הזה שאתה רואה למטה (שזז מצד לצד), יש לך Free Ball. במשחק המקורי (Peggle Deluxe) ישנם 55 שלבים לעומת עשרה בPeggle Extreme, עם מאסטרים שונים (חיות מסוימות, אפשר לראות את חד הקרן בExtreme) שלכל אחד מהם כוח מיוחד שאתה משיג לזמן מסוים אם אתה מצליח לפגוע בכדור ירוק (מלבד הכתומים והכחולים, יש ירוקים - כוחות מיוחדים, וורודים - Extra Points).

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    אוקי, עכשיו יותר מובן.
    אבל מה קורה אם פוגעים הכחולים? ואם הכדור פוגע בקורות האלה הוא חוזר? האם שאתה פוגע בכדורים הם נעלמים?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי nir_goren
    אוקי, עכשיו יותר מובן.
    אבל מה קורה אם פוגעים הכחולים? ואם הכדור פוגע בקורות האלה הוא חוזר? האם שאתה פוגע בכדורים הם נעלמים?
    שום דבר לא קורה אם פוגעים בכחולים - הם נותנים נקודות, אבל ע"מ לסיים שלבים צריך לפגוע בכל הכתומים. כאשר אתה פוגע בכדורים הם נעלמים בסוף התור. הקורות האלו זה משהו מיוחד שאין בכל שלב - לכל שלב עיצוב שונה. לדוגמא, בPeggle Extreme (וגם במקורי) יש קטעים עם פורטלים וכו', בקיצור - הוא בהחלט שווה את הכסף שלך. אם יש לך nVidia נסה את Extreme.

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    סיימתי את דלוקס + כמה צ'לנג'ים. וגם את אקסטרים כשקניתי את הOB.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הרשמה