תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 60
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    משחק Soul Caliber IV מקבל דמויות מיוחדות מסדרת Star Wars. יתירה מזאת גירסאות הPS3 וה360 מקבלות דמויות שונות!
    עפ"י הפרסומים נוכל להינות מלשחק את Darth Vader בגירסת הPS3 ואת Yoda בגירסת ה360. כמובן כל דמות תאחוז בחרז אור מרשימה... מכיוון שהדמויות יהיו בלעדיות לכל קונסולה, לא נוכל לערוך קרב בין השניים, אלא אם החברים הטובים שם למעלה יואילו בטובם לשחרר תוכן להורדה עם הדמויות החסרות לקונסולות השונות.
    צפו בטריילר החדש המראה את הדמויות!

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    איזה הזוי זה. חחח...

אבל אין ספק שתוספת מדליקה.

http://www.gametrailers.com/game/4981.html

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    (הוספתי את הטריילר אם לא ראית בכתבה)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה קשור יודה לעולם?
    אם כבר שישימו את לוק סקייווקר או דמות באמת מגניבה ל-360.
    קצת נדפקנו לא? ווידר פי 100% יותר מגניב.
    למרות שהרווחנו בגורם השעשוע, לא שזה עוזר למשהו אבל עדין.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חצוף אתה, אמרתי, ככה לרדת על יודה.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    בוזומן, אתה מעריץ של יודה?
    לפי דעתי וידר באמת יותר מגניב מיודה אבל אל תשלח אותי למפקדת star wars כמו שאיימת לשלוח אותי למפקדת oblivion....
    דרך אגב יודה ווידר נראים מהמם במשחק הזה!!!

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני דווקא לגמרי בעד יודה. אני חושב שהוא דמות הרבה יותר מתאימה ל-360 (ירוק וסייבר ירוק).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני דווקא לגמרי בעד יודה. אני חושב שהוא דמות הרבה יותר מתאימה ל-360 (ירוק וסייבר ירוק).
    בדיוק כמו שדארת' וידר מתאים לPS3, שחור...
    אגב אני לא בעד אף אחד, אבל שיש לי סוף סוף אפשרות לתגובה כזאת שאני לא אנצל אותה?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אז זה בעצם סוגר לגמרי את הויכוח על האם הPS3 הוא ה-DARK SIDE...

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה בעצם סוגר שהPS3 הולך להכחיד את הXBOX360

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    חשבתי שCES כבר ממש גרוע השנה... עד שראיתי את זה!
    וואו, זה פאקינג מדהים.
    החדשות הכי טובות שהיו לאחרונה. פשוט מדהים.

ויידר באמת יותר מגניב, אבל הייתי מת ליודה. אני מתפלל שתהיה אפשרות להוריד את הדמות השנייה, אפילו בתוספת של 2-5 דולר אני בכיך הייתי משלם על זה.

ראיתי את זה ב-6 בבוקר ולא היה לי זמן להגיב אחרת הייתי מאחר לעבודה (למרות שבסוף גם ככה איחרתי בגלל חברה שלי שמתארגנת שעה) אבל כל היום הייתי שמח.
    זה פאקינג אדיר!
    עשה לי את ההתלבטות אם לקנות או לא - הרבה יותר קלה. לא יכול לחכות כבר לשחק בויידר...

ויידר נראה מעולה, וגם יודה. ושניהם מתאימים לקונסולה שלהן, למרות שאולי הייתי הולך על BOBA FETT ל360, אבל אין לו חרב. יודה פחות מתאים לסגנון האמנותי. כמו שהיה עם LINK במשחק הקודם על הקיוב. הכי מתאים היה SPAWN ל360, אבל לינק היה ממש מגניב.

נדב, לוק סקייווקר לא מספיק מעניין אמנותית כדי לשים אותו. נראה סתם ילד עם חלוק. זה היה משעמם לרנדר אותו בכלל. שום ייחוד אין לו.

אם המשחק אי פעם ייצא לווי - הוא בטח יקבל את JARJAR... או R2D2...

בלי שום קשר - המשחק נראה כ"כ טוב גרפית... ואנימציות באמת מעולות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    זה היה בטרילוגיה הקודמת (אתה יודע, זאת עם הPS2), בטרילוגיה שלאחר מכן הצד האפל הושמד יחד עם כוכב המוות על ידי צעיר חדש בשטח (נשמע מוכר?)
    ויובל, תאמין לי שלוק הרבה יותר מתאים מיודה.
    יודה נלחם בחרב אור זה משעשע, כמעט קומי.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    PWND.

בכל מקרה, יש סיבה ברורה להופעה של דמות מגניבה בגרסה של הפס3 כנגד דמות הרבה פחות מגניבה בגרסה של ה-360:

הגרסה של הפס3 זקוקה לבוסטר קטן בשביל שהיא תוכל למכור בכמויות גדולות מספיק, ועל כן בא דארת' ווידר הדמות של סטאר וורס, הבחור שאין מעריץ אחד של סטאר וורס שלא רצה בזמן זה או אחר לשחק בו במשחק כלשהו.

הגרסה של ה-360, לעומת הגרסה של הפס3, בכל מקרה תמכור טוב, ולכן היא זקוקה הרבה פחות לדמות סופר מגניבה כמו ווידר שתמכור את המשחק.

בין אם זה נכון או לא, יודה עדיין מגניב, אבל לא בתור לוחם...

נב. רק למקרה שמישהו לא חד מספיק, מטרת הפוסט הזה היא להיות קומית ולא לצאת בהצהרות חד משמעיות. (אתם לא מאמינים כמה ריבים כבר יצרתי בכל מיני מקומות עם אימרות כמו הנ"ל).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    להזכירך מה קרה בסוף הטרילוגיה? אפילו וידר חזר בתשובה...

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני לא חושב ששמו את ויידר על הפס3 כדי שהגירסה תמכור טוב יותר. זה לא ממש השיקול. זה פשוט עניין של מה יותר מתאים...
    באנה, המודל של ויידר נראה ממש כמו פס3 שחושבים על זה. אם הקונסולה הייתה רובוטריק - אין ספק בכלל שהיא הייתה הופכת לויידר
    יודה ממש מגניב נדב, אני לא יודע מה אתה מתלונן. כן, הוא קומי מעט, אבל הוא מהיר ועושה סלטות וכו'...
    לוק פשוט משעמם. אם הייתי זה שעושה אצלם את המודלים - הייתי מתפטר אם היו נותנים לי לעשות מודל של לוק. קודם כל - זה בחיים לא היה יוצא באמת דומה. והיו מלא תלונות. דבר שני - יודה הרבה יותר מעניין והרבה יותר מגניב. לוק לא מגניב. הוא הדמות הכי משעממת בכל הסרטים.

אה! אתה יודע מה היה מ-מ-ש מתאים? דארת' מול. זה היה מעניין!
    וגם סידיוס מתאים ל360, אבל הוא פחות מוכר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סתם יודה מרגיז אותי, אני רוצה את דארת' ויידר ויודה (ואני לא כזה מעריץ SW, אם היו מציעים להוריד את ויידר בXBL בשביל איזה 3$ עדין לא הייתי מוריד).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נראה לי שהם ייתנו להוריד אבל רק אחרי תקופה מסויימת, אבל בכלל לא ברור אם המשחק ייתמוך בהורדות של דמויות.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני משוכנע שתהיה אפשרות אחרי איזה חודשיים להוריד את הדמות השנייה, ואולי אפילו נוספות, תמורת תשלום מסויים.
    הם יעשו ככה מלא כסף

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אפשר לחשוב על עולם שלם של דמויות שרק מחכות להכנס למשחק... זה בסוף עוד יצא SSBB...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני משוכנע שתהיה אפשרות אחרי איזה חודשיים להוריד את הדמות השנייה, ואולי אפילו נוספות, תמורת תשלום מסויים.
    הם יעשו ככה מלא כסף
    שונא דברים כאלה, אם בניתם את הדמות וכבר הכל מוכן אז שחררו את זה עם המשחק, אל תגרמו לי לשלם לכם כדי לקבל את המשחק השלם למרות ששלמתי מחיר מלא.

הרשמה