תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    מה טקטיקה שלכם במשחק?
    אני אוהב לרוץ לאמצע קרב עם רובה אוטומטי, לכן הורגים אותי הרבה .
    לפעמים אני אוקב (עם מפה מרשה) ומנשה ליראות בגב
    ממש ממש נדיר שבה לי להתקמפר ואני לוקח סניפר ומנשה להתנהג כמו במציאות, ז'א מחליף מקום אחרי כל היריאה .
    כשאני נפגש עם האוייב פנים מול פנים- לרוב אני מתישב או ממשיך לעמוד ולכוון- גם הורגים אותי .
    משאני מביל לבד- כל הטקטיקה שלי לא נכונה .
    גם רציתי לשעול, כאשר אתם נתקעים עם יותר מאוייב אחת- מה אתם עושים?
    אני מנשה להוריד את כוולם, בסוף רק פוגעה ונהרג .
    עז מה השיטותשלהם? עם יש למישהו טיפים להתנהגות בקרב?
    מישרוצה לדבר על שגיות כתיב-יכול לדבר...

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני אף פעם לא רצתי ככה סתם לתוך השדה קרב, אין לי ממש טקטיקה, אני די זורם במשחק עם מה שקורה.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    גם לי אין טקטיקה..
    אבל אם יש הרבה אוייבים בקבוצה אני בד"כ בא מאחוריהם,כשיש לך משתיק קול הם בקושי שמים לב שמישהו לידם מת

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    זה תלוי. לפעמים (כמו לפני 5 דקות ) אני רץ עם שוטגאן בין כולם ומוריד אותם. כיף חיים.
    אבל אני ממש אוהב סנייפר, אבל לא מהאלה שלוקחים סניפר ממלאים בקליימורים ויושבים שם כל המשחק, אלא אני רוב הזמן בתזוזה.
    אבל בעקרון.. כמו אסף.. די זורם עם המשחק [=

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    דווקא בזמן האחרון גיליתי את ההנאה שבסנייפר הראשון. פשוט כיף להרוג איתו.

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    מובן שזורמים עם המשחק, רציתי שתתנו כמה טיפים. אשעל מכוון:
    1.כשאתם נתקעים עם אוייב פנים מול פנים במרחק קטן איך אתם מתנהגים :א'עומדים ויורים, ב'מתישבים, ג' נשכבים, ד' קופצים מצד לצד ה'אוד משהו?
    2.מה במרחקים גדולים?
    3.כשאתם יוצאים מאחרי הפינה ורואים שמתקרבים עלייהם 3 חיילים,מה התגובה?
    4.כשאתם נמצאים באיזו מקום ומישהו יוראה בכם,אך לא יודעים מאיפו- מה התגובה?
    5.Stungrenade-מה לעשות?
    6.Flash?

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי greezlee
    1.כשאתם נתקעים עם אוייב פנים מול פנים במרחק קטן איך אתם מתנהגים :א'עומדים ויורים, ב'מתישבים, ג' נשכבים, ד' קופצים מצד לצד ה'אוד משהו? זזים מצד לצד ויורים בצרורות/אוטומת מלא תלוי במרחק.
    2.מה במרחקים גדולים? תשתמד בכוונת נקודה אדומה, תירה בצרורות. עם ה G36 ועם ACOG גיליתי שזה פשוט חרא גם כשיריתי בצרורות. אז ACOG = חרא.
    3.כשאתם יוצאים מאחרי הפינה ורואים שמתקרבים עלייהם 3 חיילים,מה התגובה? והלך אחורה לשנייה, זורק רימון הלם למקום שבו אני משער שיהיו (מאחורי הפינה), ואז מתפרץ ומרסס.
    4.כשאתם נמצאים באיזו מקום ומישהו יוראה בכם,אך לא יודעים מאיפו- מה התגובה? לקפוץ, ולרוץ..
    5.Stungrenade-מה לעשות? תשכב ותקווה שלא יראה אותך....או שתנסה לכוון לכיוון שלו ואולי הוא פשוט יכנס לך לכוונת ותצליח לפגוע בו.
    6.Flash?
    הבנת??

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי greezlee
    1.כשאתם נתקעים עם אוייב פנים מול פנים במרחק קטן איך אתם מתנהגים :א'עומדים ויורים, ב'מתישבים, ג' נשכבים, ד' קופצים מצד לצד ה'אוד משהו?
    2.מה במרחקים גדולים?
    3.כשאתם יוצאים מאחרי הפינה ורואים שמתקרבים עלייהם 3 חיילים,מה התגובה?
    4.כשאתם נמצאים באיזו מקום ומישהו יוראה בכם,אך לא יודעים מאיפו- מה התגובה?
    5.Stungrenade-מה לעשות?
    6.Flash?
    1. אם יש לו סנייפר פשוט ממשיכים לירות בו, הוא בחיים לא יפגע בך. אם יש לו רובה רגיל תרוץ אליו מהר ותוריד עם סכין.
    2. במרחקים גדולים ואתה שמת לב אליו והוא אליך פשוט תנסה לגרום לו לאבד אותך ואז תבוא אליו מבלי שהוא ישים לב ותחסל אותו.
    3. רימון הלם, רימון רגיל, וריסוס קטן של מחסנית.
    4. להיכנס למחסה הכי קרוב, ואם זה לא עובד ועדיין שרדתם את היריה הבאה, פשוט תחילף עוד פעם מקום.
    5. לירות כמו משוגע, כי אין משהו יותר טוב לעשות ולפחות יש סיכוי שתהרוג מישהו.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני תמיד רץ במעגלים סביב המפה, לפי המיקום של החברים אפשר לדעת לאיזה כיוון לרוץ, תמיד להגיע מהצד ההפוך לזה שבו נלחמים הכי הרבה, כי שם מתים
    כשמגיעים מהצד או מאחורה לקבוצת אויב אפשר לעשות הרבה כיף.
    אה, ואל תשתמשו ב-ACOG אם אתם לא צלפים, הנקודה האדומה ואפילו כוונת הברזל יורות יותר מהר וקלות יותר לכיוון בכל טווח חוץ מממש רחוק.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    תודה חברה! לזה התקוונתי, למי שיש טיפם שיתן לחברה! ושעילות גם.
    אגף, מישהו אוהב את ACOG בכלל? אני לא הסתדר איתה.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני הייתי שמח לעצות לגבי שימוש ב-One shots שהם לא רובי צלפים, כל מיני M14 כאלה שיורים כדורים בודדים. אתם משתמשים בהם כמו אקדח עם מעט לחיצות מכוונות או יותר כמו רובה אוטומטי?

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Shayze
    אני תמיד רץ במעגלים סביב המפה, לפי המיקום של החברים אפשר לדעת לאיזה כיוון לרוץ, תמיד להגיע מהצד ההפוך לזה שבו נלחמים הכי הרבה, כי שם מתים
    אה, ואל תשתמשו ב-ACOG אם אתם לא צלפים, הנקודה האדומה ואפילו כוונת הברזל יורות יותר מהר וקלות יותר לכיוון בכל טווח חוץ מממש רחוק.
    ACOG גם גרוע על סנייפרים X:

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    נכתב במקור על ידי Shayze
    אני הייתי שמח לעצות לגבי שימוש ב-One shots שהם לא רובי צלפים, כל מיני M14 כאלה שיורים כדורים בודדים. אתם משתמשים בהם כמו אקדח עם מעט לחיצות מכוונות או יותר כמו רובה אוטומטי?
    אני אוהב את G3, בM14 הכוונת קופצת מידי. השימוש תלוי במצב, במרחקים בודדים עם כיוון טוב, במרחקים קטנים -"עבודת עצבה" יוצאה כמעט כמו אוטומתי, עם מיומנות (או הגדרות של עכבר- יש כאלה שניתן לעשות כל לחיצה- כעילו 3) נשק טוב לכל המרחקים. RED DOT עוזרת טוב. ACOG-לא אוהב, למרחק קטן- לא שימושי, למרחקים דולים- תצחקו אבל לא מכוון!

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Shayze
    זה בערך מה שאני עושה...
    ולמשל, זה תלוי באיזה מפה אני משחק.
    אם זה Strike, אני לוקח סנייפר. אם זה Vacant, אני משתמש בספיד-שוטגאן כי זה ממש ממש יעיל שם, ואם זה סתם מפת DM כמו בוג, או קראש, אני לוקח את ה-M4 או את ה-AK-47 שלי ומפוצץ.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    M14 שליטה
    אפילו שיש לו ריקוייל כמו של פלוץ
    הוא חזק מאוד

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני בניתי לעצמי חמש חבילות לפי הקטעים שיש.
    בקראש אני משתמש בסנייפר או באסולט, לפעמים בSMG.
    בדקרוספייר סנייפר ומתיישב על המרפסת בפינת המפה, פשוט תענוג.
    בווט וורק שוטגן או LMG, שזה כיף.
    בשיפמנט תמיד LMG, כי פשוט אף פעם אין זמן לטעון אז לא צריך.
    וקנט SMG, יש לזה שימוש מעולה, ולפעמים שוטגן.
    אוברגרוון זה מפה שאני שונא, אבל אם כבר אז או סנייפר או אסולט.
    כל שאר המפות זה מה שמתחשק לי או איזה אתגר אני צריך להשלים.

דווקא יש כמה נשקים שממש כיף איתם בACOG, או בLMG (אני פשוט משחק בהרדקור אז ממילא לא צריך ממש כוונת לטווח קצר) ואז זה ממש כיף.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    בCOD2 הייתי לוקח רובה עם בולט אקטיון (לא סניפר) מישמכיר- Kar98, Enfild, Mosin ועושה נקוד טוב מבלי לקמפר על בודדים.בCOD4 לא הולך לי כל כך חלק,האמת שקצב המשחק יותר, הHeli מוסיף באלאגן.
    השיטה ללכת מסבב המפה די שימושית לכולם.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    ב COD4 עשו את הרובי צלפים הרבה פחות יעילים. אבל תחשבו שזה דווקא לטובה, עדיף ככה מאשר שכולם יקחו סנייפרים ויתקמפרו...

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי landau123
    ב COD4 עשו את הרובי צלפים הרבה פחות יעילים. אבל תחשבו שזה דווקא לטובה, עדיף ככה מאשר שכולם יקחו סנייפרים ויתקמפרו...
    צודק [email protected]

הצטרף בתאריך
    26.12.2007
    הם שמו מלא נשקים ממלחמת העולם השנייה..

M14
    M21
    MP44
    M60

יש עוד נראה לי..

הרשמה