תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    אוקיי, גמרתי עם הכנופייה הראשונה והרגתי להם את כל הבוסים, עכשיו שאני בעיר של הכנופייה Shai Gen אני צריך לרצוח איזה מישהו שקוראים לו Wang ושאני הולך לבניין האבטחה כל כך כבדה שלוקח לי שעה להרוג את כולם אבל הם פשוט לא מפסיקים לבוא, אז פשוט התחלתי להרוג לזרוק רימונים ולחפש עלייה בקומת חנייה של הבניין אבל אני לא מוצא דרך לעלות לכיוון של Wang והאבטחה בינתיים מכסחת אותי.
    צריך עזרה דחוף !! תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נדב - תכנס איתו בקואופ ותעזור לו...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    דבר ראשון, את הסינים צריך לתקוף בסוף. תעזוב אותם ולך על הרוסים.
    יש גם חשיבות לסדר שבו אתה הורג את הבוסים של כל כנופיה. לכל אחד יש אחריות שונה בארגון ואם אתה הורג את הבוס שאחראי על אימון כוחות יהיו פחות כוחות לבוסים האחרים, אם אתה הורג את הבוס שאחראי על ההתחמשות אז תהיה פחות תחמושת לאחרים וחוזר חלילה.
    בנוסף, עם ההתקדמות אתה נהיה חזק יותר וגם זה מאוד מקל עליך לתקוף בוסים קשים.
    בקיצור, אם בוס אחד לא הולך לך, עזוב אותו ולך לחפש אחד אחר. תחזור אליו אח"כ.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמו שעומר אמר, אם הורגים את הבוס שאחראי על גיוס כוחות אז לא יהיה RESPWAN של אוייבים כשאתה נלחם בבוסים.
    אם תהרוג את הבוס שאחראי על נשק לא יהיו להם נשקים מתקדמים וכו'.
    הכנופיה הרוסית היא השניה ברמת קושי והסינית הם הכי קשים אז שוב כמו שעומר אמר כבר עדיף לתקוף את הרוסים קודם ורק אז את הסינים.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כמו שעומר אמר, אם הורגים את הבוס שאחראי על גיוס כוחות אז לא יהיה RESPWAN של אוייבים כשאתה נלחם בבוסים.
    אם תהרוג את הבוס שאחראי על נשק לא יהיו להם נשקים מתקדמים וכו'.
    הכנופיה הרוסית היא השניה ברמת קושי והסינית הם הכי קשים אז שוב כמו שעומר אמר כבר עדיף לתקוף את הרוסים קודם ורק אז את הסינים.
    כבר הלכתי לרוסים והם קלים מדי ולא מאתגרים (גם על מצב פסיכי -.-) אז הלכתי לסינים וכן אני ידעתי את כל השיט שאחד אחראי על שהם רזים ולא משמינים ואחד על כושר גופני ואחד על אספקת נשקים ואחד שמגייס עובדים זרים וכו'........... וגם כל השיט של הפייר ארמס או הכוח וכל השאר.
    מה שאני שאלתי זה איפה העלייה לבניין כדי להרוג וונג כי אני לא מוצא דרך להגיע לקומות עליונות בבניין חוץ מהחנייה TTTTTT.TTTTTT

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    כבר הלכתי לרוסים והם קלים מדי ולא מאתגרים (גם על מצב פסיכי -.-) אז הלכתי לסינים וכן אני ידעתי את כל השיט שאחד אחראי על שהם רזים ולא משמינים ואחד על כושר גופני ואחד על אספקת נשקים ואחד שמגייס עובדים זרים וכו'........... וגם כל השיט של הפייר ארמס או הכוח וכל השאר.
    מה שאני שאלתי זה איפה העלייה לבניין כדי להרוג וונג כי אני לא מוצא דרך להגיע לקומות עליונות בבניין חוץ מהחנייה TTTTTT.TTTTTT
    וואנג זה זה בבניין הממש ממש גבוה?
    כי אם זה הוא אז אני זינקתי מבניין גובה שקרוב אליו לאחת הקומות היחסית עליונות ומשם פלסתי את דרכי למעלה.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    וואנג זה זה בבניין הממש ממש גבוה?
    כי אם זה הוא אז אני זינקתי מבניין גובה שקרוב אליו לאחת הקומות היחסית עליונות ומשם פלסתי את דרכי למעלה.
    אני מנסה אבל אני חייב 4star בזה כדי להצליח ואני רק 3 ו60. אין דרך יותר נורמלית להגיע?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    אני מנסה אבל אני חייב 4star בזה כדי להצליח ואני רק 3 ו60. אין דרך יותר נורמלית להגיע?
    רוב האזור הסיני בנוי ככה שצריך להיות בדרגות יחסית גבוהות בשביל לנצח שם בוסים (קפיצה גבוהה כדי להגיד לאמצע הבניין בלי צורך לעבור את רוב השומרים או פשוט הרבה חיים וכוח אש בשביל לעבור אותם בשלום) ככה שיהיה לך קשה לעבור אותו כך או כך.
    פשוט ככה המשחק מתוכנן, שיהיה לך קשה מדי באזור הסיני כשאתה בדרגה שלך.
    לך תאסוף קצת אג'יליטי אורבס ירוקים, זה הדבר הכי כיפי במשחק לדעתי וגם יתן לך את הכוכב הרביעי כדי שתצליח נגד הבוס הסיני.
    ד"א, הוא לא הבוס האחרון? למה אתה ישר רץ אליו לפני שאתה מביס את הבוסים הקטנים יותר?

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    רוב האזור הסיני בנוי ככה שצריך להיות בדרגות יחסית גבוהות בשביל לנצח שם בוסים (קפיצה גבוהה כדי להגיד לאמצע הבניין בלי צורך לעבור את רוב השומרים או פשוט הרבה חיים וכוח אש בשביל לעבור אותם בשלום) ככה שיהיה לך קשה לעבור אותו כך או כך.
    פשוט ככה המשחק מתוכנן, שיהיה לך קשה מדי באזור הסיני כשאתה בדרגה שלך.
    לך תאסוף קצת אג'יליטי אורבס ירוקים, זה הדבר הכי כיפי במשחק לדעתי וגם יתן לך את הכוכב הרביעי כדי שתצליח נגד הבוס הסיני.
    ד"א, הוא לא הבוס האחרון? למה אתה ישר רץ אליו לפני שאתה מביס את הבוסים הקטנים יותר?
    כי חוץ מהבוסים שאחראים לחומרי נפץ (שזה אומר מלא בזוקות לסופלי פוינטס ) שהם קצת מאתגרים הכל קל מדי =\ ויש לי כמעט 4 , אני לא יכול למצוא דרך חלופית להגיע עם 3 וחצי? (ניסיתי למצוא עלייה נורמלית בחנייה שמפוצצת שומרים, לא מצאתי)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    כי חוץ מהבוסים שאחראים לחומרי נפץ (שזה אומר מלא בזוקות לסופלי פוינטס ) שהם קצת מאתגרים הכל קל מדי =\ ויש לי כמעט 4 , אני לא יכול למצוא דרך חלופית להגיע עם 3 וחצי? (ניסיתי למצוא עלייה נורמלית בחנייה שמפוצצת שומרים, לא מצאתי)
    גמרתי את המשחק ביוני, אני לא זוכר אותו עד כדי כך
    אם אתה כזה נואש אני יכול להצטרף אליך למשחק מתי שהוא ולעזור לך.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    גמרתי את המשחק ביוני, אני לא זוכר אותו עד כדי כך
    אם אתה כזה נואש אני יכול להצטרף אליך למשחק מתי שהוא ולעזור לך.
    אין לי לייב עדיין, משום~מה הבוקס הדפוק הזה כל הזמן נכשל לי בזיהוי איי פי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    אין לי לייב עדיין, משום~מה הבוקס הדפוק הזה כל הזמן נכשל לי בזיהוי איי פי.
    דבר עם הספקית אינטרנט שלך.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכשל בזיהוי IP זה אומר שיש בעיה עוד לפני הספק.
    ברוב המקרים זה עניין של חוסר יכולת לקבל מהDHCP כתובת IP (אם לא קיים DHCP או שיש איזה בעית הגדרות או תאימות) או שזו בעיה פיזית ברשת (יכול להיות בעיה בכבל, יכול להיות בעיה בראוטר ויכול להיות בעיה בבוקס)

הצטרף בתאריך
    27.09.2007
    עיר
    חסוי
    את wang הורדתי שהיה לי 4 stars בהכול אחרת זה מאוד קשה וכמעט בלתי אפשרי...
    לך על הרוסים ותתאמן אחרי שיהיה לך 4stars בהכול לך לסינים ותעשה את wang אחרון..
    GT: royalkiller13

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למה אתה לא הורג את שאר הבוסים שיש באזור הסיני ורק אז הולך לוואנג? זה גם ישדרג אותך וגם יחליש אותו ככה שאתה מרוויח מכל הכיוונים.

ד"א, אני היחיד שהתאכזב שאפשר להגיע רק לדרגה של 4 כוכבים?
    אם הם היו נותנים לפחות בקפיצה להגיע לדרגה של נגיד 6 כוכבים הייתי משחק במשחק הזה 40 שעות במקום 15.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    לא מספיק לך base jump מלמעלה למטה? אתה רוצה גם לעשות אותו מלמטה למעלה?

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    אוקיי הגיע זמן השאלות:
    -למה אני צריך למלא עוד 100 אחרי שהגעתי ל4satr ומ'זה עושה?
    -הגעתי ל100 אחרי 4star ויש לי מן שתי קווים כאלה: "--" מה זה עושה?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    אוקיי הגיע זמן השאלות:
    -למה אני צריך למלא עוד 100 אחרי שהגעתי ל4satr ומ'זה עושה?
    -הגעתי ל100 אחרי 4star ויש לי מן שתי קווים כאלה: "--" מה זה עושה?
    לצערי הרב (ובאמת צער רב) התשובה לשתי השאלות האלה היא "כלום".
    אם הם רוצים לעשות כסף טוב אז שיתנו לעלות עד כוכב שישי ויוסיפו איזה 15 בניינים ממש גבוהים ועוד קצת אג'יליטי אורבס.
    אני בטוח שיש מספיק אנשים (כמוני למשל) שיהיו מוכנים לשלם 10$ על משהו כזה.

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לצערי הרב (ובאמת צער רב) התשובה לשתי השאלות האלה היא "כלום".
    אם הם רוצים לעשות כסף טוב אז שיתנו לעלות עד כוכב שישי ויוסיפו איזה 15 בניינים ממש גבוהים ועוד קצת אג'יליטי אורבס.
    אני בטוח שיש מספיק אנשים (כמוני למשל) שיהיו מוכנים לשלם 10$ על משהו כזה.
    אז בשביל מה יש את זה?
    ועכשיו שיש לי 4star בהכל ואני גומר ת'משחק אז מה אני עושה כדי להעלות את זה כי אז לא יהיו אוייבים לא?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי §Trap§
    אז בשביל מה יש את זה?
    ועכשיו שיש לי 4star בהכל ואני גומר ת'משחק אז מה אני עושה כדי להעלות את זה כי אז לא יהיו אוייבים לא?
    לא ממש הבנתי את השאלה.

הרשמה