תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 71
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    חלל. הגבול האחרון. בואו לחקור אותו ביצירת המופת של Bioware.

לסיקור המלא לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    25.10.2006

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    ת"א
    ציפיתי לפחות

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ברוב הביקרות אני מסכים חוץ מכמה דברים קטנים.
    לי לא היו בעיות טכניות כמעט. ומבחינתי הן ממש לא מורגשות. כמו כן הפסקול מדהים והדיבוב מדהים. הייתי נותן לו 9.
    סה"כ הצרה האמיתית שלו - קצר, קצר קצר. ולא רק זה שלפני שאתה מספיק להבין שהוא הולך להיגמר הוא נגמר. ולכן, ייתרון נוסף שלא ראיתי שכתוב - ניתן להמשיך ולשחק עם אותה דמות בדרגה והציוד שהגעת אליה שוב במשחק, כך שיש לו ערך משחק חוזר גבוה וכדאי לציין זאת.

הציון הסופי שלי - 94.

(נ.ב. אף מילה על גירסת האספנים!?)

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    אתה לא באמת אוביקטיבי בכל הקשור למשחק הזה

הקטע עם המעלית באמת מתסכל, ואותי אישית, המשימות הצדדיות מעצבנות, הן גם לדעתי לא מספיק מענינות וכייפיות כדי שה40 שעות משחק אם עושים אותן באמת יחשבו כמשחק של 40 שעות.

באמת הייתי נותן סאונד ופסקול 9, אחלה דיבוב וסאונד סך הכל.

קיצר אחלה ביקורת, ומשחק מעולה.

אהה כן, איך אפשר לעשות סקס עם חייזרית כחולה?

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    האנימציות של הדמויות לא משהו.... קצת התאכזבתי ששיחקתי במשחק כשראתי את סרטוני המעבר.
    בהשוואת הגרפיקה (אני מתכוון לאנימציות של הדמויות) עם UNCHARTED הוא בכלל לא מתקרב אליו אבל אני לא משווה ביניהם כי הם שונים (מאוד-מאוד).
    בסה"כ משחק מדהים, כן מגיע לו ציון גבוהה כמו 90.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי cha0s
    אתה לא באמת אוביקטיבי בכל הקשור למשחק הזה

הקטע עם המעלית באמת מתסכל, ואותי אישית, המשימות הצדדיות מעצבנות, הן גם לדעתי לא מספיק מענינות וכייפיות כדי שה40 שעות משחק אם עושים אותן באמת יחשבו כמשחק של 40 שעות.

באמת הייתי נותן סאונד ופסקול 9, אחלה דיבוב וסאונד סך הכל.

קיצר אחלה ביקורת, ומשחק מעולה.

אהה כן, איך אפשר לעשות סקס עם חייזרית כחולה?
    למה אני לא אובייקטיבי? אני מהמפתחים או בעלי המניות? בכל מקרה המעליות בד"כ לא הפריעו לי, וגם היה נחמד לשמוע "חדשות" במעלית על משימות שעשית.
    בכל מקרה המעלית היחידה המעצבנת היא בחללית עצמה. כל השאר היו סבירות לחלוטין.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    במיוחד על אורך המשחק:
    הרי 40 שעות משחק זה די סטנדרטי בזאנר (למעט אולי משחקי elder scroll). כמה שעות נותן the witcher? כמה נתן kotor הראשון? (לי הוא לקח 40 שעות בול) כמה שעות נתן fable? כמה נתן NWN2? כמה נתן jade empire?
    גם אם מסתכלים על קו העלילה הראשי - 15 שעות זה לא מעט. אובליביון למשל אולי נתן 100 שעות משחק עם משימות הצד, אבל קו עלילה ראשית הרבה יותר קצר - פחות מ-10 שעות.

ואני גם באמת לא מבין את הציון 8 לסאונד, לאור מה שנאמר בביקורת. כמה משחקים יצאו השנה (ובכלל) שהציעו מוזיקה מקורית ודיבוב טובים יותר?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    זה היה יכול להיות משחק כלכך יותר רחב היקף וכלך יותר מגוון.
    אם משווים אותו ל- Kotor, וההשוואה מתבקשת, הוא לא מתקרב לקרסוליים שלו עד כמה שזה מגיע למשימות צדדיות, גיוון, חופש פעולה ובניית דמויות.
    זה היה יכול להיות הממשיך הרוחני של KOTOR, ובמקום זאת מה שקיבלנו זה נסיון מפוספס להחזיר את ימי התהילה.
    הממשק מסורבל, המשחק קצר מדי ולינארי מדי, ואין יותר מדי מקום ל- Exploration אמיתי.
    אכזבה, פשוט אכזבה.
    אני קונה משחקים - כי מי שאין לו כסף לדלק, שלא יקנה אוטו!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Ambious
    זה היה יכול להיות משחק כלכך יותר רחב היקף וכלך יותר מגוון.
    אם משווים אותו ל- Kotor, וההשוואה מתבקשת, הוא לא מתקרב לקרסוליים שלו עד כמה שזה מגיע למשימות צדדיות, גיוון, חופש פעולה ובניית דמויות.
    זה היה יכול להיות הממשיך הרוחני של KOTOR, ובמקום זאת מה שקיבלנו זה נסיון מפוספס להחזיר את ימי התהילה.
    הממשק מסורבל, המשחק קצר מדי ולינארי מדי, ואין יותר מדי מקום ל- Exploration אמיתי.
    אכזבה, פשוט אכזבה.
    אני חושב שדווקא המשימות הצדדיות היו רבות ומגוונות. בהעיה שהעלילה הראשית סוחפת כ"כ שפשוט אתה אומר "נבצע אותן אחר כך" ואז פשוט המשחק נגמר...
    יש במשחק חופש פעולה רב ביותר, משימות מגוונות לדעתי, בניית דמויות שבהחלט משפיע על המשחקיות (לוחם, תכונות ביוטיות) ועם מספיק גיוון בין כולם. יש שמירה על רמה טובה ועליה בעוצמתיות שלך. הממשק מספיק סביר בשיל מי שהוא מכיר RPG וKOTOR בכלליות. (אולי באמת למי שזה המשחק הראשון שלו בזאנר זה קצת יותר מסובך) וכמה בעיות קטנות של חוסר הסבר (גם לי לקח פעמיים עד שהבנתי מה עושים במשחקונים הקטנים).
    אכזבה? ממש לא. רק ציפיה גדולה למשחק הבא...

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אחלה ביקורת...

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אחלה כתבה, נשמע משחק ענק. אני חייב לנסות אותו D:

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    אחלה כתבה, נשמע משחק ענק. אני חייב לנסות אותו D:
    בהחלט, לדעתי משחק חובה לכל בעל 360 אם זיקה כלשהי לנושא.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי bozeman
    בהחלט, לדעתי משחק חובה לכל בעל 360 אם זיקה כלשהי לנושא.
    האמתי שלא צריך כל כך זיקה לנושא...
    מערכת הקרב היא מערכת של משחק פעולה גוף שלישי מובהקת, וכמעט כולם אוהבים משחקי פעולה, אז רובם פשוט ייפתחו לעוד סגנון של משחק ביחד עם זה...

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    בכל משחקי התפקידים ששיחקתי בהם של החברה הזאת היה סצינות לסביות. מוזר

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי snirmana
    בכל משחקי התפקידים ששיחקתי בהם של החברה הזאת היה סצינות לסביות. מוזר
    מה שמוכר - מוכר...

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    איך אפשר להשוות אותם? חוץ מה- Citadel אין במשחק ולו סביבה פתוחה אחת! הכל לינארי בצורה מחרידה וכל הכוכבים שאתה נוחת עליהם או מצומצמים מאד או רנדומלים לחלוטין עם סוג אחד של אויב בלי גיוון משימות.
    שחק שוב ב- KOTOR כמו שאני עשיתי ותבין על מה אני מדבר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    איך אפשר להשוות אותם? חוץ מה- Citadel אין במשחק ולו סביבה פתוחה אחת! הכל לינארי בצורה מחרידה וכל הכוכבים שאתה נוחת עליהם או מצומצמים מאד או רנדומלים לחלוטין עם סוג אחד של אויב בלי גיוון משימות.
    שחק שוב ב- KOTOR כמו שאני עשיתי ותבין על מה אני מדבר.
    על מה אתה מדבר? המשחק הזה זועק KOTOR מכל פינה והוא יותר טוב. איפב הייתה לך הסתובבות חופשית בKOTOR מעבר לכוכבים הרגילים שבהם הייתה העלילה הראשית? פה ההסתובבות החופשית היא כל הגלקסיה, ברור שלא יאפשרו לך הסתובות חופשית על כל עולם.
    סוגי המשימות שונות מאוד אחת מהשניה וכל אחת עם סיפור רקע שונה ויש מאחורה היסטוריה. KOTOR מעולה וME לוקח אותו עוד צעד קדימה. הבעיה שהוא קצר מדי, וזאת הבעיה היחידה.

הצטרף בתאריך
    07.10.2007
    עיר
    חיפה
    שטחים פתוחים, שדות, חיות פרא, תתי-משימות ארוכות ומגוונות עם סיפורים מגוונים, דמויות מגוונות....
    ב- ME יש לך את ה- Citadel, פלוס משימה ורבע ב- Noveria וזהו, כל השאר זה איסוף מחצבים וניקוי מוצבים (שנראים זהים לחלוטין זה לזה).
    ב- Kotor היו לך כלכך הרבה שטחים פתוחים שלא תמיד ידעת מה לעשות עם כל השטח הפתוח (ולמעשה אחד הדברים היותר מתסכלים במשחק היה הזמן הרב שהיית צריך להשקיע בהליכה).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שטחים פתוחים, שדות, חיות פרא, תתי-משימות ארוכות ומגוונות עם סיפורים מגוונים, דמויות מגוונות....
    ב- ME יש לך את ה- Citadel, פלוס משימה ורבע ב- Noveria וזהו, כל השאר זה איסוף מחצבים וניקוי מוצבים (שנראים זהים לחלוטין זה לזה).
    ב- Kotor היו לך כלכך הרבה שטחים פתוחים שלא תמיד ידעת מה לעשות עם כל השטח הפתוח (ולמעשה אחד הדברים היותר מתסכלים במשחק היה הזמן הרב שהיית צריך להשקיע בהליכה).
    בKOTOR היו לך את המשימות הראשיות שהיו בכוכבים שהייתה בהם הסתובבות חופשית וגם פה בדיוק אותו דבר יש לך את הכוכבים עם המשימות הראשיות שיש לך הסתובבות חופשית גדולה. אבל יש לך גם את כל שאר הכוכבים להסתובבות קטנה.
    אני מסיכם שבהחלט יכול להוסיף לME עוד כמה משימות ראשיות ושיהיה ארוך יותר וגדול יותר (מצד שני זה הרבה יותר מסובך כי ערכי ההפקה כ"כ גדולים שזה מצריך המון משאבים... בעיה שלהם...)
    אז בעצם יש לך הסתובבות חופשית בכל המשימות שהם משימות ראשיות בסביה גדולה, פתוחה ומגוונת. ועוד המון (!!!) כוכבים להסתובבות צדדית, שאולי לא הכי מגוונת בעולם, אבל בעלת סיפור רקע ייחודי ומעניין לכל תת משימה.

הרשמה