תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אוקיי, המפגש הראשון שלנו היה דיי עלוב אם יורשה לי לומר ואני ממאין שעמיתיי לקרב יסכימו איתי, קרב...כל אחד לקח מטוס והסתובב בשמים...

הבנתי שלא היה מספיק זמן להתארגן ואולי אפילו אנשים לא ראו את הדיון, אז מיד אני מעדכן לגבי הפעם הבאה.

בכללי ratchetxys קרע אותנו...

נתראה בפעם הבאה והמוצלחת, אני מקווה

אני יודע שיש עוד הרבה ילדים שלא הגיעו, אז קחו לכם את סוף השבוע וקראו את הדיון הארוך...ותצטרפו...תזכרו- אם לא יהיה ביקוש למפגשים גם לא יהיה טורנירים, מה שאומר שלא יהיה פרסים... תבואו- יהיה כיף!

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    איזה מפגש היה וראוק? יש לי את המשחק מלפני יומיים אני לא טוב בו מישהו יכול להסביר לי איך לשחק חח?

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    כמו שכבר הזכרתי, את המפגש הבא - נתריע כל כך מספר ימים לפני, כך יהיו יותר משתתפים.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    איזה מפגש היה וראוק? יש לי את המשחק מלפני יומיים אני לא טוב בו מישהו יכול להסביר לי איך לשחק חח?
    אהה, עשינו משחק היום, פעם הבאה תשתתף.

על מה אתה צריך הסבר?

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    היה עלוב! רק אני ורצת שיחקנו!!!!
    אפילו אתה לא שיחקתה!!!
    גם אף אחד לא בא וגם ככה אפשר עד 4 אנשים!

טוב לא חשוב אני ימשיך את הטורניר שרציתי לעשות.........
    אתה רוצה לעזור?, לפקח, לנהל אותו, משהוא???
    כי אני יתחליתי אותו ליפני שמינו אותך למנהל!

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נשר-חיפה
    תקשיב גוק'ר בואו נעשה טורניר ריזסטנס עוד חודש ככה ומי שרוצה יתפקד ויהיה כמו שצריך ומתוקתק לדעתי הכי טוב וכל מי שיש לו ריזסטנס ואונליין יוכל לשחק לא כמו וורהוק שאפשר רק עד 4 אנשים מקווה שתעשה את זה

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי eylon58
    תקשיב גוק'ר בואו נעשה טורניר ריזסטנס עוד חודש ככה ומי שרוצה יתפקד ויהיה כמו שצריך ומתוקתק לדעתי הכי טוב וכל מי שיש לו ריזסטנס ואונליין יוכל לשחק לא כמו וורהוק שאפשר רק עד 4 אנשים מקווה שתעשה את זה
    למה עוד חודש?

אורי, כל שבוע יש מפגשים ואין צורך שתפתח מפגשים מתחרים/אחרים. אם אתה רוצה לעזור לי אני אשמח, לא חושב שאתה יכול, אבל אם אתה חושב על דרך, בכיף.ללא התוספת בינתיים.

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    נכתב במקור על ידי The Joker
    למה עוד חודש?

אורי, כל שבוע יש מפגשים ואין צורך שתפתח מפגשים מתחרים/אחרים. אם אתה רוצה לעזור לי אני אשמח, לא חושב שאתה יכול, אבל אם אתה חושב על דרך, בכיף.ללא התוספת בינתיים.
    כן אני רוצה!!!! ניפתח 2 שרתים!
    והמנצח בשרת 1 יהיה נגד המנצח בשרת 2!
    אתה מבין??? ונגיד בשרת שלך יהיו 3 אנשים שאין להם תוספת! ובשלי שיש להם!
    ואז הם יהיו בגמר! שהגמר יהיה בלי תוספת!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אורי, אני לא רוצה לפגוע בך או להעליב אותך, אבל זה לא אולימפידה, אין צורך לעשות שלבים, אנחנו עושים רק מפגשים בשביל הכיף, אם נעשה טורניר עם פרסים, אפשר לחשוב על זה, למרות שגם אז אפשר לעשות מספר מפות...

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    אורי, אני לא רוצה לפגוע בך או להעליב אותך, אבל זה לא אולימפידה, אין צורך לעשות שלבים, אנחנו עושים רק מפגשים בשביל הכיף, אם נעשה טורניר עם פרסים, אפשר לחשוב על זה, למרות שגם אז אפשר לעשות מספר מפות...
    כן! אבל הבעיה שזה לא כיף!!!! ככה אנשים רוצים לבוא!
    ככה זה כיף!!! מה אכפת לך??

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    רק שתדעו.. השרתים בCOD4 הסתדרו.
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי kidkid
    רק שתדעו.. השרתים בCOD4 הסתדרו.
    איזה בעיה הייתה?

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    לא הלך?
    לא נורא, פעם הבאה ילך כבר שכחנו את זה למרות שזה מבאס במיוחד אם זו הפעם הראשונה אבל זה קורה.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    בכללי ratchetxys קרע אותנו...
    קרע זה לא קרוב...way beyond...חח
    חשבתי יש אנשים שיקרעו אותי היום...אבל בסוף ראתי שאנשים פה בקושי מדגדגים את האלף נקודות...יש לי בערך 10 אלף, ועוד אני משחק סתם לכיף...אם הייתי רוצה אני יכול תוך שעתיים להשיג אלף...
    טורוניר הבא, אם זה יהייה יום שנוח לבן דוד שלי הוא יוכל לעזור ולעשות את הסרבר אם אתם רוצים, וג'וקר זה לא יהייה טורוניר מתחרה...זה יהייה עזרה לטורוניר שלך...
    בכל מקרה אני מצפה לאנשים טובים להגיע לפעם הבא...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    קרע זה לא קרוב...way beyond...חח
    חשבתי יש אנשים שיקרעו אותי היום...אבל בסוף ראתי שאנשים פה בקושי מדגדגים את האלף נקודות...יש לי בערך 10 אלף, ועוד אני משחק סתם לכיף...אם הייתי רוצה אני יכול תוך שעתיים להשיג אלף...
    טורוניר הבא, אם זה יהייה יום שנוח לבן דוד שלי הוא יוכל לעזור ולעשות את הסרבר אם אתם רוצים, וג'וקר זה לא יהייה טורוניר מתחרה...זה יהייה עזרה לטורוניר שלך...
    בכל מקרה אני מצפה לאנשים טובים להגיע לפעם הבא...
    אין לי בעיה אם בן דוד שלך יכול לעזור לפתוח של 2 איש אבל רק אם יהיה בזה צורך, אם יהיו הרבה אנשים. דווקא יש לי יותר מאלף נקודות ומשום מה אני לא עולה דרגה...

נתראה במפגש הבא

אני יודע שתכף אורי יקפוץ למה אני רוצה לשתף פעולה עם בן דוד של ראצ'ט ולא איתו, אורי, אני כבר אמרתי לו, זה לא בטוח פשוט נוח שיש לו אפשרות לעשותת להרבה ילדים אבל זה רק אם יהיה ביקוש.

לילה טוב.

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    איזה בעיה הייתה?
    להרבה מאוד אנשים היה קשה לשחק ברשת והי להם הרבה בעיות.
    על תעצבנו אותי

הרשמה