תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  פרויקט כל מה שרציתם לדעת על Super Smash Bros. Brawl ולא טרחתם לחפש.


  חלק ו':הדמויות החדשות(Newcomers)
  בחלק זה נדבר על כל הדמויות החדשות הידועות כרגע, וכאשר יגיע הזמן גם הדמויות החדשות שעוד לא ידועות.
  השלד:
  דמות לדוגמא - Example Character

  תמונת אוואטאר מהדוג'ו
  תיאור כללי של הדמות וההיסטוריה שלה.

  מהלכים ידועים של הדמות:

  האם הדמות הייתה בדמו של בראול בE4ALL או בJump Festa?

  רשמים על הדמות מהדמו במידה וקיימים

  הפיינל סמאש של הדמות(אם ידוע)ורשמים עליו מהדמו(במידה וישנם)

  ארט רשמי של הדמות

  קישור לדף הדוג'ו של הדמות


  אז יאללה, בוא נתחיל
  פיט - Pit

  תיאור: כוכב של שתי משחקים בלבד, פיט הוא הדמות הראשית במשחק
  kid Icarus, משחק סייד סקרולר שהקדים את זמנו ושילב מספר אלמנטים מעניינים בסגנון חצי RPG, למעוניינים במשחק, אפשר לראות איך הוא עובד בכספת משחקי הוידאו של Screwattack.com - פה

  מהלכים ידועים:
  ע"פ הדוג'ו + רשמים:
  Neutral B:
  החץ של פלטינה, חץ כחול זוהר שעף במהירות, וניתן לכוון אותו כלפי מטה או מעלה לאחר שהוא עוזב את הקשת.

  בזמן שהוא מותח את הקשת, ניתן להחזיק B ולחכות עם הירייה כמה זמן שרוצים, ובזמן ההחזקה, אפשר לשנות צד, או לכוון ישר למעלה או למעלה באלכסון.
  בירייה למעלה ניתן להוזיז ימינה או שמאלה במקום למעלה או למטה.
  כל ירייה עושה כ5% נזק.

  Up B: הכנפיים של איקארוס - המהלך הזה מאפשר לפיט לעוף לזמן קצר, אבל ניתן לבטל אותו עם המהלכים האויריים של פיט, ואז הוא משמש כסוג של DJC, נשמע מיוחד מאוד.

  הופיע בדמו?: כן!

  רשמים מהדמו (ע"פ דגצולע):
  פיט הוא דמות דיי חזקה בסך הכל, הוא מהיר יחסית בנפילה ובעלייה, יש לה פוטנציאל קומבאים טוב, מכות אוויריות מהירות ועם עדיפות וטווח טוב, וחזרה מעולה, נראה שיש לו קצת בעייה להשיג הריגות. פירוט משמעותי יותר במהלכים ידועים.

  הפיינל סמאש של פיט: הפיינל סמאש של של פיט עוצר את האקשן לרגע, ואז מזמן הרבה מאוד יצורים קטנים שמתעופפים ותוקפים אותך אחד אחרי השני בהתקפות התאבדות, הם תוקפים אחד אחד, והם עושים הרבה נזק ונוקבק, ואם אחד פגע הם עושים עליך קומבו ואתה כמעט בטוח מת, אפשר לתקוף אותם ולהרוג אותם, אבל פה היתרון של פיט, הוא עדיין יכול לזוז ולתקוף תוך כדי כל זה, כלומר אם הוא תפס אותך, אתה אבוד.  ארט רשמי

  דף הדמות של פיט

  וואריו - Wario

  תיאור: במקור האויב החדש של מאריו במאריו לנד 2 לGB, הוא אחר כך הפך לכוכב סדרת משחקי Wario Land, שהתגלגלה ב4 משחקים + משחק וירטואל בוי נשכח, ותוך כדיי הופיע בכל מיני משחקים צדדיים של מאריו, ביניהם
  Wario&Mario, Wario's Woods 1&2,Mario Tennis/Golf/Party/Kart, ובסופו של דבר הוא הרוויח סדרה נוספת משלו, עם דמויות חדשות, ועם 0 הקשר למאריו, הלא היא סדרת המשחקונים
  Wario Ware Inc, שעד עכשיו יצאו לה כבר 5 משחקים.

  מהלכים ידועים:
  ע"פ הדוג'ו:

  Side B: אופנוע, וואריו מוציא את האופנוע שלו, וורום וורם, הוא נוסע בו ודורס אנשים בשביל הרבה נזק ונוקבק, אפשר גם להסתובב בפניות חדות, יכול להיות רק אופנוע אחד על המסך(על כל וואריו?) אז שים לב לעלות עליו בחזרה אם אתה נופל או קופץ ממנו.


  Down B: וואריו וואפט, וואריו תוקע נוד, ככל שאתה ממתין יותר ככה הנוד יהיה יותר רציני, הדגש הוא על להמתין, לא לטעון.


  הופיע בדמו?: רק בג'אמפ פסטה(הדמו היפני)

  רשמים מהדמו:
  קצת קשה לתת רשמים על וואריו מהדמו, כי אין הרבה רשמים באנגלית על הדמו של ג'אמפ פסטה, אבל ממה שקראתי/שמעתי, וואריו דמות עם הרבה כוח פיזי, אבל יש לו גם הרבה לאג התחלתי על הרבה מהמהלכים שלו, וסה"כ הוא נשמע Quirky אבל מאוזן.

  הפיינל סמאש של וואריו: וואריו אוכל שום והופך לוואריומן Warioman, המצאה של סדרת וואריו וור, ווריומן הוא חזק יותר בכל הבחינות, והמהלכים המיוחדים שלו משתנים, אבל כל זה קורה בצורה מאוד מוזרה ומיוחדת, מאוד לא מומלץ להשתמש באופנוע(Side B) בזמן הפיינל סמאש, כי זה כל כך מהר שזה התאבדות.  מיוחד לוואריו - וואריו המקורי: ככל הנראה פונקציה שקיימת רק אצל וואריו(ע"פ רמיזה מהדוג'ו ומידע נוכחי) לוואריו יש שתי עיצובים נפרדים בבראול, העיצוב החדש מסדרת וואריו וור, והעיצוב הישן מסדרת וואריו לנד, לכל אחד מהם יש צבעים שונים.


  ארט רשמי

  דף הדמות של וואריו


  סאמוס בחליפת האפס - זאמוס - Zero Suit Samus - Zamus

  תיאור: סאמוס שכולנו מכירים ואוהבים, נמצאת גם בגרסה נוספת בתור זאמוס, והיא נשלפה היישר מתוך Metroid Zero Mission שבו היה קטע במשחק שאתה משחק את סאמוס בלי החליפה. נכון לעכשיו לא ידוע אם ניתן לבחור את זאמוס, רק ידוע שסאמוס הופכת אליה כשהיא משתמשת בפיינל סמאש שלה.

  מהלכים ידועים:
  ע"פ הדוג'ו:

  Neutral B: Blaster : האקדח של זאמוס, הוא פיסטול אנרגייה שמשתק, בעיקר להגנה עצמית. השיתוק היא קצר מאוד, אבל אם אתה טוען את האקדח, אפשר לקבל שיתוק משמעותי יותר, ואולי גם להנחית מכות על האוייב תוך כדי.

  Dsmash: Downward Blaster: ראה הסבר לB ניטרלי, רק שזה מכוון כלפי מטה.

  Side B: Plasma Whip: סאמוס הופכת את האקדח שלה לשוט פלאזמה, ותוקפת איתה הצידה, סאקוראי אומר שהניצוץ בקצה חזק מאוד.

  Up B: Plasma Wire: סאמוס תוקפת עם השוט שלה כלפי מעלה, התקפה לטווח רציני מאוד, שתופסת את האויב ומביאה אותו אליך.

  גם הUp B, וגם הSide B, יכולים לשמש כTether Recovery(ראה ערך בדיון הטכניקות המתקדמות)


  האם הייתה בדמו: כן!


  רשמים מהדמו:
  עכשיו פה זה הקטע הבעייתי, זאמוס הייתה בשתי הדמואים כי סאמוס הייתה שם, אבל מכיוון שכל הקרבות בדמואים היו על זמן ו2 דקות, אין כמעט בכלל מידע על זאמוס. מי שיכול לעזור לי פה מוזמן, אחרת זה ימולא מרשמים שלי כשהמשחק יצא.

  הפיינל סמאש של זאמוס: הפיינל סמאש של זאמוס הוא בין הגרועים במשחק אם לא הגרוע ביותר(ע"פ הדמו כמובן), זאמוס עושה פוזה, קצת אנרגייה מחשמלת מקיפה אותה, ואז החליפה שלה מופיעה מחדש והיא חוזרת להיות סאמוס.

  ארט רשמי

  דף הדמות של זאמוס


  אייק - Ike

  תיאור: הגיבור של Fire Emblem 9 ו10, אין לי הרבה ידע על הרקע שלו, אולי אני אחקור קצת בגיימפאקס ואכתוב משהו מעניין פה אח"כ

  מהלכים ידועים:
  ע"פ הדוג'ו:
  Up B: Aether:
  אייק זורק את החרב שלו באוויר, קופץ כלפי מעלה, ואז תופס אותה ונוחת עם מכה חזקה. בזמן הקפיצה הראשונית יש לו מספר לא ידוע של פריימים של SuperArmor, מה שאומר שאפשר להוריד לו אחוזים, אבל בלי נוקבק(ראה ערך קפיצה כפולה של יושי)


  Neutral B: Eruption: המכה הזאת זהה לB ניטרלי של רוי ומארת' במילי, אייק טוען מכה(ככל שאתה מחזיק יותר, ככה היא תהיה יותר חזקה) ומתקיף אופקית לטווח רחוק עם החרב שלו. אם אתה טוען עד הסוף, אתה מקבל פיצוץ סביב המכה, ו10% נזק עצמי.


  האם היה בדמו?: כן!

  רשמים מהדמו(ע"פ דגצולע):
  אייק הוא זונת כוח, הוא איטי מאוד מאוד, אבל חזק רצח, ע"פ התיאור הוא אפילו חזק יותר מרוי בSSBM, והרבה יותר חזק מבאוזר בבראול, אבל הבעייה העיקרית של אייק, זה שהוא איטי מאוד, בכל התחומים, בכל המכות שלו, הוא איטי מאוד מאוד מאוד, אבל מדובר על זמן התחלה של המכות, לא על לאג. שזה עוד יותר גרוע...

  להרגיע את המודאגים, שמועות ורשמים מתורגמים מהדמו של ג'אמפ פסטה אומרים שתיקנו את אייק קצת, הפחיתו לו כוח והוסיפו לו מהירות. אי אפשר לדעת אם זה האמת או לא עד שהמשחק יצא...

  הפיינל סמאש של אייק: הפיינל סמאש של אייק הוא סוג של תפיסה, כמו של לינק. אייק מניף את החרב שלו, ואם אתה נתפס בזה, הוא לוקח אותך איתו למעלה נותן כמה מכות חרב מגניבות ואז לוקח אותך למטה ומעיף אותך לכל הרוחות, נכתב עליו שהוא מאוד מאוד מאוד חזק, והמכה האחרונה יכולה לפגוע ביותר מאויב אחד
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  המשך א'

  מאמן הפוקימונים - Pokemon Trainer

  תיאור: מבוסס במראה שלו על Red, מאמן הפוקימונים המקורי מהמשחק הראשון של פוקימון איי פעם, הלא הוא Pokemon Red, מאמן הפוקימונים לא בדיוק נלחם בעצמו, אלא מנהל שלושה פוקימונים שונים שנלחמים בעבורו, בעוד הוא עומד ברקע וצועק פקודות.

  בכל רגע נתון רק פוקימון אחד נלחם, וניתן להחליף ביניהם ע"י מהלך הDown B של המאמן ע"פ סדר קבוע מראש.

  הפוקימונים של המאמן הם Squirtle - > Ivysaur -> Charizard -> Squirtle ע"פ הסדר הזה.


  מהלכים ידועים:
  Down Bokemon Change:
  המאמן קורא חזרה לפוקימון הנוכחי, ומחליף לפוקימון הבא, ע"פ הסדר.


  Squirtle
  Up B:Waterfall:
  אני חייב להודות שזה שם קצת טפשי למהלך שמעלה אותך כלפי מעלה... בעקרון סקווירטל מטפס על המפל מים ומרוויח קצת גובה. לא נראה שימושי במיוחד מלבד בחזרה.


  Side B:Withdraw: סקווירטל נכנס לשריון שלו, ומחליק על הרצפה, ככה"נ פוגע באויבים.

  Ivysaur
  Neutral B:Bullet Seed:
  אייביזאור יורה מטר של זרעים(כן כן, אני יודע איך זה נשמע) ישר כלפי מעלה, נאמר שזה מהלך חזק מאוד ויעיל מאוד.

  Up B: Vine Whip: אייביזאור יורה את הגפן שלו לעבר הקצה, ומנסה להתלות עליו בשביל לחזור. מדובר בTether Recovery, ראו דיון טכניקות בשביל לדעת מה הכוונה.

  Charizard
  Neutral B:Flamethrower: להביור, 'nuff Said, או זה לפחות הגישה של הדוג'ו.

  Side B:Rock Smash: צ'אריזרד נוגח באבן שהוא שולף מהמקום המופלא, וחלקים ממנה(כולה?) עפים עליך.


  האם היה בדמו: לא!

  רשמים מהדמו: אין!

  הפיינל סמאש של מאמן הפוקימונים:
  התקפה משולשת של כל שלושת הפוקימונים ביחד, סקווירטל משתמש במשאבת מים, אייביזאור בקרן סולארית, וצ'אריזארד במכת אש, ככל שאתה קרוב יותר זה כואב יותר, אז מומלץ לברוח.


  ארט רשמי

  דף הדמות של המאמן

  דידי קונג - Diddy Kong

  תיאור: השותף של דונקי קונג שהוכר לראשונה בDonkey Kong Country הראשון לסופר נינטנדו, דידי קונג מלווה את דונקי בהרבה משחקים, ביניהם DKC 2 ו3, ואפילו היה לו משחקים על שמו Diddy Kong Racing ל64 ולדיאס.

  מהלכים ידועים:
  Neutral Beanut Gun:
  לדידי יש אקדח אגוזים! יש!, והוא יכול להתפוצץ לו בפרצוף ולהוריד לו נזק, והוא גם יכול להוציא אגוז מהקליפה לפעמים, ואז אפשר לאכול אותו ולהתרפאות קצת.


  Up B:Rocketbarrel Boost: דידי משתמש בג'טפאק משתי חביות בשביל לעוף כלפי מעלה לזמן קצר, אפשר לטעון את המהלך בשביל יותר גובה, וגם להטות את כיוון התעופה ימינה/שמאלה מראש(כמו פוקס) אפשר להתקיף את דידי ולהעיף ממנו את החביות בזמן שהוא באוויר, במקרה כזה הן יכולות לעוף לזירה ולהתפוצץ ולגרום נזק.  האם היה בדמו: כן!

  רשמים מהדמו(ע"פ דגצולע):
  דידי מהיר מאוד, גם בנפילה וגם בעלייה, שזה חשוב מאוד בגלל שמהירויות הנפילה הונמכו כל כך(הוא עדיין לא במהירות נפילה של כמעט אף דמות מSSBM), יש לו מכות שמאפשרות קומבואים נחמדים מאוד, ויש לו פוטנציאל הריגה סביר, למרות שהוא נראה חלש מאוד יחסית, החזרה שלו נראית סבירה מינוס.

  הפיינל סמאש של דידי: הפיינל סמאש של דידי הוא מהיר מאוד וקשה לשליטה, הוא משתמש בג'טפק הטבעי שלו בשביל להתעופף מסביב לזירה ולירות כלפי מטה, קשה מאוד לכוון איתו, כי צריך לעוף לכיוון ההפוך מזה שאתה רוצה לירות אליו. אבל הפגיעות הם מאוד חזקות ומהירות וקשה להתחמק מהן.


  מטה נייט - Meta Knight

  תיאור: אחד האויבים המושבעים של קירבי מאז Kirby's Adventure לNES, מטה נייט ידוע כאביר אמיתי ולוחם בכבוד, והוא תמיד נותן לקירבי חרב לפני שהוא נלחם בו. בקלות אחד הדמויות שהיו יותר מבוקשות לבראול.

  מהלכים ידועים:
  Neutral B: Mach Tornado:
  מטה נייט מסתחרר ומתקיף, אפשר לזוז ימינה ושמאלה תוך כדי, ואף לעלות טיפה מעל הרצפה אם משחיטים את כפתור הB.

  Side Brill Rush: כן, זה מטה נייט לא ג'יל, בכל מקרה הוא עושה ראש שלא יבייש את שחקני הקאונטר סטרייק הטובים ביותר, ואפשר גם לכוון את זה למטה או למעלה.


  Up+B:Shuttle Wing: מטה נייט מזנק כלפי מעלה עם החרב שלה, ואח"כ דואה. לא ברור אם מדובר בסטטוס דאייה(ככה"נ) או בדאייה סטייל המטריה של פיץ'.


  Down Bimensional Cape: מטה נייט משתמש בגלימה שלו, ואז נעלם. ניתן לקבוע איפה הוא יופיע בעזרת הסטיק, ואפשר גם להתקיף כשהוא מופיע עם כפתור הA.


  האם היה בדמו?: כן!

  רשמים מהדמו:
  מטה נייט הוא אחד הדמויות המהירות יותר, יש לו קומבואים טובים, חזרה טובה, פיינל סמאש טוב, והרבה מכות עם טווח דיסג'וינטד טוב, הוא לא בהכרח הדמות הכי טובה בדמו, אבל הוא בהחלט דמות מצויינת.

  הפיינל סמאש של מטה נייט: מטה נייט עושה תנועת תפיסה עם הגלימה שלו, ואז סלאש! ואתה עף לכל הרוחות, אנשים תיארו את זה כKO בטוח.  ארט רשמי

  דף הדמות של מטה נייט

  סוליד סנייק - Solid Snake

  תיאור: הדמות הראשית של סדרת Metal Gear המצליחה של קונאמי, והדמות הראשונה איי פעם בתולדות סופר סמאש שהיא לא של נינטנדו, אבל להגנתו, סנייק הופיע בעבר בקונסולות של נינטנדו, במטאל גיר 1 ו2 לNES, מטאל גיר גוסט בייבל לGBC, וMetal Gear Solid:The Twin Snakes לGCN.

  *ספויילרים למטאל גיר 1,2 ומטאל גיר סוליד 1*
  סוליד סנייק הוא "חייל העל" שיבוט גנטי משופר של החייל האמריקאי האגדי ביג בוס, שמנע מלחמה אטומית בתקופת משבר הטילים של קובה בשנות ה1960, כתוצאה מפרוייקט הLes Enfantes Terribles, סוליד סנייק ידוע כחבר לשעבר של חוליית הקומנדו הסופר סודית Foxhound שבזמנו בא הוא הציל את
  Frank Jeager חבר החולייה היחיד שזכה לשם הקוד הגבוה ביותר Fox וגם השמיד את המטאל גיר הראשון בתוך המצודה הענקית Outer Heaven ומנע מביג בוס להשתלט על העולם.

  עוד ממשימותיו של סנייק, זמן מה אח"כ הוא חדר לאומת המלחמה Zanzibar Land, ושוב הצליח לסכל את מזימותיו של ביג בוס להשתלט על העולם בעזרת סוג חדש של מטאל גיר, ותוך כדיי שעשה זאת, הוא הרג את Grey Fox, הלא הוא אותו Frank Jeager שאותו הציל, וגם את ביג בוס, האב הגנטי שלו.

  בהמשך דרכו, סנייק הופעל שוב כאשר כל חברי Foxhound אותה יחידה שהוא השתייך אליה, בהנהגתו של שיבוט נוסף של ביג בוס, אחיו, Liquid Snake השיגו את ידם על פרוייקט מטאל גיר REX, וניסו לסחוט את ארה"ב באיום גרעיני, סוליד סנייק חדר לאי Shadow Moses ומנע את התקרית לבדו.
  *סוף ספויילרים*

  מהלכים ידועים:
  המהלכים של סנייק, יכולים להשתמש בנשקים חמים גם אם הם לא מהלכי ספיישל.
  Usmash:Mortar: סנייק יורה מרגמה כלפי מעלה.

  Dsmash: RC Mine: סנייק מניח מוקש, Dsmash נוסף מפוצץ את המוקש.

  Side B: RC Missile: טיל בשלט רחוק, ידוע גם כניקיטה במשחקים החדשים יותר, סנייק יכול לכוון אותו איך שבא לו אחרי הירייה הראשונית, אבל הוא פגיע בזמן הזה. סאקוראי אפילו ציין שניתן להפסיק באמצע ולעזוב את הטיל עם הגנה.


  Neutral B:Grenade: סנייק שולף רימון, ושולף ממנו את הנצרה, מפה זה כמו פצצה של לינק(בערך), הוא מתפוצץ אחרי כמה שניות ובזמן הזה אפשר לזרוק אותו, ואפשר לזרוק רחוק,בינוני או קרוב, ע"פ המצב של הקונטרול סטיק בלחיצה השנייה על B.


  Up B: Cypher : סנייק משתמש במצלמות הריגול המרחפות, הידועות כסייפרים, בשביל חזרה מרשימה מאוד.
  האם היה בדמו?: לא!

  הפיינל סמאש של סנייק: משגר רימונים,
  סנייק מזנק לאוויר, ומטפס על סולם של מסוק שמופיע מעל הזירה, ואז הוא מסתכל על הזירה מרחוק ויורה רימונים על הדמויות בעזרת כוונת. יש לו 6 רימונים במחסנית הראשונית, ועוד 6 בשנייה, אבל שימו לב שיכול להגמר הזמן באמצע.


  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  המשך
  לוקאס - Lucas

  תיאור: טוב, אני פשוט יגיד את זה, אני לא יודע כמעט כלום על לוקאס חוץ מזה שהוא הגיבור הראשי של Mother 3, המשחק השלישי בסדרת משחקי תפקידים שרק המשחקי השני שלה יצא בגרסא אנגלית, והוא ידוע בשם Earthbound.

  מהלכים ידועים:
  טוב, לוקאס קצת שונה כי קיבלנו הרבה דוגמאות על המהלכים הלא מיוחדים שלו בדוג'ו.
  Utilt: הוא עומד על יד אחת ובועט כלפי מעלה, אבל משתמש בPSI שלו בשביל להאריך את הטווח שלו.


  Dsmash: הוא משחרר מתח של אנרגיה קינטית על הרצפה מלפניו.  Bair: הקצה של ההתקפה הזאת הוא ספייק-מטאור.


  Grab:Rope Snake: היו הרבה בדיחות מילוליות על זה שהוא "מוציא את הנחש שלו" אבל זה משמעותי מאוד שהתפיסה שלו היא נשק מתארך ולא רגילה כמו של נס. וזה גם עוד בתור Tether Recovery(ראו ערך בדיון טכניקות)


  Side BK Fire: המתקפה הישנה של נס חוזרת, ועם טוויסט סטייל ה64, זה נראה כמו חץ ברק קטן, וזה יוצר חומת אש כשזה פוגע, אבל הפעם זה עף ישר באוויר ולא כלפי מטה.


  Neutral BK Freeze: גרסה מחודשת לPK Flash, אתה מחזיק את הכפתור ואתה יכול לשלוט בסוג של כדור אנרגייה, כשאתה עוזב אותו הוא עושה הרבה נזק ונוקבק לכל מי שמסביבו, וגם מקפיא אותם.


  Up BK Thunder: זהה לחלוטין למהלך שהיה לנס, הוא יורה יויו מחוזק בחשמל, ואתה שולט בו לחלוטין, אם אתה פוגע עם היויו בלוקאס, הוא יעוף לכיוון שהיויו דוחף אותו אליו, ויתן התקפה חזקה מאוד תוך כדי.


  Down BSI Magnet: שוב התקפה שלקוחה ישירות מנס, המגן העל חושי הזה מאפשר לך לספוג כל נזק שנגרם מהתקפת אנרגייה(כל דבר שהוא לא מוצק) ולרפאות את עצמך בפי 2.


  האם היה בדמו?: לא!

  רשמים מהדמו: אין!

  הפיינל סמאש של לוקאס:
  אמנם אין רשמים מגיימפליי של הפיינל סמאש הזה, אבל הוא נראה קטלני במיוחד. קוראים להתקפה Pk Starstorm, והיא פחות או יותר מכסה את כל המסך במטאורים קטלניים.  ארט רשמי

  דף הדמות של לוקאס

  סוניק - Sonic

  תיאור: כן כן, הקיפוד הכחול שהוא הסמל של חברת סגה, והיה היריב הכי גדול של מאריו במשך שנים, משתף פה פעולה עם מאריו ומופיע בסופר סמאש ברוס!, מי שלא מכיר את סוניק בושה וחרפה לו! אבל הוא הופיע בהרבה משחקים,
  Sonic Adventure 1,2 , Sonic 3D, Sonic CD, Sonic Spinball
  Sonic The Hedgehog 1,2,3

  ועוד רבים וטובים/גרועים.

  מהלכים ידועים:


  האם היה בדמו: כן!

  רשמים מהדמו:

  הפיינל סמאש של סוניק:
  הפיינל סמאש של סוניק הוא בין הצפויים ביותר, שבעת הChaos Emeralds מקיפים את סוניק, והוא הופך לסופר סוניק! סופר סוניק עף מהר מאוד מסביב למסך בשליטתך, ומגע איתו עושה המון נזק ונוקבק, אבל אפשר להתחמק ממנו או לעשות קלאש איתו, ככה שזה לא בלתי מנוצח.


  ארט רשמי

  דף הדמות של סוניק


  המלך דהדהדה - King Deded


  תיאור: הרשע הראשי בסדרת המשחקים של קירבי, דהדהדה הוא דמות קלאסית, ואחד הדמויות הראשונות שסאקוראי יצר. אין הרבה שאפשר להגיד עליו חוץ מזה

  מהלכים ידועים:
  Up B: Super DeDeDe Jump:
  דהדהדה עושה את הקפיצה העצומה שלו, אחד ההתקפות הכי מוכרות שלו ממשחקי קירבי, הקפיצה היא גבוהה מאוד, ואין לו הרבה חופש באוויר או אחרי הנחיתה(הוא נוחת עם מכת פטיש), למזלנו, סאקוראי ציין שאפשר לבטל את הקפיצה באמצע ע"י לחיצה על למטה.


  Side B: Waddle Dee Toss: דהדהדה, כמו כל רשע אולטימטיבי אחר, משתמש בנתינים שלו בתור נשק, במקרה שלנו, הוא זורק Waddle Dees עלינו! סאקוראי אפילו אומר שThey Waddle Around אחרי שנזרקו.
  יש גם סיכוי לשלוף Waddle Doo, שמחזיק בבים, או Gordo, שהוא כדור קוצים מציק במיוחד.  Down B:Jet Hammer: הפעם, הפטיש של דהדהדה הוא מכונה עם מנוע סילון, הוא יכול לטעון אותו בשביל לחזק את הפגיעה. אבל אי אפשר לשמור את הטעינה, למרות שאפשר להסתובב תוך כדיי שהוא טעון. אם אתה טוען יותר מדי זה יכול להתפוצץ עליך.  האם היה בדמו?: לא!

  רשמים מהדמו: אין

  הפיינל סמאש של דהדהדה:
  הפיינל סמאש של דהדהדה זה צבא ענק של וואדל די וואדל דוים, שמסתובבים ומתקיפים את כולם, ויש ביניהם גם גורדואים(האויבים עם הקוצים הענקיים) לא כדאי להתקרב לזה...  ארט רשמי

  דף הדמות של המלך דהדהדה

  אולימאר והפיקמינים - Olimar & Pikmin

  תיאור: כן כן, הדמות שאף אחד לא האמין שתגיע אבל כולם רוצה נכנסת לבראול, אולימאר הוא הדמות הראשית ממשחק האסטרטגיה פיקמין, שבא הוא התרסק על כוכב מוזר ופגש את היצורים המגניבים האלה שהם חצי בע"ח וחצי צמחים, יש 5 סוגים של פיקמינים ולכל אחד מהם יכולות אחרות.

  מהלכים ידועים:
  Neutral Bikmin Pluck:
  אולימאר שולף פיקמין אחד מהרצפה, מותר שיהיו לך עד 6 פיקמינים בכל רגע נתון, והתדירות שתשלוף פיקמין מסויים משתנה ע"פ הרצפה שאתה עומד עליה.

  Side Bikmin Throw: אולימאר זורק פיקמין אחד, כאשר סוג הפיקמין שהוא זורק משנה את עוצמת המהלך כלהלן:
  פיקמין אדום: טוב בהתקפות, חסין לאש, יכול לשרוף אויבים
  פיקמין צהוב: עף רחוק יותר ובקשת, חסין לחשמל, יש לו טווח גדול יותר בהתקפות רגילות
  פיקמין כחול: שורד יותר זמן, עף חזק יותר, חסין למים.
  פיקמין סגול: עף קרוב ולאט יותר, פוגע ביריב במקום להתפס עליו, כוח התקפה גבוה מאוד.
  פיקמין לבן: מהיר יותר וקטן יותר, מת יותר בקלות, מרעיל אויבים שהוא נתפס עליהם.
  התכונות האלה משפיעות גם על התקפות רגילות שקשורות בפיקמינים, ולא רק ב הצדה B, סוג הפיקמין שתשתמש בו הוא הראשון בתור, ככה שזה ידוע מראש.
  הB הצדה
  Up B: Pikmin Chain: הפיקמינים של אולימאר הופכים לשרשרת שמתבייתת אל הקצה, ככל שיש לך יותר פיקמינים, ככה אתה יכול לחזור יותר בקלות.
  השערה: פיקמינים לבנים הם קטנים יותר, וסגולים הם גדולים יותר, ייתכן שזה משפיע על אורך החזרה?

  Down Bikmin Order: אולימאר משתמש במשרוקית שלו, וקורא
  לפיקמינים שברחו, וגם מסדר מחדש את הפיקמינים שאיתו(לא מוסבר איך בדיוק).
  הפיינל סמאש של אולימאר: לא ידוע

  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  15.07.2007
  הודעות
  1,451
  דידידי!
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי Mega
  דידידי!


  דידידי זה שם האמריקקי האידיוטי שלו, השם היפני המקורי הוא דֶדֶדֶ
  אבל בגלל שלא נוח לרשום את זה ככה, כי לא רואים ניקוד בפונט קטן, אני רושם דהדהדה.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  15.07.2007
  הודעות
  1,451
  לא רוצה, דידידי.
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  01.02.2007
  הודעות
  288
  דהדהדה
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  19.02.2007
  הודעות
  1,290
  דודו זר (:
  מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
  * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  16.12.2006
  עיר
  אשדוד
  הודעות
  1,840
  נכתב במקור על ידי Mega
  לא רוצה, דידידי.
  תכלס דֶדֶדֶ
  Fizz אומר/ת:
  בראול כזה חרא
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  טוב למה הדיון הזה הפך לדיון השם של המלך? מישהו רוצה לדבר על המידע שהדיון מושתת עליו?
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  14.08.2007
  הודעות
  2,097
  אוף... IKE כל כך איטי... חבל... חשבתי לשחק איתו...אני בכל זאת אשחק איתו אבל זה מבאס... והאמת שפתאום פיט די קורץ לי
  כל הכבוד על ההשקעה הממושכת.. ויגיימס צריכים להעניק לך אות כבוד!!!
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  שמועות אומרות שייתכן שתיקנו את המהירות שלו, אל תסיק מסקנות לפני שהמשחק יוצא.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  14.08.2007
  הודעות
  2,097
  נכתב במקור על ידי I.T.P
  שמועות אומרות שייתכן שתיקנו את המהירות שלו, אל תסיק מסקנות לפני שהמשחק יוצא.
  איך תמיד אתה מעודד!!!
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  01.02.2007
  הודעות
  288
  אני מנחש שאני אשחק בהתחלה סנייק, אייק ואולימאר, אייק פשוט כי הוא מגניב, כנ"ל לגבי סנייק (וגם שיחקתי בכל הMGSים ^^ ) ואולימאר כי הוא נראה לי מעניין לשליטה במשחק מכות.
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי RageBot
  אני מנחש שאני אשחק בהתחלה סנייק, אייק ואולימאר, אייק פשוט כי הוא מגניב, כנ"ל לגבי סנייק (וגם שיחקתי בכל הMGSים ^^ ) ואולימאר כי הוא נראה לי מעניין לשליטה במשחק מכות.

  אם שיחקת בכל הMGSים, אני יכול לשאול אותך שאלה ניטרלית, איך הניסוח של הביוגרפיה שלי?

  וד"א, שים אוואטר של בראול! מומלץ סנייק או אולימאר. כי אייק שלי!
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  הוספתי מהלכים מיוחדים שמופיעים בדוג'ו לרוב הדמויות, אני עכשיו משלים את זה ל"כל הדמויות"

  בניגוד לפיט, אני אערבב רשמים של דגצולע בהם רק מאוחר יותר. קודם שהכל יהיה פה עם תמונות.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 17. #17
  הצטרף בתאריך
  15.12.2006
  הודעות
  644
  פיקמיןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
  איזה פוקי....
  0130-1761-5985-סמאש
  0866-9669-7894-0660-ווייייייי
  שתף ב-Google+

 18. #18
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי colday
  פיקמיןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

  OMGF, גל הגיב בפורום!

  שנים לא ראיתי תגובות שלך...

  יאללה איפה נועם וסתיו?
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 19. #19
  הצטרף בתאריך
  17.12.2007
  עיר
  חדרה
  הודעות
  1,927
  איפו המתקפות של סוניק?

  you can't spell ignorance without IGN

  באוקריינה,יש מקום נפלא,כמו דיסנילנד,יש שם הרבה יצורים,כאלו עם שלושה ידיים ושבע עיינים,קוראים למקום הזה צ'רנוביל.
  ליד הדיסנילנד יש כפר נופש נפלא,יש בו גלגל ענק לילדים,מלון,בריכה,קוראים לכפר הנופש פריפיאט.
  [/URL]
  שתף ב-Google+

 20. #20
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  מצטער, התעצלתי עליהם. אני אוסיף בקרוב
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

הרשמה