תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לאחר שראיתי כמה סרטים שאנשים הכינו זה עשה לי חשק גם, והתחלתי להקליט את עצמי.
    זנחתי את הפרויקט, ולאחרונה התגברתי על העצלנות והשלמתי אותו.
    כל ה-footage הוקלט לפני העדכון ש'תיקן' את הסנייפר, אבל 'נלכד' אחריו. וכן, הכל לקוח ממשחקי פאב.
    פידבאק יתקבל בברכה.

http://files.filefront.com/The+Vall3.../fileinfo.html
    http://rapidshare.com/files/82330303...Death.wmv.html
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היה כיף לראות את זה. אתה פשוט מדהים איתו P:
    איך אתה יכול לכוון לפני שאתה שם את הכוונת? לקח לך שנייה להוריד הדשוט XD

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    אתה בהחלט עושה שם דברים מרשימים, ואני יודע שאתה טוב כי שיחקתי איתך.

אבל אישית, כבר בימי WOW מאסתי בסרטים כאלו. כולם מראים רק את הקטעים הכי טובים שלהם, זה לא ממש אומר הרבה בסוף היום.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכון, הסרטים האלה הם רק למטרות בידור
    קחו בחשבון שאת ההחמצות אתם לא רואים
    אני אפילו עורך החוצה החמצה מאמצע של קליפ , ולא שמים לב בכלל (למרות שמספר הכדורים פוחת ב-2 )
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אני לא רוצה להשוויץ, VALLEY באמת טוב -
    אבל גם לי יצא לעשות לא מעט פראגים כאלו (עם סנייפר).. אפילו ברצף (4 האדשוטים ב10 שניות, WARPATH, בCP3).
    סנייפר הוא לא כזה קשה לשליטה, עכשיו זה קצת בעייתי כי אחרי שיורים אתה צריך מהר לזוז אבל אפשר ללמוד מהר איך להפציץ עם סנייפר, כל אחד יכול. vall3y טוב בו יותר מאחרים.. אבל חוץ מהAIM והטיימינג אין משהו של כשרון בסנייפר.

בכל מקרה. סרט חמוד, לזכר הימים של הQUICK SWITCH

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי BlueNosE
    אבל גם לי יצא לעשות לא מעט פראגים כאלו (עם סנייפר).. אפילו ברצף (4 האדשוטים ב10 שניות, WARPATH, בCP3).
    סנייפר הוא לא כזה קשה לשליטה, עכשיו זה קצת בעייתי כי אחרי שיורים אתה צריך מהר לזוז אבל אפשר ללמוד מהר איך להפציץ עם סנייפר, כל אחד יכול. vall3y טוב בו יותר מאחרים.. אבל חוץ מהAIM והטיימינג אין משהו של כשרון בסנייפר.

אני לא רוצה להיות פוץ, אבל אני שונא תגובות כאלה
    גם אתה יכול? מעולה, אף אחד לא מטיל בכך ספק. אתה חופשי להכין סרט משלך
    וכמובן שכל אחד יכול ללמוד, עם מספיק אימון אתה תוכל לשחק כל קלאס מעולה, ודווקא הסנייפר לדעתי הוא בעל הכי הרבה מקום להשתפר ולהגיע לרמות גבוהות, בעוד שעם לקלאסים אחרים אפשר להגיע מהר יותר לשיא הפוטנציאל ולהיתקע (ע"ע פיירו, הבי)
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    סרט יפה, היו לך כמה פראגים יפים מאוד, ובכללי יחסית להשקעה שאמרת שהשקעת יצא אחלה של דבר בקומפלט.

אבל עכשיו אני יהיה טיפה ביקורתי, היו קטעים, איך נגיד את זה, שמזמזת בערך 10-20 שניות בשביל להראות הדשוט מסויים, דבר כזה ממש ממש מעצבן בסרטים, ואני לא מדבר על החלקים שפשוט העברת מהיר שזה מקובל לגמרי.

בשירים, אני לא בטוח שתסכים איתי, אבל אולי עדיף שפעם הבאה השירים יהיו באותו הג'אנר, או לפחות לא כלכך מנוגדים כמו שזה הרגיש לי בסרט.. (שלא תבין לא נכון, אני בעד guano appes )

חלק המפראגים, חלק קטן מהפראגים אני אגיד, אי היה אפשר בקושי לראות, וחבל כי זה דברים קטנים כאלה שיכולים להרוס את הפראגים הכי יפים.

לסיכום, סרט יפה מאוד, אני מאמין שעם עוד מס' לא גדול שלא השקעה בסרט והיה יכול לצאת סרט אפילו איכותי יותר, אבל זה מקובל לגמרי..

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אחי, אני לא בא להשוויץ, בסה"כ מנסה להגיד לך שבפראגים שהבאת אין משהו יותר מדי מיוחד.
    רק עכשיו יצאת ממשחק שהבאתי 2 פגיעות דרך החריץ שמה בדיוק כמוך.. אז זה נחמד בתור GamePlay - זה כן, אבל זה לא פראגים מדהימים. זה הכל.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    כל הכבוד
    שקל?
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אנ ייקח שתיים!

הסרטון מעולה! לי אישית אין מה לבכות! גם למדתי כמה טריקים.תודה!

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Ass-Gas-Or-Grass
    בשירים, אני לא בטוח שתסכים איתי, אבל אולי עדיף שפעם הבאה השירים יהיו באותו הג'אנר, או לפחות לא כלכך מנוגדים כמו שזה הרגיש לי בסרט.. (שלא תבין לא נכון, אני בעד guano appes )
    את האמת, קוין זה גם רוק, אבל אני מסכים שזה לא מתאים בכלל..

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    וואי אחי
    אני אומר לך
    אתה סוס אוקיי?
    אני פשוט אומר שבסנייפר אני לא כ"כ מתלהב מפראגים.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    Anotherone Bites The Dust זה אחד הטובים.
    סרטון מדהים, זה כל כך מגניב לראות כל כך הרבה מסגרות בוהקות בלבן בחלק הימני למעלה של המסך (ולדעת שאתה לא נמצא בצד הימני שלהן).
    אין לי מה לומר, חוץ מ'גם אני רוצה'.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    וואי אחי
    אני אומר לך
    אתה סוס אוקיי?
    אני פשוט אומר שבסנייפר אני לא כ"כ מתלהב מפראגים.
    זה לא מה שמרגיז אותי
    זה כמו האלה ביוטוב שבאים לסרטים ומגיבים 'i can do that too' ושטויות כאלה
    כאילו באמת, אף אחד לא אמר שאתה לא יכול, וגם לא באתי עם הסרט והכרזתי שאני מדהים והכי טוב. אם אתה חושב שאתה יכול לעשות יותר טוב אז תעשה סרט משלך.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    טוב אחי תלמד לקבל ביקורת בונה
    מה ציפית שכולם יגידו לך איזה פראגר מטורף אתה?
    אז אני חושב אחרת מה לעשות
    תלמד לקבל ביקורת ותפסיק להתבכיין, מה כבר אמרתי..

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    סרט יפה, אהבתי את הheadshot לסקאוט ב2fort

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    טוב אחי תלמד לקבל ביקורת בונה
    מה ציפית שכולם יגידו לך איזה פראגר מטורף אתה?
    אז אני חושב אחרת מה לעשות
    תלמד לקבל ביקורת ותפסיק להתבכיין, מה כבר אמרתי..
    לא קשור, את הביקורת אני מקבל. את המחמאות, מצידי שמור לעצמך.
    אבל צריך להיות ממש פוץ כדי להגיע לסרט של מישהו אחר ולהתחיל לספר על עצמך כמה אתה יכול לעשות את זה וכמה את זה. כאילו באמת, שקל? לך תעשה סרט משלך אם אתה מרגיש צורך להראות לכולם כמה שאתה מדהים.
    אני לא מבין ממה הדברים האלה נובעים... אולי הבן אדם מקנא, אולי הוא סתם פוץ...
    'אני עושה 4 הדשוטים ב-10 שניות', ו-'זה בכלל לא מדהים' , צר לי לאכזב אותך, זה לא ביקורת בונה.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    צר לי לאכזב אותך, אבל אתה צריך להבין מה זה "דוגמא".
    נתתי דוגמא לזה שלדעתי זה לא נקרא פראגים בסנייפר, כמו שהדוגמאות שנתתי שאני עושה לא נראות לי פראגים.
    אני לא מספר לאף אחד כמה אני תותח, בסה"כ אמרתי לך בצורה אחרת שלדעתי בסרט הזה אין פראגים, אתה רוצה להתחיל להגן על עצמך ולהגיד "שקל?? שקלל?? בוטן?" כמו ילד קטן או לנסות להקשיב?
    לא רוצה להראות לכולם מה אני מסוגל, מי שמכיר אותי יודע מה היכולות שלי בסנייפר ואם אני ארגיש שאני באמת עושה פראגים מדהימים אני אצלם את זה, אני לא חושב שעשית פה משהו יוצא דופן וזה הכל. לא רוצה לקבל את זה? לא צריך.

הצטרף בתאריך
    08.07.2007
    לא אהבתי,שפר הכול

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    צר לי לאכזב אותך, אבל אתה צריך להבין מה זה "דוגמא".
    נתתי דוגמא לזה שלדעתי זה לא נקרא פראגים בסנייפר, כמו שהדוגמאות שנתתי שאני עושה לא נראות לי פראגים.
    אני לא מספר לאף אחד כמה אני תותח, בסה"כ אמרתי לך בצורה אחרת שלדעתי בסרט הזה אין פראגים, אתה רוצה להתחיל להגן על עצמך ולהגיד "שקל?? שקלל?? בוטן?" כמו ילד קטן או לנסות להקשיב?
    לא רוצה להראות לכולם מה אני מסוגל, מי שמכיר אותי יודע מה היכולות שלי בסנייפר ואם אני ארגיש שאני באמת עושה פראגים מדהימים אני אצלם את זה, אני לא חושב שעשית פה משהו יוצא דופן וזה הכל. לא רוצה לקבל את זה? לא צריך.
    אתה יודע טוב מאוד שזה לא נכון

Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הרשמה