תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 66
    הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נתחיל בדברים הטובים ברכות על הנצחון הראשון שלנו כקבוצה, אך מה יצאנו עם טעם מר בפה וחבל מאוד. כרגיל חוסר הרצינות של חלק מהשחקנים אשר גורמת לביזבוז זמן אדיר לפני כל משחק וכל תדריך, לכן לאחר התיעצות הגענו להחלטה שהשחקנים : אביחי, אלמוגים ,ושקיקו מושעים עד להודעה חדשה.
    לא יכול ליהיות שקבוצה שלמה צריכה לסבול בגלל חוסר בגרות של מספר שחקנים ,לצערי לא רצינו להגיע למצב הזה אך אין ברירה.
    הטורניר מתחיל יום ראשון 13/01/08 יש לנו הצבה מול קבוצה גרמנית חזקה, לכן אני פונה לשחקנים הרציניים לבוא ולקחת באימון אשר יערך ביום חמישי 10/1/08 בשעה 20:30 .
    לינק להצבה :
    http://www.ueesa.org/leaque_calendar.php?cl=3&
    תוצאות מהמשחק הראשון :
    247-237 לנו שיחקנו בתור MEC
    268-199 לנו שיחקנו בתור US
    תוצאות משחק שני :
    הפסד שכואב לי לכתוב כמה
    ושוב הפסד מביש .

חברה אתם רואים כמה חשובה הטקטיקה, לכן תגיעו בבקשה לאימון ותאשרו.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    דני אולי אתה זה שצריך לשבת בצד! דודו בא אלי שואל "למה דני כועס עליך" שזה אומר שאתה סתם! פשוט סתם קופץ על ילדים שאתה יודע שהם לא יכול להגיד לך "לא" אבל אני לא כמוהם!
    חבל שלא צילמתי את התוצאות סופיות של המשחקים שלנו למה אחרת כולם אבל כולם היו רואים מה התוצאות שלך היו במחשק, בושה!!!!!!! לפחות אני הייתי למעלה שבטבלה ואיפה אתה היית? למעטה למעטה הייתה מקום 1 לפני האחרון! ואני הייתי מקום 4 !שזה אומר שאתה סתם מבלבל ת'שכל...
    ואני רוצה תגובות מכל מי שרואה את התגובה הזאת ושיגיד לי
    מגיע לי להיות מושע? עשיתי מספיק עבודה?
    (דני דבר עם דודו ונראה מה הוא אומר ואז תתחיל לדבר)

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    תגיד לי מה אתה עשית במשחק חוץ מלצעוק על שחקנים ולהגיד להם מה לעשות בזמן שאתה יושב בצד ורב איתי ועם שקקו ועוד משהו לא זוכר מה שמו בגלל שנחנו לא עושים בידיוק מה שאתה אומר.. אנחנו עושים את העבודה שלנו ועשינו אותה
    אנחנו לא אשמים רק בגלל שהמסוק לא הצליח לעלות

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    אה כן ועוד תגובה..!
    כשאני בא ומציע לך TACTIC אתה אומר לי "אביחי שתוק" מי אתה בכלל שתגיד לי שתוק?! יש לי זכות לדבר כמו שכולם מדברים בTS ואתה לא אומר להם מילה אחת, למה? בגלל שהם טובים ממך בגלל שאני ברמה (נשמע מוזר אבל עליתי על זה) כל מי שברמה או פחות טוב ממך אתה מרשה לעצמך לדבר יותר מדי
    אתה לא אבא שלי אז אני מרשה לעצמי לדבר אליך כמו כל בן אדם, כמו כל בן אדם חרא לצערי
    הטורניר הזה מפרק את =SG= ואת כל הקהילה.. תחשוב פעם הבאה אם כדי להרשם ואם נרשמים תדאג שאתה לא תיהיה המנהל

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    אה, מי אתה בכלל שתקבע ששלושה שחקנים ישבו בצד? תעשה סקר חחח

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    בדיוק בגלל הרמה הנמוכה שלך, ואני בכלל לא הרד אליה , אתה תמשיך להיות מושע !!!

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי tiger_g
    בדיוק בגלל הרמה הנמוכה שלך, ואני בכלל לא הרד אליה , אתה תמשיך להיות מושע !!!
    נכון אתה לא תרד אליה, כי אתה כבר שם ואין יותר גרוע מזה

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי avihai11
    נכון אתה לא תרד אליה, כי אתה כבר שם ואין יותר גרוע מזה
    די תירגע כבר ילד!!!

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי naomkfir21
    די תירגע כבר ילד!!!
    הנה עוד אחד.. חבר שלי דני כבר כמו כלבלב בא אחריו
    ותקרא לילד שלך "ילד" אני לא חבר שלך

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ירושלים
    הנה עוד אחד.. חבר שלי דני כבר כמו כלבלב בא אחריו
    ותקרא לילד שלך "ילד" אני לא חבר שלך
    צפנת אתה ממש לא יציב תבדוק מה קורה איתך EIDIYOT

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    צפנת אתה ממש לא יציב תבדוק מה קורה איתך EIDIYOT
    לא יציב? כמו מה אני נראה לך? רכב עם 3 גלגלים? כפיר תעשה לי טובה רד ממני מספיק יש מנהל שצועק עלי וכל עוד שחקנים סתם ומשיב אותם בצד רק בגלל שהפסדנו
    ואתה EIDIYOT למרות שככה כותבים IDIOT

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ירושלים
    לא יציב? כמו מה אני נראה לך? רכב עם 3 גלגלים? כפיר תעשה לי טובה רד ממני מספיק יש מנהל שצועק עלי וכל עוד שחקנים סתם ומשיב אותם בצד רק בגלל שהפסדנו
    ואתה EIDIYOT למרות שככה כותבים IDIOT
    תחשוב לפני שאתה מגיב ולפני ואתה עושה את אותם דברים אל תתרץ.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    תחשוב לפני שאתה מגיב ולפני ואתה עושה את אותם דברים אל תתרץ.
    מה??

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    דני אולי אתה זה שצריך לשבת בצד! דודו בא אלי שואל "למה דני כועס עליך" שזה אומר שאתה סתם! פשוט סתם קופץ על ילדים שאתה יודע שהם לא יכול להגיד לך "לא" אבל אני לא כמוהם!
    חבל שלא צילמתי את התוצאות סופיות של המשחקים שלנו למה אחרת כולם אבל כולם היו רואים מה התוצאות שלך היו במחשק, בושה!!!!!!! לפחות אני הייתי למעלה שבטבלה ואיפה אתה היית? למעטה למעטה הייתה מקום 1 לפני האחרון! ואני הייתי מקום 4 !שזה אומר שאתה סתם מבלבל ת'שכל...
    בטח הייתי אחרון, כי אני זה שנשארתי חי בישבילך כדי שתוכל לצאת ולשחק שוב מהמסוק.
    אבל שוב קשה לך להבין מה המשמעות של משחק קבוצתי.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    בטח הייתי אחרון, כי אני זה שנשארתי חי בישבילך כדי שתוכל לצאת ולשחק שוב מהמסוק.
    אבל שוב קשה לך להבין מה המשמעות של משחק קבוצתי.
    לא, אז אולי למד אותי.. זה מה שאתה אומר לעשות, לא אבל לא אני אומר מילה קטנה בTS אתה ישר תוקף "אביחי שתוק" או "עוד מילה אחת KICK או BAN" תלוי מה רמת העצבים שלך על האנשים שלא קשורים אלי..
    לכן יש את אביחי להוציא עליו ת'עצבים

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    חח תמיד ידעתי שאביחי משוגע
    רק בו נחכה שהוא יקבל את הבאן בפורום ואז אני אקח את כל העונג בלתת לו אחד מהראנק.

חוץ מזה, מקווה שהיה לכולם אימון טוב, הבנתי שניצחתם וזה כבר שיפור! אני מאשר הגעה לאימון ביום חמישי...
    בינתיים, היום, באיזה 8 וחצי, מישהו רוצה גאטר? :O

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    מחזק את אביחי. דני אתה חושב שאתה תוציא את העצבים שלך על שלושת החברה היחידים שבאו לכל המשחקים ? דני אתה ל-א אסתרטג טוב. תפנים את זה. אתה שם לי שני ליצנים במטוס שיוצאים עם תוצאה -20 אני כותב מהפאלאפון אז אני כותב על קצה המזלג.

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נכתב במקור על ידי Shikako
    מחזק את אביחי. דני אתה חושב שאתה תוציא את העצבים שלך על שלושת החברה היחידים שבאו לכל המשחקים ? דני אתה ל-א אסתרטג טוב. תפנים את זה. אתה שם לי שני ליצנים במטוס שיוצאים עם תוצאה -20 אני כותב מהפאלאפון אז אני כותב על קצה המזלג.
    או בוקר טוב גם לך אדוני הנכבד, אם רק היתה לך משמעת כמו שאתה יודע לחפור לאנשים בראש היינו מגיעים רחוק.
    כל אחד מהשחקנים קיבל את ההיזדמנות ליהיות טייס וגם אתה, וראינו למה אתה מסוגל אז תמשיך להיתאמן ושב בשקט. אז אל תעביר ביקורת על הטייסים .
    ולגבי הטקטיקה שלי בנתיים היא עובדת יופי, רק ליישם אותה עם חבורת ליצנים כמוכם זו הבעיה, למה ? כי אתם עושים מה בראש שלכם ולא מקשיבים, כולה הייתם צריכים לעשות עלי ספון ולהשבית את המסוק שלהם ואת כל הבסיס. אבל זה גם קשה לכם.
    אני נוחת על הקרקע לאחר שהמסוק שלהם הופל, ואיפה אתם ? לא באים !!! למה ? אלוהים יודע . אני משתגע וצועק לכם לצאת, ומתי אתם יוצאים ? שהמסוק ממריא כל הכבוד .
    תמשיך לחזק את אביחי, לצאת איפה שיצאת ותמשיך ליהיות מושע !!!

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    או בוקר טוב גם לך אדוני הנכבד, אם רק היתה לך משמעת כמו שאתה יודע לחפור לאנשים בראש היינו מגיעים רחוק.
    כל אחד מהשחקנים קיבל את ההיזדמנות ליהיות טייס וגם אתה, וראינו למה אתה מסוגל אז תמשיך להיתאמן ושב בשקט. אז אל תעביר ביקורת על הטייסים .
    ולגבי הטקטיקה שלי בנתיים היא עובדת יופי, רק לייסם אותה עם חבורת ליצנים כמוכם זו הבעיה, למה ? כי אתם עושים מה בראש שלכם ולא מקשיבים, כולה הייתם צריכים לעשות עלי ספון ולהשבית את המסוק שלהם ואת כל הבסיס. אבל זה גם קשה לכם.
    אני נוחת על הקרקע לאחר שהמסוק שלהם הופל, ואיפה אתם ? לא באים !!! למה ? אלוהים יודע . אני משתגע וצועק לכם לצאת, ומתי אתם יוצאים ? שהמסוק ממריא כל הכבוד .
    תמשיך לחזק את אביחי, לצאת איפה שיצאת ותמשיך ליהיות מושע !!!
    דבר ראשון תלמד עברית. ליישם. דבר שני אתה צריך אותי יותר ממה שאני צריך אותך אתמול היינו 14 כולל אותי ואת אלמוגים ואביחי. דבר שלישי אני שיחקתי נגד טייסים סוסים שהיו עם j10. דבר רביעי אין לי שום בעיה לשחק נגד הטייסים הליצנים שלנו של אתמול

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    אני לא מרגיש נח להתערב כי אני לא משתתף, אבל מה הקשר ניקוד גבוה או נמוך?
    אם דני מנהל את הקבוצה ואני מבין שיש פה טקטיקות ברמה יותר גבוהה ממשחק רגיל, אז אתה מצפה שהוא יסתער עם סכין בשיניים או שינהל את העניין בצורה חכמה?
    כי לרוץ קדימה סתם, לעשות עוד 10 נקודות ולגלות שהפסדת דגל (סתם דוגמה) זו לא ממש טקטיקה מנצחת, ופה המטרה היא לנצח לא?

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הרשמה