תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אז ככה למרות שהפרטים עדיין לא כול כך ידועים חלק מהם אושרו. אלו הפרטים שפורסמו בויקפדיה:

תאריך - למרות שכולנו חשבנו שהייה מדובר ב-2009 כרגע הוכרז שהמשחק ישתחרר ב-15 לנובמבר 2008! באתר אמזון אפשר לראות את עטיפת המשחק ולהירשם בקשר למידע בנוגע לזמינות המשחק. מה אתם אומרים? סוני ממהרת? או שמדובר בעוד הכרזה מוקדמת שבסוף תסתיים בדחייה?

רזולוציה - נאמר שהמשחק ירוץ בפול hd מה שאומר 1080p . המשחק יתמוך גם ברזולוציות ה-hd האחרות , וגם ב-480p ו 576i.

שליטה - המשחק המצופה ישתמש כמובן ביכולת זיהוי התנועה החדשה של שלט ה-sixaxis במקומות המתאימים. תארו לכם שעכשיו נשתמש בשלט לשיווי משקל בקורות כמו דרייק באנצ'רטד,
    ננער מאיתנו אויבים, ואולי גם בדחיפת אבנים ויריית חצים ממכונות כמו במשחק הראשון. בהחלט עניין שיוסיף. ההכרזה נאמרה לפני בואו של השלט החדש שנוסף בו גם הרטט, עניין זה יצר מעט בלבול אבל אני בטוח שהחברה בסנטה מוניקה יקחו את העניין לידיים

ריבוי משתתפים?? קורי בארלוג ציין שהמשחק אולי יכיל מצב cooperative יחד אם זאות ציין "אם נוכל לבצע משהו מיוחד אם זה"..האם המשחק ישבור את מיטוס השחקן היחיד שכולנו הכרנו?

הפקה בימוי ייצור ומה שביניהם - קורי בארלוג ודייויד ג'אפי הבמאים ויוצרי המשחק שלא מזמן עזבו את משרדי סנטה מוניקה וצעדו לעבר הזדמנויות חדשות , אולי יהיו מעורבים במשחק החדש , ג'אפי טען שהוא מאוד ישמח לקחת חלק בפיתוח , האם נראה את שמם ברשימת יוצרי המשחק?
    ג'אפי גם מסר ש "אל המלחמה" הסביר או יסביר בסופו של דבר מדוע לא קיימות יותר מיתולוגיות יווניות..בהחלט נשמע מעניין

ולסיום עטיפת המשחק כמו שפורסמה באתר אמזון :

הצלחתם לזהות מי ה"איש" הבוער משמאל?
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    קנייה בטוחה ...
    אגב עטיפה מכוערת
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    העטיפה דיי מכוערת. זו העטיפה הסופית או סתם השערה?

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    אני בספק שזה יצא ב2008
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    זאת לא העטיפה הסופית!...
    משחק חזק!!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    זה 08 גבול 09 אולי הם ידחו את זה רק כדי לעשות פינישים...ויעשו תאריך עגול...יש מלא זמן כד אז בכל מקרה- בואו נתמקד במשחקים קרובים כדי שלא נגיע למצבים קיצוניים

הצטרף בתאריך
    04.01.2008
    נכתב במקור על ידי The Joker
    זה 08 גבול 09 אולי הם ידחו את זה רק כדי לעשות פינישים...ויעשו תאריך עגול...יש מלא זמן כד אז בכל מקרה- בואו נתמקד במשחקים קרובים כדי שלא נגיע למצבים קיצוניים
    חחח צודק ב-100%
    המשחק יוצא עוד שנה חח, עד אז יצאו משחקים אחרים טובים לPS3 אז כדאי להתמקד בהם בנתיים חח...
    בברכה ניר חסון.
    PSN ID: Razor1991

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    זה ממש לא העטיפה המקורית...זה סתם מישהו עם תוכנת עריכה...
    להוכיח? באיזה משחק שמים TM בשם של המשחק... תארו לכם : ratchet and clank (TM) future tools of destruction....אף פעם אין TM בתוך השם של המשחק...
    וגם רשום RP...חח אם כבר M...לא סתם M = mature... M ל more then you ever think
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אף אחד לא אמר שזו העטיפה האחרונה או המקורית והתאריך הסופי יהייה ב-2008. הדיון הזה לא נפתח בשביל העטיפה.

הדיון הזה נפתח כדי לחדש ולהביא פרטים ראשונים על המשחק.

פתחתי את הנושא הזה לא למטרת ויכוחים ובטח שלא למטרת "מצבים קיצוניים" זה נכון שהמשחק עדיין רחוק , אבל חשבתי שהייה נחמד להתחיל ולחדש עם פרטים ראשונים.
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    יהיה נחמד אם היו פרטים על טקן6!!!
    הוא יוצא השנה! בסוף החודש הבא!!!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אורי אם פתחו דיון על זה תגיב למשחק שעליו מדברים, אם יש לך משהו לחדש על טקן, תבדוק לבד.

המשחק נראה ממש מסקרן מה שמעניין אותי על מה תהיה העלילה אבל מה שיותר מסקרן, האם יהיה מולטי? אם כן, הוא יהיה מאוד מאוד מיוחד. יש למה לחכות.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    משחק טוב, אני מקווה שיצא בקרוב מאד!

אני מחכה לעלילה!
    איך ימשיכו את הסוף שהם סיימו בה?!

וד"א-המשחק בפיתוח כבר הרבה יותר זמן משאנחנו חושבים,התחילו לעבוד על המשחק כשהתחילו את gow2

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    העטיפה זה סתם... אמזון תמיד מכינים עטיפות זמניות למשחקים... כמו העטיפה השחורה שלSSBB והעטיפה המוזהבת של SMG חחחחחחח (שניהם לWII)

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אני מחכה לעלילה!

וד"א-המשחק בפיתוח כבר הרבה יותר זמן משאנחנו חושבים,התחילו לעבוד על המשחק כשהתחילו את gow2
    כמה שטויות אתה מדבר.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אני מחכה לעלילה!

WTF?
    מאיפה אתה יודע, אתה עזרת להם?
    גם אני יכול להגיד:"אתם יודעים, את DMC4 פיתחו עוד לפני שיצא 3".
    נו באמת...

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    זה גם לא מחשבה הגיונית כ"כ...הם הרי עבדו על GOW2, עבדו על שניהם ביחד? לא נראה לי הגיוני...

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    בקשר לזה שהמשחק החדש עובד יחד אם המשחק השני זה לא מדוייק..המשחק החדש התחיל לרוץ איך שהם סיימו את השני ואת זה בארלוג אומר. "איך שסיימנו את השני התחלתי לעבוד על הסיפור והייצור של המשחק השלישי".עוד הוא מבטיח לנו סוף אפי ומיוחד "כולם יהיו מרוצים" כך אמר.

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3165207

גיא ואורי אם בא לכם אתם יכולים לעלות את הנושא לנעוץ וכשהיו דברים חדשים בנוגע למשחק כמו חדשות כתובות וטריילרים ראשונים אני ישמח לעדכן כאן
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    למשחק יש עוד זמן..... אתה יכול לעושת משהוא לטקן 6???
    מתי הוא יוצא בידיוק??? למה אין מידע על טקן 6!!! בבקשה מי שהוא?????
    joker אל תגיב לזה!

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    עטיפה זוועה, אין מצב שהיא סופית בטח שלא מפרסמים כמעט שנה מראש.
    מעבר לזה... על מה יש לדבר?!, כמה אלים עוד נשאר לו לבצע בהם שמות?, מישהו זוכר?
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

הרשמה