תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    חברת Take-Two קנתה את חברת Illusion Softworks - כך מסתבר מהידיעה הבאה. מה זה אומר? IS נקראת עכשיו 2K Czech, והכותר הראשון (ככל הנראה) שישוחרר תחת 2K Games עם IS יהיה ההמשך לאחד מהכותרים המצליחים ביותר של השנים האחרונות, Mafia. הכותר אמור להשתחרר עבור המחשב האישי, הXBOX360 והPS3.
    בינתיים, Petr Vochozka - מנכ"ל 2K Czech, מסר בתגובה על התהליך:
    "אני מרוצה להיות חלק מ2K, ואני בטוח שהשותפות הזו תוסיף לנו ביטחון בפרויקטים הבאים".

נו, אז איך יצא Mafia 2? נחיה ונראה.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני לא מאמין שעוד לא שיחקתי בראשון,אבל נורא התרשמתי מהדמו שלו
    מצפה לדברים גדולים ממנו.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    אני לא מאמין שעוד לא שיחקתי בראשון,אבל נורא התרשמתי מהדמו שלו
    מצפה לדברים גדולים ממנו.
    הראשון היה יצירת מופת. העלילה הייתה מדהימה, לא פחות טובה משל סרט מאפיה ממוצע.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי BiA
    הראשון היה יצירת מופת. העלילה הייתה מדהימה, לא פחות טובה משל סרט מאפיה ממוצע.
    אבל להגיד את האמת,בדרך כלל משחקי המשך למשחקים מצליחים לא תמיד מגיעים לאותם הישגים של המשחק המקורי,חלקם אפילו יותר גרועים. למרות של לסדרת call of duty יש המשכים מעולים אחד אחד,כל משחק-בובה!

ההמשך ל-BIA היה טוב,אבל חוץ מהעלילה הוא לא חידש הרבה, אבל הקטע שהם עשו שם שכל המשחק מתרחש דרך העיניים של רד היה מצויין.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אבל להגיד את האמת,בדרך כלל משחקי המשך למשחקים מצליחים לא תמיד מגיעים לאותם הישגים של המשחק המקורי,חלקם אפילו יותר גרועים. למרות של לסדרת call of duty יש המשכים מעולים אחד אחד,כל משחק-בובה!

ההמשך ל-BIA היה טוב,אבל חוץ מהעלילה הוא לא חידש הרבה, אבל הקטע שהם עשו שם שכל המשחק מתרחש דרך העיניים של רד היה מצויין.
    BIA זה יצירת מופת.אין לי מילים..מאפיה זה אחד המשחקים הגדולים ושווה לך לרכוש אותו שלא נדבר על זה שהגרפיקה יחסית נראית מעולה!

עדוד דבר שרצוי להזכיר הוא ההמשך הפשוט מבייש לדעתי של קול אוף דיוטי.COD3 לדעתי היה משחק יחסית גרוע לסדרה ופשוט הרס...כנ''ל לגבי BIG RED ONE..

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    BIA זה יצירת מופת.אין לי מילים..מאפיה זה אחד המשחקים הגדולים ושווה לך לרכוש אותו שלא נדבר על זה שהגרפיקה יחסית נראית מעולה!

עדוד דבר שרצוי להזכיר הוא ההמשך הפשוט מבייש לדעתי של קול אוף דיוטי.COD3 לדעתי היה משחק יחסית גרוע לסדרה ופשוט הרס...כנ''ל לגבי BIG RED ONE..
    COD3 לא היה כל כך גרוע. סביר בהחלט ביחס לאחרים בסדרה.
    BIG RED ONE בכלל שייך לסדרה של הקונסולות,אותם אני לא מחשיב(ובצדק)

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    COD3 לא היה כל כך גרוע. סביר בהחלט ביחס לאחרים בסדרה.
    BIG RED ONE בכלל שייך לסדרה של הקונסולות,אותם אני לא מחשיב(ובצדק)
    נכון, Call of Duty III לא היה גרוע בכלל. סיימתי אותו והוא היה לא רע, והשליטה בקונסולות דווקא לא הייתה מסורבלת ומעצבנת כתמיד. אבל הבאגים...
    אגב, למי ששוקל לרכוש אותו, כתבתי עליו ביקורת בעבר. אני אפרסם כאן בקרוב D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    נכון, Call of Duty III לא היה גרוע בכלל. סיימתי אותו והוא היה לא רע, והשליטה בקונסולות דווקא לא הייתה מסורבלת ומעצבנת כתמיד. אבל הבאגים...
    אגב, למי ששוקל לרכוש אותו, כתבתי עליו ביקורת בעבר. אני אפרסם כאן בקרוב D:
    אהה...אולי זה בגלל השליטה הנוראה שלי בגיימפאד XD

או אולי בגלל הבאגים..בכל מקרה דאגתי ש-COD מתחיל להתמחזר וכולנו יודעים מה קורה לסדרות כאלו שלא משנות כלום..מזל ש-COD4 הגיע!

הרשמה