תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    עכשיו שהפרוייקט הקודם נמצא בbeta testing - אני מתחיל לחשוב על הפרוייקט הבא.
    הפרוייקט יהיה כולו בעיר אחת עצומה (שם זמני Ansu) ויכלול מספר פאקשיינס ששולטים בה. בעיר הזו על השחקן להחליט עם איזה ארגון הוא רוצה לעבוד (לא חייב דווקא אחד) וההתקדמות שלו בארגון תמדד ע"י ממדד חדש (סוג של reputation) ככל שעושים יותר דברים עבור ארגון מסויים כמות הניקוד עולה (ויתכן שתרד בארגון אחר) וע"פ הניקוד השחקן יוכל לדבר עם יותר אנשים בארגון/לרכוש דברים ספציפים בארגון וכו' (לדוגמה שיקויים יהיו מאוד זולים לחברי ארגון מסויים ולאחר יקרים מאוד או בלתי ניתנים לקניה)

העיר תחולק לאזורים ותהיה דומה לעיר מBG2 רק בתקווה הרבה יותר גדולה. לגבי המטרה הראשית בעיר הזו... זה עוד בשלבי החלטה/בניה.

מכיוון שהפרוייקט הזה הרבה יותר שאפתני אני מחפש אנשים שיצטרפו אלי.

זה עוד אומנם מוקדם, אבל אני רוצה לקבל רושם אם יש כאלו פה...
    בקיצור אם זה מעניין מישהו, הוא מוזמן לרשום את שמו ומה הוא רוצה לעשות בפרוייקט הזה (סקריפטים/בנאי/כותב עלילה/כותב שיחות) ביקורת איכות של התוצר תתבצע יחד עם כל המשתתפים כך שנוכל לעזור ולתרום לשיפור אחד של השני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    מצטער, אבל אני עסוק כרגע. אולי כשאני אסיים את הפרויקטים שיש לי עכשיו אני אוכל לעזור, אבל זה די רחוק בעתיד.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    אשמח לנסות לכתוב לך פיקציה ולעזור בDMing. לצערי אני בור מוחלט בכל הנוגע לבנייה (בNWN2).

אתה בעצם רוצה לעשות משהו שמזכיר את הfactions בGTA1/2 וכו'?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    לא שיחקתי בGTA כך שאין לי מושג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    יש עליך מסנג'ר בחורי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    כרמיאל
    אני מחר מקבל את המוטב שלי, אבל אני אשמח לעזור, אני סקריפטר דיי מתחיל, וממש נוב בבנייה של נוור 2, אבל אני לומד מהר.

עריכה:

מוטב בידיי!
    אני מוכן לעזור בכל מה שאני יכול, וגם לעשות בטא לטיילס פרום ספילבורג

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    רציתי להתחיל לבנות מינימודל על הסיפור שרשמתי לתחרות (shadow of a good child), אז באותה נשימה אני יכול גם לעבור לעבוד איתך על הפרוייקט החדש :] עכשיו בזכות יוחאי אני יודע גם סקריפטים, אני מאמין שאני ממש אוכל להועיל.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    אחרי דיבור עם Zer00 ויוחאי, מספר תוספות מעניינות

- כנראה שיהיה מדובר בשרת PW.
    - העיר תהיה מחולקת לפאקשיינס בעלי יחסים מורכבים אחד עם השני
    - כל השחקנים מתחילים במצב שהם "לא מוכרים" וכדי להכנס לפאקשיין הם יאלצו לזכות בתשומת לב מהאנשים החשובים בעיר.
    - לא כל הפאקשיינס בעלי אזור מוגדר, לדוגמה הפאקשיינס של המרגלים פועל בתוך כל הפאקשיינס ומוכר מידע בתמורה לכסף. שחקן בפאקשיין כזה חייב לשמור על זהותו בסוד אחרת הוא ימצא את עצמו מת מהר מאוד. "בריון" (לוחם,ברברי או כל סוג של לוחם פשוט) כנראה יאלץ להשתלט על כנופיה אזורית כדי להשיג כח...
    - יהיה מדובר בעיר עצומה, וכנראה שיהיו פאקשיינס שמחולקים גם ע"י מעמדות. לדוגמה כהנים/קוסמים/פאלאדינס וכו' סביר להניח שיהיו שייכים למעמד מסויים. להגיע מבחוץ לאחד מהם יצריך מהשחקן להראות יכולות מאוד יוצאות דופן אם מראש הוא לא בעל מעמד מסויים - או מצד אחר להשיג את המעמד באמצעים קצת פחות "קונבנציונלים" לדוגמה להשיג ספר נדיר מאוד שחשוב לאקדמיה לקוסמים יכולה להיות דרך טובה להכנס פנימה. גם אם זה אומר שצריך "לדרוך" על כמה אנשים בדרך...
    - יתכן ויהיו קרבות גדולים בין הפאקשיינס, ויתכן שכמה פאקשיינס ילחמו ביחד כנגד כמה אחרים. כך שיתכן מאוד שתמצאו את עצמכם נלחמים נגד אנשים שאתם מכירים. או שפעם נעזרתם בהם
    - תהיה אפשרות להתקדם ולהפוך בעצמכם לראש פאקשיין, כל זה על בסיס reputation שיבוא בעקבות מעשים שונים

מדובר בפרוייקט שאפתני מאוד ובעל סדר גודל לא קטן, בשביל שנוכל להנות ממנו באמת - חייבים הרבה שחקנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    זה מאוד שאפתני. ומאוד מפתה. צריך תמיכה רחבה של DMs עד שהשחקנים יגיעו למעמד שאפשר לסמוך עליהם בדברים חשובים, ועד שיגיעו למקומות ריאלים. וכמו שנאמר, בלי הרבה שחקנים, זה מאבד את היופי. אבל מה שטוב זה שהשרתים של נוור2 עדיין אל מבוססים. אפשר, בעזרת שיווק נכון (שזה החלק האחרון ככה שזה מאוד רחוק) "לגנוב" שחקנים משרתים אחרים בחו"ל.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    כרמיאל
    תגיד...תומר....שמת לב שאתה קורא למודול שלך על מעשה ממש אבל ממש לא מוסרי...?
    כאילו...אנסו לך את הטולסט בזמן שאתה עושה את זה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    זה עתיד להשתנות, אם לא קראת, זה השם שיש כרגע.

Live with it, or get raped, biatch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אם דבר כזה באמת ייצא לפועל (לפני או אחרי צבא), אולי אני סוף כל סוף אקנה את המשחק הארור הזה! שיהיה בהרבה הצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    חיפה
    אני אשמח לעזור בעיקר בבניה אני לא טוב בסקרפטינג וכאלה תן לי לבנות אזור ויהיה לך אחד .. אני יכול לשלוח לך כמה אזורים שכבר בניתי אם אתה רוצה לבחון אותם ..
    Good is a point of view
    שתף ב-Google+

הרשמה