תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 62
    הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    דיון שחקני Crysis

שלום

אוהבים את המשחק? רוצים קהילה בשביל לדבר עליו? פה תוכלו לדבר על המשחק(כל עוד ההודעות הן בעלות תוכן ראוי) לפרסם מדריכים. אנחנו מצפים רתפגינו השקעה בדיון:השקעה לא מתבטאת רק במספר הודעות אלה גם בתוכן-קחו לתשומת ליבכם. אז בבקשה לא להספים, אנא שמרו על לשון נקייה והודעות בעלות תוכן ראוי.

ואגב,אלי,נעלתי לך את הדיון על הקלאן גם כי עדיף שתקיימו את הדיון על הקלאן פה מאשר בדיון נפרד וגם כי אני לא חושב שאתם מספיק מגובשים כרגע לא? זו דעתי אבל לפחות תעשו את זה בדיון אחד.

תוספת ידידותית :
    לרכישת המשחק במחיר שאתם בוחרים מחנות Vgames לחצו כאן!

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    קריסיס באמת משחק ענק
    אחד הטובים של השנה
    יש אומרים ש-COD4 יותר טוב ואני לא חושב
    נכון קריסיס על LOW ממש מעפן ועדיף COD4
    אם יש לך דרישות מתאימות מלא אפשריות נפתחות ב-HIGH
    לחבר שלי עובד על HIGH ולי על LOW ):
    COD4 זה לא משחק פתוח אין לך מקומות סתם נגיד שאתה יכול להתובב זה מסלול מתוכנן של היוצרים
    קריסיס יש לך יערות שלמים הרים ללכת מלא מקומות ללא הגבלה מסוימת
    גם יש בקריסיס הרבה יותר אפשרויות רכבים מצבים הכול
    COD4 משחק טוב אבל ממוצע להיום אני לא רואה ממש חידוש בין המשחק הזה ל CS או WARROCK
    או כול משחק אחר אפשר להגיד רק המנוע גראפי שלו יותר טוב בהרבה האיכות של האפשריות(ריצה דקירה וכול זה) וסינגל פשוט ענק שזה אי אפשר לשכוח

אבל לדעתי CRYSIS משחק השנה בשבילי

מי שרוצה לראות הסבר על 2 המשחקים

ואני רוצה לראות משחק שדומה אפילו מתקרב לקריסיס
    פשוט חשיבה ענקית למשחק

אבל עדיין יש אנשים שמעדיפים משחקים אמיתיים ולא איזה איש אחד אם חליפה שמחסל 20 אנשים אבל זה מה שמיוחד
    אני לא ראיתי משחק כזה עדיין מושקע זה מה שיפה פה..
    COD4 ראיתי 200 משחקים דומים.. וCOD4 באמת משחק מדהים
    [/IMG]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי tomdogma
    קריסיס באמת משחק ענק
    אחד הטובים של השנה
    יש אומרים ש-COD4 יותר טוב ואני לא חושב
    נכון קריסיס על LOW ממש מעפן ועדיף COD4
    אם יש לך דרישות מתאימות מלא אפשריות נפתחות ב-HIGH
    לחבר שלי עובד על HIGH ולי על LOW ):
    COD4 זה לא משחק פתוח אין לך מקומות סתם נגיד שאתה יכול להתובב זה מסלול מתוכנן של היוצרים
    קריסיס יש לך יערות שלמים הרים ללכת מלא מקומות ללא הגבלה מסוימת
    גם יש בקריסיס הרבה יותר אפשרויות רכבים מצבים הכול
    COD4 משחק טוב אבל ממוצע להיום אני לא רואה ממש חידוש בין המשחק הזה ל CS או WARROCK
    או כול משחק אחר אפשר להגיד רק המנוע גראפי שלו יותר טוב בהרבה האיכות של האפשריות(ריצה דקירה וכול זה) וסינגל פשוט ענק שזה אי אפשר לשכוח

אבל לדעתי CRYSIS משחק השנה בשבילי

מי שרוצה לראות הסבר על 2 המשחקים

פשוט חשיבה ענקית למשחק

אבל עדיין יש אנשים שמעדיפים משחקים אמיתיים ולא איזה איש אחד אם חליפה שמחסל 20 אנשים אבל זה מה שמיוחד
    אני לא ראיתי משחק כזה עדיין מושקע זה מה שיפה פה..
    COD4 ראיתי 200 משחקים דומים.. וCOD4 באמת משחק מדהים
    אם אתה לא רואה הבדל בין CS לCODIV, אז זה באמת מקרה מוזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    פשוט חשיבה ענקית למשחק
    אתה יודע..גרפיקה זה לא הכל
    ואיזה חשיבה? הם לא חשבו על שום דבר חוץ מסאונד, גרפיקה וכל מיני דברים טכנולוגיים אבל איפה העלילה? הם חשבו כאן על משהו? העלילה הכי חרושה בעולם
    דרך אגב למישהו יש מושג למה בכל שרת כתוב לי disconnected ולא מצליח להתחבר בכלל לשום שרת?
    Punx Not Dead
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אגב, למי שרוצה מידע על המשחק, סרטונים, תמונות וכו' (ואם יש צורך, אף להוסיף אותו להודעה הראשית) - הנה הדיון הרשמי שלי מלפני חודשיים בערך. בנוסף, ישנה ביקורת במגזין IGM גיליון 4 (בנעוץ), אז אם אתם רוצים לבדוק - בבקשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    אתה יודע..גרפיקה זה לא הכל
    ואיזה חשיבה? הם לא חשבו על שום דבר חוץ מסאונד, גרפיקה וכל מיני דברים טכנולוגיים אבל איפה העלילה? הם חשבו כאן על משהו? העלילה הכי חרושה בעולם
    דרך אגב למישהו יש מושג למה בכל שרת כתוב לי disconnected ולא מצליח להתחבר בכלל לשום שרת?
    חחח על מה אתה מדבר ראיתה איזה סינגל יפה?
    כול העניין של החליפה וחלון אפשרויות ואופציות שיש לך במשחק אין בשום משחק אחר..
    והעלילה לדעתי ממש יפה.. לא יודע מה איתך..

סתכל בסירטון תבין על מה אני מדבר
    אתה לא מרגיש במשחק הזה בטוח בשום מצב משחקים אחרים אתה מאחורי קופסא כלום לא עובד או מאחורי חבית מסוימת סתכל בסירטון עוד פעם
    קריסיס עצים נופלים בתים נשברים כול דבר אתה יכול לשבור/לזרוק
    זה דבר שהתלהבתי ממנו מאוד..
    [/IMG]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות

אתה לא מרגיש במשחק הזה בטוח בשום מצב משחקים אחרים אתה מאחורי קופסא כלום לא עובד או מאחורי חבית מסוימת סתכל בסירטון עוד פעם
    חופש פעולה יש במשחקים אחרים. פשוט בCrysis הוא רחב יותר. העלילה היא בהחלט לא הצד החזק של Crysis. ואת הרעיון של החליפה יש גם במשחקים אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    חופש פעולה יש במשחקים אחרים. פשוט בCrysis הוא רחב יותר. העלילה היא בהחלט לא הצד החזק של Crysis. ואת הרעיון של החליפה יש גם במשחקים אחרים.
    יואאוו..נמאס..אייל שנינו יודעים שאתה לא סובל את CRYTEK אבל עד כדי כך? עכשיו תגיד לי שהחליפה במשחק RISING EAGLE הרבה יותר מפותחת..יש סיבה שאני משחק את המשחק בפעם השלישי ברציפות..(ולא אייל,לא הגרפיקה) המשחק עצמו פשוט אדיר..

נ.ב

זוכר שאמרת במשחק שהגרפיקה זה הכל? נו תראו..עכשיו יש פה מישהו בשם TOMDOGMA שמשחק את המשחק על LOW ועדיין נהנה ממנו מאוד..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    יואאוו..נמאס..אייל שנינו יודעים שאתה לא סובל את CRYTEK אבל עד כדי כך? עכשיו תגיד לי שהחליפה במשחק RISING EAGLE הרבה יותר מפותחת..יש סיבה שאני משחק את המשחק בפעם השלישי ברציפות..(ולא אייל,לא הגרפיקה) המשחק עצמו פשוט אדיר..

נ.ב

זוכר שאמרת במשחק שהגרפיקה זה הכל? נו תראו..עכשיו יש פה מישהו בשם TOMDOGMA שמשחק את המשחק על LOW ועדיין נהנה ממנו מאוד..
    לא סובל את Crytek? אף פעם לא אמרתי דבר כזה. למעשה, אני אוהב את Crytek. ושוב, מדובר ברעיון שכבר ראינו במשחקים אחרים - אך Crysis עושה אותו בצורה שונה. דוגמה? TimeShift.
    אגב, מתי אמרתי שגרפיקה זה הכל במשחק? תשמע, קרייסיס משחק טוב. טוב מאוד אפילו. אין לי שום דבר נגדו, אבל אנשים שטוענים שהוא מחדש המון - לדעתי טועים. יהונתן צודק - אין טעם לוויכוחים הללו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    סרג', לי ולאייל אין את העצבים ואת הכוח לנהל איתך את הויכוח של "למה קרייסיס הוא משחק טוב מעבר לפן הגרפי של המשחק" אז פשוט רד מזה אוקיי? רוצה קהילה? אז תתנהג בהתאם.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    על מה אתה מדבר לCRYSIS אין עלילה? סיימת אותו בכלל? זה משחק אדיר! הרבה פיצוצים אקשן יריות וכמובן יש את הNANO SUIT ואת החופשיות! אתה אפילו לא חייב לעשות את כל הOBJECTIVES, אתה פשוט יכול לטייל באי...
    כמו כן הגרפיקה שלו פשוט מדהימה אין משחק עם גרפיקה טובה יותר! אז לא רק שיש עלילה, ופיצוצים וNANO SUIT אלא גם יש את הגרפיקה הכי מטורפת שיש כיום! ואם יש לך מחשב חזק מספיק (ועם VISTA) ואתה יכול לשים הכל על VERY HIGH זה פשוט אחד המשחקים הכי טובים שיש...!
    בקיצור... שיצא כבר CRYSIS 2!!!!
    ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Morgoul
    על מה אתה מדבר לCRYSIS אין עלילה? סיימת אותו בכלל? זה משחק אדיר! הרבה פיצוצים אקשן יריות וכמובן יש את הNANO SUIT ואת החופשיות! אתה אפילו לא חייב לעשות את כל הOBJECTIVES, אתה פשוט יכול לטייל באי...
    כמו כן הגרפיקה שלו פשוט מדהימה אין משחק עם גרפיקה טובה יותר! אז לא רק שיש עלילה, ופיצוצים וNANO SUIT אלא גם יש את הגרפיקה הכי מטורפת שיש כיום! ואם יש לך מחשב חזק מספיק (ועם VISTA) ואתה יכול לשים הכל על VERY HIGH זה פשוט אחד המשחקים הכי טובים שיש...!
    בקיצור... שיצא כבר CRYSIS 2!!!!
    ^^
    עזוב אני לא מציע להכנס לדיון הזה של אם זה משחק טוב או לא ובטח ובטח שלא עם אייל.
    תתחילו לדבר על המשחק אבל אל תתחילו לעשות השוואות ומה עושה אותו כל כך טוב-אוהב אותו? סבבה רק אל תנסה לשכנעה אותי ואת אייל אנחנו די מודעים למה שקורה אבל יש לנו את הדעות שלנו לגבי המשחק הזה וסביר להניח שלא תאהב אותן. זכותך להגיד מה שאתה רוצה כל עוד זה בטוב טעם וקשור למשחק,אני יודע שאתה חדש פה אז אני אומר לך עכשיו-היו פה בעבר מספר לא מבוטל של דיונים על המשחק,מה עושה אותו כל כך טוב מאשר משחקים אחרים וכל הקטע עם המנוע הגרפי וזה יצא לי ולאייל מכל החורים! אז מספיק בבקשה. אני רוצה שתברו על המשחק אבל אל תתחילו להכנס לכזה ויכוח איתי,אייל או כל אחד אחר פה שלא ממש מסכים איתכם.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים

סיימתי את הסינגל
    אתה רוצה להגיד לי איזה מילה טובה על הסוף?
    סוף פתוח אחושיליניג פתוח
    זאת לא נקודה מתאימה לעשות סוף ואתה יודע למה הסוף היה דווקא שם?
    בגלל שקרייטק בזבזו כל כך הרבה כסף על הגרפיקה, סאונד, אפקטים וכו' בשלבים האלה והם לא היו יכולים להמשיך להשקיע יותר מדי כסף.
    אמרתי משהו רע על הפיזיקה?
    פיזיקה מצוינת [חוץ מהעובדה שאם תשימו לב הגרביטציה של האובייקטים שמתפוצצים כמו בתים למשל דיי חלשה ולא כל כך מציאותית..זה כבר מזכיר לי את הירח @[email protected]
    והחליפה-משהו רע?
    לא אמרתי משהו על הדברים האלה..
    אני מדבר איתך על עלילה
    ע-ל-י-ל-ה
    העלילה לא כל כך מעניינת כמו למשל בHL [אולי הבאתי השוואה לא כל כך מוצדקת כי לHL יש את אחת העלילות הכי טובות לדעתי...אבל בכל זאת ><]
    חוץ מזה ראיתי שאפשר להכנס למסוקים, טנקים [מהרבה סוגים, לא רק הטנק מהשלב שאתה בטנק, טנק נ"מ ועוד איזה אחד קוריאני] ועוד כלי רכב
    איפה כל אלה היו בסינגל פלייר?
    הם היו קיימים, אבל לא ראו אותם בסינגל.
    יש הרבה דברים טובים במשחק הזה, שלא תבין אותי לא נכון...אבל אני מעדיף עלילה וגיימפליי מאשר גרפיקה וכל מיני דברים חדשים יותר :S [לחכמים שביננו, אני לא מתכוון לגרפיקה כמו של דום............הראשון XD]
    Punx Not Dead
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    סיימתי את הסינגל
    אתה רוצה להגיד לי איזה מילה טובה על הסוף?
    סוף פתוח אחושיליניג פתוח
    זאת לא נקודה מתאימה לעשות סוף ואתה יודע למה הסוף היה דווקא שם?
    בגלל שקרייטק בזבזו כל כך הרבה כסף על הגרפיקה, סאונד, אפקטים וכו' בשלבים האלה והם לא היו יכולים להמשיך להשקיע יותר מדי כסף.
    אמרתי משהו רע על הפיזיקה?
    פיזיקה מצוינת [חוץ מהעובדה שאם תשימו לב הגרביטציה של האובייקטים שמתפוצצים כמו בתים למשל דיי חלשה ולא כל כך מציאותית..זה כבר מזכיר לי את הירח @[email protected]
    והחליפה-משהו רע?
    לא אמרתי משהו על הדברים האלה..
    אני מדבר איתך על עלילה
    ע-ל-י-ל-ה
    העלילה לא כל כך מעניינת כמו למשל בHL [אולי הבאתי השוואה לא כל כך מוצדקת כי לHL יש את אחת העלילות הכי טובות לדעתי...אבל בכל זאת ><]
    חוץ מזה ראיתי שאפשר להכנס למסוקים, טנקים [מהרבה סוגים, לא רק הטנק מהשלב שאתה בטנק, טנק נ"מ ועוד איזה אחד קוריאני] ועוד כלי רכב
    איפה כל אלה היו בסינגל פלייר?
    הם היו קיימים, אבל לא ראו אותם בסינגל.
    יש הרבה דברים טובים במשחק הזה, שלא תבין אותי לא נכון...אבל אני מעדיף עלילה וגיימפליי מאשר גרפיקה וכל מיני דברים חדשים יותר :S [לחכמים שביננו, אני לא מתכוון לגרפיקה כמו של דום............הראשון XD]
    ביקשתי לא לדבר על זה יותר לא? כאילו מה אני מדבר ארמית או משו? פעם אחרונה.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    ביקשתי לא לדבר על זה יותר לא? כאילו מה אני מדבר ארמית או משו? פעם אחרונה.
    .. סליחה לא שמתי לב =\
    לנושא P:
    יצא פאצ' 1.1
    http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=636
    Punx Not Dead
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    הסוף של המשחק פשוט מטומטם, גם אם הם רוצים לעשות משחק המשך, יש דרכים אחרות לעשות את זה

בושה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    סרג', לי ולאייל אין את העצבים ואת הכוח לנהל איתך את הויכוח של "למה קרייסיס הוא משחק טוב מעבר לפן הגרפי של המשחק" אז פשוט רד מזה אוקיי? רוצה קהילה? אז תתנהג בהתאם.
    זהו ירדתי מזה מה יש לך? אני כבר לא מתווכח על זה ואתה עדיין על שלך...תראה חמישה אנשים קפצו עלייך..תגיד את זה להם.מי שיהנה ממנו אז יופי ומי שלו אז לא..זה עניין של דעה ואמרתי את זה כבר לפני שבוע בערך אבל אז (לא זוכר מי) התחיל איתי וויכוח..יאללה איזה יום נאחס.
    ואני לא זוכר מתי בדיוק לא התנהגתי בהתאם..שלא נדבר על זה שלא ממש אכפת לי אם תיהיה קהילה או לא כי שנינו יודעים שהמולטי של קרייסיס מת מזמן ובחיים לא היה פורה..
    אין צורך להגיב לזה רק תקרא ותבין ואני ממליץ שכולם כאן יפסיקו להתווכח על זה כי גם לי זה לוחץ כבר על הווריד.

תעשה טובה רביד..תפסיק כבר,הבנתי שיש פה אנשים שלא אהבו את המשחק וכאלה שכן אבל שוב פעם זה עניין של דעה ואם תמשיכו להתווכח לא נגיע לשום מקום
    (חוץ מכמה באנים)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אתה מציע לתת לי באן על זה שאני חושב שהסוף של המשחק מפליא בטימטומו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    אתה מציע לתת לי באן על זה שאני חושב שהסוף של המשחק מפליא בטימטומו?
    אמרתי פה לכולם בכללי שיירדו מהוויכוח וזה עניין של דעה..לא הצעתי שייתנו לך באן
    אמרתי שעם הוויכוח ימשיך ככה אז הרבה יתעצבנו ויתחילו לדבר לא יפה ואז מגיעים הבאנים..זהו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    מה קשור ללדבר לא יפה?

לא משנה

המשחק ממש כיף, אבל העלילה מטומטמת

היו הרבה קטעים שפשוט ישבתי מול המסך ואמרתי לעצמי WTF?!
    שתף ב-Google+

הרשמה