תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עכשיו אחרי "רעידת האדמה" הגדולה של קריסת הלייב בחגים, מגיע ה"After shock". מסתבר כי חלק מהתיקונים של מיקרוסופט כללו "החזרה לאחור" (Roll Back) של המסדי הנתונים בשרתים, מה שגרם למספר אנשים פשוט לנעול בחזרה אציוומנטים שהם כבר פתחו...
    עפ"י סיפורם של מספר אנשים, אשר שמו לב כי יש כמה אציוומנטים שלא פתחו, מכיוון שהדבר היה נראה להם מוזר, כי הם ידעו שהם פתחו כבר כמעט את כל האציוומנטים האפשריים, הם בדקו וראו כי יש כמה אציוומנטים ששוב נעולים.
    השניים שיחקו ב"גיטר הירו 2" ופתחו את אחד האציוומנטים הקשים (800,000 נקודות בCOOP הםאף הצטלמו עם המסך למזכרת...) לאחר בדיקה גילו כי הוא לא נפתח מעולם...
    מבירור שערכו עם מוקד התמיכה של מיקרוסופט עלה כי אכן יש מספר בעיות בנושא (בעיקר היו עם המשחק היילו 3) אבל הדבר תקף גם למשחקים אחרים.
    הפתרון לבעיה, כנראה היחידי, הוא לפתוח אציוומנט אחד שעוד לא נפתח במשחק, בכך ייתחבר ה360 לשרת וייעדכן גם את האציוומנט החדש וגם "ירענן" את מסד הנתונים באציוומנט הישן.

לכתבה קודמת בנושא אציוומנטים

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    האמת היא שבאופן כללי זה תמיד עובד ככה:
    אם מתישהו תשחק עם הגיימרטאג שלך והלייב לא יהיה מחובר, אז הוא שומר את הנתונים גם על הקונסולה, ובפעם הבאה שתתחבר ומשהו באציבמנטס ישתנה אז הוא יצליב את הנתונים ויעדכן את האציבמנטס שלך בהתאם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז זהו שהבעיה הייתה כנראה שהוא לא זיהה שיש בעיה בעדכון ולכן גם לאחר החיבור לא עדכן את האציוומנטים הקודמים.
    למעשה כשאני חושב על זה גם לי זה קרה! לפני שבוע שיחקתי ME ופתחתי כמה אציוומנטים, כשהתחברתי אח"כ ללייב (דרך האתר XBOX.COM) לא ראיתי שהם התעדכנו.
    רק שלשום כשעשיתי עוד כמה אציוומנטים ראיתי שהוא התעדכן! יש! מיקרוסופט דפקו גם אותי! אני הולך לתבוע מליונים!!!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מיליוני נקודות אציבמנטבס?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    מיליוני נקודות אציבמנטבס?
    גם יכול להיות. סה"כ אם מישהו מכר גיימרטאג עם 80,000 נקודות ב5000$, אני חושב שכמה מליונים יכניסו לי סכום נאה.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    זה באמת מאוד מוזר..

הרשמה