תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    שלום לכולם....

לפני שבוע באמצע משחק בPUBLIC, המשחק התחיל להיתקע בערך לחצי דקה ואז אפשר להמשיך לשחק לעוד חמש דק' ואז הוא נתקע שוב - תיאור התקיעה - מבחינת וידאו הכל תקוע ומבחינת סאונד אתה שומע הכל איזה 20 פעם וקתוע.
    ניסיתי לעשות REINSTALL לCS (לא לSTEAM) אבל עכשיו הבעיה היא שאני בכלל לא מצליח להיכנס לSERVER המשחק ישר נתקע ורואים על המסך מלא מלא צבעים וצורות מוזרות (באמת שקשה לתאר) .
    ניסיתי להוריד את הגדרות וידאו להגדרות הכי נמוכות ורזולוציה הכי נמוכה אך עדיין הוא נתקע כאשר נכנסים לשרת (ניסיתי גם להיכנס לשרת ריק), לאחר מכן ניסיתי לעדכן גרסא של הכרטיס מסך (FX5200) ובפעם הראשונה אחרי שעדכנתי גרסא נכנסתי לשרת וראיתי סוף סוף תצורה של מפה אבל המשחק היה תקוע!
    בקיצור אני באמת חסר ישע וממש ממש לא בא לי למחוק את כל הSTEAM ולהוריד הכל מחדש.
    לפי מה שאני מכיר מ1.6 יש הגדרות OPENGL שאתה מגדיר וזה משפר את האיכות של המשחק אולי זה מה שיפתור את התקלה אבל אני לא מצליח למצוא את ההגדרות (לשנות לOPENGL).

עזרה בבקשה!

תודה מראש
    עמרי

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    דבר נוסף!

בפעם האחרונה שניסיתי להיכנס לשרת הוא התחיל לעשות את כל הצבעים והצורות ואז פשוט הכרטיס מסך קרס פתאום הוא נכבה ולא נדלק - הייתי צריך לעשות ריסט למחשב.

תודה רבה!
    עמרי

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    תנסה לתקין תסטים מהתחלהה

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי toXido
    תנסה לתקין תסטים מהתחלהה

זה לא יהיה אפקטיבי כי מחקתי כבר את המשחק, הסטים זה כולה אפליקציה שפותחים את המשחק דרכה..... ככה שזה לא אמור לשנות, אני אנסה את זה אבל רק אחרי שאני אשמע עוד חוות דעת של אנשים פה....אז בבקשה.....

עזרה!

תודה מראש
    עמרי

הרשמה