תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    פורום סימס חסר ניהול!כל מה שיש לו זה פקח,שבמקרה לא יכול הרבה בגלל היותו מנהל פורום בנייה וניהול!כבר עברו 4 חודשים מאז שחיפשתם מנהל ולא הייתם מוכנים לעשות הנחה.אך עבר כה הרבה זמן,לא הגיוני שלא תתפשרו עכשיוץכלומר שלא היכפאת לכם!

הייתי רוצה שתשימו את זה לתשומת ליבכם,אם זה ימשיך,הייו תוצאות לא חיוביות.תבחרו בטוב שברשימה!אפילו תעשו משאל עם!העיקר שתגיעו למסקנה לפני שהפורום לא יהיה בשליטה!
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    הי, היותי מנהל קהילת בנייה וניהול לא מונע ממני להיכנס מדי פעם לפורום סימס ולבדוק שהכל בסדר.

אם לא בחרו עדיין מנהל, סימן שלא מצאו אדם מתאים לכך, וכמובן שלא יבחרו את המנהל ע"י משאל עם. המתן בסבלנות, ברגע שימצא האדם הנכון, הוא יבחר.

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    עברו 3 וחצי חודשים !או שהמנהלים מטומטמים(בלי להעליב,אם עבודה יפה כזאת ברוב האתר,זה לא אופצייה) או שלא היכפאת להם.ולמה אחד ממנהלי האתר לא מגיב?

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    אני שזה דבאל פוסט,אבל זה בילתי נסבל!
    אפילו תגובונת קטנה מההנהלה אין!או שההנהלה תיתן תגובה הגיונית עד סוף השבוע,או שזה יחשב ששקהילת סימס צריכה לפעול באופן עצמאי.וזה לא אופציה שכאדי שתהייה,אך לא תהייה ברירה!

אני איידע את הקהילה שתוכל לומר את דביריה.

הצטרף בתאריך
    29.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אתה צודק 100%. לא הגיוני הקיהלה שלנו בלי מנהל, היו שניים בהתחלה אחת עזבה השני התקלקל לו המחשב או משהו כזה. וזהו אנחנו נפלנו בין הכסאות, אין לנו מנהל, פקח זה לא ממש מה שעוזר לנו. כי פקח לא אחראי לפתוח נושאים ותחריות וכאלה. הפורום מידרדר, אף אחד לא נכנס אליו ומגיב בו, חוץ ממדי פעם משהו מוצא משהו. חייבים מנהל דחוף.
    ובקשר לזה שאמרת שנעשה "משעל עם" זה קצת לא הגיוני כי כל אחד יבחר בעצמו וגם אין כ"כ הרבה אנשים בקהילה שיצבעו וגם יכול להיות שאתה בוחר במשהו שאתה בכלל לא מכיר והוא לא יודע לנהל.

אני מבקשת ממכם, ההנהלה: תמצאו לנו מנהל, ואפילו רק זמני עד שתמצאו את האחד והיחיד המתאים וזהו.

תודה

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    עיר
    חיפה
    למרות שהצעתי כבר את מועמדותי לניהול פורום הסימס, אני חושב שזה לא רעיון כל-כך רע שהקהילה תפעל באופן עצמאי, אני יכול אפילו כל כמה זמן לפתוח תחרות ודברים.
    אם בא לכם...

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    ההנהלה מטפלת בזה.העניין בטיפול.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    GDI לדעתי מתאים לניהול,הוא זה שנותן לפורום חדשות ומידע.
    אם יהיה כזה דבר,יהיה אפשר למנות את GDI כמנהל בשביל הקטע של הכתבות והחדשות,ואולי,(וזאתי הפעם הראשונה שאני לא מצטנע,אז אל תתקיפו אותיXD)אני בשביל הפעילויות.
    רק הצעה.D:

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הרשמה