תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 45
    הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    שלום, ביקשתי תמיכה טכנית ממיקרוסופט בארצות הברית והם ביקשו ממני להתקשר אליהם כדי שיוכלו לעזור לי בבעיה באופן מקצועי הבעיה היא שאני לא יודע לדבר אנגלית ברמה כזאת אז מה אני יכול להגיד להם? (אסור לי להגיד להם שאני מישראל כי אחרת הם לא יעזרו לפי מה שחבר שלי אמר לי). תודה לעוזרים!

עריכה: עכשיו גיליתי עוד משהו באימייל ששלחו לי והם אמרו שאני צריך לספק להם מידע אישי ושוב אני לא רוצה לקחת סיכון ולהגיד להם שאני ישראלי אז מה אני צריך לעשות?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תנסה לדבר במבטא ספרדי... סביר להניח שתדבר יותר טוב מרוב המקסיקנים והקובנים שפילחו את הגבול...

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    חחחח, לא נראה לי שזה מה שכדאי לך לעשות.

פשוט תמצא מישהו שיודע לדבר אנגלית מספיק טוב, תן לו את הפרטים (כל הפרטים) על ה360 שלך וזהו שהוא ידבר איתם.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כן, אפשר לומר שהתבדחתי...

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    חח כן שמתי לב. אני בבעיה כי הם כתבו שאני צריך להגיד את הפרטים האישים שלי ואני לא יכול להגיד להם שאני מישראל!

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    מאיפה רשמת שאתה בuser?
    היי , גם אני ישראלי !

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    כתבתי בפרופיל של הבוקס מארצות הברית ולא כתבתי בלייב כי אין לי

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    נווו אז תגיד להם שאתה מארה"ב, איך הם ידעו שלא??

נ.ב
    הקונסולה שלך היא אמריקאית??
    היי , גם אני ישראלי !

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    כן היא אמריקאית. הבעיה היא שהם רוצים שאדבר איתם אבל בסוף הם יגדיו שהבעיה בבוקס ואני צריך לשלוח אותו לתיקון אצלם ואז אני איהיה בבעיה.

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    בסדר, אבל אם זה לא כך והם פשוט ינחו אותך מה לעשות (או את מי שידבר איתם).
    למה שלא תנסה??

אם הם יבקשו שתשלח אז נראה כבר מה עושים.
    היי , גם אני ישראלי !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    על מה בדיוק אתה רוצה לשאול אותם? כי אם זה משהו שהם לא יכולים לדעת בלי בדיקה ברור שירצו שתשלח להם אותה...

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    זה בקשר ללייב אני לא מצליח להתחבר. אז ביקשתי מnomkot שיעזור לי ובקיצור הוא הסביר לי ואמר לי מה לעשות. בקיצור בסוף לא פתרנו אז שלחתי למיקרוסופט אימייל והם אמרו לי גם מה לעשות וזה לא עבד ועכשיו הם שלחו לי שאני אתקשר לדבר איתם אבל לא נראה לי שהם ישנו משהו בטלפון וחוץ מזה האנגלית שלי לי לא ברמה בזאת. ונראה לי שבשביל זה חיבים בדיקה אני יכול לנסות אבל חבל לי גם על הכסף אתה ייודע זה הרבה מפה לארצות הברית ואני לא יודע עם הם יעזרו בכלל.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    זה לא רק שאתה צריך לדבר איתם באנגלית (זה פחות בעיה משום שאתה לא באמת מדבר שם עם אמריקאים, אתה מדבר עם הודים ובארה"ב יש המון מהגרים, כולל מישראל ואצל חלקם האנגלית מחורבנת).
    הבעיה העיקרית היא שעוד לפני שהם מטפלים בך אתה צריך לספק להם כתובת וטלפון בארה"ב ולכן רצוי לעשות את כל ההתקשרות הזו דרך מכרים בארה"ב (אם יש) ולא ישירות מולם.

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    אני שלחתי להם אימייל ושאלתי בו עם אני יוכל אולי לדבר איתם במסנגר זה האפשרות הכי טובה שלי יש אפשרות שאולי הם יסכימו?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי רועי 123
    אני שלחתי להם אימייל ושאלתי בו עם אני יוכל אולי לדבר איתם במסנגר זה האפשרות הכי טובה שלי יש אפשרות שאולי הם יסכימו?
    לא מאמין, זה הלפ-דסק, הם חייבים לעבוד מסודר והם גם בטח מקליטים את השיחות

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    רובם בתמיכה גם ככה הודים שהאנגלית שלהם לא משהו.
    אבל הם בכל מקרה מחויבים לעזור לך: אתה רק צריך להגיד להם שקנית את הXBOX כשהתגוררת בארה"ב ועכשיו עברת למדינה אחרת באופן זמני, ויש לך כתובת קבועה בארה"ב (שאותה תהיה חייב לתת. תן כתובת של קרובי משפחה רחוקים אם יש לך).
    אם זו בעיית חומרה שאי אפשר לסדר, הם בכל מקרה יגידו לך שצריך לשלוח את הקונסולה לכתובת שנתת בארה"ב והם יספקו לך לכתובת הזו קופסא למשלוח חינם.

רק לפני שאתה מתקשר: תזכיר לי שוב באיזה שלב של החיבור אתה תקוע?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מישהו יכול לאשר שאסור להגיד שאתה מישראל?

אני יכול לדבר מניסיון עם נינטנדו, שאמרתי להם שאני מישראל, שה-Wii שלי נקנתה בארה"ב, ועכשיו אני צריך תיקון. הם הנחו אותי בצורה נהדרת דרך האימייל, והיו ממש נחמדים. עלה לי משלוח הקונסולה עם ביטוח של 1000 שקל - 125 שקל, אותם קיבלתי חזרה כי EMS לא עמדו ביעד של ה-3-4 ימים.

אז אולי קודם תקבל אישור שאתה מישראל, לא צריך לפחוד יותר מדי, ואולי אנשים כאן בפורום יוכלו לעזור לך.

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    כשה- test conection מגיע ל-ip הוא מראה failed שם הוא נתקע.

עריכה: אבל אולי עם הם יגלו שאני מישראל הם כבר לר יעזרו לי יותר כי אסור להם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עדיין זה נשמע כמו בעיית ספק. הייתי ממליץ לך לבדוק אצל חבר...

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    התקשרתי לספק ואמרו שעם הכתובת מתקבלת בשאר המחשבים ובבוקס לא אז הבעיה כנראה במחשה וnamkot אמר לי שבשלב של בדיקת הip הספקית עדין לא קשורה

הרשמה