תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    אשקלון
    מאחר ואין ואני מדגיש, א-י-ן שרתים ישראלים בכלל ב- Americas Army 2.8.2 אז החלטתי
    לפתוח שרת ביתי, נעזרתי במדריך מעולה של אחד בפורום אחר, המדריך עובד ב-100% (ככה הוא כתב)
    בקיצור, עשיתי הכל כמו שהוא אמר, הכל עבד פיקס ואפילו כשהפעלתי את השרת הוא הראה לי שהוא פועל והוא מחובר ל INT (internet) 1 , ז"א שהשרת מחובר לאינטרנט.
    נכנסתי, חיפשתי את השרת שלי אך ללא הצלחה!

מה ניתן לעשות בנושא? זה מעצבן אותי מאוד שאין שרתים ישראלים אז החלטתי לפתוח שרת ביתי שאני יוכל לשחק בלי לאגים וגם הוא לא פועל, מי שיכול לעזור, תודה רבה!

אה...וכדי שלא ישאלו שאלות מיותרות:
    1. יש לי אינטרנט פועל, והוא גם פעל באותו רגע שניסיתי להפעיל את השרת.
    2. הגדרתי את השרת + אייפי בדיוק כמו שצריך (אני בטוח ב-100%).
    3. הפעלתי את כל התוכנות הרצויות לפתיחתו של השרת והרצתו ברשת(AASM+AA-SERVER).
    4. אין לי ראוטר ולכן אני לא צריך להגדיר פורטים.

הנה המדריך שאיתו עבדתי כך שתראו שההגדרות של השרת טובות:

שלב 1 :
    למציאת התוכנה :
    תמונה :
    כנסו למחשב שלי>כונן C>תיקיית Program Files> תיקיית Americas Army>קובץ AASM 1-2.
    להורדת התוכנה :
    http://www.americasarmy.com/downloads/utilities.php >לינק Americas Army Server Manager.

שלב 2 :
    אם דרוש לכם הקובץ Net Framework 1.1.4322.
    הנה לינק לNET הזה.. http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

שלב 3 :
    תתקינו את התוכנה במחשב.. אחרי שהתקנתם.. כנסו לתוכנה..

שלב 4 :
    כדי ליצור שרת ביתי.. תלחצו על כפתור Create New Setup..יופיע לכם חלון ובו 2 כפתורים, 1.Create Tournament Setup=ליצור שרת ביתי לטורניר, 2. Create Standard Play Setup=ליצור שרת ביתי רגיל בלי טורניר.. לחצו על הכפתור השני (Create Standard Play Setup)..אחרי שלחצתם, יש לכם כל רשימה של סוגי שרתים..עזבו את זה ולחצו על Other/Non League..

שלב 5 :
    אחרי שלחצתם, יש לכם מפות לבחירה, אם אתם רוצים שהשרת יהיה במפה אחת, ביחרו מפה אחת , אם אתם רוצים יותר ממפה, לחצו על Yes למעלה, וביחרו כל מפה שתרצו.. אחרי שבחרתם לחצו על Next ,

שלב 6 :
    Playes Per Team=תרשמו כמה שחקנים יהיו בכל קבוצה.. Player Password=תשאירו את זה ריק אם תרצו שהשרת יהיה פתוח בלי סיסמא,אם אתם רוצים שהשרת יהיה סגור עם סיסמא, תרשמו ולחצו על Next..

שלב 7 :
    Rounds Per Match=תרשמו כמה ראונדים אתם רוצים שיהיה בשרת.. Round Length (minutes)= תרשמו כמה דקות יהיה כל ראונד..

שלב 8 :
    Admins Per Server=תרשמו כמה אדמינים יהיו בשרת, Admin Password= תרשמו את הסיסמא שאתם רוצים בכדי להיכנס כאדמין. ולחצו על Next

שלב 9 :
    Internet IP of Your Modem=פשוט לחצו על הכפתור Auto Determine IP=יזהה לכם את הIP שלכם..לחצו על Next

שלב 10 :
    Server Name= תרשמו את שם השרת שיהיה ברשימת השרתים,

שלב 11 :
    Server Setup Name=עזבו את זה ועיברו ל Server Setup Notes=תכתבו חוקים. מה שאתם רוצים שיופיע במרכז שתיכנסו לשרת\ שיופיע בצ'אט.. לחצו Next

שלב 12 :
    לחצו שוב Finish אם אתם בטוחים שזה בסדר.
    והינה יש לכם שרת, אבל עוד לא גמרנו..

שלב 13 :
    לחצו פעמיים על השרת שלכם, חושבים שזה סתם בלאגן שיגרום לכם להתחרט?,טעות, אני אסדר לכם הבנה,
    Admin Name=תרשמו את הכינוי שלכם במשחק,
    Admin E-Mail=תרשמו את האימייל שלכם (לא חובה )
    Server Name=תרשמו את שם השרת
    Server Short Name=תרשמו את שם השרת הקצר (מה שתרצו)

שלב 14 :
    עיברו לכרטיסיית Player Admins
    Player Name=לרשום את הכינוי שלכם,שתיכנסו לשרת שלכם, הוא יקלוט את הכינוי שלכם, לחצו על Add Player Admin, תוודאו אם כתבתם נכון, ואז לחצו על זה.

שלב 15 :
    דלגו לכרטיסיית Map
    תעשו זאת כמו בשלב 5.. וזהו

שלב 16 :
    עיברו לכרטיסיית Match
    Game Mode= רישמו את סוג השרת שלכם, שרת ביתי רגיל/שרת אימונים ( עם הדבר הזה האדום, בעע )
    Allow Multiplayer Cheats=סמנו בV אם תרצו שהשרת שלכם יהיה עם צ'יטים כגון MPCheat class X וגם GOD וכו'.. אם לא, תשאירו ריק.

שלב 17 :
    עיברו לכרטיסיית Player
    Player Game Password=תרשמו את הסיסמא אם תרצו שהשרת יהיה סגור בסיסמא, אם תרצו שרת פתוח, השאירו ריק,
    Maximum Players Allowed On Server=תבחרו את מקסימום השחקנים בשרת,
    Player Per Team=תבחרו כמה שחקנים יהיו בכל קבוצה, תעשו כך : מקסימום שחקנים בשרת לחלק ל2 קבוצות שווה ל כמה שחקנים בכל קבוצה.
    Minimum Players To Start Round=תבחרו כמה שחקנים אתם רוצים בכדי שהמשחק יתחיל.
    Minimum Honor To Join Server=תבחרו כמה הונור מינימום צריך בשביל שהשחקן ישתתף.
    Maximum Honor To Join Server=תבחרו כמה הונור מקסימום צריך בשביל שהשחקן ישתתף.

שלב 18 :
    עיברו לכרטיסיית Spectators
    Maximuo Spectators=תבחרו כמה צופים יהיו בשרת,

שלב 19 :
    דלקו לכרטיסיית ROE/Kick
    Number of Idle Rounds before player is kicked=תבחרו מספר סיבובים לפני שהשחקן עף מהשרת מסיבת Idle
    Number of Idle Minutes before player is kicked=תבחרו כמה דקות יהיה שיגידו שהוא Idle
    Friendly Fire (ROE) Limit=תבחרו כמה ROE השחקן יעשה לחברו.. תשאירו 400.

שלב 20 :
    זהו סיימתם עכשיו לחצו על כפתור Apply ולאחר מכן כפתור OK.

שלב 21 :
    לחצו על השרת שלכם ולחצו על כפתור Start Selected Server יופיע לכם כמה חלונות, בד"כ 3 חלונות, 1 חלון של עזרה.. 1 חלון של הפעלת שרת, וחלון אחרון של AASM, אל תיצאו מAASM אם אתם מתכוונים לשחק בשרת שלכם.! אתם יכולים לצאת מהחלון של עזרה.
    קרדיט ל-AAISRAEL שנפל ונקווה שיחזור.

אז אני מקווה שתעזרו בהקדם האפשרי !!!!!!! תודה מראש!!!

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אתה יכול להתחבר לשרת על ידי פקודת connect או שזה גם לא פועל?

האם אתה רק לא רואה אותו ברשימה המלאה של השרתים?

הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    אשקלון
    אמ.... לא נראה לי שאפשר להתחבר לשרת ע"י הפקודה Connect
    (אם כן, איפה כותבים את הפקודה הזאת? o.O)

ולגבי השאלה השניה, נראה לי שכולם לא רואים אם אני לא רואה.
    השם הוא: <israel>Kill or be Killed! (אם יש לך את המשחק ואתה מעוניין לעזור ולנסות לחפש אותו, אז זה השם)

ו...ניסיתי לחפש גם ב-MBS וגם ב-GAMESPY.....
    לא מצאתי בשניהם, מה זה יכול להיות?

הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    אשקלון
    ^הקפצה^

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי nir_borgel
    ^הקפצה^
    למה? התגובה הקודמת שלך הייתה רק לפני מספר שעות, אף אחד פה לא חייב לענות לך על הדקה. אזהרה,אני מציע שתקרא חוקים.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    04.01.2008
    יש שרת ישראלי אחד דווקה

212.143.21.211:1716

הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    אשקלון
    מצטער בקשר להקפצה...

אהה ותודה על השרת הישראלי אבל אני גם רוצה שרת ביתי...
    אז מי שיוכל לעזור, תודה

הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    אשקלון
    אפשר לקבל עזרה בבקשה????

הרשמה