תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    מה קורה אנשים, חזרתי מלואיזיאנה לפני כמה ימים עבדתי שם בעגלות של ים המלח
    והבאתי איתי אקס בוקס 360. כבר כמה ימים אני מחפש קהילה ישראלית של הקונסולה
    אז קודם כל נעים מאוד
    אורן
    tagname [email protected]
    קניתי את גירסת הפרו עם שלוש שלטים, אסאסין קריד, היילו 3 וקול אוף דיוטי 4

עם הלייב כבר הסתדרתי כנראה קיבלתי חבילת גולד לחודש מתנה

אני רוצה לדעת איך משחקים בחדרים שיש בהם ישראלים, אם זה אפשרי בכלל.. אולי דרך המסנג'ר של האקס בוקס?

תודה מראש אורן

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי shavit_vb
    מה קורה אנשים, חזרתי מלואיזיאנה לפני כמה ימים עבדתי שם בעגלות של ים המלח
    והבאתי איתי אקס בוקס 360. כבר כמה ימים אני מחפש קהילה ישראלית של הקונסולה
    אז קודם כל נעים מאוד
    אורן
    tagname [email protected]
    קניתי את גירסת הפרו עם שלוש שלטים, אסאסין קריד, היילו 3 וקול אוף דיוטי 4

עם הלייב כבר הסתדרתי כנראה קיבלתי חבילת גולד לחודש מתנה

אני רוצה לדעת איך משחקים בחדרים שיש בהם ישראלים, אם זה אפשרי בכלל.. אולי דרך המסנג'ר של האקס בוקס?

תודה מראש אורן
    אהלן אורן, תתחדש.

כדי לשחק עם ישראלים הדרך הטובה ביותר היא פשוט לצרף כמה שיותר מאתנו לרשימת החברים שלך בלייב (יש לנו עץ גיימר-טאגים נעוץ בראש הפורום). החוק הלא כתוב הוא שברוב המקרים ישראלים משחקים ישראלים, ככה שמספיק להצטרף למשחק של ישראלי אחד מהרשימה וכנראה שתיפול על עוד כמה, שמשחקים להנאתם ומדברים בעברית באוזניה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ברוך הבא.
    אתה מוזמן להמשיך ולהשתתף איתנו פה בפורום ובלייב - תוסיף את הגיימרטאגים שלנו

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    מזל טוב

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    ברוך הבא לקהילה ותתחדש!

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אוי, המוכרים האלה בארה"ב מזעזעים... איזה פוסטמה ניסתה למכור לי מוצרי ים המלח בוגאס אפילו אחרי שהבהרתי לה שאני ישראלי ושאני עולה על מטוס לארץ חמש שעות אח"כ ואין לי שום כוונה להביא במתנה לחברה שלי מוצרי ים המלח מארה"ב

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    ברוך הבא!!

מה ההתרשמות שלך מה360 עד עכשיו???

תגיד ה360 היא הקונסולה הראשונה שלך??

סליחה שנפלתי עליך.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    וואלה אחי, כן הבוקס היא הקונסולה הראשונה שלי, תשמע אני תמיד הייתי גיימר בנשמה בpc ובמיוחד משחקי רשת ושוטרים אז האקס בוקס זה מושלם בשבילי, אחי ראיתי את הקול אוף דיוטי חשבתי אני נופל
    איזה משחק ועוד ברשת בכלל בדיוק כמו קאונטר סטרייק, משחק שהייתי משחק שניייייייים =)
    בקיצור אחי אני מת על הקונסולה ואני מקווה שלא יהיו לי בעיות איתה, שמעתי דיבורים על איזה טבעת המוות או משהו כזה.. בכל מקרה שאלה:איך אני מעביר מיידע מהזיכרון של המחשב שלי להארד דיסק של האקס בוקס? איך אני מסיג מדיה סנטר בלי ויסטה? או שיש דרך לעלות על זה??

תודה מראש אורן
    xboxbahar1

הצטרף בתאריך
    30.08.2007
    סתם שאלה לא קשורה
    איך הלך שמה בעגלות ?:}

וברוך הבא לקהילה אחי ! תהנה מהקונסולה המובילה בשוק :] !

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    ברכותיי אורן. בחרת קונסולה נהדרת.

אני מצטער על האוף-טופיק, אבל סתם תהיתי לגבי משהו. אמרת שעברת בארה"ב בעגלות של ים המלח. מה בדיוק עשית? לא הבנתי בדיוק מה העבודה שלך וזה מסקרן אותי.

חזרה לנושא...
    אני ממליץ לך בחום לקנות גם את ביושוק, אם עדיין לא חווית אותו על הPC שלך. מדובר באחד המשחקים הגדולים ביותר שנוצרו אי פעם.
    בנוסף, אם יש לך קצת אהבה למשחקי כדורגל, אני אשמח אם תקנה פיפ"א ואז יהיה לי עוד מישהו להפסיד לו ברשת.

בקשר ללייב, החודש מתנה הוא נהדר, אבל עובר מהר. אני ממליץ לך לקנות כרטיס כאן.
    מדוברבבחור מאוד אמין והוא שולח לך את הקוד ללייב בתוך שעה-שעתיים (בשעות היום בארה"ב, כמובן). מדובר גם במחיר הכי זול שיצא לי לראות.

לסיום, תתחדש, אורן. ברוך הבא לקהילה שלנו ולעולם הקונסולות. אנחנו בטוחים שבתוך זמן קצר אתה תאבד כל הערכה לחיים האמיתיים ותשקיע את כל כולך בפורום וב360 החדשה שלך.

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    יש לך בוס (של העגלות של הים מלח)שקוראים לו גבי?

ותתחדש אחי בקרוב אצלי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בקשר לשאלות אגב, אתה מוזמן לבדוק את הFAQ שלנו (לינק גם דרך השימושון) מסבירים הרבה דברים שאני חושב שתהנה לדעת (וגם דברים מעניים שלא חשבת שאתה צריך לדעת)

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    אחי, בדקתי בFAQ ולא מצאתי תשובות לשאלות
    יש לך אולי לינק??
    אורן

לא אחי, עבדתי בחברה שנקראת 4camels management
    ולא יצא לי לפגוש גבי

נכתב במקור על ידי Chaotic
    ברכותיי אורן. בחרת קונסולה נהדרת.

אני מצטער על האוף-טופיק, אבל סתם תהיתי לגבי משהו. אמרת שעברת בארה"ב בעגלות של ים המלח. מה בדיוק עשית? לא הבנתי בדיוק מה העבודה שלך וזה מסקרן אותי.

חזרה לנושא...
    אני ממליץ לך בחום לקנות גם את ביושוק, אם עדיין לא חווית אותו על הPC שלך. מדובר באחד המשחקים הגדולים ביותר שנוצרו אי פעם.
    בנוסף, אם יש לך קצת אהבה למשחקי כדורגל, אני אשמח אם תקנה פיפ"א ואז יהיה לי עוד מישהו להפסיד לו ברשת.

בקשר ללייב, החודש מתנה הוא נהדר, אבל עובר מהר. אני ממליץ לך לקנות כרטיס כאן.
    מדוברבבחור מאוד אמין והוא שולח לך את הקוד ללייב בתוך שעה-שעתיים (בשעות היום בארה"ב, כמובן). מדובר גם במחיר הכי זול שיצא לי לראות.

לסיום, תתחדש, אורן. ברוך הבא לקהילה שלנו ולעולם הקונסולות. אנחנו בטוחים שבתוך זמן קצר אתה תאבד כל הערכה לחיים האמיתיים ותשקיע את כל כולך בפורום וב360 החדשה שלך.
    העבודה בעגלות זה להיות איש מכירות של מוצרי ים המלח לקוסמטיקה טבעית
    אתה מוכר מוצרים לציפורנים, לידיים, לרגלים, לגוף,ולפנים.
    אתה קורא לאנשים שעוברים בקניון ומנסה למכור משהו ששווה (בהגזמה) 10 דולר ב50 ולהגיד שהורדת להם היום 25 דולר שבדרך כלל זה עולה 75 וככה אתה יורד איתם עד ל25 דולר מכיר מינימום בשבילך

תשמע, זאת עבודה ממש קשה זה לעמוד 13 שעות ביום ולהציק לאנשים עם אות שני שאלות כל הזמן
    "האם שמעת פעם על ים המלח הממוקם בארץ הקדושה?"
    "גברתי? האם את משאירה את הצפורנים שלך טיבעיות?"
    ובקריסמס נוספת שאלה
    "אחי, אתה חוגג את הקריסמס? בוא אני יסגור לך את הפינה בקשר למתנות לנשים...."

וככה כל יום כל היום, יום אחד זה מאתגר ויום אחד אתה יכול להיות בקניון 13 שעות ולא לעשות דולר. הרווח הוא 20 אחוז מהמכירות שמכרת עד 500.אם הגעת ל500 האחוז עולה ל25 כל מכירה, ואם הגעת ל900 אז עד ה500 זה 25 אחוז ומה500 זה 30 אחוז כלומר - מכרת ב1000 קיבלת 275 דולר שזה בעצם 1000 שקל לכיס. אגב כמו שיש ימים קשים יש גם ימים שהכל הולך ובסופו של יום עשית לכיס 300 דולר ביום שזה מלא (בקריסמס זה קורה בדרך כלל)

סך הכל בפעם הראשונה זה לא כל כך משתלם כי אתה לא יודע בדיוק איך לעבוד ולמה לצפות, לי גם היה מנהל איזור סמרטות שלא לימד אותנו למכור כמו שצריך אבל אחרי זה בא לאיזור שלנו אח של הבעלים של העסק והוא לימד אותנו לעבוד כמו תותחים אז אני בטוח ששנה הבאה אני מביא חבילה ירוקה גדולה יותר מהשנה
    צריך לבוא לעבודה הזאת מלאי אנרגיות, אם עישנת לילה לפני או שלא ישנת, אין מצב שאתה מוכר בעגלה =)

אם אתה באמת רוצה לעשות את זה דבר איתי במייל אני יספר לך עוד כל מני דברים שאתה צריך לדעת
    [email protected]
    אורן

נ.ב. בקשר לכרטיס זהב אני ידבר איתך עוד שבועיים שלוש נראה מה אני עושה

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הנה הלינק לFAQ
    בכל מקרה אתה מוזמן לשאול שאלות ספציפיות וננסה לענות עליהן.
    לגבי השאלות הקודמות - אין מדיה סנטר חינם בלי ויסטה, אבל אתה יכול לחבר את המדיה פלייר לבוקס. אי אפשר לשמור סתם קבצים על הדיסק הקשיח של ה360 מהמחשב (אתה יודע - נגד פירטיות...), אבל ניתן לעשות RIP לדיסקים ולראות ולשמוע בסטרימינג מהמחשב.
    ה360 יודעת לנגן אחרי העדכון האחרון גם DIVX, ככה שלא אמורה להיות גם בעיה להזרים דרך המחשב או לצרוב ולראות.
    (נ.ב. אל תשכח שאנחנו לא מדברים על דברים לא חוקיים פה...)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי noamkot
    אוי, המוכרים האלה בארה"ב מזעזעים... איזה פוסטמה ניסתה למכור לי מוצרי ים המלח בוגאס אפילו אחרי שהבהרתי לה שאני ישראלי ושאני עולה על מטוס לארץ חמש שעות אח"כ ואין לי שום כוונה להביא במתנה לחברה שלי מוצרי ים המלח מארה"ב
    גם הקונים בארה"ב מתנהגים בהתאם...

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    רק עוד שאלה קטנה =)

מה זה
    "לעשות RIP לדיסקים ולראות ולשמוע בסטרימינג מהמחשב".

ותודה אורן

אה.. והעידכונים נעשים בצורה אוטומטית נכון?
    (אני זוכר שרק פתחתי את האקס בוקס זה עשה לי 10 דקות עידכונים..)

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    תשמע ברגע שאתה מחבר את הבוקס שלך לרשת אז כל הקבצים שלך הם מושתפים אם ה360
    (אם אני לא טועה).
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    RIP הכוונה כשאתה מכניס לשמוע דיסק ל360 אתה יכול להוריד את השירים לדיסק הקשיח של ה360.
    סטרימינג הכוונה חיבור בין הקונסולה למחשב בד"כ ע"י מדיה סנטר. ניתן בעוד דרכים, כמו שכתבתי תתעדכן בFAQ.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    יואו אני חייב להשיג 360 יש כול כך הרבה משחקים טובים,בהצלחה עם הבוקס שלך ואם ימאס לך ממנו אני יכול לקחת אותו מהידים שלך

הודעה מאתיים

הרשמה