תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    הרשו לי לפתוח בברכות לשחקנים שלקחו חלק באימון, כל הכבוד על ההקרבה וההשקעה. אכן נתנו פייט טוב ורציני לאחת הקבוצות החזקות בליגה, למרות ההפסד.
    חל שיפור מהאימון הקודם ברמת המשחק, הצוות , אך עדיין ישנה עבודה רבה לשפר ולבצע.
    ראינו כולנו שהתוכניות שמבצעים באימונים מוכיחות את עצמן בשטח, הטקטיקה ההתחלתית ועבודת הצוות הריאשונית. שחשיבותה רבה.
    לצערנו הרב שוב נתקענו ללא טייס קרב ומנוסה שיתן אויר לנשימה בשדה הקרב, על מנת לתת מרחב פעולה לכוחות לנוע בשטח, ולמסוק בפרט.
    אני רוצה להודות לדודו על הפייט שנתן בעור שינייו לאחד הארנבות המהירות בתבל.
    נארגן במשך השבוע עוד אימון כאשר נעלה כל אחד את הנושאים שיש לשפר ולבצע במהלך הקרב.
    מהלך הסיבוב הריאשון :
    פתיחה טובה ומהירה , הישתלטות שלנו והובלה במשחק. עיבוד הדגל האמצעי שנתן להם לחזור למשחק ולסגור עלינו. ובכך חרץ את הסיבוב.
    התוצאה 256 -125 להם, הפרש טיקטים 131 .
    מהלך סיבוב שני :
    פתיחה טובה ומהירה , הישתלטות על הדגל המרכזי והחזקתו כל המשחק .אך כאן נפרץ מאחור דגל שלא נתפס על ידנו לאורך כל המשחק. דבר שגרם לעיבוד טיקטים והפסד בסיבוב.
    התוצאה 239-180 להם, הפרש טיקטים 59 .

סה"כ למשחק אימון שני כל הכבוד לכולם !!!

שוב אני מבקש מכל השחקנים אשר רשומים בנבחרת, ליהיות יותר רציניים ולתת קצת יותר השקעה
    על מנת שנוכל להביא כבוד לקהילה ולמדינה שאנחנו מייצגים .
    שיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך.

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    וואו נשמע טוב,
    חבל שאני לא שם DX

נראה לי שלא היה לכם טייס טוב בהתחלה כי תמיר לא היה :/
    בכל מקרה, GR, זה לא גיאורגיה? (זאת ארץ, לא קללה).

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    קריות
    היה אימון אחד המצוינים, בוא נגיד שנגד TB באותה מפה ושרת היינו עושים מה שקשוקה.
    נמשיך ככה ויש זיכוי לזכות!

נ"ב:
    מצטער שבגאטר אחרי האימון התנתקתי. או שהייתי מתנתק או שהיו מנתקים אותי.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי tiger_g
    הרשו לי לפתוח בברכות לשחקנים שלקחו חלק באימון, כל הכבוד על ההקרבה וההשקעה. אכן נתנו פייט טוב ורציני לאחת הקבוצות החזקות בליגה, למרות ההפסד.
    חל שיפור מהאימון הקודם ברמת המשחק, הצוות , אך עדיין ישנה עבודה רבה לשפר ולבצע.
    ראינו כולנו שהתוכניות שמבצעים באימונים מוכיחות את עצמן בשטח, הטקטיקה ההתחלתית ועבודת הצוות הריאשונית. שחשיבותה רבה.
    לצערנו הרב שוב נתקענו ללא טייס קרב ומנוסה שיתן אויר לנשימה בשדה הקרב, על מנת לתת מרחב פעולה לכוחות לנוע בשטח, ולמסוק בפרט.
    אני רוצה להודות לדודו על הפייט שנתן בעור שינייו לאחד הארנבות המהירות בתבל.
    נארגן במשך השבוע עוד אימון כאשר נעלה כל אחד את הנושאים שיש לשפר ולבצע במהלך הקרב.
    מהלך הסיבוב הריאשון :
    פתיחה טובה ומהירה , הישתלטות שלנו והובלה במשחק. עיבוד הדגל האמצעי שנתן להם לחזור למשחק ולסגור עלינו. ובכך חרץ את הסיבוב.
    התוצאה 256 -125 להם, הפרש טיקטים 131 .
    מהלך סיבוב שני :
    פתיחה טובה ומהירה , הישתלטות על הדגל המרכזי והחזקתו כל המשחק .אך כאן נפרץ מאחור דגל שלא נתפס על ידנו לאורך כל המשחק. דבר שגרם לעיבוד טיקטים והפסד בסיבוב.
    התוצאה 239-180 להם, הפרש טיקטים 59 .

סה"כ למשחק אימון שני כל הכבוד לכולם !!!

שוב אני מבקש מכל השחקנים אשר רשומים בנבחרת, ליהיות יותר רציניים ולתת קצת יותר השקעה
    על מנת שנוכל להביא כבוד לקהילה ולמדינה שאנחנו מייצגים .
    שיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך.
    תשמעו תרשו לי לציין שכמו שדני אמר יש הרבה ליקויים ששמתי לב בעצמי וכן יש מה לשפר והרבה אבל זה בדיון אחר.
    לעומת זאת תנו לי להוסיף רק שהבן ארנב הטייס שלהם הוא אחד החזקים שראיתי בחיים שלי מה זה? מה שהוא עשה לי פשוט לא הגיוני ווואלה חברה אני נחשב האמא של הנובים בשבילו אז באמת בבקשה מי שכן יודע לתפעל מטוס כמו שצריך ומומלץ ג'ויסטיק אז אנא להגיע ולתת לנו כמו שעמוס אמר מרחב לנשימה.
    נ.ב תעבירו אותי לחייל רגלים אני יעשה מהם קציצות

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    תשמעו תרשו לי לציין שכמו שדני אמר יש הרבה ליקויים ששמתי לב בעצמי וכן יש מה לשפר והרבה אבל זה בדיון אחר.
    לעומת זאת תנו לי להוסיף רק שהבן ארנב הטייס שלהם הוא אחד החזקים שראיתי בחיים שלי מה זה? מה שהוא עשה לי פשוט לא הגיוני ווואלה חברה אני נחשב האמא של הנובים בשבילו אז באמת בבקשה מי שכן יודע לתפעל מטוס כמו שצריך ומומלץ ג'ויסטיק אז אנא להגיע ולתת לנו כמו שעמוס אמר מרחב לנשימה.
    דודו אני דואג שתיהיה בחיל הרגלים אין בעיה.ושוב קבל חח על אתמול.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    באמת היה מישחק יפה אין מה להגיד רק קצת יותר מידי רעש בTS
    אבל חוץ מיזה היה טוב

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    בפעם הבאה אני יעשה שננצח

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נכתב במקור על ידי avihai11
    בפעם הבאה אני יעשה שננצח
    תסדר דחוף את ה PB כי אחרת לא תוכל להשתתף בשרתים מחו"ל , וזה חשוב מאוד כי עושים סיבוב אצלנו ואח"כ סיבוב אצלם.
    תכנס ללינקיה בפורום יש הסברים איך לטפל ב PB .
    אח"כ תיכנס לשרתים בחו"ח ותבדוק.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    צודק וממליץ לכולם לעשות זות

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כל הכבוד

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    ימסטול זה דני לא עמוס

ואני חושב שהכל היה בסדר חוץ מהקטע של הטנקים שצריך ללמוד מהמשחק הזה...
    צריך איזה 4 אנשים שהתפקיד שלהם זה "למצוא" טנק או אי פי סי ולהיות בו...
    ערפדילה -

הרשמה