תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    שלום,
    בזמן האחרון אני חושב על קניית PS3
    אני הולך לקנות את המכשיר בשנה הבאה (עובר דירה+מקבל טלוויזיה עם HD)
    אם אני אקנה את המכשיר שנה הבאה יהיו עדיין גרסאות של 60GB? כי יש לי משחקי PS2 שאני אוכל לשחק על ה PS3.(חוצמזה אני רוצה מוטורסטורם ורסיסטנס )
    אם לא יהיו, מה אתם אומרים על גרסאת ה- 80GB?
    אני אוכל להזמין מאמאזון?
    לינק:
    http://www.amazon.com/PlayStation-3-...9648454&sr=1-1

מה אתם אומרים?

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    אי שם בכוכב הבית הנידח שלכם.
    שלום.
    קודם כל תתחדש על מעבר הדירה והטלוויזיה, שיגיעו בקרוב.
    ובקשר לשאלה שלך - גרסת ה -60GB לא טובה משמעותית מה - 80GB בהרצת משחקי PS2. ל - 60GB יש יתרון קל, מכיוון שהתמיכה במשחקי PS2 מובנית אצלה, בניגוד ל - 80G שמריצה אותם ע"י אימולטור. הרבה יותר חשוב זה לוודא שמשחקי הPS2 שיש לך הם מאותו איזור של ה - PS3 שאתה מתכנן לקנות, כי במשחקי ה - PS2 יש הגבלת איזורים: אסיה, אירופה (משחקים וקונסולות שנקנו בארץ הם בד"כ מהגרסא האירופאית), ואמריקה. אמזון נחשב לאתר בטוח, ואם ה - PS3 שנתת שם קישור היא באותה שיטה של משחקי ה - PS2 שלך. בקשר למשחקים - שיחקתי במוטורסטורם ולא כ"כ התרשמתי, אבל אני אישית לא אוהב מרוצים, אז אל תיקח את זה קשה. ברזיסטנס שיחקתי, ושיחקתי, ולא יכולתי להפסיק. משחק מדהים. עוד כמה משחקים טובים הם Uncharted (מומלץ בחום), CoD4, AC, וR&C.
    מקווה שעזרתי.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי Elessar
    שלום.
    קודם כל תתחדש על מעבר הדירה והטלוויזיה, שיגיעו בקרוב.
    ובקשר לשאלה שלך - גרסת ה -60GB לא טובה משמעותית מה - 80GB בהרצת משחקי PS2. ל - 60GB יש יתרון קל, מכיוון שהתמיכה במשחקי PS2 מובנית אצלה, בניגוד ל - 80G שמריצה אותם ע"י אימולטור. הרבה יותר חשוב זה לוודא שמשחקי הPS2 שיש לך הם מאותו איזור של ה - PS3 שאתה מתכנן לקנות, כי במשחקי ה - PS2 יש הגבלת איזורים: אסיה, אירופה (משחקים וקונסולות שנקנו בארץ הם בד"כ מהגרסא האירופאית), ואמריקה. אמזון נחשב לאתר בטוח, ואם ה - PS3 שנתת שם קישור היא באותה שיטה של משחקי ה - PS2 שלך. בקשר למשחקים - שיחקתי במוטורסטורם ולא כ"כ התרשמתי, אבל אני אישית לא אוהב מרוצים, אז אל תיקח את זה קשה. ברזיסטנס שיחקתי, ושיחקתי, ולא יכולתי להפסיק. משחק מדהים. עוד כמה משחקים טובים הם Uncharted (מומלץ בחום), CoD4, AC, וR&C.
    מקווה שעזרתי.
    אוקיי, עזרת לי מאוד.
    תגידו, הגרסה של ה- 60GB תהיה זמינה בארץ שנה הבאה?
    שכחתי שמשחקי הפ.ס 2 לא מולטיזון.... זה לא כל כך ישנה לי האמת, מכיוון שיש לי מעט מאוד משחקי פ.ס2 (3) =D
    אמממ.... מה עדיף לי? 80GB בארה"ב? 60GB בארה"ב או 60GB בארץ?
    יש מצב שיוכלו לקנות לי את ה PS3 בארה"ב (קרובי משפחה).
    מה אתם אומרים?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי omriking12
    אוקיי, עזרת לי מאוד.
    תגידו, הגרסה של ה- 60GB תהיה זמינה בארץ שנה הבאה?
    שכחתי שמשחקי הפ.ס 2 לא מולטיזון.... זה לא כל כך ישנה לי האמת, מכיוון שיש לי מעט מאוד משחקי פ.ס2 (3) =D
    אמממ.... מה עדיף לי? 80GB בארה"ב? 60GB בארה"ב או 60GB בארץ?
    יש מצב שיוכלו לקנות לי את ה PS3 בארה"ב (קרובי משפחה).
    מה אתם אומרים?
    אם עדיין תוכל למצוא את ה60G, תיקח אותה.
    אם לא, תזמין את ה80G.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי origlo
    אם עדיין תוכל למצוא את ה60G, תיקח אותה.
    אם לא, תזמין את ה80G.
    מישהו יכול לעשות לי השוואה בין שתי הגרסאות?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    זה פשוט.
    תמיכה במשחקי PS2- ל60G יש יתרון קל, מכיוון שהיא משתמשת בצ'יפ ייעודי של סוני, ולא בתוכנה.
    יותר זיכרון ל80G.

וזהו, אלא אם אתה מתכוון גם למשחקים+שלטים שבאים איתם.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    http://en.wikipedia.org/wiki/PS3
    כמעט ואין הבדלים. לארה"ב יש יתרונות וחסרונות, כמו לכל דבר. זה זול בצורה משמעותית (הבדל של 2000 ש"ח) מבארץ, אבל אין לזה אחריות בארץ ואם זה מתקלקל אז זה מסובך. אני באופן אישי חושב שעדיף מארה"ב.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    שאתה אומר שנה הבאה אתה מתכוון ל09?

אל תהיו בטוחים ש60 גיה תישאר, הרי אמרתם שכבר לא מספקים אותה בארץ, לא?

אבל אין בעיה עם ה80...עד שתקנה בר יהיו מלא גרסאות חדשות, הם באות והולכות... אי אפשר לדעת, מה שבטוח, תהיה ירידת מחירים. כל זה במידה שאתה אומר שנה הבאה אתה מתכוון ל09.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי The Joker
    שאתה אומר שנה הבאה אתה מתכוון ל09?

אל תהיו בטוחים ש60 גיה תישאר, הרי אמרתם שכבר לא מספקים אותה בארץ, לא?

אבל אין בעיה עם ה80...עד שתקנה בר יהיו מלא גרסאות חדשות, הם באות והולכות... אי אפשר לדעת, מה שבטוח, תהיה ירידת מחירים. כל זה במידה שאתה אומר שנה הבאה אתה מתכוון ל09.
    יאפ,
    השאלה העיקרית שלי היתה אם 60GB תהיה זמינה שנה הבאה....
    הנושא פשוט סטה לצדדים אחרים.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    תלוי איפה תהייה..בארץ או בחו"ל? מי יודע כמו שאמרו יכול לצאת עד אז מלא דברים ולקרות גם הרבה שינויים. עכשיו ממש קשה להשיג את החבילה שאתה מחפש (הסטארטר פאק) בארץ..
    אני יודע כי אני קניתי את האחרונה שהייתה לאופיס דיפו בעיר שלי וזה היה ממש שווה.

האמת לא ידעתי שה-60 תומכת במשחקי פס2 מבחינת חומרה חשבתי שהיא תומכת גם בעזרת אימולטור ככה קראתי..טוב לדעת שזה לא נכון.

בקשר למשחקים של הסטארטר אם אתה אוהב מירוצים אבל גם מורכבים ומאתגרים אתה תאהב את מוטור. הוא כול כך ריאליסטי וקשה שזה מדהים. כול אבן קטנה או עקומת דרך יכולה להפוך לך את הרכב או האופנוע 360 מעלות באוויר! שלומדים את המשחק הזה ומכירים טוב את המסלולים אפשר להפיק ממנו ממש כיף. גם אופציית האונלין מוסיפה.
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי king goldberg
    תלוי איפה תהייה..בארץ או בחו"ל? מי יודע כמו שאמרו יכול לצאת עד אז מלא דברים ולקרות גם הרבה שינויים. עכשיו ממש קשה להשיג את החבילה שאתה מחפש (הסטארטר פאק) בארץ..
    אני יודע כי אני קניתי את האחרונה שהייתה לאופיס דיפו בעיר שלי וזה היה ממש שווה.

האמת לא ידעתי שה-60 תומכת במשחקי פס2 מבחינת חומרה חשבתי שהיא תומכת גם בעזרת אימולטור ככה קראתי..טוב לדעת שזה לא נכון.

בקשר למשחקים של הסטארטר אם אתה אוהב מירוצים אבל גם מורכבים ומאתגרים אתה תאהב את מוטור. הוא כול כך ריאליסטי וקשה שזה מדהים. כול אבן קטנה או עקומת דרך יכולה להפוך לך את הרכב או האופנוע 360 מעלות באוויר! שלומדים את המשחק הזה ומכירים טוב את המסלולים אפשר להפיק ממנו ממש כיף. גם אופציית האונלין מוסיפה.
    אני מת על מוטור... שיחקתי אצל חבר שלי וגם בלאן.
    יש לי קרובי משפחה בארה"ב שיכולים להביא לי... ואני מעדיף לקנות משם, יותר משתלם לא?

זה 475$.... נגיד אני מוסיף מאווררים זה יוצא 500$, ועוד שנאי 300 שקל, כמה חבילה כזו עולה בארץ? 3000 שקל?

ד"א, זה מגיע עם 2 שלטים,מוטורסטורם ורסיסטנס?
    אם לא, אז עם מה זה מגיע?

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    מה אתם חיים בסרט אין 60gבארץ!
    ואתה לא יכול להזמין מamzon הם לא שולחים לארץ!!
    לא משחקים לא סרטי בלוריי ולא סוני3!
    מי ניסיון אישי!

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אם אתה שואל אותי מאווררים זה מיותר. כל עוד אתה לא שם את הפס3 באיזה מרתף סגור שאין בו חלון זה מיותר. שנאי אתה גם לא צריך. יש שנאי מובנה במכשיר אתה רק צריך כבל ממיר מתחים שעולה פה משהו כמו 20-30 שקל.

ותלוי על איזה גירסא אתה מדבר..הסטארטר פאק מגיעה אם מוטור רסיסטנס ועוד שלט מקורי.
    ה-40 שנמכרת כיום לא מכילה כלום..
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי ps3!!
    מה אתם חיים בסרט אין 60gבארץ!
    ואתה לא יכול להזמין מamzon הם לא שולחים לארץ!!
    לא משחקים לא סרטי בלוריי ולא סוני3!
    מי ניסיון אישי!
    אם היית טורח לקרוא היית רואה שיש לי קרובי משפחה בארה"ב.

אם אתה שואל אותי מאווררים זה מיותר. כל עוד אתה לא שם את הפס3 באיזה מרתף סגור שאין בו חלון זה מיותר. שנאי אתה גם לא צריך. יש שנאי מובנה במכשיר אתה רק צריך כבל ממיר מתחים שעולה פה משהו כמו 20-30 שקל.

ותלוי על איזה גירסא אתה מדבר..הסטארטר פאק מגיעה אם מוטור רסיסטנס ועוד שלט מקורי.
    ה-40 שנמכרת כיום לא מכילה כלום..
    אמממ, לדעתי מאווררים זה די נחוץ, כי הרי אין לי אחריות בארץ, אז אני מעדיף ללכת על בטוח.

שנאי אני דווקא כן צריך, חשמל=חימום. אם היית יודע כמה שנאי מתחמם..... והפ.ס 3 הוא כבר גריל במילא, למה לסכן אותו? אתה רוצה להרוג לי את המכשיר?

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    ה40g בamazon בא כם סרט בלוריי מתנה!

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אם היית טורח לקרוא היית רואה שיש לי קרובי משפחה בארה"ב.

אמממ, לדעתי מאווררים זה די נחוץ, כי הרי אין לי אחריות בארץ, אז אני מעדיף ללכת על בטוח.

שנאי אני דווקא כן צריך, חשמל=חימום. אם היית יודע כמה שנאי מתחמם..... והפ.ס 3 הוא כבר גריל במילא, למה לסכן אותו? אתה רוצה להרוג לי את המכשיר?
    חח ואם אתה היית טורח להסתכל טוב היית מבחין שאת הציטוט הראשון לא אני כתבתי אז אל תשייך אותו אליי..

בקשר לאיוורור החלטה שלך.. תאמין לי אני יודע כמה שנאי מתחמם ידידי..ואת זה שלא צריך שנאי לא רק אני אומר. כתוב לך כאן במדריך שאלות ותשובות בפורום למעלה. אין לי אינטרס להרוס לך את המכשיר כי שלי עובד מצוין בלי שום איורור.

אתה שאלת אני עניתי.
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    חח ואם אתה היית טורח להסתכל טוב היית מבחין שאת הציטוט הראשון לא אני כתבתי אז אל תשייך אותו אליי..

בקשר לאיוורור החלטה שלך.. תאמין לי אני יודע כמה שנאי מתחמם ידידי..ואת זה שלא צריך שנאי לא רק אני אומר. כתוב לך כאן במדריך שאלות ותשובות בפורום למעלה. אין לי אינטרס להרוס לך את המכשיר כי שלי עובד מצוין בלי שום איורור.

אתה שאלת אני עניתי.
    הציטוט היה בטעות... עשיתי העתק הדבק ושכחתי לשנות את השם.
    אין לי אחריות, אז אני מעדיף להוסיף 80 שקל ולקנות מאווררים וככה ללכת על בטוח.
    והשנאי.... זה גם כדי למנוע חימום יתר, אני לא רוצה שיווצר מצב שיהרס לי המכשיר, במיוחד שאין אחריות.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אם חושבים על הקטע של האחריות אז יש בזה משהו. אני מניח שאתה יודע מה מתאים לך.
    בכול אופן אני בספק אם שנאי יעזור לך מבחינת חום, התפקיד של השנאי הוא להמיר מתח. בפס3 קיים שנאי מובנה אם לא ידעת..מה שאתה צריך הוא רק כבל המרת מתח. תשאל עוד אנשים ותראה..אבל אם אתה חושב ששנאי יעזור לך אז סבבה. למרות שזה חסר כול טעם.
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    אם חושבים על הקטע של האחריות אז יש בזה משהו. אני מניח שאתה יודע מה מתאים לך.
    בכול אופן אני בספק אם שנאי יעזור לך מבחינת חום, התפקיד של השנאי הוא להמיר מתח. בפס3 קיים שנאי מובנה אם לא ידעת..מה שאתה צריך הוא רק כבל המרת מתח. תשאל עוד אנשים ותראה..אבל אם אתה חושב ששנאי יעזור לך אז סבבה. למרות שזה חסר כול טעם.
    ידעתי את זה....
    אבל, מכיוון ששנאי פנימי סתם גורם לחימום נוסף של המכשיר (שהוא כבר תנור ממילא) עדיף להשתמש בשנאי נפרד, ובכך להאריך את חיי המכשיר.
    אז מה אתם אומרים על החבילה הזו?:
    PS3 60GB=475$
    +
    HDMI Cable=20$
    +
    Intercooler=20$
    +
    שנאי=300 שקל
    =
    2360 ש"ח.

מה אתם אומרים?

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    לי אישית זו נראה חבילה מצוינת שמשלבת בין מחיר (זול משמעותית מבארץ, גם עם כל השיפורים), ל"ללכת על בטוח". נשמע לי מצוין. תהנה =]

הרשמה