תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    קישור למקורי

תרגום:
    הלילה הגדול
    תכירו את ההופעה המושלמת של יכולת במשחקים.לא משנה אם זה חלק מהמשפחה או שאתה מזמין שכנים וחברים לכיף,לילה לבן הוא דרך מעולה לבזבז את הזמן עם הקרובים עלייך.המגזין מזמין 6 סימים לשתף את המשחקים שלהם.
    אפריל שאקוס
    בבית שלנו,אנחנו אוהבים לשחק "אל תעירו את הלמה".ככל שהמגדל גדל,אני מרגישה יותר ויותר לחוצה איך להניח את החתיחה.אחרי הכל,אני לא רוצה להיות זאת שתעיר את הלמה! לפעמים,אנחנו מנסים להסיח את דעת מי שתורו.זה כיף אדיר,וזה אומרת שלילה אחד אנחנו לא מול הטלוזיה.
    ליסטרא פארק
    ספור(למיע נוסף בדקו את האתר ספור)הוא האהוב עליי.אני כל כך מתרגש שהוא כבר יצא ואני לא יכול להספיק לשחק בו מספיק!אני נהייה מתוח שאני לא מצליח לכבוש את העולם לא משנה כמה זמן עבר!כשאני משחק,הזמן פשוט רץ!כאילו שלא צריך לשתות,לאכול או אפילו פיפי!זה פשוט איך שאני מתמכר.(איזה כיף להם!פתאום אני רוצה לגור בסימסיטי )
    פטר אווור
    חב רשלי בא פעם בשבוע ואנחנו משחקים ביחד במשחקי EA כמו FIFA 08 ביחד.זה נחמד לשבת ולהירגע,אך שנינו לא מושפעים מזה טוב.אם הוא מנצח,הוא תמיד חופר לי,מנסה לשפר את המשחקיות שלי.
    מנדי טלייר
    מייסימס!זה כל כך מתוק!אני אוהבת להיסתובב בשכונה ולשחק במשחקים אחרים.ואני יוצרת בית אמיתי.
    קולין זימרן
    זה הכל על אסטרטגיה בשבילי.אני משחק בCOMMAN AND CONQUER 3 TIBERIUM WAR.אני באמת נכנס לתוך האסטרטגיה ולסיפור.אני נהנה לראות איך תרבויות שונות יוצרות משחקיות כל כך שונה.זה מגניב!
    דומאס ולאזולה
    אנחנו משחקים בהכל בבית שלי.המשפחה שלי מתה על משחקים!הילדים אוהבים על חדר המשחקים שלנו.יש שולחן בריכה,לוח גירים,לוח משחקים וקנסולות מלאות משחקים!אבא שלי גם לימד אותי לשחק צ'אס.
    __________________________________________________ ______________________________
    האודס הוא יכולת לסימים בעלי שאיפת משפחה,שנותן להם אפשרות לשחק מול שניים!(אבל אפשר עכשיו לשחק מול כמה בקנסולה,רק שאודס יתן לכם אפשרות נגד שניים מול אחד,ועוד לנצח!)
    EA חושבת הרבה על גיימרים ומביאה את המשחקים הכי שווים שלה,היא יודעת איך ליצור פרסומת סמוייה,ואיך ליצור משחקים וגם ברבקיו לא רע רק ששמות זה לא הצד החזק שלהם....ד"ש לבן של אחד מעובדי החברה-דלילבוק רחזוק .
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    אחלה רעיון,הזדמנות בשביל EA לפרסם משחקים אחרים.
    יהיה שם את ספור!הללויה!O:

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אני מקווה שמה שהם כותבים על SPORE זה לא שטות אחת גדולה.
    בכל מקרה אני מצפה בקוצר רוח למשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    הייו יכולות מיוחדות!שיצא כבר(אבל קודם צריך לקרוא את כל המגזינים [איזה מין גיימר אני?!].
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הרשמה