תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 63
    הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    שלום אני חדש בפורום, עקב ההעפות מהשרת+הכתובת אינטרנט שנתתם שאתם מעיפים
    יש לי כמה הערות בונות
    אני לא מפסיק לקבל KICK מהאדמינים שרוצים את המטוס שלי
    טסתי עם המטוס של הסינים עם SHIKAKO הוא ירה על האי במפה WAKE
    הרג המון ואני לא יריתי
    אחכ הורידו אותו והוא היה בלי מטוס אז הוא נתן לי קיק על זה שכולה הרגתי את הבחור על ה-נגד מטוסים שהיה היחיד באי
    היו עוד כמה מקרים עם עוד אדמין שנתן לי קיק על זה שהייתי קומנדר במפה SHARQI ונלחמתי להגן על הדגל האמריקאי של המסוק,אחרי שגנבו לנו את שני המסוקים ובקבוצה שלנו היה חסר שני שחקנים וכל השחקנים עם הדרגות הגבוהות היו בקבוצה השנייה,פשוט לא האמנתי שהוא נתן לי קיק רק כדי שהם יוכלו לגנוב את המסוק של האמריקאים(אני היחידי שהצלחתי להגן עליו) שחזרתי לשרת אחרי הקיק היה להם 2 מסוקים ונשאר לנו דגל אחד

סתכלו איך השרת ריק,נמאס לאנשים להאנס ע"י אדמינים חלשים שחמים על מטוס ואני משער עקב גילם הצעיר,מוכנים לעשות הרבה בשביל זה
    ולבןאדם בויגיימס שאחרי על השרת,בחייאת אחי תמנה אדמינים קצת יותר בוגרים - השרת ריק וזה הרבה בגללם

תודה רבה שלכם QuardoFX

אממ

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    על קללות אתה עכשיו בSHITLIST לבאן ליום. רק שתדע.

על כל השאר, שיקקו יענה לך.

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    איזה קללות?
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי RegMan
    על קללות אתה עכשיו בSHITLIST לבאן ליום. רק שתדע.

על כל השאר, שיקקו יענה לך.
    לא קיללתי
    קראתי לך נוב שקיבלתי את הקיק,כי נמאס לי שאדמינים מחפים על החוסר יכולת שלהם עם האדמינות הזאת
    אתה גם עשית לי את זה בשרקי כדי לגנוב מסוק,אי אפשר לשחק איתכם אתם פשוט NOOBIM
    מצטער על הקלישאה אבל המילה הזאת מושלמת
    ומזאת אומרת באן ליום,אחרי כל הסבל שגרמתם לי עוד אתה נותן לי באן??
    איזה מין ליצן אתה? במקום להתנצל, אני אחד השחקנים הכי הוגנים ונחמדים בשרת זה שאני קורע לכם את הצורה לא סיבה לתת באנים
    אתם עושים את זה לא רק לי

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    מושלמת אבל קללה. גם בשרת אמרת כמה קללות לפני שהלכת. עכשיו הוספת קצת בפורום.
    נו טוב, תהנה.

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי RegMan
    נו טוב, תהנה.
    נוב זאת קללה :O?

VIVA LA SHPAM!

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    חח נוב זה קללה?
    זה מעליב אז אני מעדיף לא להגיד את זה, אבל זה אני.

תמיר תפסיק לזיין בשכל אפשר לחשוב אתה נתת באנים על "נוב" עד עכשיו כשזה נגע אליך או לחברים שלך.
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי RegMan
    נו טוב, תהנה.
    חביבי נוב במקרה שלך זה לא קללה,זה עובדה
    עכשיו יש פה אולי אדמין יותר בוגר שיגיב? אני בספק אם אתה זה שאחראי על השרת
    אחרי שראיתי אותך נותן קיקים ובאנים כמו תינוק

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    שיקקו לא אדמין:S
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי יניב21
    לא קיללתי
    קראתי לך נוב שקיבלתי את הקיק,כי נמאס לי שאדמינים מחפים על החוסר יכולת שלהם עם האדמינות הזאת
    אתה גם עשית לי את זה בשרקי כדי לגנוב מסוק,אי אפשר לשחק איתכם אתם פשוט NOOBIM
    מצטער על הקלישאה אבל המילה הזאת מושלמת
    ומזאת אומרת באן ליום,אחרי כל הסבל שגרמתם לי עוד אתה נותן לי באן??
    איזה מין ליצן אתה? במקום להתנצל, אני אחד השחקנים הכי הוגנים ונחמדים בשרת זה שאני קורע לכם את הצורה לא סיבה לתת באנים
    אתם עושים את זה לא רק לי
    זה חדש לך אתה יודע מי מנהל את השרת ילדים קטנים שנותנים באנים בלי סוף למרות שלא עשיתה כלום מינו את השחקנים הכי NOOBS והביאו להם אדמינים פשוט טיפת הגיון אין פו.

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי barakzan
    שיקקו לא אדמין:S
    שיקקו כן אדמין ראיתי אותו מעיף מישו...

VIVA LA SHPAM!

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי OOZY
    זה חדש לך אתה יודע מי מנהל את השרת ילדים קטנים שנותנים באנים בלי סוף למרות שלא עשיתה כלום מינו את השחקנים הכי NOOBS והביאו להם אדמינים פשוט טיפת הגיון אין פו.
    הנה תראה את הדיון שהאדמין נתן את הבן בטעות
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1076838
    אני הייתי שם,ואתה יודע מה קרה?? האשמדיי הזה אנס אותנו במפה COBRADAM והאדמין חשב שזה בסיס שלא ניתן לכבישה
    למה האדמין "חשב" ככה?! לפי דעתי זה בגלל שהוא נאנס ע"י מטוס ומוחו עירפל אותו
    ולפי התגובה וההתנצלות שלו בדיון הוא בן אדם בוגר ומבוגר,אז תאר לך מה ילד יכול לעולל

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי יניב21
    הנה תראה את הדיון שהאדמין נתן את הבן בטעות
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1076838
    אני הייתי שם,ואתה יודע מה קרה?? האשמדיי הזה אנס אותנו במפה COBRADAM והאדמין חשב שזה בסיס שלא ניתן לכבישה
    למה האדמין "חשב" ככה?! לפי דעתי זה בגלל שהוא נאנס ע"י מטוס ומוחו עירפל אותו
    ולפי התגובה וההתנצלות שלו בדיון הוא בן אדם בוגר ומבוגר,אז תאר לך מה ילד יכול לעולל
    קלעת בול בן אדם.
    הנה שחקן חדש שקלט איך העסק מתנהל בשרת הזה תוך שניה. אני לגמרי מזדהה עם ההודעות שלך, אכן האדמינים משתמשים בכוח שלהם לטובתם האישית תוך כדי שימוש בתירוצים. אם יש קומנדר שמכסח אותם, הם ייתנו לו קיק על "קומנדר לוחם" למרות שזה מותר לגמרי כשהקומנדר מספק לקבוצה שלו את מה שנדרש. עשו לי את זה כמה פעמים.
    ויש עוד אינספור דוגמאות כאלה של שימוש לטובה אישית.
    דע לך שכמעט לכל האדמינים אין אפילו 16 שנים בגיל.

הצטרף בתאריך
    23.12.2007
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    מקווה שאתה צוחק..

הצטרף בתאריך
    09.03.2007
    עיר
    פתח תקוה
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    קלעת בול בן אדם.
    הנה שחקן חדש שקלט איך העסק מתנהל בשרת הזה תוך שניה. אני לגמרי מזדהה עם ההודעות שלך, אכן האדמינים משתמשים בכוח שלהם לטובתם האישית תוך כדי שימוש בתירוצים. אם יש קומנדר שמכסח אותם, הם ייתנו לו קיק על "קומנדר לוחם" למרות שזה מותר לגמרי כשהקומנדר מספק לקבוצה שלו את מה שנדרש. עשו לי את זה כמה פעמים.
    אני מכיר טוב מאוד ת'חוקים ואני יכול להגיד שאני קצת ותיק... נתנו לי קיק כי בתור מפקד ולבד ניסיתי להגן על הבסיס העורפי בו הייתי... ( בזמן INF )...
    טוב נו החלטה של אדמין כמובן רק שיש שחקנים שמשחקים בפועל מפקד+לוחם 4 שעות ברצף ונחשו מה - לא יקבלו קיק!
    KILL NORTHDESERT! SAVE A TREE

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי NORTHDESERT
    אני מכיר טוב מאוד ת'חוקים ואני יכול להגיד שאני קצת ותיק... נתנו לי קיק כי בתור מפקד ולבד ניסיתי להגן על הבסיס העורפי בו הייתי... ( בזמן INF )...
    טוב נו החלטה של אדמין כמובן רק שיש שחקנים שמשחקים בפועל מפקד+לוחם 4 שעות ברצף ונחשו מה - לא יקבלו קיק!
    זה הכל תלוי במי האדמין שמולך. כשזה ילד קטן, תקבל קיק. אם לא היה לו אדמין הוא היה מורט שערות ויוצא מהשרת.

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    קלעת בול בן אדם.
    אני לא חדש במשחקי ONLINE ומשחקי FPS למינהם
    ובאמת אין פעם אחת שאני לא מכסח בשרת ולא נתקל בתגובה של אדמין ש"ממציא" סיבה לתת KICK או BAN
    אולי כדאי למנות אדמינים שיודעים לשחק
    זה יותר מדי ממני לצפות מאדמין לעבור לקבוצה החלשה כדי לאזן כוחות?! אני עושה את זה כמעט תמיד ואני לא אדמין
    ואני לא עושה את זה מתוך טוב לב,אני פשוט רוצה לנצח את החלאות שחשים את עצמם ומלאנוס חסרי ישע,אין דבר יותר ילדותי מזה

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    קלעת בול בן אדם.
    מה שמענין אותי מי נתן להם אדמין. קיבלתי שני באנים על TK שרשום בחוקים קיקי על TK מכון.עכשיו אתם מקבלים קיק כי אתה מכסחים אותם [ילדותי] שזה גם לא רשום בחוקים.ואחר כך מתי שאתם נכנסים סוף סוף למטוס נותנים לכם קיק אתם יודעים למה כי בא להם לטוס וכמובן שזה גם לא רשום בחוקים שאתם חייבים לתת להאדמינים את המטוסים. דווקה יש חוק כזה שקראתי אותו קוראים לחוק הזה

הדברים הבאים יזכו אתכם בבאן ל 48-72 שעות
    ·התנהגות סופר-מסריחה

מתאים לאדמינים.אז תעשו טובה ותתנו באן לעצמכם

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    קלעת בול בן אדם.
    בדרך כלל אני לא מתייחס להערות הלגלגניות שלך נתנאל אבל הפעם הרגזת אותי.
    אני לא בן שש עשר ולמעשה הייתי יכול להיות אבא שלך. נורא קל לבוא מהצד ולמתוח ביקורת.
    אני לא ראיתי אותך תורם במילימטר.
    לגבי שאר המתלוננים, זה לא קל להיות אדמין, במיוחד שרבים כל כך נהנים לזלזל בחוקים,
    כלומר בעצם בשחקנים אחרים.
    עוזי למשל היה צריך לקבל באן ממני אבל בגלל שהייתי רחמן, הוא קיבל קיק. מה הוא עשה? חזר לשרת,המשיך להשתולל ועוד היית לו את החוצפה לבוא לפורום ולהתמם.

בורות היא אינה תמימות אלא פשע.
    - רוברט בראונינג

אתה רואה, יש שני סוגי אנשים בעולם, ידידי. אילו עם אקדח טעון ואילו שחופרים. אתה חופר.
    - הטוב הרע והמכוער

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    בדרך כלל אני לא מתייחס להערות הלגלגניות שלך נתנאל אבל הפעם הרגזת אותי.
    אני לא בן שש עשר ולמעשה הייתי יכול להיות אבא שלך. נורא קל לבוא מהצד ולמתוח ביקורת.
    אני לא ראיתי אותך תורם במילימטר.
    לגבי שאר המתלוננים, זה לא קל להיות אדמין, במיוחד שרבים כל כך נהנים לזלזל בחוקים,
    כלומר בעצם בשחקנים אחרים.
    עוזי למשל היה צריך לקבל באן ממני אבל בגלל שהייתי רחמן, הוא קיבל קיק. מה הוא עשה? חזר לשרת,המשיך להשתולל ועוד היית לו את החוצפה לבוא לפורום ולהתמם.

בורות היא אינה תמימות אלא פשע.
    - רוברט בראונינג
    העלמת את המילה "כמעט" כדי לעורר מלחמות או שאתה סתם עוואר? מצידי תהיה בן 100, זה לא אומר שמותר לך להתנשא. ואת חלקי תרמתי בהקמת הפורום הזה, עוד לפני ששמעת עליו בכלל.

הרשמה