תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עונשים
    הדברים הבאים יזכו אתכם בקיק:
    ·TK מכוון

עכשיו זה שמתי C4 על שחק.ן ולא ידעתי שהוא ימות אז הוא קפץ באוויר ומת מאיפה לי לדעת שהוא ימות.
    פיתאום אני רואה באן לא התכוונתי להורג אותו. רשום בחוקים שTK מכון זה רק קיק אז למה קיבלתי באן שוב על דמות וירטואלית
    איזה אדמין דפקת עשה לי את זה בחיי יש פו אדמינים צעצוע שקונים ב1 וחצי מה זה השטות הזוהת. תרידו לי את הבאן ואל תשגעו אותי שוב.

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    חחחחח אתה כזה אידיוט
    חחחחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי Soulconquεr
    חחחחח אתה כזה אידיוט
    חחחחחחחחחח

חוצפן.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי RegMan

חוצפן.
    אני לא אידיוט ולא חוצפן.אידיוט מי שנתן לי את הבאן וגם חוצפן.שמנצל את הכוח שלו לרע רשום בחוקים TK מכון זה קיק נכון? זה אמור להיות רק קיק לא באן לשבוע. ביום חמישי שעבר איזה דפוק אחד הרג אותי 5 פעמים TK מכון. כי חיסלתי אותו והוא היה מושפל ובסוף קיבל קיק וזה בסדר לא אכפת לי שקיבל קיק. כי זה החוקים אבל אי אפשר לתת למישהו באן על TK שבאמת לא התכוונתי לעשות זה בדיוק שאם אני זורק רימון ולא התכוונתי להרוג אותו בINF .בקיצור בחוקים זה קיק לTK מכון
    אז אם אתם מתכונים לעשות את זה תעשו את זה לכולם ועל תעשו עלי הפליות זה לא פר שאחד מקבל באן והשאר לא..

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    " עכשיו זה שמתי C4 על שחק.ן ולא ידעתי שהוא ימות אז הוא קפץ באוויר ומת מאיפה לי לדעת שהוא ימות."

אני עדיין מתפוצץ מצחוק אנלא יכוללללל
    חחחחחחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    מה חשבת שיקרה כשמת על יצור חי חומר נפץ?
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי Soulconquεr
    " עכשיו זה שמתי C4 על שחק.ן ולא ידעתי שהוא ימות אז הוא קפץ באוויר ומת מאיפה לי לדעת שהוא ימות."

אני עדיין מתפוצץ מצחוק אנלא יכוללללל
    חחחחחחחחחחחח
    עזוב אותך, גם בגלל עצם העובדה שהוא התחיל לקלל אני לא אענה לו בצורה נורמאלית, אפילו שהבאן ניתן על ידי נראה לי (רוב הבאנים בשרת הם ממני).

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    נכתב במקור על ידי OOZY
    עונשים
    הדברים הבאים יזכו אתכם בקיק:

·TK מכוון

עכשיו זה שמתי C4 על שחק.ן ולא ידעתי שהוא ימות אז הוא קפץ באוויר ומת מאיפה לי לדעת שהוא ימות.

אני לא חושב שצחקתי ככה הרבה זמן.
    אני מציע שתנצל את הבאן כדי לקרוא שוב את החוקים ולעשות מדיטציה.
    אולי תגלה את האור הפנימי שלך, עמוק, עמוק, עמוק ,עמוק בפנים.

בקרוב יהפוך השקט לאגדה ותו לא. האדם הפנה גבו לשקט. יום אחרי יום הוא ממציא מכונות ומכשירים שמגבירים את הרעש ומסיטים את האנושות מתמצית: החיים, התבוננות, מדיטציה...
    - ג'ין ארפ

אתה רואה, יש שני סוגי אנשים בעולם, ידידי. אילו עם אקדח טעון ואילו שחופרים. אתה חופר.
    - הטוב הרע והמכוער

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי RegMan
    עזוב אותך, גם בגלל עצם העובדה שהוא התחיל לקלל אני לא אענה לו בצורה נורמאלית, אפילו שהבאן ניתן על ידי נראה לי (רוב הבאנים בשרת הם ממני).
    TK מכון זה קיק אז למה נתת לי באן.בחיאת מי נתן לו את האדמין צריך לקחת לך את האדמין על חוקים שאתה ממציא. וגם על זה שאתה מעיף כול אחד בלי שאלות.תעשו הצבעה אם להשאיר לו את האדמין או לא.כי הוא יעיף לכם את כול הקהילה

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    אחרי מספר ממושך של קיקים זה יהפוך לבאן.
    אם זאת רק פעם שניה כנראה שזה עדיין צריך להיות קיק אם לא אז כנראה שזאת הסיבה שזה באן.
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי OOZY
    TK מכון זה קיק אז למה נתת לי באן.בחיאת מי נתן לו את האדמין צריך לקחת לך את האדמין על חוקים שאתה ממציא. וגם על זה שאתה מעיף כול אחד בלי שאלות.תעשו הצבעה אם להשאיר לו את האדמין או לא.כי הוא יעיף לכם את כול הקהילה
    שתוק ושב בשקט עברת על החוקים קיבלת באן, מה לעשות החיים לא הוגנים.

VIVA LA SHPAM!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Supr4Dud3
    שתוק ושב בשקט עברת על החוקים קיבלת באן, מה לעשות
    החיים לא הוגנים.

מישהו ביקש ממך להגיב ינשוף שב בשקט. שוב קיבלתי באן לא מוצדק מאותו בן אדם שלא מבין את החוקים. ועוד יש לו אדמין לא רשום בחוקים שיש באן על TK והכן החיים לא הוגנים שנותנים לנובים לנהל את שרתים. אבל אפשר לעשות משהו בנידין ולערוך הצבעה. הנחנו הופכים את החיים ללא הוגנים....

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    תקחו בחשבון שאתם יורים סתם ומפוצצים C4, הרמת דיוק בסטטיסטיקה של השחקן שלכם יורדת
    חוץ מזה שאתם סתם יוצאים ילדים מפגרים שאתם יורים על שחקן שלכם ב-FF ON
    וגם ב-OFF

הרשמה