תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי יונתן,

אז בעצם כמה דברים שעומדים על הפרק
    • איכסון קהילתי - אנחנו צריכים לדאוג בדחיפות ל- FTP לקהילה וכאן אתם נכנסים לתמונה.
      כמה שזה נשמע מגוחך, אם לא מיידעים, שואלים ומציקים כל הזמן מה קורה עם הנושא הזה, זה יכול להעלם ולהשכח. כדי שלא נרפא, תשאל אותי מחר מה קורה עם זה על מנת שאקדם ישירות מול אולג. זה מחכה כבר המון זמן וחבל שמשתמשים מעלים כל סוג תוכן שהוא לאתרים חיצוניים.
    • הרשאות תוכן והרחקות - אני מטפל בזה מחר, אדאג להוסיף לך ולאייל את הגישות המדוברות, רק לא לשכוח לתת לי תזכור.
    • מה התוכניות בקרוב? זכור לי שהפנת אליי מייל עם הצעה מאוד גדולה, אשמח אם תפרט עליה שוב פה (תנסה לדחוף את כל הרעיון בכמה שפחות טקסט).
    כל דבר שאתה או אייל מעוניינים לדסקס עליו - אני כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    היי אור

וואי לא ראיתי שפתחת את הדיון הזה בכלל,ואני ציפיתי שתפתח אחד כזה אתה מבין ת'אבסורד?
    על כל פנים אייל יותר מועדכן לגבי מה שקורה עם הFTP, אני והוא נציק לך באותה מידה, לפי מה שהבנתי גם אייל די לחוץ על זה.
    ואני ואייל קיבלנו את הגישות והכל בסדר,עוד השבוע נתחיל ליישם ולפרסם חדשות.
    ובקשר להצעה שלי אז אני אנסה לתמצת כמה שאפשר:

זה טורניר גדול שבו כל קהילות הפעולה יהיו מעורבות(UT,BF,CS,GTA) והטורניר יקודם גם בעזרת מנהלי הקהילות השונים(כל מנהל יקדם את הטורניר בתוך הקהילה שלו,ילהיב אותם לקראת האירוע וישווק את זה כמה שאפשר בתוך הקהילה שלו) ומנהלי קהילת פעולה(אנוכי ואייל) נוביל את העיניין(וכל מי שמעלינו),בטורניר יהיו משחקי פעולה שונים,לכל קהילה תיהיה את הקבוצה שלה שתוביל ותייצג אותה במהלך הטורניר. זוכר שאמרתי שאני חושב שעדיף שזה אירוע שיתקיים פעם בחודש ככה? אז זהו שנראה לי יותר תקין אם זה יהיה אירוע שיתקיים בקיץ,חשבתי גם על חופשת פסח אבל זה אומר שצריך לקדם את הרעיון בזמן הקרוב בכדי לנסות לקיים את זה בפסח.

אממ מה עוד? הא כן יש עכשיו דיון התפקדות של שחקני קרייסיס,הם רוצים קהילה מן הסתם ושרת נורמלי.עד כה נרשמו כ14 אנשים אם אני זוכר נכון. הבעיה היא שהם לא כל כך פעילים האמת שהם לא פעילים בכלל! פשוט הגיבו בדיון. אני ממש בספק אם יצא מזה משו. בקרוב יפתח דיון רשמי על המשחק ואז נראה אם דברים יתחילו לזוז שם.

על כל פנים זה מה שקורה עכשיו. היום הפורום היה מאוד פעיל מקווה שזה ימשיך.
    ערב טוב אור

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    עדיין לא הבנתי את העקרון של הטורניר עליו חשבת..
    "לכל קהילה תהיה קבוצה שתוביל ותייצג במשחקי פעולה שונים.."
    "אני ואייל נוביל"

לא כל כך ברור, מה הכוונה במשחקי פעולה שונים? כל קהילה בפעולה מתמקדמת במשחק מסוים. מה המטרה תהיה כדי לקבץ אותם בקבוצות קטנות ולגרום להם לשחק משחק אשר לא קשור לקהילת המשחק שלהם?

לא הבנתי כל כך את הנושא הזה, ולא כדאי לדעתי לפנות לכיוון הזה. בוא נתרכז קודם כל בקהילה שלכם - "פעולה ראשי"

בנוגע ל- FTP. אולג התחיל לעבוד עליו ומה שבעצם חסר זה שם משתמש וסיסמה. FTP לקהילה קיים כבר. הוא יסיים עם הנושא הזה בימים הקרובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי xeytor
    עדיין לא הבנתי את העקרון של הטורניר עליו חשבת..
    "לכל קהילה תהיה קבוצה שתוביל ותייצג במשחקי פעולה שונים.."
    "אני ואייל נוביל"

לא כל כך ברור, מה הכוונה במשחקי פעולה שונים? כל קהילה בפעולה מתמקדמת במשחק מסוים. מה המטרה תהיה כדי לקבץ אותם בקבוצות קטנות ולגרום להם לשחק משחק אשר לא קשור לקהילת המשחק שלהם?

לא הבנתי כל כך את הנושא הזה, ולא כדאי לדעתי לפנות לכיוון הזה. בוא נתרכז קודם כל בקהילה שלכם - "פעולה ראשי"

בנוגע ל- FTP. אולג התחיל לעבוד עליו ומה שבעצם חסר זה שם משתמש וסיסמה. FTP לקהילה קיים כבר. הוא יסיים עם הנושא הזה בימים הקרובים.
    מצטער,אני גרוע בלנסח את עצמי במקרים כאלה,אם אתה רוצה נדבר על זה בהזדמנות במייל.

טוב הנה מה שרציתי לדבר איתך,רציתי לשמור את זה למפגש צוות אבל אם כבר אנחנו פה אחד על אחד אז חשבתי שכדי לעלות את זה.
    בחור בשם עידן(Sidrom,שינה כינוי לeikS )
    אומר שהוא זכה בפוסטר של Manhunt 2 אבל עדיין לא קיבל. התחרות הייתה בנוגע למה "מה אתם מצפים מהמשחק מאנהונט 2" והוא זכה ומאז לא יצרו איתו קשר בנוגע לקבלת הפרס. הוא היחיד שהגיב שם ורועי וניצן אמרו לו שהוא זכה למיטב הבנתי. אני גם רוצה לדבר איתך על העיניין של בר הוכמן אבל זה בפרטי או בפורום אחר,לא לפה.

בנוגע לFTP סבבה, אני לא לחוץ על זה לעומת אייל שדי בונה על זה כבר.
    לצערי עדיין לא הבנתי מה זה בידיוק FTP(סלח לי על הבורות כן?) הבנתי שעם זה משתמשים יכולים לפרסם תמונות וסרטונים משו כזה(אייל הסביר לי על זה בחפוז אז אני לא ממש זוכר) תסביר לי על זה בקצרה כדי שאני יבין את הסדר גודל של העיניין ואיך בידיוק להתייחס לזה.
    אגב, אני עדיין לא יודע איך אני אצליח להגיע לפגישת צוות אז אל תבנה עלי ב100%, אם יהיה מצב שאני לא אגיע אני יודיע לך לפני הפגישה. מחר אני לא אהיה זמין בפורום(עבודה) אז אם יש משו חשוב שאני צריך לדעת במיידי אז צור איתי קשר בטלפון.

עריכה: אוקיי אני שמח שהעיניין של בר סודר,בקשר לעיניין של עידן את זה אני אברר איתו.

עוד משו, יש מצב שלקראת הטורניר נוכל לבנות על פרס אחר? אם זו לא חוצפה לבקש, פשוט ראיתי שבטורניר של CS מקבלים עכבר בשווי 500ש"ח אז חשבתי שגם לנו מגיע קצת יותר מפוסטר.
    מחכה לתשובה,יונתן.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    בנוגע ל- CS, על איזה עכבר אתה מדבר? יכול להיות הפאדים לעכבר ?
    אכן שווי הפרס מאוד גדול מהסיבה שאותה תחרות היא בשיתוף עם חברת הפאדים - steelseries. אנחנו רק המתווכים בנוגע לפרס, זאת לא הוצאה שלנו.

בכל אופן, אין לי בעיה להוסיף בנוסף לפוסטר איזה משחק פעולה, תרים לי טלפון בזמן שאני אהיה במשרד ואוכל לראות מה יש לנו ומה אוכל להביא לך על מנת שתציב כפרס בתחרות.

בנוגע לשאר הדברים (הזוכים בפרסים, FTP וכד'), פתחתי דיון הסבר מאוד גדול בנעוץ. הוא מסכם את הסה"כ לגביי הנושא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי xeytor
    בנוגע ל- CS, על איזה עכבר אתה מדבר? יכול להיות הפאדים לעכבר ?
    נכתב במקור על ידי xeytor
    אכן שווי הפרס מאוד גדול מהסיבה שאותה תחרות היא בשיתוף עם חברת הפאדים - steelseries. אנחנו רק המתווכים בנוגע לפרס, זאת לא הוצאה שלנו.

בכל אופן, אין לי בעיה להוסיף בנוסף לפוסטר איזה משחק פעולה, תרים לי טלפון בזמן שאני אהיה במשרד ואוכל לראות מה יש לנו ומה אוכל להביא לך על מנת שתציב כפרס בתחרות.

בנוגע לשאר הדברים (הזוכים בפרסים, FTP וכד'), פתחתי דיון הסבר מאוד גדול בנעוץ. הוא מסכם את הסה"כ לגביי הנושא הזה.
    אין לי מושג העיניין הוא שיש להם פרסים שווים וזה מצער שבגלל שהקהילה שלנו לא מתמקדת במשחק כלשהו אז אנחנו צריכים להסתפק בפרסים בעלי ערך בינוני. עזוב שכח מזה. דיברתי על הG9 של ליגת Logitech או מה שזה לא יהיה.

בקשר למקרה של הבחור שלא קיבל את הפרס שלו(עידן) אני יצרתי איתו קשר(שיביא פרטים וקישור לתחרות) אז אני מחכה לסימן חיים ממנו.
    עידכון:שלחתי לך אימייל עם הפרטים שלו+קישור לתחרות. מחכה לתשובה.

אגב,אם אני זוכר נכון אתה במשרדים בימי שלישי-רביעי? אני פשוט לא רוצה להתקשר בזמן לא טוב.

בקשר לFTP-קראתי את הנושא שלך,סבבה אין בעיה
    אני סומך עליך ועל אולג שזה יבוצע.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    יונתן, אין כל קשר לכך שקהילת פעולה לא מתמקדת במשחק מסוים ולבין תיקצוב פרסים.
    במיוחד שאתם קהילת פעולה ראשי יש צורך לצייד אותכם בכמה שיותר פרסים, אין מה להשוות אתכם לקהילות אחרת, כל קהילה בקצב שלה, בז'נר ובענף שלה.

בנוגע לזמן בו אני זמין במשרד - תמיד ביום ראשון (לפחות אם לא בעוד כמה ימים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי xeytor
    יונתן, אין כל קשר לכך שקהילת פעולה לא מתמקדת במשחק מסוים ולבין תיקצוב פרסים.
    במיוחד שאתם קהילת פעולה ראשי יש צורך לצייד אותכם בכמה שיותר פרסים, אין מה להשוות אתכם לקהילות אחרת, כל קהילה בקצב שלה, בז'נר ובענף שלה.

בנוגע לזמן בו אני זמין במשרד - תמיד ביום ראשון (לפחות אם לא בעוד כמה ימים)
    אז יש דיבור על פרס בשווי יותר גדול? משחק או ציוד היקפי לגיימרים כמו עכברים,פאדים ואוזניות.
    אני פשוט רוצה שאנשים ידעו ששווה להם להכנס לטורניר הזה,פרסים שווים מביאים המון אנשים וזה ממש יכול לגבש ולהגדיל את מס' האנשים ואת פעילות הקהילה לעתיד.

תשמע, אני לא בא לסחוט את ויגיימס או להתקיף אותך אישית אבל כשאני רואה שקהילות אחרות מקבלות עכברים יקרי ערך אז אני עוצר לרגע ואומר לעצמי:למה אני צריך לבקש פוסטר?
    אם יש דיבור על פרס שווה כמו הפרסים שהצגתי אז אני יותר מאשמח.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אור - סוף סוף FTP. עכשיו, בנוגע למה שנעשה איתו - כמו שאתה יודע, חשבתי להריץ בלוג קהילתי (למעשה כמו הבלוגיימינג שלי - חויותיו של גיימר, בחתימה, או כמו 'מולטיפלייר' של עורכי האתר). האם הדבר יהיה אפשרי בקרוב? ניתן אף לתת לגולשים להביע את דעתם בכתיבת פוסטים על אירועים מעניינים שמתרחשים בז'אנר. אגב, יש עוד משתמש (שלחתי לך מייל, Dude666. אך את הפרטים עוד לא נתתי לך - אך אשלח לך מייל חדש. במייל כתבתי 'היי דן'. וואו, אני מבולבל) שצריך לקבל משחק+פוסטר שלו מתחרות הביקורות שערכנו בפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    היי אור

אתמול בטלפון אמרת לי שעכשיו הדגש הוא לא על פעילויות ולא על להביא יותר אנשים לפורום. אני יכול להבין למה לא פעילויות אבל מה רע בעוד אנשים? הרי בשביל יש קהילה בסך הכל? אני רוצה שתבהיר לי בבקשה על מה הדגש הוא כרגע בשביל שנדע מה לעשות,הז'אנר בתקופת יובש ואני מנסה להפעיל את הפורום אבל אין אנשים ומי שנכנס כנראה מקהילת WarRock או TF2.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אין בעיה, שוב, תחרויות ופעילויות הן פלוס חיובי מאוד בקהילה. אבל אפשר לראות (למשל בגיימר ובעוד מספר אתרים דומים) שטורנירים ופעילויות יש פעם בכמה זמן, אפשר להגיד גם שנדיר מאוד לראות פעילויות נושאי פרסים, אבל בכל זאת הקהילה ערה לכל מה שקורה, העידכונים המשחקים וסתם לדבר עם חבר'ה שמכירים בפורום. תפתחו את הקהילה במובן של גיבוש, עם זאת פחות דגש על תחרויות.

אני מאמין שזה אפשרי בהחלט. אני הייתי עד להמון קהילות שפשוט התחילו לתפעל עצמם לבד - בעזרת המשתמשים. תשתדלו לקדם תוכן, עידכונים וכל דבר מעניין שקשור לקהילה (כמו שאתם עושים עד עכשיו ואם יוצא לי להזכיר את זה - אז כל הכבוד על העלאת תוכן עקבי וראוי מאוד של אייל).

אני בטוח שהתוצאות לא יאחרו לבוא, כשזה יגיע - זה יגיע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אור, כשהFTP יגיע - רציתי לפתוח 'בלוגיימינג' לקהילה. אתה כבר יודע את זה, אבל חשוב להזכיר. בנוגע לשני המיילים ששלחתי לך - משתמש אחד צריך עוד לקבל משחק+פוסטר מתחרות הביקורות שהייתה, וצריך לקבוע תאריך לטורניר שלנו. כבר יש חדשה על הנושא, אבל אי אפשר ממש לקדם את זה בלי תאריך סופי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    וגם צריך שרת לטורניר,אנחנו לא יכולים להתעלק על איזה שרת טורקי זה לא אתי.

עידכון:יש מצב שהמשחק של הטורניר ישתנה לHalf Life 2 DM אני אעדכן אותך למקרה שישתנה משו.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    וגם צריך שרת לטורניר,אנחנו לא יכולים להתעלק על איזה שרת טורקי זה לא אתי.

עידכון:יש מצב שהמשחק של הטורניר ישתנה לHalf Life 2 DM אני אעדכן אותך למקרה שישתנה משו.
    יותר טוב שהשרת יהיה של סטים , הרבה יותר נוח להעלות שרת.
    יהיה אפשרי גם להריץ את זה תחת JETserv שתומכת בקהילת סורס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי BiA
    אור, כשהFTP יגיע - רציתי לפתוח 'בלוגיימינג' לקהילה. אתה כבר יודע את זה, אבל חשוב להזכיר. בנוגע לשני המיילים ששלחתי לך - משתמש אחד צריך עוד לקבל משחק+פוסטר מתחרות הביקורות שהייתה, וצריך לקבוע תאריך לטורניר שלנו. כבר יש חדשה על הנושא, אבל אי אפשר ממש לקדם את זה בלי תאריך סופי.
    אייל, ה-FTP הוא לאיכסון נטו, ולא נראה לי שהוא יכול לשמש כאיחסון לאתר.
    בכל מקרה, אם אתה רוצה איכסון לאתר, אפשר לפנות אלי כמו שאמרתי בעבר ותקבל את האיכסון על המקום.

[email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Infancy
    אייל, ה-FTP הוא לאיכסון נטו, ולא נראה לי שהוא יכול לשמש כאיחסון לאתר.
    בכל מקרה, אם אתה רוצה איכסון לאתר, אפשר לפנות אלי כמו שאמרתי בעבר ותקבל את האיכסון על המקום.

[email protected]
    אם כך - כיצד נעלה את מערכת הבלוג? אני ממש רוצה לסיים עם נושא הבלוג הקהילתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי BiA
    אם כך - כיצד נעלה את מערכת הבלוג? אני ממש רוצה לסיים עם נושא הבלוג הקהילתי.
    אמרתי לך, צור קשר במייל ותקבל איכסון ממני ושם תעלה את הבלוג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    יותר טוב שהשרת יהיה של סטים , הרבה יותר נוח להעלות שרת.
    יהיה אפשרי גם להריץ את זה תחת JETserv שתומכת בקהילת סורס.
    מי אמור לעשות את זה? אני ואייל? לי אין ניסיון בדברים האלה לא יודע מה לגבי אייל.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    מי אמור לעשות את זה? אני ואייל? לי אין ניסיון בדברים האלה לא יודע מה לגבי אייל.
    במידה ואולג יסכים להריץ על השרתים של Vgames אז אולי יריץ, במידה ולא נריץ לכם על JETserv.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    במידה ואולג יסכים להריץ על השרתים של Vgames אז אולי יריץ, במידה ולא נריץ לכם על JETserv.
    אוקיי, אז אני אמור לדבר עם אולג עכשיו? אם זה יהיה יותר קל ומהיר אז עדיף כבר דרך הסטים. אני פשוט זוכר כמה זמן לקח לאולג לעלות שרת לCOD4 אז בגלל זה אני טיפה דואג.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הרשמה