תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    הבעיה שלי גדולה ואודה לכל מי שיכול לעזור לי. יש לי דמות של צייד ברמה 51 בKARAZAHAN או משהו כזה. וכבר פעמיים נשדדתי. הדמות שלי הגיע למקום אחר. הפעם לרמות של 58-60 חלק מהציוד שלי הטוב נעלם. היו לי 152 מטבעות זהב ועכשיו יש לי 5 ובנוסף יש לי ציוד גרוע וחלש. ה TALENTS שלי חסרים ומשובשים. בפעם הקודמת גם נעלמו הדברים שלי שבבנק ובתיבת דואר.(הפעם אני לא יודע כי אני מת במקום מסוים שבו לא יכולתי להגיע ברמה שלי FORGOTEN COAST -HALL OF DESTRACTION. הבעיה שלי שכתבתי כשנדדתי בפעם הראשונה ל GAME MASTER אשר לא ענה לי עד היום. היום כתבתי בפעם השניה ואני מקווה שיענו ויחזירו לי את הציוד.

מה שאני מבקש לדעת מה האופציות שלי. ואם לא אקבל תשובה דרך האתר, איך לפנות למי לפנות. ואם זה קרה למשהו מכם אנא הגידו לי מה עשיתם.

אולי בינתיים אפתח דמות באתר של הישראלים. מה הוא? ואיזה דמות מומלצת לדעתכם.

בכבוד רב

סגל חנוך

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    להחליף סיסמה דחוף.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    יותר מזה לא יכולתי בשתי הפעמים להכנס עם הסיסמה הקודמת,בליזרד החליפו לי את הסיסמה מה שאני אומר אני מוצא לאחר שאני נכנס בסיסמה החדשה. וזה כל הסיפור. כלומר אני מבין שהם מודעים שנכנסו לי לדמות.אבל לדעתי הדליפה היא מהם או דרך המשחק. בפעם הראשונה החלפתי את הסיסמה שלהם בשלי והשניה המשכתי להשתמש בסיסמה שלהם

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אולי יש לך כל מני בוטים או סוסים טרוייניים שגונבים סיסמאות. תריץ אנטי וירוס ואנטי ספייוור, תסיר תוכנות מפוקפקות ותחליף שוב פעם את הסיסמה. ותזכור לשמור על מחשב נקי ולא להתקין זבל, ושיהיה מוגן ע"י אנטיוירוס.

קשה לי להאמין שזה משהו אחר.

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    אולי פשוט יש לך אח קטן וסקרן ?

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    האמן לי יש לי תוכנה חוקית אמיתית של נורטון סקיוריטי 2008 וגם
    ספייוור דוקטור לא שאי אפשר שיהיה סוסים טרוינים אבל זה מצמצם מאד. ולכן חשבתי שאולי זה קורה אצל בליזרד. ולמה דוקא אני? מי שונא אותי כך?

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    לא אין.וזה בילתי אפשרי להגיע למקום שהוא הגיע כלומר ברמות של 7 או יותר מעל הרמה שלי במקומות שאי אפשר להגיע ברמות שלי. אני רואה את זה לפי המוצרים שנמצאים אצלי בתיק.

אבל חברה ברצינות כל זה חשבתי גם אני אבל אני מבקש ממי שעבר או שמע על מי שעבר כזאת בעיה מה לעשות..הדמות שלי שוכבת באיזה מנזר ברמה גבוהה הרבה יותר ומי שמבין ב WOW אינו יודע אפילו איפה זה נמצא במפה הגדולה של כל האיים זה במקום שרואים כאילו רוח מסתובבת באמצע - שם אני נמצא,איך הגעתי לשם,למה? איך מי שגנב את הדמות שלי יכול היה להלחם שם, כי יש פריטים שהוא השיג במלחמות. כשהגיעתי אליה הדמות היתה בחיים ומייד נהרגה, כלומר היא שרדה התקפות של חזקים ממנה ב 8 דרגות איך ? לכן זה לא כל כך סביר שזה בן אדם,או זה האקר ממש ממש גאון, או שזה משהו בבעיות עם בליזרד, אני פשוט לא מבין ולא יודע.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי segaco
    לא אין.וזה בילתי אפשרי להגיע למקום שהוא הגיע כלומר ברמות של 7 או יותר מעל הרמה שלי במקומות שאי אפשר להגיע ברמות שלי. אני רואה את זה לפי המוצרים שנמצאים אצלי בתיק.

אבל חברה ברצינות כל זה חשבתי גם אני אבל אני מבקש ממי שעבר או שמע על מי שעבר כזאת בעיה מה לעשות..הדמות שלי שוכבת באיזה מנזר ברמה גבוהה הרבה יותר ומי שמבין ב WOW אינו יודע אפילו איפה זה נמצא במפה הגדולה של כל האיים זה במקום שרואים כאילו רוח מסתובבת באמצע - שם אני נמצא,איך הגעתי לשם,למה? איך מי שגנב את הדמות שלי יכול היה להלחם שם, כי יש פריטים שהוא השיג במלחמות. כשהגיעתי אליה הדמות היתה בחיים ומייד נהרגה, כלומר היא שרדה התקפות של חזקים ממנה ב 8 דרגות איך ? לכן זה לא כל כך סביר שזה בן אדם,או זה האקר ממש ממש גאון, או שזה משהו בבעיות עם בליזרד, אני פשוט לא מבין ולא יודע.
    חחח אתה קצת over reacting ולא ממש יודע איך זה עובד אבל לא משנה
    כמו שכבר אמרו תנקה את המחשב שלך טוב מסיפיוורס (תוריד גם ADAWARE ו SPYBOT)
    תפסיק להוריד שטויות\להכנס ללינקים לאתרים מפוקפקים כמו אתרים למשחקים פרוצים למיניהם
    ותחליף ססמא שוב ... זה בקשר לגנבה אם באמת מדובר בקיילוגר
    עכשיו המיקום של הדמות והשיבוש בטאלנטס זה לא משהו שאנשים מתעסקים בו וזה מעניין יותר
    FORGOTTEN COAST מתייחס לחוף המערבי של FERALAS שזה בקצה המזרחי של העולם של וואו רחוק מאוד מהמערבולת שבים וזו מפה לרמות 40-50
    על HALL OF DESTRUCTION לא שמעתי מעולם וגם אין שום מקום כזה לפי וואוויקי
    אז קודם כל אני חייב לאשר האם אתה משחק בסרברים הרשמיים של בליזארד? (wow-europe)
    או שזה שרת פרוץ? כי אז יכולות להיות המון סיבות למה שאתה מתאר
    אם כן יכול להיות שהיתה תקלה כלשהיא במשחק אבל הסיכוי לזה ממש אפסי בכל מקרה כדאי שתשלח מייל לתמיכה טכנית או לתמיכה כללית באתר ולא דרך המשחק
    מה שבטוח זה שזה לא סופר האקר XD

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    תמחוק את כל ה Addons שיש לך.
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    תפרמט את המחשב זו האפשרות היחידה שלך.
    ואחרי שאתה עושה את זה תכנס רק לאתרים שאתה יודע ב100% שהם לא מסוכנים למשתמש.
    Damage wins the fame, Hunters win the game.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    קודם כל אני נמצא ב HALL OF DESTRACTION ב DIRE MAUL אשר ב THE FORGOTEN GOAST. השארתי שם את גופתי בכוונה כדי שאנשי בליזרד יוכלו לחקור.

אני עושה רק מה שחוקי. המשחק קנוי אני משלם לבליזרד כסף חודשי על השימוש. כלומר בסרוור רישמי באמת. אני אנסה לראות האם יש לי וירוסים כמו סוסים טרוינים. המוזר הוא שלא גנבו לי את כל הכסף וכל המוצרים אלא את רובו. חלק מהמוצרים שיש לי הם לרמות של 58(בתוך התיק) אבל הרוב איננו כולל הנשק הנהדר שהיה ליץפניתי אליכם לעזרה כיוון שזאת הפעם השניה שזה קורה לי. ולא קיבלתי כל עזרה מה GAME MASTER שפניתי אליו בפעם הקודמת. הוא פשוט לא ענה לי. איך אני כותב ישירות לבליזרד ולא דרך אתר החברה כלומר כתובת או אימייל שאני יכול לפנות אליו.כי אני כתבתי דרך הSUPORT שלהם באתר הרישמי.בכל מקרה האם משהו דומה קרה למי מכם? או ששמעתם על זה?
    האם בליזרד תוכל להחזיר לי את מה שנאלם לי? מה קורה. בפעם שעברה לא קיבלתי כלום. עכשיו הפסקתי לשחק,כדי שהם יוכלו לחקור יותר טוב..

מאד מודה לכולם על התגובות.....

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    מחשב כמו שלי לפרמט זה ממש סיפור כי זה גם מחשב של עבודה וזה מחשב ענק עם הרבה הרבה חומר.(אני מתעסק בגרפיקה)

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    אכן יש לי ADDONS זה יכול לעזור למשהו להכנס למחשב שלי?

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי segaco
    אכן יש לי ADDONS זה יכול לעזור למשהו להכנס למחשב שלי?
    לא אין שום קשר הוא סתם מדבר שטויות
    שוב דרך הפעולה הכי טובה כרגע היא להמשיך לפנות לתמיכה הטכנית שלהם דרך האתר
    לוקח להם כמה ימים לענות אז צריך להעזר בסבלנות ולדאוג שאתה כותב את המכתב למחלקה הנכונה (לכל מחלקה יש רשימה של בעיות שהיא אחראית עליהם)

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    פניתי לאתר הרישמי ל GAME SECURITY-COMPROMISED ACCOUNTS

נראה לי שזה המקום המדויק

אבל אני תמהה הרי פעמיים שהחליפו לי את המספר הסודי הם החליפו כיוון שהבחינו בפלישה למספר שלי. זאת אומרת בליזארד ידעו ולא ידעו אותי כלל,רק החליפו את המספר. בשום מקרה קודם הם לא החליפו את המספר הסודי אלא בשתי הפלישות האלו..מה זה אומר?

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    לא אין שום קשר הוא סתם מדבר שטויות
    שוב דרך הפעולה הכי טובה כרגע היא להמשיך לפנות לתמיכה הטכנית שלהם דרך האתר
    לוקח להם כמה ימים לענות אז צריך להעזר בסבלנות ולדאוג שאתה כותב את המכתב למחלקה הנכונה (לכל מחלקה יש רשימה של בעיות שהיא אחראית עליהם)
    אדאון זה קבצים שקל מאוד להוסיף להם קילוגרים וכו' ולכן אם הוא הוריד אדאונים שהמקור שלהם לא ברור אז זה יכול להיות מקור לא רע בכלל להשגת הסיסמה שלו. ולכן כדאי לו למחוק אותם ולהוריד מחדש רק מאתרים ידועים.
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    היוום פניתי שוב לבליזרד כיוון שחבר שלי אמר לי שבעצם אני מחובר.הוא אמר לדמות הי איך אתה מרגיש וההוא ענה בלי להתביש שלומי בסדר.אני התקשרתי דרך האתר לבליזרד ואמרתי להם שממש עכשיו משהו המזדהה בשמי משוטט עם הדמות שלי. אגב ניסיתי להתחבר ולא הצלחתי המערכת טענה שאני לא משתמש בסיסמה הנכונה זאת הסיסמה שקיבלתי אתמול מבליזרד.

לא קיבלתי כל פידבק מבליזרד אני לא יודע אם הם קראו את ההודעה ואם הם עשו משהו כדי לתפוס את המזדהה. מה אפשר לעשות יותר מזה?

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    Lucky me, I just got hacked for the 2nd time this friday.
    I can tell you the steps that Blizzard are taking after reporting that you account was hacked.

First of all, after you file the ticket regarding your account being compremised you will be contacted by a Gamemaster, i do not know why he didn't answer you yet, probably you were logged off and he didn't sent the mail (or he did and you just missed it), any how when he contacs you he will ask you a few question regarding your account, mainly if you have shared your account details with somone, bought gold or power leveling, and ofc if you downloaded any suspicious files recently (remember to ask these same questions yourself, might help you solve the problem)
    after this your accont will probably find itself under suspension for a peroid of a week or so.

The steps I have taken are ofc changing my account password while waiting for the GM's reply. After he asked me these questions he has suspended my account as I mentioned, and i recived a mail giving me steps clearing my computer from viruses etc. and confirming that the account is really mine.

What i did is simply formating my computer (hence the English, i don't really need Hebrew anyway ), and only then sending out my details to the support.
    You should do the same, and if you cannot format the computer i'd advise you using atleast 3 virus scanners and some ad cleaners in order to try and get all the keyloggers off.

Have a nice day,
    Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    10X A LOT u are very helpful 2 me.
    1st did u get all your items back(if you lose some)
    2nd did u get the money and everything that u own before?
    3rd how long it take until he assist u?

I understad that he suspect that the problem is in your computer?

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי segaco
    10X A LOT u are very helpful 2 me.
    1st did u get all your items back(if you lose some)
    2nd did u get the money and everything that u own before?
    3rd how long it take until he assist u?

I understad that he suspect that the problem is in your computer?
    יכולתי לקרוא עברית, פשוט לא יכולתי לרשום בעברית. [=
    סידרתי את זה כמו שאתה כבר רואה.

כרגע הפריצה השנייה שלי עוד לא נפתרה (בגלל שבליזארד מתחילים לעבוד רק מיום שני, אני נפרצתי ביום שישי ולכן נאלצלי לחכות את סוף השבוע עד שהם בכלל קיבלו את הבקשה שלי לשחרור ההשעיה מהחשבון).

בכל מקרה, במקרה של ציוד (Equipment) קיבלתי הכל בחזרה, אבל חומרים וכו' לא קיבלתי בחזרה. שים לב שברב המקרים אם היו לך Sockets או Enchants על הGear הם נעלמים, משמע תצטרך לשים אותם מחדש.

כסף, אני לא בטוח שמקבלים בחזרה אני פשוט לא זוכר. אני מניח שתהיה לי תשובה בנוגע לזה בכמה ימים הקרובים.

לקח לי משהו כמו שעה מפתיחת הTICKET עד שהGM החל לתחקר אותי והכניס את החשבון שלי להשעיה.
    נשבר הזין.

הרשמה