תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היי יש לי מספר שאלות על המשחק.

נמאס לי טיפה מהקמפיין אז החלטתי לשחק בscenario. התחלתי במפת העולם, ולאחר 2 דקות ראיתי שאויב כבש איזור שנמצא לידי, והחלטתי לא לבזבז זמן ולתקוף אותו. בניתי בסיס, אין שום התקפה מצד האויב. בניתי צבא, יצאתי לחפש אחריו. אין אף אחד. באג? או שיש מצב והיו לו 2-3 יחידות בלי builder. כי קרה לי פעם שתקפתי איזור והיו לי רק מספר יחידות בלי הbuilder. אבל עדיין, אם זה לא באג, למה הוא לא תקף את הבסיס שלי?

ברוב משחקי האסט' יש אפשרות ללחוץ על SHIFT ולבנות builing queue. האם זה אפשרי במשחק הזה? כי עם הצבא הראשון שמשחקים בקמפין טיפה קשה לבנות אחד אחד את העמודים שמאפשרים לעבור במהירות ממקום למקום

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    בנוגע ל-World Map, סביר להניח שמדובר בבאג. גם כשיש לו רק יחידות שלא אמורת לתקוף אותך, ה-AI אמור לגרום להם להגיע אליך לבסיס לתקוף אותך, כדי שהשלב לא יימרח לחינם. קורה שהם לא מגיעים, או לחלופין, ככל הנראה - שהם בכלל לא קיימים. זה אמור להיות מתוקן בפאטץ' האחרון, יש להם באגים והם מודעים אליהם, לפי מה שהבנתי - הם עובדים במרץ לתקוע את כולם כמה שיותר מהר.
    אין Building Queue, וגם אין Waypoints - אלו דברים שהעירו למפתחים עליהם לאחר צאת המשחק.

לא יודע עד כמה והאם זה עוזר, אבל.. טיפה יותר מאמץ עם העכבר - יחי ה-OldSchool.=]
    There's no escape once it sets its eyes on you

הרשמה