תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    עיר
    חיפה
    יש תוספת חדשה שנקראת: "the sims 2 - freetime" (זמן פנוי), וזה עוסק בעיקר בתחביבים, יהיו שם מגרשי ספורט למיניהם (כדורסל/רגל...), מקצוע לעצב ולתקן מכוניות ישנות (למי שרואה pimp my ride), לבנות דגמים ענקיים ומורכבים של רכבות, כמובן שיהיו שם גם בגדים ותסרוקות וכאלה חדשים, ללמוד בלט, במשחק הסימסים יוכלו לשתמש במכונת תפירה ולתפור דובונים, סריגים, שטיחים וכאלה...

בנוסף, באתר הרשמי של המשחק, כל כמה זמן, שבוע-שבועיים, מתפרסם חלק חדש מהתחביבים שיש במשחק, למשל, ספורט:
    מגרשי כדורסל וכדורגל, אפשר לשחק בבית, יש סל נייד לבית, אפשר לקנות שער לחצר, יש גם חולצות של שחקנים מפורסמים שאפשר לתלות על הקיר, יש גם רהיטים, כמו שטיחים וכורסאות, שמעוצבים בסגנון, ואפשר לראות בהם ממש משחקים בטלוויזיה של הוקי, משחקי כדור, פוטבול אמריקאי וכו'.

יש גם חלק שלא הבנתי את משמעות המילה, אבל יש בו בניית דגמים גדולים ומסובכים של מסלולי רכבות, תיקון מכוניות ועיצוב גרוטאות תמורת כסף.

החלק האחרון והשלישי שהתפרסם, מתוך עשרה שיתפרסמו בהמשך, הוא גיימרים(!!):
    יהיו גרסאות של קונסולות, ויהיה אפשר לעשות טורנירים בין החברים, ולשחק בקבוצה, ולא הספקתי לקרוא את כל הכתבה על זה כי אני עייף, אבל זה בטח יהיה ממש טוב.

כשיתגלו החלקים הנותרים, אמשיך לספר לכם עליהם בדיון זה אז היכנסו. ואל תשכחו לחזור...

cog=clearly obvious genuis
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    עיר
    חיפה
    הנה תמונות מהמשחק, תלחצו עליהן והן יפתחו בגדול:

הנה ה(סוג של)טריילר למשחק:

הקישור: http://thesims2.ea.com/about/ep7_videos.php (מומלץ).

חשוב:
    שלא תגידו שלא אמרתי, (כי שכחתי קודם ) יש במשחק גם כל מיני דברים של ציורים ומשחקים לילדים קטנים, וגם חששששששששוווווווווב:

כל "תחביב", שהזכרתי בהודעה הראשונה, יכול להיות גם כמקצוע וכשאיפת חיים.

שמתי לב שבמחשב שלי, התמונות לא פועלות אז אני יביא קישור לאתר הרשמי, לעמוד עם התמונות: http://thesims2.ea.com/about/ep7_screenshots.php
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אם לא שמת לב, וגם אם כן, כבר פתחו כמה נושאים על ההרחבה הזאת, ולא התעמקתי בתמונות אבל נראה לי שגם אותם כבר שמו, פעם הבאה שים לב.
    אבל כל הכבוד על ההקשעה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    עיר
    חיפה
    אני לא תמיד בודק כתבות אחרות, אבל גם אם הייתי רואה כתבה על זה, נראה לי שעדיין הייתי פותח עוד דיון, גם כדי שיהיה משהו יותר למעלה, שיראו, וגם כי אני אוהב לכתוב.

אה - יש גם עוד תמונות:

זה דגם שלך רכבת. (מלמעלה).

זהו להיום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    מצתער,כבר ידוע.אני גם מתרגם את המגזין השבועי.איזה משחקי מחשב אדירים הולכים להיות!
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    מתי זה הולך לצאת?.. מישהו יודע על תאריך מדויק?

תודה רבה ל-DrDevil29 על החתימה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2008
    התוספת תצא בפברואר 26, 2008
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    עיר
    רמת השרון
    קבל ח"ח על ההשקעה!
    שתף ב-Google+