תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מי ינצח ברויאל ראמבל?

מדרגים
13. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • אומגה

0 0%
  • בטיסטה

0 0%
  • טריפל H

1 7.69%
  • מר.קנדי

0 0%
  • שון מייקלס

2 15.38%
  • כריס ג'ריקו

3 23.08%
  • אנדרטייקר

3 23.08%
  • אין לי מושג מי ינצח?

4 30.77%
תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אני אומר שזה יהיה שון מייקלס נראה לי.

אז מי אתם חושבים ינצח בראמבל וילך להתמודד ברסלמניה במיין אבינט????

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    בובי לאשלי לדעתי.
    הוא צעיר עם עתיד, מקודם, וחזרה שלו לראמבל ישירות וניצחון בו זה אימפקט חזרה עצום!
    אני לא חושב שיתנו למייקלס או למישהו שיש לו כבר שתי זכיות להגיע לשיא של SCSO אבל למייקלס בפרט, היו לו הזדמנויות השנה ולא ממשו אותן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    בחרתי באין לי מושג.
    המנצח חייב לקחת אליפות ברסלמניה , אליפות מרכזית.
    לאשלי ? אין מצב שהוא ייקבל את הWWE ברסלמניה .
    אנדרטייקר ? שנה אחר שנה ? אין מצב .
    אומאגה ובטיסטה לא , כי בטיסטה ואומגה לא יקבלו שוט במאניה .
    אז באמת שאין לי מושגגג
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי ThePhenoM
    בחרתי באין לי מושג.
    אז באמת שאין לי מושגגג
    טום רק בשביל הידע יש מתאבקי שכן זכו שנה אחר שנה לדוגמא:שון מייקלס,סטון קולד,האלק הוגן.
    ובקשר ללאשלי אם מה שמיקי אומר שהוא יחזור בראמבל וינצח אז זה ממש פוש אדיר. הבנדאם היה
    פצוע ארבעה חודשים ופתאום הוא חוזר לא נראה לי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    בחרתי באין לי מושג.
    אז באמת שאין לי מושגגג
    לאשלי קיבל אליפות מרכזית בECW ישר כשהוא הגיעה, הגיוני שהוא יקבל.
    טייקר, למה אין מצב? הוא לא יהיה ראשון, מייקלס עשה זאת, סטון קולד סטיב אוסטין עשה זאת, ואם אני לא טועה (יואב אמור לדעת) אז נראה לי שהאלק גם כן זכה שנתיים רצוף.
    אומגאה באמת יורד היום אבל בטיסטה כן יכול לקבל שוט במניה, עוד בNM טריפל אמר לו לשמור על האליפות שלו, לרנדי כרגע אין ממש פיוד כי ג'ריקו די זולג לאומגאה, מה הבעיה שטריפל יקח מרנדי ואז בטיסטה יבחר בו למניה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    גם RVD חזר אחרי פציעה בראמבל 2006 , והוא ניצח ? לא .
    לדעתי זה יהיה מישהו מאין איבנטר מSD , כי כבר משנת 2003 כול המנצחים הם של SD:
    2003 - לסנר , 2004 - בנואה , 2005 - בטיסטה , 2006 - ריי מסטיריו , 2007 - טייקר .

תמיד זה מישהו או מSD או שהוא יעבור לSD עם הזמן .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2008
    עיר
    פתח-תקוה
    גם RVD חזר אחרי פציעה בראמבל 2006 , והוא ניצח ? לא .
    לדעתי זה יהיה מישהו מאין איבנטר מSD , כי כבר משנת 2003 כול המנצחים הם של SD:
    2003 - לסנר , 2004 - בנואה , 2005 - בטיסטה , 2006 - ריי מסטיריו , 2007 - טייקר .

תמיד זה מישהו או מSD או שהוא יעבור לSD עם הזמן .
    ב-2005 בטיסטה לא היה בSD.<_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    אתה עיוור נכון ?
    רשמתי או שיעברו עם הזמן לSD.
    באותו זמן גם בנואה לא היה בSD .
    עם אתה מציין טעות אל תציין את מה שהכי ברור , וזאת עוד לא טעות ...
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    בחרתי אין לי מושג אבל יש לי פשוט אין תמתאבק ברשימה...
    בובי לאשלי חזק אתלטי אולי לא ינצח בראסלמניה אבל יש לו סיכוי טוב מאוד לדעתי לנצח בראמבל.
    שני לדעתי זה ריי מיסטירו סיפור סינדרלה היה יפה וכדאי שיחזור לא?
    שלישי מאט הארדי לדעתי הוא חייב לנצח בראבמל (אם הוא יהיה שם יש לו פצעיה אין לי מושג) אן הוא יהיה שם הוא אחד ההימורים שלי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי ROCKER
    בובי לאשלי חזק אתלטי אולי לא ינצח בראסלמניה אבל יש לו סיכוי טוב מאוד לדעתי לנצח בראמבל.
    שלישי מאט הארדי לדעתי הוא חייב לנצח בראבמל (אם הוא יהיה שם יש לו פצעיה אין לי מושג) אן הוא יהיה שם הוא אחד ההימורים שלי
    רוב מנצחי הראמבל לוקחים במניה, הנימוק ללאשלי לא ממש מוצא חן בעיניי, הרבה מתאבקים הם טובים זה לא אומר שהם ינצחו, שלטון אתלט למה הוא עדיין לא לקח?
    ריי מיסטריו לט לוקח, יש לו קרב אליפות בראמבל אז הסיכוי שלו עוד קטן, מעניין אםה וא בכלל ישתתף,
    ולמאט אין סיכוי, הוא לא מייןאיבנטר והוא יזכה? מה לעשות שלריי היה את כולל סיפור אדי R.I.P שהוא כאילו נלחם בשבילו, ולאשלי הוא בניה לעתיד אבל מאט על אף שמגיע לו, לא מתאים מבכינת כול תכנון העלילה לשם, שלא נדבר על זה שהוא עוד לא סיים את הפיוד עם MVP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי ROCKER
    היחידי שהגיוני שינצח בראמבל מכל מי שציינת הוא אולי בובי לאשלי כי:
    א. ריי מיסטיריו לא משתתף בקרב ברויאל ראמבל. הוא כבר נגד אדג' בקרב על אליפות העולם במשקל כבד.
    ב. בחיים לא יתנו למישהו כמו מאט הארדי לנצח ברויאל ראמבל. בכלל לא בטוח שהוא יחזור עד אז וגם אם כן, הוא לא ינצח בראמבל כי הוא פשוט לא חומר מייניאנבט, ובטח לא אחד שיבזבזו עליו ראמבל.

אני חצוי בדעתי בין טריפל אייץ' לבובי לאשלי, כי מצד אחד, כל השמועות החזקות האלה על החזרה שהייתה צריכה להיות בדצמבר רק מחזקות את העובדה שיכול להיות שתכנוו בשבילו משהו בראמבל. מצד שני, טריפל אייץ' נמצא בתנופה די גדולה מאז שהוא חזר, ואנשים כבר רוצים לראות אותו אלוף עולם, זה משהו שחסר להם, וזו אחת הסיבות שנתנו לו להחזיק בחגורה בנו מרסי, כדי לספק את האנשים האלה, אז יש סיכויים לא רעים שהוא ינצח. ולכל מי שחוב שהקרב עם ריגל "נידה" אותו מהראמבל-אין בעיה לעקוף את זה. מקמהן יכול לעשות בשנייה סטיפולציה שאם טריפל אייץ' מנצח הוא נכנס לראמבל ואם הוא מפסיד אז הוא נשאר מחוץ לראמבל, הוא יביא נגד טריפל אייץ' כמה ענקים או משהו וטריפל אייץ' ינצח למרות הסיכויים שעמוסים נגדו, והוא יכנס לראמבל.
    זו רק אפשרות אחת.

בכל מקרה, ראמבל שלא יודעים מה התוצאה שלו מראש זה מעניין. שנה שעברה זה היה די ברור שאנדרטייקר זוכה. מחכה לאירוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    היחידי שהגיוני שינצח בראמבל מכל מי שציינת הוא אולי בובי לאשלי כי:
    א. ריי מיסטיריו לא משתתף בקרב ברויאל ראמבל. הוא כבר נגד אדג' בקרב על אליפות העולם במשקל כבד.
    ב. בחיים לא יתנו למישהו כמו מאט הארדי לנצח ברויאל ראמבל. בכלל לא בטוח שהוא יזחור עד אז וגם אם כן, הוא לא ינצח בראמבל כי הוא פשוט לא חומר מייניאנבט, ובטח לא אחד שיבזבזו עליו ראמבל.
    אה אוקיי אם ריי אז לא ואמרתי שאני לא בטוח שמאט יחזור ואחי יש תיכנונים ענקיים על מאט הארדי לאליפות העולם (שמועות שאני מאמין להם מאוד)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    ניראה לי קאלי כי הוא ג'אבר כזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    תגידו לי אתם נורמליים מיסטריו לא ישתתף בראמבל כי יש לו קרב על האליפות. למאט אין סיכוי לנצח,
    אם מתכננים לו תוכניות לעתיד אז סבבה אבל להיות מיין איבנט ברסלמניה 24 אין מצב.
    בקשר לקאלי מאיפה הבאתה את זה???????????
    ועכשיו לבובי לאשלי תשמעו לבנדאם יש אחלה של תרגילים, והייתי נותן לו לנצח אבל אם הוא יחזור בול
    בראמבל ממש באירוע אצמו אז אני לא מאמין שיש מצב. זה ממש פוש רציני לתת מישהו שמנצח בראבל
    זוכרים אותו לתמיד.אם הוא יחזור שבועיים,שלוש לפני הראמבל אז יכול להיות שהוא באמת ינצח.
    וכריס ג'ריקו אני חושב שיתנו לו להשתתף במני אין דה בנק השנה והוא ינצח (סתם מחשבה).
    טריפל H בזמן האחרון טריפל H היה מאוד קרוב לאליפות וגם תזכרו שאמרו שרוצים לעשות
    בטיסטה נגד טריפל H ברסלמניה אז רק שתדעו.וזה שמקמהן לא רוצה שטריפל H ישתתף בראמבל
    אז הוא יכול לקפוץ לי.סוף סוף השנה יהיה הרבה מתאבקים בראמבל ועוד מתאבקים מצוינים.

אז לסיכום:יש רויאל ראמבל ואין לאף אחד מושג מי ינצח זה עוד לא קרה. אבל בכל זאת על תשכחו האלק הוגן לנצח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    WTF !
    טוב דעה זאת דעה ועל טעם וריח אין על מה להתווכח אז אין על מה להתווכח פה זה כולה דעה של כול אחד ומי ינצח בראמבל אז לצצט זה לא משהו שצריך לעשות תעביו דעה וזהו

שתף ב-Google+

הרשמה