תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    כן כן, לפי הטריילרים הגרפיקה נראת זוועה.
    אני יודע שהולכים להפגיז אותי בתגובות זועמות בגלל ש-GTA4 הוא המשחק הכי מוגן שאני מכיר, אבל אם מסתכלים טוב טוב על הדמויות על הרקע ועל הפרטים הקטנים (שאין לו) אפשר לשים לב שזה נראה כמו משחק PS2 ממוצע ולא מושקע.
    אני יודע שזה בילד מוקדם (כמה אתרים שחקו בו) אבל לרוב הבילדים הכי מוקדמים של המשחקים שהוצגו ב-2007, הייתה גרפיקה מצויינת, אם לא מדהימה ואז הגרפיקה הפכה להיות מדהימה כפליים במשחקים המלאים. לפי הכרות עם ROCKSTAR הגרפיקה לא הולכת לשום מקום.
    אגב אל תזכירו את המשחקיות שלו אפילו שהיא יותר חשובה מהגרפיקה, זה לא דיון על המשחקיות!!!

בבקשה תסתכלו שוב בטריילרים והביעו דעתכם.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    יחסית לNG היא גרועה... אבל ממש לא של PS2

קרדיט לINK מפורום אחר
    מי שרוצה הזמנה ללוקרז: הסבר + הזמנה מסן: [email protected].

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    כן ציפיתי ליותר
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אבל זה GTA! הפואנטה היא לא הגראפיקה המרשימה אלה המחשקיות ואם אפשר גראפיקה טובה- אז בבקשה אבל הם לא שמים על זה דגש! זה לא מה שחשוב! מה שחשב זה המציאותיות, ואתה לא יכול להכחש לעובדה שזה נראה יותר טוב מהוקדמים, אבל לא ברמה של HS אנצ'רטד AC וכו', הם לא מתיימרים להיות כאלה!

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי The Joker
    אבל זה GTA! הפואנטה היא לא הגראפיקה המרשימה אלה המחשקיות ואם אפשר גראפיקה טובה- אז בבקשה אבל הם לא שמים על זה דגש! זה לא מה שחשוב! מה שחשב זה המציאותיות, ואתה לא יכול להכחש לעובדה שזה נראה יותר טוב מהוקדמים, אבל לא ברמה של HS אנצ'רטד AC וכו', הם לא מתיימרים להיות כאלה!

משכים לכל מילה שלך!

GTA מטיבעו הוא ה משחק!! לבגלל הגרפיקה בגלל המשחקיות

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    משכים לכל מילה שלך!

GTA מטיבעו הוא ה משחק!! לבגלל הגרפיקה בגלל המשחקיות
    זהו. זה ה-משחק של ה- משחקיות! אף פעם הגראפיקה שלו לא חצתה גבולות. הוא משחק של משחקיות, מוזר לא?

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי The Joker
    זהו. זה ה-משחק של ה- משחקיות! אף פעם הגראפיקה שלו לא חצתה גבולות. הוא משחק של משחקיות, מוזר לא?
    נוו בטח מה הם חשבו חיח?!
    בגלל זה כל אדם שלישי נראה אותו דבר וגם טיפה מתושתש אבל מה שכן הגראפיקה מעל כל המשחקים שלהם וזה כן שיפור שתראו את העיר שהם אתם לא תאמינו!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    המשחק של המשחקיות? היא לדעתי משעממת. המשחקיות של GOW, UNCHARTED,R&C יותר טובות.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    כןן בטח, GTA בוא משחק פי 3 יותר מדובר מכל אלה שאמרת לא שאני מזזלזל יש לי אותך אבל מה לעשות הוא יותר טוב!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    כןן בטח, GTA בוא משחק פי 3 יותר מדובר מכל אלה שאמרת לא שאני מזזלזל יש לי אותך אבל מה לעשות הוא יותר טוב!
    בדיוק! כל מילה GTA הוא קלאסה לכל המשחקים ואמאמאמאמא אמא שלהם הוא עוד יעשה בית ספר!

נכתב במקור על ידי ufazzz
    עוד אחד שמזלזל בgod of war...

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    אתה לא בסדר!!!!!!!!!
    המשחק אפילו לא יצא! איך אתה יכול לאגיד שהגרפיקה גרועה!!!
    זה לא בhd!!! זה סירטון!!!זה איכות גרועה! מה זה הרמה של הפורום פה?
    אל תדברו סתם!! המשחק לא יצא!!!
    ואם אתה מיתקבן לסירטון בסוני אז רואים 10!

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    לא מדברים על איכות...יודעים שבסירטון האיכות לא קרובה למה שבמשחק....
    מדברים על הגראפיקה...האיש הראשי שם נראה כזה מרובע...וגם נראה שצילמו איש ופשוט הדביקו תמונות על ראש גראפי (כמו שיש בeyetoy play 2...)
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    AC היה משחק פי 4 יותר מדובר מ-UNCHARTED אבל UNCHARTED יצא בסוף יותר טוב.
    איך זה יכול להיות?
    GTA לא שינה שום דבר בגיימינג למרות שהיה משחק נמכר, הוא לא נתן לכל המשחקים את ה-SANDBOX. שכחתם את MGS4 שהוא יותר מדובר מ-GTA.
    UFAZZZ אחי אתה לא יכול להשוות בין המשחקים שאמרתי לבין GTA4 הוא בכלל לא יצא ואין שום הוכחה ש-GTA4 יהיה יותר טוב מהמשחקים שהזכרתי (אה אה אה).

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    AC היה משחק פי 4 יותר מדובר מ-UNCHARTED אבל UNCHARTED יצא בסוף יותר טוב.
    איך זה יכול להיות?
    GTA לא שינה שום דבר בגיימינג למרות שהיה משחק נמכר, הוא לא נתן לכל המשחקים את ה-SANDBOX. שכחתם את MGS4 שהוא יותר מדובר מ-GTA.
    UFAZZZ אחי אתה לא יכול להשוות בין המשחקים שאמרתי לבין GTA4 הוא בכלל לא יצא ואין שום הוכחה ש-GTA4 יהיה יותר טוב מהמשחקים שהזכרתי (אה אה אה).
    יש לי כמה דברים להגיד לך:
    -תשתדל לכתוב בעברית. זה עוזר להבין אותך טוב יותר.
    -GTA הוא אחד המשחקים שהשפיעו הכי הרבה על תעשיית המשחקים. למעשה, התרומה שלו לתעשייה משתווה רק לזאת של מריו 64. מדובר במשחק הSANDBOX התלת מימדי הראשון. מדובר באבולוציה אדירה של נוסחאת משחקיות מטורפת. מדובר באחת ההצלחות האדירות של התעשייה ומדובר באחד מהמשחקים היצירתיים והמשוקעים ביותר בתעשיה.
    -לMGS4 יש הרבה הייפ. איך זה קשור לדיון?
    -בקשר לתלונות שלך על הגרפיקה של GTA, יש לי רק דבר אחד להגיד: תסתכל רק על קו האופק בסרטונים. תסתכל כמה פרטים רואים בכל רגע נתון ואז תחשוב אם זה בכלל אפשרי ליצור משחק יפה כמו HS שבנוי בעיקר מסביבות מוגבלות מאוד וקטנות מאוד. GTA IV יציג עיר אדירת מימדים, ללא שום מסכי טעינה. הוא מסתמן כאחד ההישגים הטכניים הגדולים ביותר של הדור הזה בזכות העובדה שמעבר לכמות האדירה של תוכן שאתה רואה בכל רגע נתון, יש מודלים פיזקליים מאוד מדויקים שפועלים על כל דבר בעולם, מודל אור וצל נהדר, AI ייחודי לכל דמות, אדם ואויב במשחק. כולם פועלים ביחד.
    זה לא אפשרי (ולא יהיה אפשרי הרבה מאוד זמן) ליצור משחק שגם נראה נהדר כמו AC, HS, או ביושוק ולקיים אותו באיזורים כל כך אדירים וכל כך מלאי פרטים.
    אם אתה חושב שאין במשחק פרטים קטנים, כנראה שלא הסתכלת קרוב מספיק. כנראה שלא ראית את הדמות הראשית נוהגת ומסתכלת תוך כדי במראה הימנית. כנראה שלא ראית את העשן שיוצא ממזגנים. כנראה שלא ראית את הגיצים שנוצרים מחיכוך הרכבת בפסי הרכבת. אני מניח שגם פספסת את העובדה שרואים אזרח קונה נקניקיה ברחוב ושיש כמות אדירה של בניינים שאפשר להיכנס אליהם (פעם נוספת, בלי מסכי טעינה). אולי לא ראית את האנשים שאוכלים בתוך מסעדה בטריילר הראשון.

הבעיה היא לא בפרטים הקטנים שאפשר לראות מהטריילרים. הבעיה היא שאתה לא מסוגל להסתכל על התמונה הגדולה.
    האם המשחק הזה הוא המשחק הכי מרשים גרפית שיצא בדור הזה? לא. אף אחד לא מצפה ממנו להיות כזה. האם הוא אחד מהמשחקים הכי מרשימים שהוצגו עד כה? ללא שמץ של ספק.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    עוד אחד שמזלזל בgod of war...

אמרתי בהודעה שאני לא מזלזל! GTA פשוט יותר טוב מזה!

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    Gta גם ככה הוא משחק שלא לטעמי
    אני יותר מעדיף משחקי תפקידים (Final Fantasy!!!!!!!! Dark cloud!!!!!!!!11)
    אתם יודעים שב2009 יוצאים משחקים חדשים של ff וdc?

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    מזה קשור לנושא?

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    לא מדברים על איכות...יודעים שבסירטון האיכות לא קרובה למה שבמשחק....
    מדברים על הגראפיקה...האיש הראשי שם נראה כזה מרובע...וגם נראה שצילמו איש ופשוט הדביקו תמונות על ראש גראפי (כמו שיש בeyetoy play 2...)
    אהה ok יש בזה משהוא! אבל המשחק לא יצא! זה סתם סירטון!
    צריך לישאול מי שהוא שמבין בזה! מי אתם שתגידו שהגרפיקה של gta לא טובה!
    וגם זה רק סירטון אז חכו למשחק!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    שתי מילים- נחייה ונראה.

דיבורים אח"כ.

חכו חכו...

הרשמה