תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    שלום לכולם
    יש לי ווינדוז ויסטה אולטימיט ואני רוצה להתקין גם את ה XP לצידה האם יש דרך לעשות את זה , כשהכוונה שתהיה לי אפשרות לבחור באיזה אחד מהם לפני הכניסה לווינדוז. ואני רוצה לעשות את זה כשיש הארד דיסק אחד שאחלק אותו לשתי מחיצות .
    תודה למי שיכול לעזור לי
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    אין.. אתה יכול לפתוח שני יוזרים על אותו גירסאת WINDOWS.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    אני לא צריך שני יוזרים אני צריך שני ווינדוזים והסיבה לכך היא אי תאימות של חלק מהתוכנות שיש לי לויסטיה
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2007
    אז, אין דרך.
    ניסית בכלל להתקין את ה-XP על ויסטה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    בטח שאפשר אל תיהיו דפוקים \=
    אני לא יודע איך עושים את זה בדיוק אבל קוראים לזה Daul Boot אני חושב
    XP על C לדוגמא וויסטה על D
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    יש כמה דרכים:
    1. הדרך הכי פשוטה היא להתקין כונן וירטואלי (לא דיימון טולס או משהו כזה) יעני אתה לוקח חלק מהכונן ומבודד אותו למחיצה שונה שבה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה מבלי לשנות משהו בשאר המחשב כמו להתקין וינדוס אחר (אף פעם לא ניסיתי אז אני לא בטוח כמה הדרך טובה אבל היא אמורה להיות הקלה והטובה ביותר)
    2. לחלק את הכונן לשתי מחיצות (תאורטית אפשר אבל ניסתי את זה רק על שני כוננים שונים ולא מחיצות מאותו כונן) האחת עם הוינדוס הנוכחי (דרך הדיסק של הוינדוס אתה לא יכול לחלק את הכונן מבלי למחוק אותו קודם) בשני להתקין את הוינדוס השני ובביוס להגדיר איזה כונן אתה רוצה שהוא יטעין קודם הכונן עם וינדוס מספר1 או מס2 והמחשב יפעל בהתאם.

אם אתה רוצה להתקין xp רק בגלל המשחקים פשוט תתקין את המשחק ובקיצור דרך שלו כנס ל מאפיינים --> התאמה --> התאם לוינדוס, ותבחר xp במקום ויסטה והמשחק אמור לפעול
    מקווה שעזרתי. ואם זה לא עבד תאמר כי הדרכים שהצעתי לא 100% יעבדו במיוחד עם וינדוס vista שלעולם לא נגעתי בו (ואני גם לא מתכוון בזמן הקרוב)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    עיר
    קדומים
    ברור שיש דרך, אני פשוט לא זוכר איך עושים את זה.
    מפקד טייסת vGames לשעבר.
    שתף ב-Google+

הרשמה