תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    רציתם, קבילתם.
    יש לנו PB בשרת ואני בטוח שניראה צ'יטרים בתקופות יותר ארוכות.
    עכשיו בואו לשחק, משעמם אחד על אחד.

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    כולי נירגש מתפעל :|
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    PB לא כל כך שימושי נגד צ'יטרים [לא כמו VAC למשל] אבל אני לא אגיד שזה לא עוזר בכלל P:
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    PB לא כל כך שימושי נגד צ'יטרים [לא כמו VAC למשל] אבל אני לא אגיד שזה לא עוזר בכלל P:

למקרים מאוד מאוד מאוד מאוד נדירים זה לא עוזר, תפסיק לדבר שטויות.

אתם לא יודעים כמה האקרים היה בשרת, אימבוטרים (5 הדשוטס בפחות משנייה), צ'יטרים (אין ריקיול לרובים), ונובים אחרים.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    כרגע PB זה האנטי צ'יט אולי הכי חזק שקיים. והוא מתעדכן על בסיס קבוע. זו ההגנה הכי טובה שאפשר לבקש. (מלבד תוכנות SS למינהן ואדמין בשרת)

דניאל - דג ערפל מוסמך.

הצטרף בתאריך
    26.12.2007
    חח אלעק VAC חזק יותר.

בולשיט.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Kryptonite-
    כרגע PB זה האנטי צ'יט אולי הכי חזק שקיים. והוא מתעדכן על בסיס קבוע. זו ההגנה הכי טובה שאפשר לבקש. (מלבד תוכנות SS למינהן ואדמין בשרת)
    עובדה שהוא לא תופס הרבה צ'יטרים וvac תופס =\
    לא היה מצב שראיתי צ'יטר בכל משחק שפועל על סטים [המשחק הראשון שקיבלתי לסטים היה בכיתה ה', עכשיו אני ח'] בשרת שמופעל בו האנטי צ'יט
    אולי פעם אחת שתיים זה הכל
    [המשחקים ששיחקתי בתקופה הזאת: CS:CZ,CS:1.6,CS:S,ricochet,hl2:dm,dm classic, tfc,tf2, dod ומודים למיניהם]
    זה שPB הכי נפוץ לא אומר שהוא הכי טוב
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    זה לא דבר שצריך להודיע עליו, זה צריך להיות מובן מאליו.
    ותהיה בטוח שלא תראה צ'יטרים בשרת מהסיבה הפשוטה - הוא חוקי. (ואם תראה זה ממש אחד לאלפים, צריך להיות מטומטם כדי לשחק עם צ'יטים עם סידיקי מקורי)
    כל הצ'יטרים משחקים בשרתים פרוצים כי אין להם מה לפחד על הסידיקי שלהם, פה הם מפחדים לקבל באן גלובאלי מ-PunkBuster או לקבל באן מאדמין על ה-GUID שלהם שאותו הם לא יוכלו לשנות אלא אם הם יקנו משחק חדש.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    בשביל זה הPB.
    הודעתי על זה כי לא היה.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אבל מה יהיה הנזק בלהפעיל PB? אף אחד פה לא נפגע מזה שPB פועל, ההפך. אז מה זה משנה להשאיר את זה פועל ליתר ביטחון הא?

הרשמה