תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    תמיד יש את המריבה הזאת כמעט תמיד,שיש את אלה שטוענים שמי שמשחק עם נשק חזק מדי אז הוא נוב.
    אבל יש את אלה שטוענים שמי שמשתמש בנשק הוא נוב,ולכן הוא סתם כועס.

אני די חצוי פה.
    אני יביא לכם טענות שראיתי ברשת כמעט לכל נשק המציאו תרוץ שימו לב.

AK47-חזק מדי
    P90 - מהיר מדי,יותר מדי כדורים.
    ShotGun-one shot kill
    Barret- to easy to snip
    M4-very low recoil so easy to aim
    deagle + last stand-too powerful
    Grenade Luncher- to easy to use almost one shot kill.

ויש עוד הרבה אבל אלה הנשקים העיקריים...עכשיו לרוב אני נוטה לחשוב שמי שמחזיק בנשק,הוא זה שעושה את ההריגות,ואלא הנשק רק אמצעי.
    אבל שמדובר במטול רימונים אני פשוט חייב להסכים עם מי שאומר שזה לנובים-אבל אני לא נגד כל מי שמשתמש בזה,אם אתם משחקים כמו נובים שמשחקים רק אם מטול ובכלל לא משתמשים בנשק עצמו זה מעצבן.
    למשל אתם בקרב של כמה מטרים אחד מהשני,והאויב פתאום מוציא מטול והורג אותך בירייה אחת,זה מהדברים שיותר מעצבנים אותי ואני יכול לשבור תמחשב על דבר כזה.

בכל מקרה חוץ מהקטע של המטולים אני יותר מאמין שהבנאדם עושה תנשק,ולא ההפך.

^^
    הגלריה שלי!!!

הצטרף בתאריך
    06.12.2007
    חח זה כמו שפעם הלכתי ללאן של XBOX לטורניר של HALO 2 ולמרות ששחקתי במשחק פחות מ 10 פעמים והיו שמה ילדים עם חולצות ונעליים ואני לא יודע מה והיה שמה אפילו אחד שבה מאמריקה [חנון עולם :[email protected]!#@!$#@$] ובכל זאת אם נשק טוב שהורג במכה [חרב אבל כמובן שצריך להיות קרוב בשביל הריגה] עליתי לשלב השני בבית של איזה שש ילדים ורק אחד עולה.
    אז אין ספק שנשק טוב בהחלט נותן בוסט ראוי

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי RoyEffect
    תמיד יש את המריבה הזאת כמעט תמיד,שיש את אלה שטוענים שמי שמשחק עם נשק חזק מדי אז הוא נוב.
    אבל יש את אלה שטוענים שמי שמשתמש בנשק הוא נוב,ולכן הוא סתם כועס.

אני די חצוי פה.
    אני יביא לכם טענות שראיתי ברשת כמעט לכל נשק המציאו תרוץ שימו לב.

AK47-חזק מדי
    P90 - מהיר מדי,יותר מדי כדורים.
    ShotGun-one shot kill
    Barret- to easy to snip
    M4-very low recoil so easy to aim
    deagle + last stand-too powerful
    Grenade Luncher- to easy to use almost one shot kill.

ויש עוד הרבה אבל אלה הנשקים העיקריים...עכשיו לרוב אני נוטה לחשוב שמי שמחזיק בנשק,הוא זה שעושה את ההריגות,ואלא הנשק רק אמצעי.
    אבל שמדובר במטול רימונים אני פשוט חייב להסכים עם מי שאומר שזה לנובים-אבל אני לא נגד כל מי שמשתמש בזה,אם אתם משחקים כמו נובים שמשחקים רק אם מטול ובכלל לא משתמשים בנשק עצמו זה מעצבן.
    למשל אתם בקרב של כמה מטרים אחד מהשני,והאויב פתאום מוציא מטול והורג אותך בירייה אחת,זה מהדברים שיותר מעצבנים אותי ואני יכול לשבור תמחשב על דבר כזה.

בכל מקרה חוץ מהקטע של המטולים אני יותר מאמין שהבנאדם עושה תנשק,ולא ההפך.
    AK47- לא קל כל כך לכוון, אסולט רייפל רגיל ביותר. הכי סטנדרטי שיש.
    P90 - אסור גם ככה במשחקים רשמיים.
    ShotGun-קשה מאוד לכוון איתו.
    Barret- הרבה יותר קשה ממה שאתה חושב, אבל זה עדיין הסנייפר הכי חזק, ומקבלים אותו ברמה 51 ויש לזה סיבה..
    M4-קל מאוד לכוון, צודק, נשק שקשה להילחם נגדו.
    deagle + last stand-אבל עדיין מי שנמצא בלאסט סטאנד במצב אפסי ליד מישהו חי.
    Grenade Luncher- אסור גם ככה במשחקים רשמיים.

מצטער, אבל הטיעונים שלך היו מפגרים לגמרי.
    לדעתי אתה סתם מתבכיין כי כולם הורגים אותך, תשתפר, וזה לא יקרה שוב.

בהצלחה.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Purity
    AK47- לא קל כל כך לכוון, אסולט רייפל רגיל ביותר. הכי סטנדרטי שיש.
    P90 - אסור גם ככה במשחקים רשמיים.
    ShotGun-קשה מאוד לכוון איתו.
    Barret- הרבה יותר קשה ממה שאתה חושב, אבל זה עדיין הסנייפר הכי חזק, ומקבלים אותו ברמה 51 ויש לזה סיבה..
    M4-קל מאוד לכוון, צודק, נשק שקשה להילחם נגדו.
    deagle + last stand-אבל עדיין מי שנמצא בלאסט סטאנד במצב אפסי ליד מישהו חי.
    Grenade Luncher- אסור גם ככה במשחקים רשמיים.

מצטער, אבל הטיעונים שלך היו מפגרים לגמרי.
    לדעתי אתה סתם מתבכיין כי כולם הורגים אותך, תשתפר, וזה לא יקרה שוב.

בהצלחה.
    אתה מתקשה בהבנת הנקרא???...הבאתי טיעונים של אנשים אחרים ואתה אומר שאני אמרתי אותם?...
    דבר ראשון לפי דעתי אני מספיק טוב,דבר שני אל תגיד לי להשתפר,דבר שלישי תתייחס לדיון ואל תגיב בצורה מתנשאת.
    בוא אני יסביר לך בצורה שתבין יותר טוב ,הבאתי טיעונים של אנשים שונים על נשקים שונים,למה הם בשביל נובים,עכשיו אתה אמור להגיד אם אתה מסכים עם הטענה שהנשקים האלה לנובים או שפשוט אתה חושב שזה קשור בכלל לכשרון ולא לנשק.

ד"א יש לי KDR של 3000 הפרש,אז לא נראה שאני כזה גרוע.

^^
    הגלריה שלי!!!

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    אשדוד
    אני אישית חושב שהשחקן עושה תנשק אכזרי ולא הפוך... לגבי המטול אני מודה אני משחק איתו אבל ממש מעט כי תאמת כל פעם שאני הורג מישהו איתו אני מתפקע מצחוק למרות שגם אותי הרגו עם מטול והרבה יותר מפעם אחת...בסה"כ גםעם יש מישהו שמשחק איתו באופן קבוע צריך ללמוד להתמודד מולו ולא ללכת לחפש איזה חוק שאסור מטולים אין מה לעשות זה חלק מהמשחק..

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    אני ממש לא חושב שנשק מסויים שמשחקים איתו אז אתה נוב
    אני אפילו משחק עכשיו עם מטול (כי התאפס לי השחקן ואין לי את הפרק של התחמושת..) והוא מצויין... פשוט הנובים משחקים איתו כאילו הוא פרימרי וופן אז בגלל זה זה מעצבן.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    בכל מקרה, זו דעתי על מי שכתב את זה, בע.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    לא אכפת לי בקשר לכל הנשקים חוץ מ... המטול.
    לא משנה מה, לא משנה איפה, זה פוגע. פשוט אי אפשר לשחק נגד זה, הורג ביריה. שיחלישו אותו ב1.5!
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    לדעתי זאת דעה מציקה
    שאנשים ילמדו להתמודד עם כל נשק
    אני הפסקתי להשתמש במטול כי אנשים שונאים את זה..אבל לי אין בעיה עם שום נשק
    בוא ניקח לדוגמא את הברטה [שזה קל לצלוף עם זה] ברור שזה יהיה קל @[email protected] מה אני אקח USP ו"אצלוף" איתו??? אני אמור לקחת את מה שהכי טוב בשבילי, אני לא אמור להקשות על עצמי יותר מדי [וככה כל שחקן]
    מכל מה שאמרת הפסקתי להשתמש רק במטול, גם בגלל שזה מציק לאנשים אחרים [שמשתמשים במטול נגדי זה לא מציק לי, זה מציק לי רק אם משתמשים בoverkill..נראלי שככה קוראים לפרק הזה..ושמים בשני הרובים מטול] וחוץ מזה שאני משתמש בred dot, עדיף מאשר מטול P:

דרך אגב,
    רימון ומטול עושים את אותו נזק
    פשוט יותר נח לכוון עם מטול וגם לא לוקח זמן למטול להתפוצץ [למרות שאפשר גם להחזיק את הרימון] וגם אי אפשר מן הסתם להרים את הרימון של המטול
    גם הרימון יחסית מציק, בהרבה ביקורות קראתי [וזה נכון] שהנזק של הרימון גדול ממה שהוא אמור להיות
    אבל שלא תחשבו שאני אומר שמטול ורימון זה אותו דבר P=
    עשיתי השוואה קטנה D:
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אני חושב שבהחלט השחקן עושה את הנשק. למשל לי, יש לי תקופות עם הנשקים, כל פעם אני טוב עם נשק אחר. היו לי תקופות שהרגתי הרבה עם M4, והיו כאלה שעם AK47 והיו עם F36 ועכשיו משום מה אני הורג הרבה עם MP5 (לאחר שכבר אחרי שעזבתי אותו בהתחלה שהשגתי את ה ACOG).
    ולגבי המטול רימונים. אני שונא לראות אנשים משתמשים בזה. אבל מה לעשות, תחשבו שיש כאלה שאין להם כוונות וזה מה שיש להם. אני לא משתמש במטול, לא כי אני שונא שעושים את זה עלי, זה סתם תירוץ מעפן (אני לא ישתמש בזה כי אני שונא שעושים את זה לי), אלה כי פשוט אני חושב שעדיף שיפצור אחר לנשק, ושעם מטול לא לומדים להרוג.

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    אני חושב שכל אחד יכול להישתמש במה שבא לו ומה שהכי מתאים לו מה שהוא הכי אוהב, כי אם הוא טוב זה למה שלא ישתמש בזה?
    (ההודעה הזאת לא כוללת את המטול רימונים)

נ.ב
    לי יש הפרש של 15 אלף מההריגות למיתות, אז מה? P:
    If I'm in your range, then you're in mine aswell.

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי kobi118
    אני חושב שכל אחד יכול להישתמש במה שבא לו ומה שהכי מתאים לו מה שהוא הכי אוהב, כי אם הוא טוב זה למה שלא ישתמש בזה?
    (ההודעה הזאת לא כוללת את המטול רימונים)

נ.ב
    לי יש הפרש של 15 אלף מההריגות למיתות, אז מה? P:
    אם לא היה איפוס למשתמש הייתי יכול להגיע לזה ...פשוט אתה משחק יותר זמן...

^^
    הגלריה שלי!!!

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    בוא לא נהפוך את זה לדיון של למי יש KDR יותר טוב...
    If I'm in your range, then you're in mine aswell.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    AK47 חזק מדי?
    אם הוא כל כך חזק למה לא כולם משתמשים בו?
    הוא נשק שצריך ללמוד להשתמש בו..
    הנשקים הנובים לדעתי זה P90,M4 וכמובן הנובטיוב

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    AK לא חזק מדי, נקודה.
    אני יכול להרוג כל בנאדם ביריה אחת עם G3, או יותר גרוע, הנשק שאני הכי טוב איתו זה ה-M16, שבכלל זה נשק תותחי לאללה..
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עם איזה פרקים אתה משתמש בM16 ? דאבל טאפ או סטופינג פאור?

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי ILNest
    לא אכפת לי בקשר לכל הנשקים חוץ מ... המטול.
    לא משנה מה, לא משנה איפה, זה פוגע. פשוט אי אפשר לשחק נגד זה, הורג ביריה. שיחלישו אותו ב1.5!
    מסכים.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    קודם כל כשאתם מדברים למה הנשק שאני משתמש בו יותר טוב מהשנק שאתה משתשמש בו, אז תנו סיבה!! תגידו איזה פרקים אתם משתמשים ולמה הוא באמת עדיף. למשל:
    על ה M16 כשיש סטופינג פאוור, זה בעמת יצר רובה יעיל ומדוייק!
    על ה MP5, יש לו קצב אש מהיר ודיוק גבוה, אז מה שצריך לשפר זה את הכח, אז גם לו שמים סטופינג פאוור וזה יוצא שילוב קטלני!
    על ה AK47, לדעתי הוא מספיק חזק, אז אני שם לו DOUBLE TAB, כלומר קצב אז מהיר ויתר, ופרק של הדיוק מהמותניים.

(כמו שהבנתם להשתמש בפרקים בכחומה כדי לשפר את החסרונות של הנשק!)
    מה אתם אומרים?

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    אני חושב שמטול הוא לנאבים,לא ראיתי שאנשים מתלוננים על נשקים אחרים.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    ככה...P90 הוא overpowered
    כנ"ל מטול ובראט (קצת)
    וזו הסיבה שלא משחקים בהם בממשחקים רישמיים (גם מרטידום ודאבלטאפ)
    כל השאר נראים לי מאוזנים בצורה טובה.
    ותעשו טובה...זה שיש לכם 3000 הפרש ב KD ratio לא אומר כלום...כי פאבליק ו clan wars זה הבדל של שמיים וארץ. אז גם אם תהיו תותחי על בפאבליק. זה לא אומר שתפציצו ב CW.

דניאל - דג ערפל מוסמך.

הרשמה