תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    שלום פתחתי לא מזמן צייד
    ורציתי לדעת מידע על הדמות
    איזה חיות ממולצות בכול מיני שלבים?
    איזה בילד טוב ל PVE
    איזה בילד טוב ל- PVP

ועוד כול מיני טיפים שאתם מכירים
    תודה

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    אז ככה . בילד מצויין בשביל PVP זה Beast Mastery , בגלל ה- beast within
    החיה שמתאימה ל- PVP ול PvE farming זה חזיר , בגלל ה- charge שיש לו .

PvE יותר מתאים הבילד של survivle / marksman זה כבר בחירה שלך , אם אתה הולך על
    בילד שבנוי על ה- agility שלך , או על atk power . החיה שמתאימה זה זאב בגלל ה- furious
    howl שיש לו .

בעיקרון לכאן ולכאן שניהם יכולים להיות בילדים טובים לריידים , אבל אם את הולך על BM אתה צריך לדעת לשלוט בחיה שלך
    כדי שהיא לא תמות כל הזמן , כי אם לא תדע לשלוט בה היא תמות כל קרב בנוסף תמשוך עוד מפלצות לקרב . במידה ואתה בוחר BM גם לריידים , תיקח חתול יש לו את ההכי הרבה atk power

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי Nova
    שלום פתחתי לא מזמן צייד
    ורציתי לדעת מידע על הדמות
    איזה חיות ממולצות בכול מיני שלבים?
    איזה בילד טוב ל PVE
    איזה בילד טוב ל- PVP

ועוד כול מיני טיפים שאתם מכירים
    תודה
    דמות סבבה.
    RAVAGER לכל סוג של משחק חוץ מARENA ששם עדיף SCORPID.
    BEAST MASTERY 41/20.
    MARKSMANSHIP לארנה 41 ו20 בSURVIVAL, וBM לכל PVP חוץ מארנה.
    Damage wins the fame, Hunters win the game.

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    קודם כל, מזל טוב, צייד זה דמות נהדרת ואני בטוח שתהנה איתו...

בקשר לבילד, חייה וכל זה נתחיל... חשוב לי לציין שכל מה שאני אומר זה מניסיון ובהתאמה לסגנון משחק שלי, כך שתרגיש חופשי לבנות את הדמות שלך כך שאתה תהנה ממנה הכי הרבה!!

לשני סוגי המשחק (PVP, PVE) אני ימליץ על BM מבנה שמבוסס על החייה מכיוון שכך אתה מקבל את הנזק הגבוה ביותר (וניסיתי הכל)
    לPVP אני ימליץ על :http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?55200000505210053115105000000000000000000033200204 10000000000000
    variableIsSite = 1;

מכיוון שיש לך כאן המון חיים, נזק ועמידות.
    וכחייה יש לך 3 אפשרויות טובות שלכל אחד יש את היתרונות שלו:
    1) חתול (הבחירה שלי) החתול הוא בעל נזק גבוה מאוד (+10%) יכול ללמוד מגוון רחב של יכולות ובנוסף הוא מסגל גם לעשות "נשיכה" ו "שריטה", שלא רק עושים יותר נזק אבל נותנים עוד יכולת שעלולה לגרום ל"קריט" שנותן לחייה שלך עוד מהירות נזק, ועוד סיכויים לקריט... שגם נותן לך ולקבוצה +3% נזק על כל ההתקפות והיכולות...
    2) עקרב, יש לעקרב שריון גבוה (שפחות משפיע לPVP, אך טוב ויעיל כאשר אתה משחק לבד), יש לו נזק נמוך יחסית, אך יש לו יכולת "רעל" שנידבק עד 5 פעם, והוא מקבל תוספת מהAP שלך (כוח התקפה שלך) שברייד יכול להגיע לנזק מכובד.
    3) חזיר שאני פחות ממליץ עליו לאמרות שיש לו "הסתער" התקפה מיוחדת שמהממת את האוייב... אני פחות ממליץ עליו מהסיבה שהוא לא עושה הרבה נזק... (ביחס לחתול לדוגמה)

ל PVE אני ימליץ על מבנה פחות או יותר כזה:
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?55200000505210153105105511012050000000000000000000 00000000000000

לגבי חיות מומלצות שוב אני ימליץ על חתול/עקרב.

כאשר אתה משחק לבד, עושה קווסטים וכדומה אני ימליץ על:
    חזיר / עקרב / דוב / צב ואולי אפילו זאב.
    מכיוון שאלו בעלי השריון (או החיים) החזק יותר, והחיות ששורדות הכי הרבה זמן בקרב (שבא על חשבון נזק).

עוד שאלות?

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    Phew....
    מסתבר שעצרתי את MM בשנייה האחרונה,ועכשיו אני אוכל למלא את ה-BM(שכולם אמרו לי שיותר טוב).

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Patagonia
    Phew....
    מסתבר שעצרתי את MM בשנייה האחרונה,ועכשיו אני אוכל למלא את ה-BM(שכולם אמרו לי שיותר טוב).
    חוץ ממני.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    רמות 10-30 חתול
    רמות 31-55 חתול
    רמות 56-60 חתול
    ולרמות 61-70 הכי טוב חתול
    לרייד DPS ווינד סרפנט (וזה ידע כללי..)
    או אם אתה רוצה לבחור חיה לפי מראה אז אחד מהעקבישים עם הרגליים הדקות

ספק לPVP BM
    ספק לPVE BM
    http://www.wowhead.com/?talent=cx0GzgxRizqoVxbRV זה הספק הכללי שלי
    כשתגיע לרמה גבוהה ותלמד KILL COMMAND אז תחליף 2 נקודות מTHICK HIDE ל FOCUSED FIRE

ספק לריידינג DPS הוא קצת שונה (לדוגמא לא לוקחים מהירות ריצה לחיה וכן לוקחים את ה +3% נזק אחריי קריטים) אבל עד שתגיע לרמה 70 אני מקווה שכבר תדע מה לקחת

אישית אני ממליץ להשתמש בנשקים כמה שיותר מהירים זה מהנה ויעיל יותר תשאיר את הקריטים הכבדים לקלאסים שמיועדים לזה

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי pooq
    ל PVE אני ימליץ על מבנה פחות או יותר כזה:
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?55200000505210153105105511012050000000000000000000 00000000000000

עוד שאלות?
    אני מניח שבPVE אתה מתכוון לריידינג נטו כי זה ספק עקום לכל דבר אחר
    ואפילו לריידינג איך לעזזל אתה מעדיף 2% חיים כל 10 שניות מאנרג'י רג'ין כפול לחיה שלך זה אחד מהCORE TALENTS של הספק
    ספיריט בונד זה הסימון הגלובלי לציידים נובים במשחק הזה
    ואנדורס טרייניג כמה שהוא חמוד ו-כמעט- מורגש הוא בזבוז נקודות כשיש כל כך הרבה אפשרויות אחרות

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    שלום שלום...
    רציתי ממש ללכת על MM,אבל אז כל כך הרבה אמרו לי ש-BM עדיף,ולכן אני רוצה לשנות בילד.
    הבילד שלי כרגע הוא זה:
    http://www.wowhead.com/?talent=cbZVxmozZ0z
    ומה שאני רוצה לדעת זה איך להמשיך מכאן ל-BM.
    חשבתי להשלים את Mortal Shots עד 4,ומשם להמשיך ל-BM,אבל אני צריך לדעת מה להוסיף ב-BM...

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    תשלם 1G לריספק ולך על הבילד שהבאתי לעליית רמות

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    תשלם 1G לריספק ולך על הבילד שהבאתי לעליית רמות
    אוקי.
    1)איך אני עושה את זה?
    3)זה עולה 1G ל-Tallent Point אחד?(כי אין לי כזה כסף ביינתים...רק 6G)

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    הייתה איזה טבלה בקשר לחיות, אבל בכל מקרה.. לפי מה שאני זוכר זה חתול עושה הכי הרבה נזק, לצב יש הכי הרבה שריון, ולדוב יש הכי הרבה נקודות חיים

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Patagonia
    אוקי.
    1)איך אני עושה את זה?
    3)זה עולה 1G ל-Tallent Point אחד?(כי אין לי כזה כסף ביינתים...רק 6G)
    זה עולה 1G לאתחל את כל הטלנטס שלך
    (ואז 2 או 5 ואז 10 וזה עולה בכל פעם ואחריי כמה זמן יורד שוב למינימום של 10)
    ותדבר עם המאמן של הקלאס שלך בשביל לאתחל את הטלנטס

למידע נוסף תבדוק את האתר PETOPIA לא זוכר את הכתובת המלאה

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    רמות 10-30 חתול
    רמות 31-55 חתול
    רמות 56-60 חתול
    ולרמות 61-70 הכי טוב חתול
    לרייד DPS ווינד סרפנט (וזה ידע כללי..)
    או אם אתה רוצה לבחור חיה לפי מראה אז אחד מהעקבישים עם הרגליים הדקות

ספק לPVP BM
    ספק לPVE BM
    http://www.wowhead.com/?talent=cx0GzgxRizqoVxbRV זה הספק הכללי שלי
    כשתגיע לרמה גבוהה ותלמד KILL COMMAND אז תחליף 2 נקודות מTHICK HIDE ל FOCUSED FIRE

ספק לריידינג DPS הוא קצת שונה (לדוגמא לא לוקחים מהירות ריצה לחיה וכן לוקחים את ה +3% נזק אחריי קריטים) אבל עד שתגיע לרמה 70 אני מקווה שכבר תדע מה לקחת

אישית אני ממליץ להשתמש בנשקים כמה שיותר מהירים זה מהנה ויעיל יותר תשאיר את הקריטים הכבדים לקלאסים שמיועדים לזה
    די לזיין תשכל די כמה חרטא כתבת פה..
    BM זה לכל PVE וכל PVP כל עוד זה לא ארנה כי ארנה זה MM.
    Damage wins the fame, Hunters win the game.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    http://www.wowhead.com/?talent=cVbh0ggoidVoxv0ox

זה הבילד הכי טוב (אני חושב)

LOL

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    רוג' זה שאתה נוב במשחק זה בעיה שלך אבל למה להרוס גם לחדשים?
    עד שהוא יגיע לרמה 70 הוא כבר ידע בעצמו מה הוא מעדיף ושניהם טובים באותה מידה לארינה
    וBLADER הספק שלך עוד יותר עקום מזה של מהשמו

פטגוניה הכי טוב שתשאל בפורום או במירק הרשמיים של המשחק כי כמות האנשים בפורום כאן שמבינים משהו מהחיים שלהם כמעט אפסית וכל טופיק חדש על קלאס מוכיח את זה שוב ושוב

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    אני מניח שבPVE אתה מתכוון לריידינג נטו כי זה ספק עקום לכל דבר אחר
    ואפילו לריידינג איך לעזזל אתה מעדיף 2% חיים כל 10 שניות מאנרג'י רג'ין כפול לחיה שלך זה אחד מהCORE TALENTS של הספק
    ספיריט בונד זה הסימון הגלובלי לציידים נובים במשחק הזה
    ואנדורס טרייניג כמה שהוא חמוד ו-כמעט- מורגש הוא בזבוז נקודות כשיש כל כך הרבה אפשרויות אחרות
    אני לא מסכים איתך, מכיוון שזה סגנון המשחק שלי, והצורה שנוח לי לשחק.
    זה שאתה מפחד מהספירט בונד, שבטעות יחשבו שאתה "נובי" זה לא אומר שאתה צודק.

ואני יסביר לך איך אני מעדיף את זה מעל לריג'ין הכפול לחייה. מכיוון שיש לי בערך 25% קריט (בלי באף) ומגיע עד ל32% קריט ברייד, החייה מקבלת מספיק "פוקוס" להמשיך לתקוף בהתקפות המיוחדות. (כל קריט מחזיר 25 פוקוס לחייה).

ולאומת זאת אני תמיד אחד מהשורדים בכל רייד מכיוון שיש לי הרבה חיים מלדוגמה "האנדורנס טרייניג" (שאתה חייב להחשיב אותו עם באפים של רייד) שאתה חושב שהוא מיותר.
    - - כלומר כל קרב אני נשאר עד הסוף ולא מת מAOE ומן הסתם אני עושה הרבה נזק (מכיוון שלא מתתי באמצע)

ומידי פעם יוצא לי להכנס ל BG או ארינה גם במבנה הזה (שלא מתאים כל כך ל PVP) ובכל ארינה אני מקבל כ 1000-2500 HP מהספירט בונד (תלוי באורך הקרב) והספירט בונד + אינדורנס הצילו אותי אין ספור פעמים במיוחד ב BG אך מידי פעם גם ברייד.

שוב זה צורת המשחק שלי, ואני לא מכריח אותך לעשות כמוני... אבל יש לי את הסיבות לבחריה שלי ובשבלי זה משתלם.

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    תודה על כול העצות

יש לי עוד שאלה אחת
    איזה מקצועות כדאי ללמוד ?

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי pooq
    אני לא מסכים איתך, מכיוון שזה סגנון המשחק שלי, והצורה שנוח לי לשחק.
    זה שאתה מפחד מהספירט בונד, שבטעות יחשבו שאתה "נובי" זה לא אומר שאתה צודק.

ואני יסביר לך איך אני מעדיף את זה מעל לריג'ין הכפול לחייה. מכיוון שיש לי בערך 25% קריט (בלי באף) ומגיע עד ל32% קריט ברייד, החייה מקבלת מספיק "פוקוס" להמשיך לתקוף בהתקפות המיוחדות. (כל קריט מחזיר 25 פוקוס לחייה).

ולאומת זאת אני תמיד אחד מהשורדים בכל רייד מכיוון שיש לי הרבה חיים מלדוגמה "האנדורנס טרייניג" (שאתה חייב להחשיב אותו עם באפים של רייד) שאתה חושב שהוא מיותר.
    - - כלומר כל קרב אני נשאר עד הסוף ולא מת מAOE ומן הסתם אני עושה הרבה נזק (מכיוון שלא מתתי באמצע)

ומידי פעם יוצא לי להכנס ל BG או ארינה גם במבנה הזה (שלא מתאים כל כך ל PVP) ובכל ארינה אני מקבל כ 1000-2500 HP מהספירט בונד (תלוי באורך הקרב) והספירט בונד + אינדורנס הצילו אותי אין ספור פעמים במיוחד ב BG אך מידי פעם גם ברייד.

שוב זה צורת המשחק שלי, ואני לא מכריח אותך לעשות כמוני... אבל יש לי את הסיבות לבחריה שלי ובשבלי זה משתלם.
    אז כמו שאמרתי ואתה מאמת זה בילד שיכול להתאים בערך לריידינג הוא לא הכי טוב אבל הוא בכיוון המחשבה
    לכל מקום אחר זה בילד פשוט רע
    תעשה קצת חישובים ותראה כמה בדיוק חיים אתה מרוויח מספיריט בונד בכל טיק וכמה אתה מאבד בזמן הזה אם אתה מטרה של מישהו
    וזה שבמצב אופטימלי של יריות בריידינג אתה יוצר מספיק פוקוס לחיה זה לא סיבה לוותר על טלנט כל כך טוב שמוסיף המון נזק במקרים אחרים

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    נכתב במקור על ידי Nova
    תודה על כול העצות

יש לי עוד שאלה אחת
    איזה מקצועות כדאי ללמוד ?

אם אתה רוצה משהוא שבאמת יעזור לך זה LWו skining או mining ו engeniring

ואם זה האלט שלך ויש לך כסף לבזבז אז לך על engeniring ו LW

LOL

הרשמה