תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כבר ביולי שנה שעברה שמענו כי מתוכנן לצאת ספר וסרט בעיקבות המשחק הפופולארי Gears of War. היום פורסם באמזון שם הספר המלא "Gears of War: The Pendulum Wars" וכן את הכריכה שלו. הספר אמור לצאת ב26 לאוגוסט השנה.

הספר ייתרחש בזמן 79 שנות המלחמה שהאנושות לחמה ב"Sera" לפני ה- Emergence Day. יתירה מזאת למרות שהשם על הכריכה, של הספר בעל ה352 עמודים, קצר יותר, אמזון פירסה את התיאור המלא של הספר "Gears of War Pendulum Wars The Battle of Aspho Fields".
    מעריצים של הסדרה ייזהו כי הקרב האחרון של ה-"Pendulum Wars" מוזכר במשחק בתחילת המערכה השניה כאשר Carmine שואל "Are you the Marcus Fenix, the one who fought at Aspho Fields?".
    כמו כן אישרו באמזון כי טיוטת תסריט של 22 עמודים שתיארה הרחשות בעת ה- "Pendulum Wars" היא אמיתית וכן שמכינים תסריט מלא, שכנראה שוב יעסוק במלחמה ההיא ולא בעלילית המשחק עצמו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    קצת קשה לחבר ספר למשחק שהעלילה בו לו קיימת. אבל אוקיי, זה בטח יהיה כמו הספרים על StarCraft שישמרנו האל לדעת מי קורה אותם בדיוק, עכשיו יצוצו בדיון הזה בטח כמה מוזרים כאילו .

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם כבר זה יותר קל, לא?

כי אם יש לך משחק שאין בו עלילה, רק שיירים של חומר, אתה יכול לקחת את זה וליצור עולם ענק ומדהים משלך בספר. אתה למעשה, יכול ליצור משהו אדיר מימדים משלך. תלוי כמובן באיכות הסופר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    קצת קשה לחבר ספר למשחק שהעלילה בו לו קיימת. אבל אוקיי, זה בטח יהיה כמו הספרים על StarCraft שישמרנו האל לדעת מי קורה אותם בדיוק, עכשיו יצוצו בדיון הזה בטח כמה מוזרים כאילו .
    היופי הוא שהספרים דווקא יכולים להכניס לו עלילה. אגב אני חושב שבמשחק עצמו אין עלילה עצמה, אבל בהחלט נראה כי המשחק בנוי בצורה כזאת שיש לו "עלילה מאחורי הקלעים שלא סיפרו אותה". כלומר יש סיפור רקע לעולם ומה קרה וכולי, רק שאתה לא כ"כ נחשף אליו במשחק...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    לפני הemergence day... אז אין לוקאסט?
    ואני כל כך מחכה לסרט!!!!!!!!!! שגם בו אין לוקאסט..... ושיקחו בבקשה את וין דיזל וישימו אותו בתור מרקוס.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ווין דיזל חלשלוש לעומת מרכוס... צריך איזה מישהו "ענק" בשביל זה.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    כן חשבתי על זה, אבל הקול מתאים פיקס....
    שיקחו את שאקיל אוניל בשביל cole.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אני בוחר בבריטני ספירס

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אני בוחר בבריטני ספירס
    היא יכולה להית הבריזרקר. צורחת, קירחת ולא רואה...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ד"א, מיקרוסופט ואפיק שכרו יחד חדר מאוד גדול לקראת התערוכה שבוע הבא, סופסוף חושפים את GEARS 2???

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש מצב גם לגבי UR3

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    יש מצב גם לגבי UR3
    לא נראה לי שהם היו שוכרים אולם גדול בשביל זה, אמרו בכתבה שזה החדר הכי גדול בתערוכה אז כנראה שאמורים להכריז שם על משהו גדול.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתם אומרים כבר יהיה טריילר? או לפחות טיזר...

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    לדעתי זה די ברור שיכריזו על גירס 2 בGDC בפברואר או בCES בשבוע הבא.

ז"א - אין סיבה שלא. ואני בטוח שהוא יהיה מדהים... אבל אני אחכה לגירסת המחשב

בכל מקרה - אני רוצה לראות אותו לא פחות מאשר את GOW3...
    טוב נו, קצת פחות. אבל עדיין מת לראות איך הוא ייראה!

עריכה:
    כן, אני חושב שיהיה טיזר, בחיים לא טריילר, הם לא התפנו מספיק מUT3 כדי לעבוד עליו כמו שצריך... אבל יראו קטעים ממש קצרים, או איזה דמות מדברת. עם תאריך יציאה לXMAS 2008.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    רגע מזה בדיוק טיזר?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי yoki
    רגע מזה בדיוק טיזר?
    משהו שנועד להעלות הייפ למוצר מסוים (במקרה הזה, משחק וידאו), בלי ממש לגלות שום דבר עליו. משהו בסגנון: "זה קיים. זה בפיתוח. זה הולך להיות אדיר. תמונות שעוברות במהירות מהמשחק. תאריך לטריילר\יציאה משוער".

הרשמה