תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    עיר
    אשדוד
    1. העם הגרפיקה של WII פחות טובה בהרבה מ זאת של PS3 ושל XBOX 360 ? או שבקטנה ?
    2. עם אני יקנה WII כאן בארץ אבל הוא היה WII אמריקראי אני יוכל לשחק בכול המשחקים ? כלומר אני יוכל לקנות משחקים בארץ רק של WII אמריקאי ומשחקים של WII אירופאי לא יעבדו אצלי ?
    3. השלט (הגיוסטיק) הוא נוח ? כי הוא כזה ניראה כמו שלט טלויזיה וב XBOX זה שלט של ממש אז רציתי לשאול עם נוח איתו לשח משחקי ספורט ו פעולה ?
    4. העם זה משנה מאיזה ארץ אני ואיזה משק יש לי או קונסולה של אמריקה או אירופה אני יוכל לשחק ברשת עם כולם ? גם למי שיש WII של אמריקה ואצלי נגיד של אירופה אז אני יוכל לשחק עם אנשים מחוץ לארץ?
    6. כול מה שתענו לי ישפיע על הקנייה שלי אז בבשה תענו ברצינות תודה מראש .
    7.שמעתי שיש ציפ שמאפשר לשחק משחקים צרובים בקולסולה זה נכון ?
    ראיתי גם באתר מוכרים כאלה .

*בנוסף אני רוצה לקנות גם DS LITE כדי לשחק פוקימון דיימונד ברשת אז אין את האפשרות הזאת ב WII ?
    *כדי לשחק אני צריך רק משחקים מקוריים ?
    נגיד ב XBOX360 זה גם משחקים מקוריים ? וביזה קונסולה אפשר לשחק במשחקים שהם צרובים שהורדתי מאינטרנט ?
    נגיד אני פוגש הרבה הורדות שהן לWII אך אני יכול לסדר את זה שזה יבעוד גם בקונסולה שרכשתי ?
    *ובכללי על איזה WII אתם ממליצים של אמריקאי או של אירופאי ? הכי חשוב לי שאני יוכל לשחק ברשת עם חברים מהארץ ואנשים מחוץ לארץ מאמריקה יפן וכו .
    שתף ב-Google+

נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    עיר
    אשדוד
    קראתי ושאלתי מה שלא הבאנתי משם אז בבקשה תענו לי על השאלות בכן ולא.
    תודה מראש .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי Shawty
    1. העם הגרפיקה של WII פחות טובה בהרבה מ זאת של PS3 ושל XBOX 360 ? או שבקטנה ?
    2. עם אני יקנה WII כאן בארץ אבל הוא היה WII אמריקראי אני יוכל לשחק בכול המשחקים ? כלומר אני יוכל לקנות משחקים בארץ רק של WII אמריקאי ומשחקים של WII אירופאי לא יעבדו אצלי ?
    3. השלט (הגיוסטיק) הוא נוח ? כי הוא כזה ניראה כמו שלט טלויזיה וב XBOX זה שלט של ממש אז רציתי לשאול עם נוח איתו לשח משחקי ספורט ו פעולה ?
    4. העם זה משנה מאיזה ארץ אני ואיזה משק יש לי או קונסולה של אמריקה או אירופה אני יוכל לשחק ברשת עם כולם ? גם למי שיש WII של אמריקה ואצלי נגיד של אירופה אז אני יוכל לשחק עם אנשים מחוץ לארץ?
    6. כול מה שתענו לי ישפיע על הקנייה שלי אז בבשה תענו ברצינות תודה מראש .
    7.שמעתי שיש ציפ שמאפשר לשחק משחקים צרובים בקולסולה זה נכון ?
    ראיתי גם באתר מוכרים כאלה .

1) הגרפיקה פחות טובה, אבל אם אתה מחפש משחקיות אז היא טובה מהן בהרבה.

2) הקונסולה נעולה איזורית, ככה שאי אפשר לשחק משחק אירופאי על אמריקאי ולהיפך וכנ"ל גם
    ליפני.

3) מדובר בשלט מאוד נוח ומאוד פשוט ללמידה, חפש חנות ליד איזור מגוריך ותנסה את הקונסולה.

4) כן, כל משחק מתחבר לשרתים ע"פ איזור הנעילה.

6) עניתי ברצינות

7) יש, זה נכון ואסור לדון על כך בפורומים כי זה לא חוקי.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    עיר
    אשדוד
    ועוד שאלה
    אפשר לשחק ב קולסולה הזאת כמו ב פליסטיישן יריות כמו כול אוף דיוטי ? כאילו הכוונה עם זה נוח כי אני רוצה שהיה אפשר לשחק משחקנים רציינים גם ולא רק משחקים לעביר תזמן .
    וחיפשתי ואין CALL OF DUTY 4 ל WII למה יש קצת משחקים ? והעם זה ישתנה כש WII יפתח עם הזמן ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Shawty
    ועוד שאלה
    אפשר לשחק ב קולסולה הזאת כמו ב פליסטיישן יריות כמו כול אוף דיוטי ? כאילו הכוונה עם זה נוח כי אני רוצה שהיה אפשר לשחק משחקנים רציינים גם ולא רק משחקים לעביר תזמן .
    וחיפשתי ואין CALL OF DUTY 4 ל WII למה יש קצת משחקים ? והעם זה ישתנה כש WII יפתח עם הזמן ?
    זה ממש לא הצד החזק של המכשיר כי זה לא הצד החזק של נינטנדו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    עיר
    אשדוד
    אז עם אני רוצה לקבל סיפוק ממשחקים כמו PRO ES 8
    CALL OF DUTY 4
    CRYSIS
    FIFA
    UNREAL
    NFS
    DRAGON BALL
    וכול שאר משחקים בסגנון ולשחק אותם עם אנשים מכול רחבי העולם באיטרנט ז עדיף ללחת על XBOX 360 ELITE?
    כי אני ממש מתלבט בין זה ל WII אבל מצד שני אין לי כול כך הרבה כסף . ככה בגל לזה אני מתלבט כי מצד אחד הרי אפשר לשחק את כול המשחקים שציינתי למעלה גם ב WII וגם פחות כסף .
    אבל עוד משו משחקי XBOX רובם אפשר לשחק רגיל ב מחשב אבל משחקי WII אי אפשר כי זה משו חדש וזה עם התוענות וזה משו שניראה מגניב !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    לפי הרשימה שלך נראה כי אתה מעדיף גרפיקה על
    פני משחקיות, עדיף שתיקח 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2008
    עיר
    אשדוד
    זהו שבכלל לא עם אפשר ב WII לשחק בכיף את מה שרשמתי פה אז אני יקח ת WII כי יש אפשריות מגניבות וכיפיות ... פשוט אני לא ידוע אך זה ב WII במה זה שונה יש אולי איזו חנות שאפשר לבדוק תקולסולות ?
    לבחרים שלי אין לאףאחד לא זה ולא זה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    איפה אתה גר?, כי יש ברמת גן כמה חניות ולפעמים גם ב-Bug מחשבים.
    מה שדי בטוח זה שב- טויס אר אס יש עמדות של קונסולות Wii.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    בהחלט מומלץ לנסות את הקונסולות לפני שקונים. לWII יש את היתרונות שלה אבל גם יש לה חסרונות לא מעטים ויש גם הרבה עניין של טעם אישי. אני למשל לא מקבל את הטענה שהמשחקיות של הWII טובה יותר משל הקונסולות האחרות.

אם אתה גר ברמת גן אז אתה יכול ללכת למדיה גיים ולבדוק שם את המכשירים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    לך למדיה גיים ותגיד אני רוצה לקנות קונסולה אני יכול לנסות אותה לפני שאני לוקח.
    כדי להחליט יותר טוב. לי זה עבד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    וואלה אפשר לבכון אותה
    איפה יש מקומות שמוצב בהם wii בתל-אביב והאם ש גם כאלה ל-xbxo 360?
    תודה ל... עצמי על החתימה המגניבה הזאת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    לפי מה שכתבת חשוב לך גרפיקה ופריצות(פושע...)

הייתי ממליץ לך על....... מחשב! אין בכלל ספק...
    הייתי גם ממליץ לך על פס3 אבל אתה רוצה פריצות (פושע ,רמאי
    )

XBOX גם טוב ... אבל זה אם אתה מוכן לקחת סיכון כי אומרים שהXBOX יש לו בעייה של טבעת המוות והמכשיר פשוט נהרס....אם אתה אוהב HALO,GEARS, ועוד מותגים תקנה BOX... אני לא הייתי לוקח סיכון... אבל יש מלא שכן כך שדעתי לא משנה... מה גם שאני חושב שבדור הזה כל הקונסולות ממש נפלאות....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Shawty
    אז עם אני רוצה לקבל סיפוק ממשחקים כמו PRO ES 8
    CALL OF DUTY 4
    CRYSIS
    FIFA
    UNREAL
    NFS
    DRAGON BALL
    וכול שאר משחקים בסגנון ולשחק אותם עם אנשים מכול רחבי העולם באיטרנט ז עדיף ללחת על XBOX 360 ELITE?
    כי אני ממש מתלבט בין זה ל WII אבל מצד שני אין לי כול כך הרבה כסף . ככה בגל לזה אני מתלבט כי מצד אחד הרי אפשר לשחק את כול המשחקים שציינתי למעלה גם ב WII וגם פחות כסף .
    מהמשחקים שציינת נראה שאתה מעדיף קונסולה עם גרפיקה טובה וגם משחקיות ולכן הייתי מציע לך ללכת על הXBOX 360. אם אין לך כסף - אל תיקח את העלית שלא שווה את ההוצאה, אלא את הPremium הזולה יותר. בארץ היא תעלה לך בערך 2300 שקל ומעלה, תלוי בחנות.
    אבל יש עוד הוצאות: טלוויזית HD. בלעדיה, לא בטוח שההבדל בגרפיקה יהיה משמעותי לעומת הWII, ואולי אפילו להיפך, כי הWII מתאים לטלוויזיות ברזולוציה נמוכה והX360 לא כל כך (זה די נוראי לקרוא טקסט למשל)
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    לפי המשחקים שרשמת - אין ספק בכלל שהטעם שלך לא תואם למה שיש לווי להציע.
    לך על ה360, היא בול בשבילך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    לפי מה שהבנתי בקשר ל-360 הוא נשבר מהר כך שכדי לך לשים לו כמה דברים כדי שלא יהרס מהר (זאפ מלאה בהם)
    תודה ל... עצמי על החתימה המגניבה הזאת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    לפי מה שכתבת חשוב לך גרפיקה ופריצות(פושע...)

הייתי ממליץ לך על....... מחשב! אין בכלל ספק...
    הייתי גם ממליץ לך על פס3 אבל אתה רוצה פריצות (פושע ,רמאי
    )

XBOX גם טוב ... אבל זה אם אתה מוכן לקחת סיכון כי אומרים שהXBOX יש לו בעייה של טבעת המוות והמכשיר פשוט נהרס....אם אתה אוהב HALO,GEARS, ועוד מותגים תקנה BOX... אני לא הייתי לוקח סיכון... אבל יש מלא שכן כך שדעתי לא משנה... מה גם שאני חושב שבדור הזה כל הקונסולות ממש נפלאות....
    לגבי טבעת המוות אתה יודע שכבר תיקנו את זה ויש חבילות פרימיום חדשות אבל עדיין יש כאלה שמוכרים את הישנות(הם אותו מחיר לשואלים)אז כמו שאומר ידידי נחמיה שטרסלר שלא יעבדו עליכם בנוסף יש גם מערכת קירור חדשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    רמת-השרון
    תראה לי יש גם PS3 ולגרפיקה של פלייסטיישן 3 אין תחרות!!!!!!!!
    פשוט מדהים....

לגבי השאר אני עוד לא יודע כי הווי שלי חדש ורק התחלתי ללמוד...
    שתף ב-Google+

הרשמה