תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    ערב טוב,

בזמן האחרון אנחנו שומעים יותר ויותר על חברות ההפקה בהוליווד מתעניינות בהפקת סרטים ע"פ משחקי וידאו:היטמן,דום,טומב ריידר,סיילנט היל ובקרוב גם היילו.
    חלקם הגדול של הסרטים בכלל לא נשאר נאמן למשחקים-בהיטמן היו סצנות אקשן מפוצצות,היטמן זה בכלל משחק התגנבות.
    ודום,הקשר היחיד שראיתי בסרט של דום לבין המשחק עצמו הוא זה שהסרט מתרחש במאדים-זהו,כל השאר הם פשוט זומבים של איזה ניסוי שהשתבש,כנראה שרק הקטע האחרון היה שווה צפייה(אני מדבר על הקטע שבו הסרט משנה זווית המצלמה למצב של גוף ראשון כמו במשחק וזה היה קטע די מגניב למען האמת)

עכשיו מה שאני שואל אתכם זה אם נראה לכם שהמעבר הוא באמת נכון?שחברות ההפקה עושות בחוכמה כשהן מפיקות סרטים בינוניים בתקציבים גדולים? מבחינה כלכלית זה הימור די טוב- כל הסרטים שציינית הכניסו יחסית די הרבה כסף בקופות,סיילנט היל היה שובר קופות כנ"ל לגבי היטמן.
    וזה כי תמיד יהיה קהל יעד ואני מתכוון לגיימרים שתמיד ילכו לראות את הסרטים האלו,כמובן שברוב המקרים המבקרים קוטלים אותם.

על כל פנים אני עדיין מחכה לסימני חיים מהסרט של היילו, אני מקווה שהוא יהיה אותנטי ונאמן למשחק ויספק את הסחורה, ולא יהיה סתם עוד סרט אקשן בשביל לעשות עוד כסף על גבי המותג כפי שראינו לא פעם.

מה אתם חושבים?

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לא. פשוט לא. זה לא עובד, בדיוק כמו משחקים-מבוססי-סרטים. אולי כמה מהם יצאו טובים, אבל כרגע - לא.

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    עיר
    כרמיאל
    מממ... בדיוק כמו שיש משחקים שמובססים על סרטים שיוצאים טובים[ Riddick, King Kong ]
    יש גם סרטים שיוצאים סבבה והם מבוססים על משחקים[ Silent Hill וגם אהבתי את Hitman ].
    ד"א ראיתם שיצא טריילר חדש לסרט האנימציה של Resident Evil? זה נראה כל-כך טוב...
    אישה יכולה לזייף אורגזמה,
    גבר יכול לזייף מערכת יחסים שלמה...

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Dude666
    מממ... בדיוק כמו שיש משחקים שמובססים על סרטים שיוצאים טובים[ Riddick, King Kong ]
    יש גם סרטים שיוצאים סבבה והם מבוססים על משחקים[ Silent Hill וגם אהבתי את Hitman ].
    ד"א ראיתם שיצא טריילר חדש לסרט האנימציה של Resident Evil? זה נראה כל-כך טוב...
    כן, תמיד יש יוצאים מהכלל (רידיק הוא משחק מדהים, פשוט מדהים, King Kong לא רע, ויש את Star Wars שזה נחמד).

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני לא חושב שמשחקים צריכים להיות מובססי סרטים, אבל אני חושב שיש למשחקים הרבה מה ללמוד גם מספרים אפילו,יש כל כך הרבה רעיונות טובים שפשוט חבל שלא לנצל. לאו דווקא פעולה אלה גם קווסטים,הרפתקאות ועוד. עד עכשיו ראיתי רק 2 משחקים שעשו את זה:
    COH וBIA.
    בCOH יש כמה סצנות שמזכירות את "להציל את טוראי ראיין" ובBIA יש מאפיין סינמטקי נורא חזק במשחק, מין שילוב של כמה סרטי מלחמה מוצלחים

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    אני לא חושב שמשחקים צריכים להיות מובססי סרטים, אבל אני חושב שיש למשחקים הרבה מה ללמוד גם מספרים אפילו,יש כל כך הרבה רעיונות טובים שפשוט חבל שלא לנצל. לאו דווקא פעולה אלה גם קווסטים,הרפתקאות ועוד. עד עכשיו ראיתי רק 2 משחקים שעשו את זה:
    COH וBIA.
    בCOH יש כמה סצנות שמזכירות את "להציל את טוראי ראיין" ובBIA יש מאפיין סינמטקי נורא חזק במשחק, מין שילוב של כמה סרטי מלחמה מוצלחים
    משחקים סינמטיים יש בשפע. Call of Duty היא דוגמא מוצלחת =]

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כל עוד הסרט ייצא טוב, מה אכפת לי?
    אבל רוב הסרטים שיצאו אשר מבוססים על משחקים, לא היו משהו.
    קחו את היטמן, סידרת משחקים כל כך טובה, והסרט, אין מה להגיד בכלל, כי זה לא זה.
    אבל COD4 למשל, לעשות עליו סרט יהיה רעיון יותר ממצוין, למה? יש עלילה טובה, אקשן, מתח לפעמים, סרט כזה יכול לצאת מדהים.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    אם כבר הגעתם לנושא הזה..

מי אמר ביושוק ולא קיבל?!!?!?

תחשבו על זה הרי זאת יצירת מופת למחשב!!!

אפשר לעשות מזה חתיכת סרט למרות שהעלילה יוצאת קקי אם זה יהיה בסדר אבל אפשר לסדר זאת לא בעיה כל הקטע יכול להיות זה המסתוריות !
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    המעבר מעולה, ההפקה גרועה
    ראית מה עשו למשל בסרט של דום? שינו את זה לגמרי
    את היילו גם הולכים לשנות כנראה [זאת הסיבה שאין שום אות חיים מהסרט]
    היטמן גם שונה, הוא כבר לא רוצח שקט בסרט
    וטומב ריידר זה המשחק מבוסס על הסרט או ההפך?! תמיד מבלבל אותי @[email protected]
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    כל עוד הסרט ייצא טוב, מה אכפת לי?
    אבל רוב הסרטים שיצאו אשר מבוססים על משחקים, לא היו משהו.
    קחו את היטמן, סידרת משחקים כל כך טובה, והסרט, אין מה להגיד בכלל, כי זה לא זה.
    אבל COD4 למשל, לעשות עליו סרט יהיה רעיון יותר ממצוין, למה? יש עלילה טובה, אקשן, מתח לפעמים, סרט כזה יכול לצאת מדהים.
    לא צריך סרט
    יש את "בלאק הוק דאון" וזה מספיק
    War pigs ממש הזכיר לי כמה קטעים מהסרט הזה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    ב2010 יוצא משחק לספלינטר סל, אבל אני תומך בסיידרום...
    סרט לביושוק יכול להיות הדבר הבא...

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי TaRkan
    ב2010 יוצא משחק לספלינטר סל, אבל אני תומך בסיידרום...
    סרט לביושוק יכול להיות הדבר הבא...
    סרט לBS יכול להיות מעניין. שלא תבינו אותי לא נכון, אגב: יש המון משחקים עם עלילה מדהימה שאפשר להפוך לסרטים, אבל השאלה היא איך יעשו אותם. הייתי רוצה לראות סרט לMafia.

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    הבעיה היחידה עם סרטים שמבוססים על משחקי מחשב היא חוסר הפרופורציה (כנ"ל גם בספרים). אני אסביר.

תחשבו על זה ככה: כשאתם קוראים ספר או משחקים במשחק מחשב, בוא נצא מתוך נקודת הנחה שאתם חווים משהו כמו 15 שעות משחק או לחילופין שבועיים אינטנסביים של קריאת ספר (מכאן אמשיך לדבר רק על משחק מחשב ולא על קריאת ספר).

מן הסתם אם אנחנו משחקים כ"כ הרבה במשחק מסויים אנחנו כבר מתחילים כמו בכל סיפור להיקשר לדמויות ולנסות להבין דברים שמעבר לסיפור וזה הופך ממש להיות משהו שאנחנו חושבים עליו ומפתחים כלפיו סוגים שונים של רגשות(ע"ע הף לייף, דוס אקס וכו').

הדוגמה הכי טובה שעולה לי לראש היא הף-לייף - תדמיינו שיום אחד אם יעשו סרט, אנחנו הולכים לקולנוע, ניגשים למקומות. הסרט מתחיל... רואים את גורדון פרימן הולך ממבט ראשון , ממש כמו במשחק!

פתאום שומעים אותו מדבר(!)

ולא סתם מדבר - עם הקול שהכי לא מתאים לגורדון פרימן בעולם. גם אם העלילה תהיה טובה מספיק כדי שיהיה סיכוי שבאמת אתעניין בה, מספיק שהקול של גורדון פרימן לא יהיה מה שדמיינתי במשך כל שעות המשחק המטורפות שלי בהף-לייף כדי שאתאכזב בשניה אחת מכל הסרט.

מה גם שנראה לי מיותר לציין שמשחקים שלוקחים לנו עשרות שעות לסיים נהפכים לסרטים של שעה וחצי שזה טיפה מדכא בסך הכל.

בינתיים זה מה שיש לי להגיד ונראה איך הדיון יתפתח. אני מקווה שזה לא היה פלצני מדי, כי אני באמת מאמין וחושב שאלה הסיבות העיקריות שסרטים שמבוססים על משחקי מחשב נכשלים.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    תראה,זה עדיין אפשרי לעשות סרט מבוסס על משחק וגם לעשות אותו טוב,הבעיה היא שאנשים מפיקים את הסרטים האלה בצורה שיותר מנסה למכור מאשר להשאר אמינים למשחק,מה הכוונה?
    לדוגמא היטמן: במשחק היטמן מכונה הרוצח השקט,משימות של התנגבות והתנקשויות והכל בשקט אוקיי? עכשיו תארו לכם שאתם נכנסים לקולנוע ורואים איש קירח יורה באנשים מבלי שמישו שם לב וכימעט בלי סאונד-זה נראה לכם תקין? בטח שלא,צריך להליהב את הקהל ולהפוך את הסרט למוצר שיותר אפשר למכור ע"י הכנס סצנות אקשן,מתח ומין וזה מה שמוכר בתעשיית הסרטים והבידור.
    כמובן שזה ליפעמים מה שמוכר גם במשחקי מחשב אבל זה הרבה יותר מגוון מכפי שזה נראה.

אגב,ראיתי שדיברו פה על סרט לביושוק: זה נשמע טוב אבל תחשבו על זה לשנייה:אתה לבד, זומבים מסביב, ילדות קטנות ומפחידות,מזרקים עם הורמון מטורף: כשאני מציג את זה כך זה לא נשמע לכם קצת כמו סרט אימה סוג ז'? כי ככה האנשים שם בהוליווד שומעים את זה ומזה אני חושש.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    בקשר להיטמן - זה קצת שונה. לפי דעתי, ואני מאמין שאני צודק, היטמן לא היה סתם סרט.. הפכו את היטמן לסוג של "גיבור" חדש. ממש כמו סופרמן או באטמן.

למה אני מתכוון?

באטמן וסופרמן לעולם לא ימותו כמו כל שאר הגיבורים, וכל סרט מספר עלילה אחרת בחייהם. זה בדיוק מה שעשו להיטמן. לא היה באמת סוף לסרט שמסיים את עלילות הגיבור (למשל כמו בארמגדון שברוס וויליס מת בסוף).

אני לא אומר שהוא היה חייב הכרח למות, אבל כמו שהסרט נראה הם השאירו את הקו הסיפורי של הגיבור פתוח כשלמעשה רק העלילה הרלוונטית בסרט הסתיימה.

בקיצור, צפו להיטמן 1,2,3,4,5 וכו'.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ShreK
    בקשר להיטמן - זה קצת שונה. לפי דעתי, ואני מאמין שאני צודק, היטמן לא היה סתם סרט.. הפכו את היטמן לסוג של "גיבור" חדש. ממש כמו סופרמן או באטמן.

למה אני מתכוון?

באטמן וסופרמן לעולם לא ימותו כמו כל שאר הגיבורים, וכל סרט מספר עלילה אחרת בחייהם. זה בדיוק מה שעשו להיטמן. לא היה באמת סוף לסרט שמסיים את עלילות הגיבור (למשל כמו בארמגדון שברוס וויליס מת בסוף).

אני לא אומר שהוא היה חייב הכרח למות, אבל כמו שהסרט נראה הם השאירו את הקו הסיפורי של הגיבור פתוח כשלמעשה רק העלילה הרלוונטית בסרט הסתיימה.

בקיצור, צפו להיטמן 1,2,3,4,5 וכו'.
    כמובן,רוצים שהצופים יצאו מהקולנוע עם טעם של עוד ורצון לראות לאילו עוד כיוונים זה יכול להתפתח.

למרות שחלק מהסרטים כל כך גרועים ואז פשוט זה לא מעניין אותך לאן זה יכול להתפתח ולהגיע.

אבל שוב אני מלא ציפיות לסרט של היילו, פיטר ג'קסון מפיק(שר הטבעות) ואיזה אחד בשם ניל בלומקאפד(אמרתי את השם הזה נכון? חפיף) שאותו אני לא ממש מכיר אבל לפי כמה ביקורות שקראתי על כמה מהסרטים שלו הוא לא רע בכלל,שווה לחכות

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    כמובן,רוצים שהצופים יצאו מהקולנוע עם טעם של עוד ורצון לראות לאילו עוד כיוונים זה יכול להתפתח.

למרות שחלק מהסרטים כל כך גרועים ואז פשוט זה לא מעניין אותך לאן זה יכול להתפתח ולהגיע.

אבל שוב אני מלא ציפיות לסרט של היילו, פיטר ג'קסון מפיק(שר הטבעות) ואיזה אחד בשם ניל בלומקאפד(אמרתי את השם הזה נכון? חפיף) שאותו אני לא ממש מכיר אבל לפי כמה ביקורות שקראתי על כמה מהסרטים שלו הוא לא רע בכלל,שווה לחכות
    לחכות למה? נכון לעכשיו - הסרט של Halo מבוטל (תקנו אותי אם אני טועה).

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אתה צווודקק!

ולא נראה לי בפיטר ג'קסון הולך להפיק אותו..ביינתיים בגלל שני חברות עם עצלנות ועצירות יתר הסרט מבוטל..לא יודע אם לתמיד אבל כרגע כן.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לא מבוטל ולא קבבים. ולפי עמוד הפרופיל של פיטר ג'קסון הסרט עדיין במצב של הכרזה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לא מבוטל ולא קבבים. ולפי עמוד הפרופיל של פיטר ג'קסון הסרט עדיין במצב של הכרזה.
    אני די בטוח שהוא נכון לעכשיו מבוטל, עד שיושג שיתוף פעולה או משהו כזה, אני לא זוכר ממש. בכל מקרה, אם להסתמך על המקורות האלו עוד חדשה בVG אם אני לא טועה שאני לא מוצא כרגע, הוא בוטל נכון לעכשיו.

הרשמה