תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אלו הם המשחקים שיצאו ב-2008!!! לקחתי את זה מאתר וואלה למרות שהוא לא מקצועי ויכול להיות שחצי מהמשחקים הבאים לא יצאו בכלל!
    הערה: סימנתי את כל המשחקים שאני הכי מחכה להם!!

הערה 2:פירסמתי את זה כבר בפורום PS3 אין צורך לדאגה!!

אם אתם רוצים, בבקשה סמנו גם את המשחקים שאתם הכי מחכים להם!!

המשחק שאני הכי מחכה לו הוא JAK AND DAXTER THE LOST FRONTIER!! (הוא מסומן ברשימה!!)

The Agency, Alan Wake, Alone in the Dark, Army of Two, Battlefield: Bad Company, Bourne Conspiracy, Brothers in Arms: Hell’s Highway, Burnout Paradise, Chronicles of Riddick 2, Civilization Revolution, The Club, Condemned 2, Dark Sector, Devil May Cry 4, Empire: Total War, Fable 2, Fallout 3, Far Cry 2, Frontlines, Ghostbusters, God of War: Chains of Olympus, Golden Axe: Beast Rider, Gran Turismo 5, GTA IV, Haze, Hei$t, Huxley, Indiana Jones, Iron Man, Jak and Daxter: The lost Frontier !!!!!!!, James Bond 007, Just Cause 2, Killzone 2, LEGO Batman, LEGO Indiana Jones, Little Big Planet, Mario Kart Wii, Mercenaries 2, Metal Gear Online, Metal Gear Solid 4, Metal Slug 3, Midnight Club: LA, Mortal Kombat, MotorStorm 2, Ninja Gaiden 2, Postal III, Prototype, Stalker: Clear Sky, Savage 2, Silent Hill 5, Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens, Sin City: The Game, SoulCalibur IV, Space Siege, Spore, Star Trek Online, Star Wars: The Force Unleashed, Tekken 3, Tiberium, Tom Clancy’s Air Combat, Tom Clancy’s EndWar, Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2, Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction, Too Human, Total Overdose 2, Turning Point: Fall of Liberty, Turok, Universe At War: Earth Assault, Wheelman, Wii FiT

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    מעניין,לא ידעתי שטקן 3 יצא השנה...

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    איך תלא מחכה לבאטלפילד הוא הולך להיות מטורף

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    חלס עם טקן הכתב של וואלה טעה!!

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    תודה רבה! אני כבר אוכל לבחור איזה משחקים לקנות..

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אני הולך לקנות על בטוח את:
    Battlefield: Bad Company
    Star Wars: The Force Unleashed
    Fable 2 (אולי)
    Burnout Paradise
    GTA IV

אנריל 3 כשיצא ל360.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני בטוח:
    HAZE
    GTA IV
    BATTLEFIED BAD COMPANY
    DMC4!
    MGS4
    RAINBOW2
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    אני הולך לקנות:
    Battlefield: Bad Company
    Star Wars: The Force Unleashed
    Fable 2
    Burnout Paradise
    ועוד כמה....

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.

הרשמה