תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אלו הם המשחקים שיצאו ב-2008!!! לקחתי את זה מאתר וואלה למרות שהוא לא מקצועי ויכול להיות שחצי מהמשחקים הבאים לא יצאו בכלל!
    הערה: סימנתי את כל המשחקים שאני הכי מחכה להם!!

אם אתם רוצים, בבקשה סמנו גם את המשחקים שאתם הכי מחכים להם!!

המשחק שאני הכי מחכה לו הוא JAK AND DAXTER THE LOST FRONTIER!! (הוא מסומן ברשימה!!)

The Agency, Alan Wake, Alone in the Dark, Army of Two, Battlefield: Bad Company, Bourne Conspiracy, Brothers in Arms: Hell’s Highway, Burnout Paradise, Chronicles of Riddick 2, Civilization Revolution, The Club, Condemned 2, Dark Sector, Devil May Cry 4, Empire: Total War, Fable 2, Fallout 3, Far Cry 2, Frontlines, Ghostbusters, God of War: Chains of Olympus, Golden Axe: Beast Rider, Gran Turismo 5, GTA IV, Haze, Hei$t, Huxley, Indiana Jones, Iron Man, Jak and Daxter: The lost Frontier !!!!!!!, James Bond 007, Just Cause 2, Killzone 2, LEGO Batman, LEGO Indiana Jones, Little Big Planet, Mario Kart Wii, Mercenaries 2, Metal Gear Online, Metal Gear Solid 4, Metal Slug 3, Midnight Club: LA, Mortal Kombat, MotorStorm 2, Ninja Gaiden 2, Postal III, Prototype, Stalker: Clear Sky, Savage 2, Silent Hill 5, Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens, Sin City: The Game, SoulCalibur IV, Space Siege, Spore, Star Trek Online, Star Wars: The Force Unleashed, Tekken 3, Tiberium, Tom Clancy’s Air Combat, Tom Clancy’s EndWar, Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2, Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction, Too Human, Total Overdose 2, Turning Point: Fall of Liberty, Turok, Universe At
    War: Earth Assault, Wheelman, Wii Fit

ליד 2007 זו שנה חלשה...

איזה יפה אחי תותח אתה

נכתב במקור על ידי tomer_gv
    אלו הם המשחקים שיצאו ב-2008!!! לקחתי את זה מאתר וואלה למרות שהוא לא מקצועי ויכול להיות שחצי מהמשחקים הבאים לא יצאו בכלל!
    הערה: סימנתי את כל המשחקים שאני הכי מחכה להם!!

אם אתם רוצים, בבקשה סמנו גם את המשחקים שאתם הכי מחכים להם!!

המשחק שאני הכי מחכה לו הוא JAK AND DAXTER THE LOST FRONTIER!! (הוא מסומן ברשימה!!)

The Agency, Alan Wake, Alone in the Dark, Army of Two, Battlefield: Bad Company, Bourne Conspiracy, Brothers in Arms: Hell’s Highway, Burnout Paradise, Chronicles of Riddick 2, Civilization Revolution, The Club, Condemned 2, Dark Sector, Devil May Cry 4, Empire: Total War, Fable 2, Fallout 3, Far Cry 2, Frontlines, Ghostbusters, God of War: Chains of Olympus, Golden Axe: Beast Rider, Gran Turismo 5, GTA IV, Haze, Hei$t, Huxley, Indiana Jones, Iron Man, Jak and Daxter: The lost Frontier !!!!!!!, James Bond 007, Just Cause 2, Killzone 2, LEGO Batman, LEGO Indiana Jones, Little Big Planet, Mario Kart Wii, Mercenaries 2, Metal Gear Online, Metal Gear Solid 4, Metal Slug 3, Midnight Club: LA, Mortal Kombat, MotorStorm 2, Ninja Gaiden 2, Postal III, Prototype, Stalker: Clear Sky, Savage 2, Silent Hill 5, Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens, Sin City: The Game, SoulCalibur IV, Space Siege, Spore, Star Trek Online, Star Wars: The Force Unleashed, Tekken 3, Tiberium, Tom Clancy’s Air Combat, Tom Clancy’s EndWar, Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2, Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction, Too Human, Total Overdose 2, Turning Point: Fall of Liberty, Turok, Universe At
    War: Earth Assault, Wheelman, Wii Fit

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אני מקווה שאתה יודע שזה ממש אבל ממש לא כל המשחקים שיוצאים... זה רק המשחקים שהם מחכים להם..

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אני הולך לפרסם את זה בפורום XBOX360

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    חחחחחח!!!!!!
    זה tekken6 לא tekken3!!!!!!

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    תדגיש את devil may cry 4!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    מצטער אני לא כל כך מחכה לו אבל בכל מקרה:-}

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    GTA IV זה משחק שאני מחכה לו!!!!!!!!!!!!!!
    תודה על הרשימה.

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    אבל זה לא משחקים לPS3. זה לכל הקונסולות.

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי G - MAN
    אבל זה לא משחקים לPS3. זה לכל הקונסולות.
    הוא כתב רישמת משחקים ל2008! ולא אמר רק רישמת משחקים לPS3 2008....

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ל-HULK HOGAN אחי גם אני מחכה ל-GTA4 (סימנתי אותו), אבל הכי פחות:
    אם משהו ראה את הטריילר האחרון הגריפקה של GTA נראת לא מושקעת והאנימצייה של הדמויות נראתה זוועה פשוט זוועה! אבל נראה מה עם המשחקיות כי היא יותר חשובה, למרות שהיא נראת אותו הדבר. (לפני שאתם הורגים אותי כי אמרתי דבר רע על GTA4 אתם יודעים שיש חופש ביטוי נכון?)

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי pikko
    הוא כתב רישמת משחקים ל2008! ולא אמר רק רישמת משחקים לPS3 2008....
    כן, אבל זה פורום PS3...

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    אגב אני מכיר 3 משחקים שיצאו ב2009
    Final Fantasy XIII , Final Fantasy Veruses XIII , Dark Cloud 3

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי The Joker
    כן, אבל זה פורום PS3...
    כן ,אני יודע אבל מה לעשות?!...הוא היה חייב לכתוב רק משחקים PS3 כי אנחנו כאן רק מעוניינים במשחקי PS3....

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    פרסמתי את זה גם בפורום XBOX360
    ודרך אגב JOKER סידרתי לך הסבר על ה-SECRETS בביקורת של UNCHARTED (לא של VGAMES של אחד מהפורום שאני לא זוכר ת'שם שלו)

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    זו באמת רשימה לא מקצועית.
    מוטורסטורם 2?
    בקושי הוכרז, אף אחד לא יודע מה איתו.
    טיבריום?
    כנ"ל.
    KILLZONE2?
    כנ"ל.

אני יכול להמשיך ככה על חצי מהרשימה.