תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אוקי....

כרב חודשיים עם האקסבוקס גרסאת ARCADE , ומבסוט לגרמיי, באמת שאף פעם לא הייתי חובב מולטיפלייר, אני תמיד מרגיש במולטי שאני לא מתקדם, ולא משיג שום דבר, חח ... כאילו אני יכול לשחק שעות ....

לא משנה , בכל מקרה... הבנתי שיש עידכונים למשחקים עצמם מלבד עדכוני מערכת.... עדכוני מערכת עשיתי בהצלחה עם הקובץ מהאתר של מיקרוספוט, צריבה על CD ועידכון , אבל ...איך אני עושה אותו דבר למשחקים, לדגומא עדכון ל גירס אוף וור (שקניתי באופן חוקי לגרמי כמובן)... נראה לי הגיוני שתיהייה דרך לעדכן משחקים , שלא דרך האינטרנט, כי אחרת מה יעשה מי שקנה במיטב כספו קונסולת אקסבוקס ואין לא חיבור אינטרנט, או קונסולת ארקייד (כמו במקרה שלי)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש עדכון שבאים אוטומטית עם המשחק והמשחק יתקין אותו מייד עם ההפעלה הראשונה. לעיתים יוצא עדכון נוסף או פאטצ' למשחק ואז אין ברירה אלא לחבר את הקונסולה לאינטרנט.
    שים לב שזה לא דורש ממך לשלם או משהו - זה רק חיבור לאינטרנט ואתה מקבל מנוי סילבר, (שנותן גם להוריד דמואים, תמונות ועוד הרבה דברים בחינם) שהבבדל היחיד שאתה לא יכול לשחק עם חברים.
    בכל מקרה לסיכום - עדכונים למשחקים אתה צריך לחבר את הקונסולה ישירות ולהפעיל את המשחק.
    כמו כן לא מדובר על תוכן נוסף רק עדכון. תוכן נוסף אתה צריך להתחבר ישירות ולהוריד לפי דרישה, בד"כ זה גם עולה נקודות מיקרוסופט (או בעצם כסף)

הרשמה