תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אופס..... AC משחק השנה של ה-PS3 של גולשי VGAMES. אני רואה שאף אחד לא שמע על UNCHARTED??
    חבל ש-VGAMES לא עורכים סקר משחק השנה של כל פורום כלומר:
    איזה משחק פורום PS3 הכי אהב? (UNCHARTED)
    איזה משחק פורום XBOX360 הכי אהב? (MASS EFFECT??)
    וכו'.
    יש גולשים אורחים שבאים מאתר וואלה הלא מקצועי, כשהם רואים את AC הם ישר מצביעים לו.
    ויש גם סתם ילדים שבאים ל-VGAMES FUN נכנסים לדף הראשי,רואים את הסקר ומצביעים לסתם משחקים במיוחד אלה שהם רואים שהקהל הולך איתם- AC ו-COD4 (לא ש-COD4 קשור לנושא).
    ומה עם הביקורת של UNCHARTED?? וי-גיימס לא שיחקו בו אפילו!!!

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    איפה כל זה קרה? ומי אמר שAC משחק השנה?

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    AC משחק השנה של PS3 סליחה.
    והכל בכתבה בV-GAMES

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    AC משחק השנה של PS3 סליחה.
    והכל בכתבה בV-GAMES

AC משחק טוב וUNCHARTED פחות טוב(לפי דעתי)!...אבל מה שמעצבן אותי זה שבאתרי העולם (הכוונה כמובן לא לVGAMES) לא הזכירו את AC או את UNCHARTED! במקום זה יש Super Mario Galaxy שבכלל לא שמעתי עליו!!! ולא רואה אותו!!

מה זה?!!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    SUPER MARIO GALAXY הוא כרגע המשחק הכי טוב בWII ושני אחרי ביושוק שיש לו את ממוצע הציונים הגבוהה ביותר.
    דרך אגב:UNCHARTED יותר טוב מ-AC גם IGN גם GAMEFAGS גם כל האתרים האוסטרליים וגם רוב אתרי העולם (חוץ מ-GAMESPOT המשוחדת כמובן חחח) קבעו שUNCHARTED יותר טוב מ-AC ב-PS3

מה הבעיה שכתוב שac יותר טוב מuncharted?
    זה נכון גם לדעתי...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ^^לא כתוב ש-AC יותר טוב מUNCHARTED.............
    סליחה.....VGAMES לא שיחקו בUNCHARTED חחחחחחחח
    אבל רוב האתרים בעולם מסכימים איתי UNCHARTED יותר טוב מ-AC (הו IGN)

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    הם שונים, ויגיימס לא כתבו את זה סתם. יש להם מקורות. רק שתדע שהם שו סקר ענק...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    JOKER קראת בכלל את הנושא למעלה?
    לא כל המצביעים הם גיימרים כבדים לפחות 1/2 לא יודעים כלום מהחיים.
    UNCHARTED הוא משחק UNDER-HYPE מול AC שהוא SUPER DUPER OVER-HYPE

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    שאלה טיפשית.
    הרעיון בסקר הזה הוא שאנשים שלא בהכרח גיימרים מצביעים למשחק שהם הכי אהבו.
    למה שמישהו שלא מכיר את AC יצביע לו סתם?
    הוא לא מוכר יותר מאנצ'טד.
    דבר שני, ארז רונן\שי זלדיס\כל כתב אחר בויגיימס עובד על ביקורות אחרות, חכה קצת וגם הביקורת הזו תגיע.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    זה "כולה" סקר דעת קהל, הוא לא אמור להראות בחירות מקצועיות, אלא את מה שגולשי האתר בחרו. הם בחרו ב-AC, כנראה כי השם שלו יותר מוכר.

בחדשות אופטימיות יותר, אני שמח להודיע שסוף סוף קבלנו את עותק הביקורת של Uncharted (למה כל כך מאוחר? גם אני שואל, זה לא בידיים שלנו). הביקורת קרובה מתמיד, ואם אני סומך על הרשמים שלי מהדמו, סביר להניח שהיא תהיה חיובית למדי.

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    הבעיה בUNCHARTED זה כשהוא קופץ!!!(כמו בובה קופץ) בכלל לא השקיעו כאן!...אני חושב שזו רק הבעיה שלו...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ^^ אה מה?? בובה??? לא השקיעו?? בקפיצה של דרייק יש יותר אנימציות מהטיפוס (טיפוס בינינים) של עטליער

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ^^ אה מה?? בובה??? לא השקיעו?? בקפיצה של דרייק יש יותר אנימציות מהטיפוס (טיפוס בינינים) של עטליער
    הטיפוס בניינים של אל טעיר מבוסס על IK, אולי יגיע היום שגם החבר'ה בסוני ידעו להשתמש בטכנולוגיה הזאת במקום באנימציות כמו מלפני דור.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הטיפוס בניינים של אל טעיר מבוסס על IK, אולי יגיע היום שגם החבר'ה בסוני ידעו להשתמש בטכנולוגיה הזאת במקום באנימציות כמו מלפני דור.
    אם יש משהו שצריך ללמוד על איך לעשות אנימציה זה כל השאר, תשחק Heavenly Sword ותווכך. סוני עוקפים את כולם בדור אולי. לא שיש לי בעייה עם האנימציות של אלטאיר, הן משובחות לכל הדעות. הבעייה שזה בערך הדבר היחידי שיש במשחק הזה שנעשה כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אם יש משהו שצריך ללמוד על איך לעשות אנימציה זה כל השאר, תשחק Heavenly Sword ותווכך. סוני עוקפים את כולם בדור אולי. לא שיש לי בעייה עם האנימציות של אלטאיר, הן משובחות לכל הדעות. הבעייה שזה בערך הדבר היחידי שיש במשחק הזה שנעשה כמו שצריך.
    בנתיים AC עולה על HS בכל קטגוריה חוץ מסרטוני מעבר.
    האנימצה בHS טובה ויפה אבל אין שם דבר (בתוך המשחק עצמו, לא בקטעי מעבר) שלא יכל להיות על הPS2 (ובעצם כשאני חושב על זה גם לא על הPS1).

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    בנתיים AC עולה על HS בכל קטגוריה חוץ מסרטוני מעבר.
    האנימצה בHS טובה ויפה אבל אין שם דבר (בתוך המשחק עצמו, לא בקטעי מעבר) שלא יכל להיות על הPS2 (ובעצם כשאני חושב על זה גם לא על הPS1).
    נדב, אתה מדבר שטויות. אין לי מושג מה יכל ה-PS2 ומה יכל ה-PS1 ובטח לא מה יכל ה-PS3 להריץ, אני רק בתחילת התואר , אבל להגיד ש-AC עוקף את HS זה פשוט שטות גמורה.

נעזוב שנייה את הנושא של האנימציות. למרות שאתה טועה ומדבר שטויות, תשחק במשחק ותחווה דעה, אתה עושה לו עוול.
    HS נראה יותר טוב.
    HS מכיל קרבות אדירים של מאות ואלפי אוייבים (פי חמישים יותר אולי משלושת הערים שיש בAC ביחד על כל האוכלוסיות שלהן) שלכל אחד יש AI יחודי ורואים זאת. אם כבר מדברים על משחק דור הבא אמיתי.
    יש מודל פיסיקאלי משובח.
    יש סיפור מעניין ולא המצאה מצוצה מהתחת.
    ובכלל מערכת קומבואים עמוקה.

מה יש ב-AC? הכל רק ההפך ובצורה גרועה. מAI שלא קיים, מודל קרב מצוץ מהאצבע ומשימות חד גווניות.

לא סתם HS זה משחק של 85 וAC זה משחק של בקושי 70. ויסלחו לי GT.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    נדב, אתה מדבר שטויות. אין לי מושג מה יכל ה-PS2 ומה יכל ה-PS1 ובטח לא מה יכל ה-PS3 להריץ, אני רק בתחילת התואר , אבל להגיד ש-AC עוקף את HS זה פשוט שטות גמורה.

נעזוב שנייה את הנושא של האנימציות. למרות שאתה טועה ומדבר שטויות, תשחק במשחק ותחווה דעה, אתה עושה לו עוול.
    HS נראה יותר טוב.
    HS מכיל קרבות אדירים של מאות ואלפי אוייבים (פי חמישים יותר אולי משלושת הערים שיש בAC ביחד על כל האוכלוסיות שלהן) שלכל אחד יש AI יחודי ורואים זאת. אם כבר מדברים על משחק דור הבא אמיתי.
    יש מודל פיסיקאלי משובח.
    יש סיפור מעניין ולא המצאה מצוצה מהתחת.
    ובכלל מערכת קומבואים עמוקה.

מה יש ב-AC? הכל רק ההפך ובצורה גרועה. מAI שלא קיים, מודל קרב מצוץ מהאצבע ומשימות חד גווניות.

לא סתם HS זה משחק של 85 וAC זה משחק של בקושי 70. ויסלחו לי GT.
    קצת הפכת את הציונים, HS זה משחק של 7 ו-AC זה משחק של 85.
    כשאני משחק בAC אז אני חווה חוויה שלא חוויתי מעולם, HS זה פשוט GOW פחות טוב.
    אבל אתה יודע מה, נדחה את הויכוח על HS עד שאני אשחק אותו מההתחלה עד הסוף כי רק ראיתי משהו אחר משחק אותו במשך איזה 20 דקות וזהו.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    תפתחו נושא משלכם!!! HS יותר טוב (הרבה) מ-GOD OF WAR

תפתחו נושא משלכם!!! HS יותר טוב (הרבה) מ-GOD OF WAR
    מה!!!!!!!!!!!!?????????????
    עכשיו חציתה את הגבול!!!
    GOD OF WAR זה המשחק הטוב ביותר שיצא עד כה!
    אתה מבין אותי!?
    וד"א-כל מה שdreko אמר נכון...

הרשמה