תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 268
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עפ"י אתר XboxFamily.com בשיחה שערכו עם נציג קונאמי נאמר לי כי אכן מתוכננת להגיע גירסה של המשחק המצופה לקונסולה של מיקרוסופת כ12-14 חודשים לאחר גירסת הPS3.
    מייד אחרי השיחה עם הנציג הרשמי של קונאמי פנה האתר בשאלה למיקרוסופט. אלו ענו בהודעה ארוכה שאמנם בסופה הם ענו רשמית "אין תגובה" אבל רובה של התגובה הייתה: "לצערנו אנחנו עדיין לא יכולים לאשר כי בעצם יש לנו חסמים שעוצרים אותנו מלאשר את זה.."

בקיצור המשחק כנראה יגיע ל360 שנה אחרי יציאת המשחק לPS3.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אם זה נכון, זו מכה די קשה לפס3. כלומר, שנה זה זמן לא קצר, אבל אם מישהו שמתכנן לקנות פס3 עושה זאת בעיקר עבור המשחק הזה, הוא בטח יחשוב שנית לפני שהוא עושה זאת...

מעניין לראות אם זה נכון, כי אם זה אכן נכון, אז נראה שכבר 90% מהמשחקים המצופים של הפס3 עוד מלפני השחרור שלה לא יצאו אליה באופן אקסקלוסיבי.
    נראה שזו השנה האחרונה של הפס3 להוכיח את עצמה, כי אם אחרי השנה היא לא תצליח, סופה יהיה מר יותר משל ה-GC (אולי היא תמכור יותר יחידות מה-GC, אבל לרדת ממקום ראשון בהפרש אדיר אל מקום אחרון זו חתיכת נפילה).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תראה זה רישמי כי הנציג הרשמי של קונאמי מסר להם את זה בשיחה רשמית. זה נכון שאין "מסיבת עיתונאים רשמית" אבל זה בהחלט מספיק.
    ולגבי שנה אקסלוסביות זה זמן מועט מאוד לחכות למשחק. תראה את ידינו בעלי הP3 שטוענים כל הזמן שבשביל גירס הם לא צריכים לחכות כי הוא יצא שנה אחרי למחשב.
    לדעתי זה מסמר גדול מאוד בארון של הPS3.

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    יואו איך ציפיתי לזה!! איזה כיף!!!
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אף בן אדם, שבאמת מחכה למשחק, יצליח להמתין שנה. אתה הייתה ממתין שנה אם ME היה יוצא רק עוד שנה על האקסבוקס ועכשיו על הפלייסטישן? כנראה שלא. מי שאומר את זה או שהוא לא ממתין למשחק או שהוא מזבל את השכל.

אין שום טעם להוציא את המשחק שנה מאוחר יותר, הם עשו את זה עם סאבסטנס שמכר כמות זניחה על האקסבוקס וגם על הפלייסטישן 2. למה? כי כולם כבר רכשו את הגרסה המקורית. למה אתה חושב שהפעם זה יהיה שונה.

הידיעה הזאת לא שווה כלום למי שבאמת רוצה את המשחק, אלא רק לדיוני פאנבוייז כאילו ואחרים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני ממש לא מסכים איתך. המוני אנשים שרוצים את המשחק (אבל לא ייקנו בשביל משחק אחד קונסולה (כמוני למשל)) ייחכו את השנה הזאת בעיקר שיש בה עוד כל כך הרבה משחקים אחרים.
    כן אם אני היום בא לבחור קונסולה ורואה את כל המבחר של המשחקים, ויודע שיש משחק טוב שאני רוצה לשחק בו והוא יצא לקונסולה שלי גם אם בשנה איחור זה שווה לי.
    גם אם ME היה יוצא בשנה איחור, אבל הייתי יודע שיש לי GTA, היילו, ביושוק, טו היומן, נינגה גיידן ורבים וטובים אחרים - הייתי מחכה. אני ורבים אחרים לא קונים קונסולה בשביל משחק אחד.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני ממש לא מסכים איתך. המוני אנשים שרוצים את המשחק (אבל לא ייקנו בשביל משחק אחד קונסולה (כמוני למשל)) ייחכו את השנה הזאת בעיקר שיש בה עוד כל כך הרבה משחקים אחרים.
    כן אם אני היום בא לבחור קונסולה ורואה את כל המבחר של המשחקים, ויודע שיש משחק טוב שאני רוצה לשחק בו והוא יצא לקונסולה שלי גם אם בשנה איחור זה שווה לי.
    גם אם ME היה יוצא בשנה איחור, אבל הייתי יודע שיש לי GTA, היילו, ביושוק, טו היומן, נינגה גיידן ורבים וטובים אחרים - הייתי מחכה. אני ורבים אחרים לא קונים קונסולה בשביל משחק אחד.
    אז למה סאבסטנס לא מכר? כולם קנו את הגרסה הראשונה שיוצאת! MGS זה לא עוד משחק. או שאתה מחכה לו ואתה קונה קונסולה בשבילו (אני לדוגמא עשיתי את זה) או שלא.

זה לא משחק Casual, זה משחקים שיש קשר עמוק בין כל אחד ואחד מהם ולכן אנשים שלא חוו את הקודמים רוב הסיכויים שלא ירכשו אותם. גם המכירות של המשחקים יורדות עם השנים כי מדובר לרוב בעדת מעריצים של הסדרה עוד מ-1998.

מי שאוהב את MGS כבר רכש פלייסטישן 3. מי שלא אכפת לו אם המשחק ייצא באיחור של שנה לא באמת מחכה למשחק וסתם רוצה להתנצח .

וכן, אנשים רוכשים קונסולה בשביל משחק אחד או כמה מוצלחים שהם רוצים לראות להם המשך. אחרת, למה רכשתה אקסבוקס 360? ידעתה בוודאות מה יהיו כל המשחקים שייצאו לקונסולה?
    AC ו ביושוק בכלל היו של הפלייסטישן 3. מה היה לך? רק הלו ופייבל, אז למה קניתה? בגללם!

אותו הדבר בפלייסטישן 3. אתה חושב שרכשתי אותו כי ראיתי את רזיזטנס? לא, רכשתי אותו רק בגלל MGS וDMC. אז כן, משחקים לבדם כן מוכרים קונסולה.

אלא אם כן אתה בעליו של WII ואתה לא קונה קונסולה בשביל משחקים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    קניתי 360 בגלל הפוטנציאל. ראתי מה היא יכולה להיות ומה היא הולכת להיות. ידעתי שיהיו לה משחקים טובים (גם אם לא ידעתי על ביושוק שקניתי אותה). ידעתי על ה אובליביון, היילו, גירס, GRAW, KOTOR ועוד רבים.
    לא קניתי אותה רק בגלל היילו, אלא בגלל אוסף משחקים ופוטנציאל ענק - שמממש את עצמו.
    לפי דבריך כולם קונים קונסולה רק בשביל משחק אחד. אני חולק על ההנחה הזאת. כמו כן כנראה בניגוד אליך אני מסוגל לדחות סיפוקים. גם אם זה משהו שאני "מאוד מאוד רוצה", אני קצת יותר גדול מילד בן 4.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    קניתי 360 בגלל הפוטנציאל. ראתי מה היא יכולה להיות ומה היא הולכת להיות. ידעתי שיהיו לה משחקים טובים (גם אם לא ידעתי על ביושוק שקניתי אותה). ידעתי על ה אובליביון, היילו, גירס, GRAW, KOTOR ועוד רבים.
    לא קניתי אותה רק בגלל היילו, אלא בגלל אוסף משחקים ופוטנציאל ענק - שמממש את עצמו.
    לפי דבריך כולם קונים קונסולה רק בשביל משחק אחד. אני חולק על ההנחה הזאת. כמו כן כנראה בניגוד אליך אני מסוגל לדחות סיפוקים. גם אם זה משהו שאני "מאוד מאוד רוצה", אני קצת יותר גדול מילד בן 4.
    זה לא קשור לדחיית סיפוקים, עשיתי חושבין בהתחלה והגעתי למסקנה שמה שאני הכי רוצה זה MGS ו DMC, זה למה גם רכשתי את הקונסולה בהשקה.

היה לי את הפלייסטישן 3 לפחות חצי שנה עד רכשתי גם אקסבוקס 360. אני לא איזה פזרן שמחפש רק להוציא כסף.

יש משחקים שמוכרים קונסולות, הלו 3 וMGS הן שתי דוגמאות מצויינות. תתפלא כמה אנשים רכשו את הקונסולה שלהם רק בשביל משחק אחד.

כל מה שאני אומר שזה כבר קרה בהיסטוריה וזה יקרה שוב, MGS אם ייצא לאקסבוקס 360 יימכר בצורה זניחה כי כל מי שבאמת מעניין אותו המשחק כבר רכש פלייסטישן 3. ומי שלא מעניין אותו המשחק יכל לחכות שנה ליציאת יצירת מופת שכזו. בכל מקרה זה לא פוגע בסוני בשום אופן. הם יעשו את הכסף שלהם מהמשחק, אל תדאג.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הם יעשו את הכסף מהמשחק כי גם ככה אין להם משחקים אחרים לשחק. בכל מקרה גם אם MGS וDMC זה מה שאתה הכי רוצה גם היום שווה לך לקנות 360. DMC יוצא ביחד עם ה360, ולחכות שנה (הנה - דחיית סיפוקים!) לMGS זה לא נורא בהתחשב בעובדה שיש לך את כל המשחקים האקסלוסיבים שיש ל360. ואחרים.
    אם היום יש אדם במצב שלך והוא בוחר PS3 - הוא עושה טעות.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    זה לא קשור לדחיית סיפוקים, עשיתי חושבין בהתחלה והגעתי למסקנה שמה שאני הכי רוצה זה MGS ו DMC, זה למה גם רכשתי את הקונסולה בהשקה.

היה לי את הפלייסטישן 3 לפחות חצי שנה עד רכשתי גם אקסבוקס 360. אני לא איזה פזרן שמחפש רק להוציא כסף.

יש משחקים שמוכרים קונסולות, הלו 3 וMGS הן שתי דוגמאות מצויינות. תתפלא כמה אנשים רכשו את הקונסולה שלהם רק בשביל משחק אחד.

כל מה שאני אומר שזה כבר קרה בהיסטוריה וזה יקרה שוב, MGS אם ייצא לאקסבוקס 360 יימכר בצורה זניחה כי כל מי שבאמת מעניין אותו המשחק כבר רכש פלייסטישן 3. ומי שלא מעניין אותו המשחק יכל לחכות שנה ליציאת יצירת מופת שכזו. בכל מקרה זה לא פוגע בסוני בשום אופן. הם יעשו את הכסף שלהם מהמשחק, אל תדאג.
    אם המשחק יצא ל360 זאת תהיה פשוט הכרזה על נפילת הפס3.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אלא אם כן אתה בעליו של WII ואתה לא קונה קונסולה בשביל משחקים.
    הייתי צוחק, אבל תכלס, זה יותר משעשע לראות את הקונסולה שקנית גוססת.

חכו ל-MGS4, הפך לחכו ל-MGS4 על ה-360. חחח

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    לא שיחקתי בחיים MGS ולא נראה לי שאני אקנה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    הם יעשו את הכסף מהמשחק כי גם ככה אין להם משחקים אחרים לשחק. בכל מקרה גם אם MGS וDMC זה מה שאתה הכי רוצה גם היום שווה לך לקנות 360. DMC יוצא ביחד עם ה360, ולחכות שנה (הנה - דחיית סיפוקים!) לMGS זה לא נורא בהתחשב בעובדה שיש לך את כל המשחקים האקסלוסיבים שיש ל360. ואחרים.
    אם היום יש אדם במצב שלך והוא בוחר PS3 - הוא עושה טעות.
    אני לא יודע, יש לי בעייה לשחק עם פורטים. אני מעריך את המפתחים מספיק בשביל לרכוש משחק בגרסאתו המקורית ולא איזה פורט שנעשה מאילוצים כלכליים. הדבר נכון גם ל-DMC וגם לMGS במידה וזה יקרה. ועוד באיחור של שנה שזה בכלל מזעזע.

ושוב, זה לא פגע בעבר בסוני ואני לא רואה סיבה שזה יפגע כיום.

ולפלייסטישן 3 יש המון משחקים טובים, פשוט חלק לא מבוטל מהם יוצא במקביל לאקסבוקס 360 בגרסה טיפה יותר טובה. אם תסתכל על רשימת המשחקים של סוני נכון לשנה הראשונה הכמות היא אדירה. האקסבוקס 360 והפלייסטישן 2 לא התקרבו בשנתם הראשונה לספרייה כל כך מוצלחת.

אז זה ממש לא נכון להצהיר שאין מה לשחק בפלייסטישן 3. אני לבדי חושב על עשרה משחקים שהייתי רוכש לפלייסטישן 3 אם לא היה לי אקסבוקס 360.

שוב, אין ספק, ידיעה מענייננת אפילו אם מרב הסיכויים שתתברר כשיקרית בסוף. מקדמת את מייקרוסופט? לא ממש. אין שוק ל-MGS בקרב חובבי האקסבוקס 360. בשביל זה מייקרוסופט המציאה את פישר שלה. שדרך אגב, לעומת MGS מייקרוסופט לא הצליחה לשמור על בלעדיות במשך ארבעה משחקים של אחד המותגים הכי גדולים שלה. אם משהו צריך להתעורר זו מייקרוסופט בנושא.

חוץ מזה לסוני יש עוד כל כך הרבה משחקים טובים בשרוול שפונים לקהל יעד אדיר. אני אישית זנותי, אבל אני בטוח שיש אנשים שמחכים ל-ICO חדש או FF או איזה זינוסאגה חדש. קיצר, יש עוד כלכך הרבה כותרים שיכולים לקבל המשך ש-MGS הוא רק טיפה בים.

עדי, אני רץ לשחק בסוני אולימפיקס, אה שיט הוא גרוע... טוב, אני ארוץ לשחק ב-Wii Sport, אה שיט - זה אפילו לא משחק.

אממממ... אולי ריימן? מזל שאח שלי משחק בוויי, אחרת הוא היה נתקע מרוב אבק שהוא מעלה.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    אל תתחיל לתקוף אותי מהשאלה הבאה, אבל למה קנית Wii וX360 אם אתה כל כך נגד להן וחושב שהPS3 הוא הכי טוב שיש?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז זה ממש לא נכון להצהיר שאין מה לשחק בפלייסטישן 3. אני לבדי חושב על עשרה משחקים שהייתי רוכש לפלייסטישן 3 אם לא היה לי אקסבוקס 360.
    הנה התשובה בגוף השאלה. למה לי לקנות PS3 כשיש לי אותם טובים יותר ב360? שלא לדבר על משחקים אקסלוסיביים?
    דבר שני לדעתי גם פורטים מהPS3 ל360 יעברו בצורה חלקה יותר ואולי אפילו ייתעלו על המקור בגלל הנוחות פיתוח עליה.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לדעתי אם תיהיה הודעה רשמית לזה אז זה היה רק אחרי שהמשחק יצא לסוני

למרות שלדעתי זה ישאר בגדר שמועה
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני חושב שצריך לחכות להכרזה לפני שיוצאים בהצהרות שכאלו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Guy950
    אל תתחיל לתקוף אותי מהשאלה הבאה, אבל למה קנית Wii וX360 אם אתה כל כך נגד להן וחושב שהPS3 הוא הכי טוב שיש?
    א. לא רכשתי וויי. אח שלי רכש, למה? אין לי מושג. זה סתם יצא במקרה שאני תקוע באותו בית עם וויי. לא מבחירה כמובן.

ב. אני לא חושב שהפלייסטישן 3 היא הכי טובה, זו תהיה שטות. אני חושב ש-MGS וDMC הם הכי טובים, זה למה רכשתי דבר ראשון את הפלייסטישן 3.

ג. אני לא איזה פאנבויי של פלייסטישן 3, זה פשוט לא מעניין. אין בכלל ספק שהאקסבוקס 360 עליון על הפלייסטישן 3 כיום לא ברמה אחת אלא ב-20 רמות ואף יותר. אבל זה לא משנה את העובדה ש-MGS יוצא כרגע לפלייסטישן 3 (אפילו אם ייצא בשנה איחור לאקסבוקס 360) וזה המשחק הכי חשוב מבחינתי כיום. וגם העובדה שDMC היא פורט על ה-360 לא תגרום לי לרכוש אותו לקונסולה.

ד. אבל אני כן מתעב אנשים שיורדים על הפלייסטישן 3 ללא טעם. הקונסולה היא רק בת שנה וכבר יותר מהוכיחה את עצמה בהמון תחומים, והחשוב שבהם הוא היצע המשחקים שלה. היא אולי לא מוכרת טוב, אבל היא נותנת תמורה מלאה למי שמחזיק רק אותה.

בוזמן, שוב, מי שמחכה ל-MGS לא יצליח להמתין שנה, זה לא קשור לקפריזות כאילו או אחרות, זו עובדה. תחשוב שמדובר במשחק שיש לו מעט אנשים שמחכים לו עוד מ-2005. עברו כבר כמעט שלוש שנים, אתה רוצה שנמתין חמש? זה כבר מוגזם.

מה עדיף לקנות בעוד שנה או שנתיים אף אחד לא יידע לענות. נכון להיום האקסבוקס 360 הינה הבחירה היחידה, אבל לך תדע מה יקרה עוד שנה עם MGS וKillzone בחוץ. אילו שני משחקים שאם יקבלו 90+, ותאמין לי שהם יקבלו, יהוו יותר מסיבה לרכוש פלייסטישן 3. אפילו בשבילך.

אין שום סיכוי ש-MGS יהיה עדיף על האקסבוקס 360. Konami מפתחים את הסדרה כבר עשור על הפלייסטישן ועשו עד היום עבודה מדהימה. למה שזה ישתנה? גם הפלייסטישן 2 לא הייתה נוחה לפיתוח. עשו את זה משיקול כלכלי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    השיקול הוא המבחר ואילו משחקים אתה אוהב. ולכן בהינתן שמי שמעניין אותו רק MGS אתה צודק. אבל אם אני רוצה לא רק MGS, אלא גם עוד כמה משחקים ברמת AAA - אני הולך על 360. ושוב אתה תהיה צודק שיש אנשים שרק משחק אחד מזיז אותם, אבל גם מהם רבים שידעו שיקבלו את המשחק אם רק קצת ימתינו ועוד הרבה - הם פשוט ימתינו. (וזאת ההגדרה של דחית סיפוקים. אם אני בא לילד האומר לו רוצה ארטיק עכשיו או 5 אח"כ הוא צריך לדחות סיפוק כדי להרוויח יותר)

הרשמה