תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אהלן,
    אז הנה הדעות שלי על תעשיית המשחקים השנה, ועל ז'אנר הפעולה בפרט.

קטגוריות (מחשב אישי. בPS3 לא שיחקתי המון, בX360 לא ובWii גם לא, אז אני לא כותב על קונסולות):
    משחק הספורט של השנה
    משחק האסטרטגיה של השנה
    משחק הפעולה של השנה
    הפתעת השנה
    אכזבת השנה
    משחק השנה למחשב האישי

אז 2007 הייתה שנה רצופה במשחקים נהדרים. ממשחקי ארקייד פשוטים, כמו Geometry Wars, למשחקים בעלי עלילה מרשימה ואווירה נהדרת, כגון BioShock. אז מהו באמת משחק השנה?

משחק הספורט והמירוצים של השנה
    מועמדים:
    Pro Evolution Soccer 2008
    המשחק החדש מבית קונאמי הציע לראשונה משחקיות ריאליסטית אפילו יותר, בשילוב
    עם גרפיקה נהדרת, לראשונה בסדרה. ומה קורה? נפילה או הצלחה? זה תלוי בשחקן,
    אבל בגרסת המחשב האישי - PES08 לא אכזב אותי.

FIFA 2008
    התחרות עם קונאמי הביאה את EA למצב שהוא באמת צריכה לשנות משהו בכותרים שלה,
    בניגוד לשנים הקודמות. ואכן - עם מצבי משחק חדשים, FIFA08 ראוי להתחרות נגד המשחק
    החדש בסדרה המתחרה.

Test Drive Unlimited
    עם גרפיקה נהדרת, שפע מכוניות, נהיגה חופשית וכיף גדול, Test Drive Unlimited הופך
    להיות אחד ממשחקי המרוצים הטובים ביותר שבהם שיחקתי. ומצב האונליין... פשוט נהדר.

Juiced 2
    לאחר האכזבה מהמשחק הראשון בסדרה, המשכו דווקא מביא שינוי לא קטן: ריאליזם או לא,
    Juiced II הוא אחד ממשחקי המרוצים המהנים ביותר ששיחקתי בהם השנה.

זוכה:
    Pro Evolution Soccer 2008
    אני לא יודע מה איתכם, אבל שינוי משמעותי - בהחלט הרגשתי פה. כל הפרטים שהיו צריכים
    להשלים - השלימו. PES08 הוא משחק כדורגל לא רע. כלומר, יש איפה לשפר, אבל באמת שריאליזם זה כלום לידו.

משחק האסטרטגיה של השנה
    מועמדים:
    Company of Heroes: Opposing Fronts
    חבילת ההרחבה, או אפילו משחק ההמשך של Company of Heroes - לא בדיוק משחזר את הקטעים המדהימים שהיו במשחק הראשון. ולמרות זאת, אסטרטגיה בזמן אמת מעולם לא נראתה טוב יותר...

Supreme Commander
    עם רובוטים מגניבים, עשרות מטוסים, הפגזות אוויריות וגראפיקה לא מהעולם הזה, SupCom עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

World in Conflict
    שליטה פשוטה ומשחקיות כה נהדרת - זה מה שמקבלים מWiC. גרפיקה מדהימה זה עוד כלום.

Command & Conquer III
    הNOD והGDI חוזרים לעוד קרב. והוא נראה טוב מאוד. המשחקיות הפשוטה והנהדרת של C&C3 מצליחה לספק לא מעט שעות של הנאה.

זוכה:
    Supreme Commander
    איך לא, תגידו לי... איך לא? משחק אחד עשה את העבודה בצורה מדהימה - והוא, ללא ספק,
    Supreme Commander. עם שלושה קמפיינים לשחקן יחיד לא רעים בכלל, וקרבות מלאי אקשן, מגיע לו. באמת שמגיע לו.

משחק הפעולה של השנה
    מועמדים:
    Call of Duty IV: Modern Warfare
    משחק ההמשך לסדרת Call of Duty, למרות השינוי הגדול שעברה, מזכיר לנו למה כ"כ אהבנו את המשחקים הקודמים. עם גיוון עצום במשימות, מצב מרובה משתתפים שיחזיק לא מעט זמן, ואווירה פשוט נהדרת, Call of Duty 4 מצליח להרשים לא פחות מהמשחקים הראשונים.

BioShock
    'ביושוק' הוא משחק חדש מבית 2K GAMES. עם עלילה מרשימה, גראפיקה נהדרת (מנוע UE3) ואווירה שאין שניה לה, הוא הרשים לא מעט מבקרים ברחבי העולם וזכה לממוצע ציונים אסטרונומי.

Gears of War for Windows
    תגידו לי, מה יותר טוב מלנסר כמה אויבים עם מסור חשמלי? הא? רואים, Gears of War עושה את העבודה גם על המחשב האישי. למרות הבאגים, הוא נראה טוב, נשמע טוב ומשחק מצוין.

STALKER
    אם לא מה שבא עכשיו - 'סטוקר' היה זוכה בתואר הנכסף. ולמה? כי הוא פשוט משחק נהדר. אווירה איומה, חופש פעולה גדול והמון כיף.

The Orange Box
    חמישה משחקים - ביניהם שלושה חדשים - במחיר של אחד. כמובן שזו לא העסקה הכי משתלמת שיש, אבל למה להתלונן? למה להשוות? למה לא פשוט להנות מהפרק החדש והמדהים בסדרת
    Half Life, ממשחק מרובה משתתפים נהדר כדוגמת Team Fortress 2, או דווקא מPortal, משחק החידות הנהדר מגוף ראשון עם לא מעט הומור?

הזוכה:
    BioShock
    מי אמר Big Daddy ולא קיבל? סיפור מרשים בהחלט, וזה עוד כלום. שבועות אחרי שסיימתי אותו, ביושוק עדיין גורם לי להרהר עליו. צריך לשחק בשביל להבין. אווירה מדהימה - מצמררת שצריך, ותמיד מפתיעה. וכמובן, המשחקיות הסוחפת ומלאת הגיוון, עם הPlasmids השונים... 'ביושוק' הוא ללא ספק יצירת מופת.

הפתעת השנה
    מועמדים:
    Portal
    לא ראיתי את זה בא. למרות שPortal נראה כמשחק לא רע, הוא בהחלט הצליח להרשים אותי עם ההומור המדהים שלו והמשחקיות הנהדרת.

S.T.A.L.K.E.R
    לא ציפיתי להרבה ממנו - אבל קיבלתי המון. 'סטוקר' הוא אחד מהמשחקים שאני אזכור עוד הרבה זמן.

הזוכה:
    S.T.A.L.K.E.R.
    אווירה סוחפת, משחקיות נהדרת וחופש פעולה גדול - אלו רק חלק מהפיצ'רים של Stalker. וכמובן, יש לו ערך למשחק חוזר לא קטן, כך שאל תתפלאו שהוא גוזל לכם את שעות היום.

אכזבת השנה
    המועמדים:
    Crysis
    לא יודע, אבל אני ציפיתי ליותר. קרייסיס הוא משחק פשוט נהדר (ותוכלו לקרוא את הביקורת עליו בגיליון הרביעי של IGM), אבל אולי מנוע יותר טוב היה עושה את העבודה? בכל מקרה - הוא בהחלט לא מושלם. למדתי לא לצפות למשחק כ"כ הרבה... (טוב, רק בHH).

Soldier of Fortune: Payback
    אם היו מודיעים לי שPayback, משחק ההמשך למשחקים הקודמים בסדרה המהוללת, היה כל כך גרוע - הייתי נמנע ממנו. אבל מה לעשות - שמצפים הרבה, אין למה לצפות.

Hellgate: London
    ציפיתי למשהו קצת יותר טוב מזה. משחקיות שכבר ראינו בעבר, כמה שדרוגים לנשקים, ו... זהו? חבל, חבל מאוד.

הזוכה:
    Soldier of Fortune: Payback
    אכזבה גדולה. משחק משעמם, עם משימות שחוזרות על עצמן, והמון איברים כרותים (היי, רגע, זה דבר טוב) - זה לא מתכון למשחק מדהים...

משחק השנה למחשב האישי
    הזוכה:

BIOSHOCK
    עלילה מדהימה, סביבות מדהימות, גיוון בשלבים, משחקיות נהדרת ומגוונת עם Plasmids שונים, סוף מרגש ואווירה מצמררת זה עוד כלום. אתם חייבים לשחק בו. עכשיו!

---------
    אז זהו, סיכום השנה שלי =]
    היום תעלה כתבה על המשחקים הטובים בז'אנר של 2008.

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    תגיד לי שיחקתה ב WORLD IN CONFLICT?אתה ככול הנראה הבן אדם היחיד שהעדיף SUPREME על WIC

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    גם אני חושב ככה...

אכזבת השנה CRYSIS?
    החלקת על הראש?
    אתה יודע שהיחידים שאומרים זאת זה אלה שלא יכולים לשחק את המשחק' נורמלי..אתה אחד מהם?
    השליטה מדהימה! המשחקיות מדהימה! עיצוב השלבים מעולה! יש בו הכל.. ואם היה לך מחשב שהיה יכול לנצל את הכל היית מבין..בכל מקרה זה לא חוכמה לשחק במשחק על LOW שהפיזיקה לא פועלת ולהגיד שההבטחה לא הייתה..ב-GAMESPOT המשחק זכה בשלוש קטגוריות גם בבחירת העורכים וגם בבחירת הגיימרים..אתה לא יכול להגיד שזה אכזבת השנה..
    דבר אחד אני יכול להגיד לך..אם לא שיחקת במשחק וראית את כל מה שיש לו להציע אז אתה לא יכול לשפוט את המשחקים כולם..הרי איך יכול להיות ששיחקת ב-WIC ולא פירטת עליו? אתה ראית את המולטי? ובכלל לדעתי הדבר הזה ממש לא אמין (אע''פ שזו דעה שלך בלבד)..

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    גם אני חושב ככה...

אכזבת השנה CRYSIS?
    החלקת על הראש?
    אתה יודע שהיחידים שאומרים זאת זה אלה שלא יכולים לשחק את המשחק' נורמלי..אתה אחד מהם?
    השליטה מדהימה! המשחקיות מדהימה! עיצוב השלבים מעולה! יש בו הכל.. ואם היה לך מחשב שהיה יכול לנצל את הכל היית מבין..בכל מקרה זה לא חוכמה לשחק במשחק על LOW שהפיזיקה לא פועלת ולהגיד שההבטחה לא הייתה..ב-GAMESPOT המשחק זכה בשלוש קטגוריות גם בבחירת העורכים וגם בבחירת הגיימרים..אתה לא יכול להגיד שזה אכזבת השנה..
    דבר אחד אני יכול להגיד לך..אם לא שיחקת במשחק וראית את כל מה שיש לו להציע אז אתה לא יכול לשפוט את המשחקים כולם..הרי איך יכול להיות ששיחקת ב-WIC ולא פירטת עליו? אתה ראית את המולטי? ובכלל לדעתי הדבר הזה ממש לא אמין (אע''פ שזו דעה שלך בלבד)..
    אז רגע,אתה אומר שאם אין לי מחשב טוב שלא יכול להריץ את הכל על HIGH אז אני לא יכול לשפוט אותו? תאמין לי שאם היו נותנים לעורכים בזמנו שHL2 יצא לשחק ולבקר אותו על גרפיקה סופר נמוכה הוא היה עדיין מקבל את אותו ציון ואת אותו הערכה. וזו דעתו אייס אתה לא יכול להתווכח איתו. הא,ולאייל יש GTX.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    אני מסכים עם הכל חוץ משמשחק הספורט של השנה לפי דעתי הוא fifa08!
    וגם לפי דעתי sc יותר טוב מwic!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אהה..יוגב..בינינו..אתה לא שיחקת אפילו לא באחד מהמשחקים האלו XD

ובכלל התכוונתי לאפקטים ולדברים שהופכים אותו למשחק של הדור הבא..אני יודע שיש לו GTX אבל גם יש לו E6600 אז זה שונה..

בכל אופן קרייסיס לדעתי זה משחק מעולה ושאתה יכול להריץ אותו על הגדרות גבוהות אתה יכול להבין למה..שיחקתי על LOW ושיחקתי על VERY HIGH וזה משנה גם את ההבדל בהנאה..בכל מקרה אם זה אי אפשר להתווכח..המנוע של CRYSIS פשוט דפוק,נכון אני מודה..אבל זה המנוע הכי מתקדם שקיים כרגע וזה הישג!

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אהה..יוגב..בינינו..אתה לא שיחקת אפילו לא באחד מהמשחקים האלו XD

ובכלל התכוונתי לאפקטים ולדברים שהופכים אותו למשחק של הדור הבא..אני יודע שיש לו GTX אבל גם יש לו E6600 אז זה שונה..

בכל אופן קרייסיס לדעתי זה משחק מעולה ושאתה יכול להריץ אותו על הגדרות גבוהות אתה יכול להבין למה..שיחקתי על LOW ושיחקתי על VERY HIGH וזה משנה גם את ההבדל בהנאה..בכל מקרה אם זה אי אפשר להתווכח..המנוע של CRYSIS פשוט דפוק,נכון אני מודה..אבל זה המנוע הכי מתקדם שקיים כרגע וזה הישג!
    מה הבעיה בE6600? וזה לא העיניין בכלל. אזהמנוע גם דפוק וגם מתקדם? תחליט.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    שיחקתי בsc!

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי TaRkan
    שיחקתי בsc!
    אז איך אתה יכול להגיד שהוא יותר טוב מWIC אם לא שיחקת בו? אתה שופט משחקים רק מהתבוננות מה הקטע? אני עדיין לא שיחקתי בSC המלא אבל שיחקתי בWIC והוא נהדר.
    אבל עדיין לא ממהר לפשוט את SC ולהגיד שהוא פחות טוב או יותר טוב.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תראה מצד אחד המנוע הזה הוא הכי מתקדם שקיים..אם זה אתה לא יכול להתווכח..הפיזיקה,הפיצוצים,התגובה והכל...

אבל עם זאת יש לכל מנוע את החסרון שלו..המנוע כבד מאוד..ואני מודה שהמנוע כבד מאוד כי אין פה מה להסתיר וזה לא סוד.בכל מקרה המנוע לא יכול להיות דפוק,המנוע עובד בצורה מושלמת.אבל רק על המערכות היקרות.אני לא יכול להגיד שאני מאוכזב...ובשביל זה מוציאים פאץ' שמתקן את כל הבעיות..נכון לא כולן,אבל זה אמור לפחות בקצת להקל על המחשב שלכם.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    תראה מצד אחד המנוע הזה הוא הכי מתקדם שקיים..אם זה אתה לא יכול להתווכח..הפיזיקה,הפיצוצים,התגובה והכל...

אבל עם זאת יש לכל מנוע את החסרון שלו..המנוע כבד מאוד..ואני מודה שהמנוע כבד מאוד כי אין פה מה להסתיר וזה לא סוד.בכל מקרה המנוע לא יכול להיות דפוק,המנוע עובד בצורה מושלמת.אבל רק על המערכות היקרות.אני לא יכול להגיד שאני מאוכזב...ובשביל זה מוציאים פאץ' שמתקן את כל הבעיות..נכון לא כולן,אבל זה אמור לפחות בקצת להקל על המחשב שלכם.

א.בשביל כל זה צריך מחשב במעל עשרת אלפים ש"ח-ואני מדבר על מערכת Multi GPU.
    ב.בשביל להנות מהמקסימום של הפיזקה צריך כרטיס פיזיקה שזה אומר עוד אלף ש"ח.
    ג.שמת לב שהטיעון היחיד שלך היה הגרפיקה? ולא דיברת אפילו על העלילה,המשחקיות,הנשקים ועל כמה המשחק כל כך מזכיר את FC. אני חושב שכל כך התלהבת ממנו בגלל שאתה עדיין לא יכול להשתחרר מההייפ שתפס אותך עוד מאז שהמשחק הוכרז,וחבל.
    ד.תסביר את זה:

בכל מקרה אם זה אי אפשר להתווכח..המנוע של CRYSIS פשוט דפוק,נכון אני מודה..אבל זה המנוע הכי מתקדם שקיים כרגע וזה הישג!
    מול זה:

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שים לב למשפט שאחרי זה.."נכון המנוע דפוק,אבל הוא המנוע הכי מתקדם" נכון טעות שלי..זה שני הפכים...

את המשחקיות אהבתי מאוד..פשוט התחלת לדבר איתי על המנוע אז הסברתי לך עליו..טוב אז ככה,אני רואה שיש לך ראש מברזל ולהתווכח איתך יהיה לשווא..

בכל מקרה רק שתדע שהמערכת שלי מחזיקה את קרייסיס ב-DX10 והכל HIGH ברזולוציה של 1280X1024..והמחשב שלי עלה 6500 ש''ח (אם בלי ציוד היקפי אז 6000 ש''ח)
    והוא מחזיק אותו חלק..רגע את הכרטיס מסך קניתי מאמריקה..בישראל זה 7000 ש''ח
    אז אל תגיד לי פה 20 אלף..תחשוב מה שתחשוב..זה אותו דבר שאני יגיד לך שלדעתי ה-ORANGE BOX הוא לא כזה מי יודע מה..ואתה תגיד ההיפך,הכל עניין של דעה.יש אנשים שאהבו אותו ויש כאלה שלא..

נגיד בגיימספוט בבחירות מקום ראשון היה COD4 ומקום שני היה CRYSIS...זו דעה של אנשים ולא תוכל לשנות אותה.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אתה זה שמנסה לשנות את הדעה של אייל לא אני את שלך. ו6500ש"ח זה עדיין הרבה כסף, אפשר לקנות מחשב שיחזיק את COD4 או את ביושוק בלפחות 4000ש"ח לא כולל ציוד היקפי והוא יחיזק אותם מעולה,למרות שסביר להניח שמחשב באותו תקציב לא יחיזק Crysis על הגדרות גבוההות.
    אני מבקש שתפסיק להגיב,אתה סוטה מהדיון,אם אין לך משו אחר להגיד אז עדיף שלא תגיד כלום כי זה כבר לא קשור לנושא.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אין טעם לשנות את הדעה שלי. אני לא עובד בGameSpot, ואין שום קשר בין הכתבה שלהם לשלי. אז כשאני אומר שCrysis אכזבת השנה - אני מתכוון לזה. ציפינו למשחק מושלם, והיו משחקים הרבה יותר טובים השנה. כמו שאמרתי בביקורת שלי, הוא 'נלכד בהייפ'.

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    מסכים עם עם כולם מלבד משחק הספורט של השנה. בחירות חמודות (בסך הכל זה משהו די אישי).

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    קודם כל השקעה יפה, אני לא יכול לשפוט את הבחירות שלך במשחק הספורט, כי אני לא אוהב משחקי ספורט חוץ מ-NHL, אז אני לא אגיב בקשר לזה.

אני שיחקתי גם ב-SC, וגם ב-WIC, את SC אהבתי יותר.

עם קטגוריית משחקי הפעולה אני מסכים, למרות שלא הגעתי לסוף של ביושוק, אני חייב לציין שזה משחק מעולה.

אכזבת השנה: אני לא חושב שבסדר מצדך לשים שם את קרייסיס שם, אני לא מבין את כל האנשים האלה שמתלוננים "אה! אני לא יכול להריץ את המשחק על VERY HIGH רק על HIGH, בואו נאשים את המנוע!" גם ב-HIGH המשחק נראה נהדר, וכל אלה שרוצים לשחק על VERY HIGH, רק צריכים לשחק על רזולוציה נמוכה יותר במקום על 19XX על 1XXX.

חוץ מזה, אני חושב שאתה שפטת נכון מאד את המשחקים, וח"ח על ההשקעה.
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אחלה השקעה כל הכבוד!

מדוע לא קודם ככתבה?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי sten101
    קודם כל השקעה יפה, אני לא יכול לשפוט את הבחירות שלך במשחק הספורט, כי אני לא אוהב משחקי ספורט חוץ מ-NHL, אז אני לא אגיב בקשר לזה.

אני שיחקתי גם ב-SC, וגם ב-WIC, את SC אהבתי יותר.

עם קטגוריית משחקי הפעולה אני מסכים, למרות שלא הגעתי לסוף של ביושוק, אני חייב לציין שזה משחק מעולה.

אכזבת השנה: אני לא חושב שבסדר מצדך לשים שם את קרייסיס שם, אני לא מבין את כל האנשים האלה שמתלוננים "אה! אני לא יכול להריץ את המשחק על VERY HIGH רק על HIGH, בואו נאשים את המנוע!" גם ב-HIGH המשחק נראה נהדר, וכל אלה שרוצים לשחק על VERY HIGH, רק צריכים לשחק על רזולוציה נמוכה יותר במקום על 19XX על 1XXX.

חוץ מזה, אני חושב שאתה שפטת נכון מאד את המשחקים, וח"ח על ההשקעה.
    קודם כל - תודה. ובנוגע למנוע של קרייסיס, כמו שאמרתי - הגרפיקה מצוינת. ללא ספק, קרייסיס הוא המשחק שנראה הכי טוב בשוק כיום. אבל מנוע וגראפיקה זה משהו אחר.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    סטוקר בהחלט משחק מהנה
    חוץ מהעובדה שצריך לדעת רוסית בסיסית בשביל להבין שם את רוב הדברים
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    לא יקרה אף פעם שכולם יסכימו עם בחירות של אנשים ברשימות משחקי השנה שלהם, אז אין טעם לבזבז פה זמן על וויכוחים.
    הוא היה מאוכזב מקרייסיס כמו אחרים מסויימים אז בסדר, הוא כניראה כמוהם ציפה למישחק שאתה רמבו ושמרססים את כולם, או שיוכל להריץ על הכי גבוהה ויש אנשים שזה דיכא אותם, לא משנה הסיבה, זו דעתו, אני מהאנשים האחרים שידעו מה הם מחפשים בקרייסיס ועל מה הוא יהיה באמת, מהאנשים ששיחקו בFAR CRY וידעו פחות או יותר למה לצפות, ולא היתאכזבנו.

בקשר למנוע, הוא טוב יותר משאתה חושב, זה שאתה לא יכול להריץ על הכי גבוהה ביכלל לא קשור לזה, חוץ מהעובדה שהוא מישתמש בהכי הרבה פיזיקה וסביבה שניתן להרוס שאיי פעם נעשתה במישחק מחשב, בנוסף לכך, למרות שאתה לא יכול להריץ על הכי גבוהה חלק, תיסתכל על מישחקים מסביב כמו The witcher וgeow, יש להם מלא קירטועים וחוסר עקביות בfps בעוד שקרייסיס נישאר על FPS יציב, ככה שגם אם משחקים על איזה 25 FPS, זה לא כל כך מפריע.

ד'א, רק הייתי רוצה לציין, בגיימספוט יש הצבעה למישחק השנה על ידי בחירת הקוראים, COD4 עם 21 אחוז וכ60 אלף הצבעות, קרייסיס קיבל כ50 אלף הצבעות ו18 אחוז, והוא רק מישחק PC בעוד שCOD4 גם על הקונסולות, זה אומר המון.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הרשמה