אז ככה, חברי המוטרדים מפורום COD.
אני מזועזע מתופעת הצ'יטרים בשרתים הישראלים, כרגע יצאתי משרת, היו בו שני צ'יטרים וזה שיגע לי ת'שכל, אני אגיד לכם את האמת, יצאתי מהמשחק מיד והתקשרתי לאור, מנהל הקהילות של האתר. אז מה שהוא אמר לי זה משהו כזה:

אולג, מתכנת האתר ובעצם הבחור שאחראי עם כל השרתים ניסה להעלות את השרת כל היום, בשלב האחרון, הייתה לו בעיה עם הפאצ', והוא היה צריך את הקבצים שהפאצ' נותן. לא יודע למה - אני לא מבין בזה, אבל לאולג יש שיטה משלו, ואם רוצים שרת אז צריך לעבוד על פיה, אני מכבד את זה, אבל את הקבצים לא ניתן להשיג לרגע זה (בגלל זה גם פתחתי דיון, אולי למישהו באופן נס יהיה את הקבצים, אנערף) וזה גורם לעיכוב נוסף.

מחר בצהריים אני אקבל עידכון בין אם נמצא פיתרון או לא. אם כן - מעולה, יהיה לנו שרת מחר. אם לא, זה יתעכב עוד קצת. אני מבין את הדאגה שלכם, אני מבין את החששות ואני מבין את חוסר הסיפוק שאתם מקבלים מהמשחק ששילמתם עליו כסף. כל מה שאני מבקש - סבלנות.

בין אם זה היום, או מחר, או בסופ"ש, השרת יעלה. עד אז, אנחנו צריכים להישאר ביחד כקהילה. זה לא נושא לדיון, זה נושא שבו אני מודיע לכם את המצב. לצערי זה המצב, והייתי נותן הכל כדי שהוא לא יהיה ככה, באמת שאכפת לי מהקהילה הזאת ואני יודע, וכולכם יודעים, שמגיע לנו את האפשרות הזאת לשרת. אני אנעל את הנושא, כי זה רק היה עידכון בשבילכם, וקצת הוצאת-אדים בשבילי. שוב - בשם כל הצוות, עמכם הסליחה.