תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שני משחקים חדשים ל360 שלא ידענו עליהם צפו היום בטעות.
    הראשון הוא Tales of Vesperia, משחק מסדרת TALES של נאמקו והפעם הוא אקסקלוסיבי ל360.
    המקור הוא האתר של מלחין המשחק מוטוי סקורבי שרשם את המשחק החדש הזה תחת 360.

המשחק השני שכנראה יעניין יותר את בעלי ה360 הוא JADE EMPIRE 2.
    זה המקור לידיעה ומסתבר שהם דברו עם אדם שראה קצת את המשחק רץ על ה360.

טוב, אז עוד שני RPG אקסקלוסיביים ל360 (ג'ייד לפחות בנתיים אקסקלוסיבי, אולי EA ישנו את זה אם מיקרוסופט היא לא המפיצה של המשחק), אחד יפני ואחד אמריקאי.
    נקווה שהמגמה תמשיך.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    שני משחקים חדשים ל360 שלא ידענו עליהם צפו היום בטעות.
    הראשון הוא Tales of Vesperia, משחק מסדרת TALES של נאמקו והפעם הוא אקסקלוסיבי ל360.
    המקור הוא האתר של מלחין המשחק מוטוי סקורבי שרשם את המשחק החדש הזה תחת 360.
    איפה לאסקין שצריך אותו...

זה מדהים. משחק שחלקים ניכרים מהסדרה שלו לא יצאו בכלל למערב מופץ ל-360 ולא לפס3? אם זה נכון זו חתיכת מכה לפס3.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מקווה שיצאו בקרוב לחמם את הימים הקרים של אחרי ME...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    JADE EMPIRE 2 הוא לא משחק שבכלל נמצא בשלב השמועות?
    לפי מה שהבנתי הוא עוד לא הוכרז רשמית, מי יודע לאיזה פלטפורמות הוא יוצא?

אגב, זה נראה שלסוני היה ריב רציני עם נאמקו, או שמייק שילמה להם הרבה כסף.
    AC6 אקסלוסיבי ל360, עכשיו זה...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי origlo
    JADE EMPIRE 2 הוא לא משחק שבכלל נמצא בשלב השמועות?
    לפי מה שהבנתי הוא עוד לא הוכרז רשמית, מי יודע לאיזה פלטפורמות הוא יוצא?

אגב, זה נראה שלסוני היה ריב רציני עם נאמקו, או שמייק שילמה להם הרבה כסף.
    AC6 אקסלוסיבי ל360, עכשיו זה...
    אם Jade Empire 2 אכן בפיתוח (מה שסביר שנכון), 99% שהוא מפותח ל-360 ול-PC. הרי Bioware כבר שנים אקסקלוסיבית לפלטפורמות הנ"ל. השאלה היא עכשיו עם רכישת החברה, האם הוא גם יגיע ל-PS3. אני מאמין שכן, כפורט לגירסת ה-360 (שבטח כבר מפותחת הרבה לפני ש-EA רכשה את החברה).

אכן לא ברור מה קורה עם נאמקו וסוני. גם Eternal Sonata עדיין לא הגיע ל-PS3 כמדומני, נכון?

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    שנאמקו תשחרר איזה חבילת ארקייד עם 100 משחקים בפנים בלעדית
    מיליונים יהיו מאושרים.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    אם Jade Empire 2 אכן בפיתוח (מה שסביר שנכון), 99% שהוא מפותח ל-360 ול-PC. הרי Bioware כבר שנים אקסקלוסיבית לפלטפורמות הנ"ל. השאלה היא עכשיו עם רכישת החברה, האם הוא גם יגיע ל-PS3. אני מאמין שכן, כפורט לגירסת ה-360 (שבטח כבר מפותחת הרבה לפני ש-EA רכשה את החברה).

אכן לא ברור מה קורה עם נאמקו וסוני. גם Eternal Sonata עדיין לא הגיע ל-PS3 כמדומני, נכון?
    אני כמעט בטוח שהוא עוד לא הגיע.
    מAC6 לא יצאתי, בהתחלה הם אומרים שהוא אקסלוסיבי ל360, אחר כך אקסלוסיבי זמנית, ואז עוד פעם אקסלוסיבי ל360.
    מישהו יודע אם הוא אמור להגיע גם לPS3?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    השאלה היא עכשיו עם רכישת החברה, האם הוא גם יגיע ל-PS3. אני מאמין שכן, כפורט לגירסת ה-360 (שבטח כבר מפותחת הרבה לפני ש-EA רכשה את החברה).
    השאלה הראשונה היא האם הוא בכלל יכול להגיע? כלומר, כמו במקרה של מאס אפקט השאלה היא האם הזכויות לשם שייכות לביוור שפיתחה או למיקרוסופט שהפיצה. אני מאמין שמיקרוסופט לא תוותר על השם במידה והוא שייך לה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי F.P
    איפה לאסקין שצריך אותו...

זה מדהים. משחק שחלקים ניכרים מהסדרה שלו לא יצאו בכלל למערב מופץ ל-360 ולא לפס3? אם זה נכון זו חתיכת מכה לפס3.
    אני פה!
    למה?

אוקיי יש לי כמה דברים להגיד על זה:
    1. JADE EMPIRE מעניין אותי כמו ME, רק אפילו הרבה פחות הראשון היה טוב מאוד עפ"י הביקורות, אבל לא היה להיט היסטרי או משחק יוצא דופן באיכותו.
    וכמו שכבר אמרו פה - די ברור שהוא ייצא גם למחשב, ויש מצב שלפס3 אם מיקרוסופט לא המפיצה.

2. בקשר לנאמקו, אם זה נכון שהוא בלעדי - אז וואו, אני באמת ממש לא מבין אותם. ACE COMBAT 6 עוד מילא (למרות שאני עדיין חושב שהוא ייצא לפס3 מאוחר יותר) כי הוא משחק אקשן והכל... אבל להוציא משחק TALES OF שפונה לגמרי לשוק היפני, לקונסולה שלא תתרומם לעולם ביפן - זה פשוט מוזר.
    טוב, ברור שיש פה כסף שמייקרסופט שילמה ושזה זמני בלבד, כמו הRPG הקודם שלהם (אפילו שכחתי את שמו) שיצא ל360 כבר והולך לצאת בקרוב לפס3 בגירסה טובה יותר (עוד דמויות וכד'), אבל עדיין - אני לא מבין אותם.
    כאילו, כבר ראינו שJRPG פשוט לא מוכר טוב על ה360.

בכל מקרה - מאוד סביר להניח שמקסימום יש פה 2 משחקים שהם אקסקלוסיבים לזמן מוגבל, מינימום לאחד אקסקלוסיבי זמנית (וייצא בגירסה טובה יותר אח"כ) והשני יוצא גם למחשב.

ולפני שתגיבו בכלל על זה - חכו שבכלל יכריזו עליהם רשמית

הרשמה