תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    האם אי-פעם שיחקתם בו?
    אני שמעתי שהוא ממש ממש טוב, והוא מבין משחקי ה-FPS הראשונים והטובים ביותר שעדיין משמש דוגמא עד היום, וכמובן הוא פותח בידי נינטנדו רבתי.
    האם הוא באמת טוב? האם יש אותו ב-VC? כי אני מתלבט אם להוריד דרך אמולטור או להשתמש ב-VC במידה ויש (ברור שאם יש ב-VC אני אלך על ה-VC, כי זה הכי טוב),
    כמו כן אפשר לדבר כאן על המשחק בכלליות, הנאות, רגשות, ואפילו זכרונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    כן,שיחקתי בו והוא באמת משחק מצויין לזמנו , בעצם הוא אחד המשחקים הטובים שיצאו ל-N64 (וזה אומר המון)......ולא אין אותו ב-VC ולא חושב שיהיה כי הוא פותח על ידי RARE ששייכת למייקרוסופט כעת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    נכתב במקור על ידי xxM.Txx
    כן,שיחקתי בו והוא באמת משחק מצויין לזמנו , בעצם הוא אחד המשחקים הטובים שיצאו ל-N64 (וזה אומר המון)......ולא אין אותו ב-VC ולא חושב שיהיה כי הוא פותח על ידי RARE ששייכת למייקרוסופט כעת.
    כן...המשחק הופץ ע"י נינטנדו אבל פותח ע"י רייר שעכשיו שייכת למיקרוסופט חח כמה אירוני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין סיכוי שגולדן איי יגיע לVC אלה אם משהו ישקיע את חייו בפרוייקט.
    המפיצה היא נינטנדו, המפתחת היא RARE (או במילים אחרות היום מיקרוסופט), הבעלים של הזכויות ג'יימס בונד אז היו MGM והיום זה סוני והזכות לג'יימס בונד בעולם משחקי הוידאו שייך עכשיו לאקטיוויז'ן בליזארד.
    עכשיו לך תעשה ג'אגלינג בין כל החברות האלה כדי שהוא יצא בVC או בXBLA (ביחוד שיצא מצב אירוני שבו סוני, מיקרוסופט ונינטנדו עם זכות אחת או אחרת עליו).
    פשוט אין סיכוי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אז כל מה שנאר זה לשחק את המשחק דרך אמולטור או פשוט לקנות N64 ואת הcartigae שלו. אם מדברים על זה, הייתי מת לאיזה 2600 ככה אבל בגרסת העץ שלה. אולי גם גם 5200 למרות שהייתה קונוסלה די גרועה. הו הנסוטלגיה הנוסטלגיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    אז כל מה שנאר זה לשחק את המשחק דרך אמולטור או פשוט לקנות N64 ואת הcartigae שלו. אם מדברים על זה, הייתי מת לאיזה 2600 ככה אבל בגרסת העץ שלה. אולי גם גם 5200 למרות שהייתה קונוסלה די גרועה. הו הנסוטלגיה הנוסטלגיה.
    היה לי בארון עד לפני איזה שנה 2600 בגרסת העץ עם שני שלטים רגילים, שלט חוגה (אתה יודע, מן חוגה כזאת שהיית יכול לסובב. היה לי איתה משחק שהחוגה הייתה שולטת על נדנדה עם ליצנים שאחד עף באויר ואתה צריך להזיז את הנדנדה כדי שהוא ינחת על החלק העליון של הנדנדה ויעיף את השני באויר וכך הלאה) ואיזה 8 משחקים כולל פרוגר ופאקמן אבל לצערי נראה לי שאמא העיפה אותו.
    היא גם זרקה את הקומודור 64 שישב לו שם בארון.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DrKeo
    אין סיכוי שגולדן איי יגיע לVC אלה אם משהו ישקיע את חייו בפרוייקט.
    המפיצה היא נינטנדו, המפתחת היא RARE (או במילים אחרות היום מיקרוסופט), הבעלים של הזכויות ג'יימס בונד אז היו MGM והיום זה סוני והזכות לג'יימס בונד בעולם משחקי הוידאו שייך עכשיו לאקטיוויז'ן בליזארד.
    עכשיו לך תעשה ג'אגלינג בין כל החברות האלה כדי שהוא יצא בVC או בXBLA (ביחוד שיצא מצב אירוני שבו סוני, מיקרוסופט ונינטנדו עם זכות אחת או אחרת עליו).
    פשוט אין סיכוי...
    פאק! בנאדם!
    זה יותר מסובך מעצי המשפחה הסבוכים של ימי חיינו.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי מאגנה הכוסון
    פאק! בנאדם!
    זה יותר מסובך מעצי המשפחה הסבוכים של ימי חיינו.
    כן, זה מטורף.
    להגיע למצב שכדי שמשחק יופיע במקום כלשהו צריך הסכמה של סוני, נינטנדו ומיקרוסופט זה חתיכת סאגה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    היה לי בארון עד לפני איזה שנה 2600 בגרסת העץ עם שני שלטים רגילים, שלט חוגה (אתה יודע, מן חוגה כזאת שהיית יכול לסובב. היה לי איתה משחק שהחוגה הייתה שולטת על נדנדה עם ליצנים שאחד עף באויר ואתה צריך להזיז את הנדנדה כדי שהוא ינחת על החלק העליון של הנדנדה ויעיף את השני באויר וכך הלאה) ואיזה 8 משחקים כולל פרוגר ופאקמן אבל לצערי נראה לי שאמא העיפה אותו.
    היא גם זרקה את הקומודור 64 שישב לו שם בארון.
    אני הייתי מתכחש אליה אם הייתי במקומך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    אני הייתי מתכחש אליה אם הייתי במקומך
    דוגרי, אבל היא מכחישה שהיא זרקה את המכשירים.
    אני צריך לבדוק במחסן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא חושב שזה קשור ל-RARE בסופו של דבר, כי נינטנדו היא המפיצה והיא זו שקנתה בעבר את הזיכיון, כך שתיאורטית המשחק לא שייך ל-RARE (נינטנדו הביאה לה את הזיכיון לפיתוח, כמו שהיא הביאה לה את DK).

אני מניח שזה רק סוג של בלאגן בין Activision ל-נינטנדו. משהו שאפשר לפתור, ורג'י אמר שהוא ינסה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני לא חושב שזה קשור ל-RARE בסופו של דבר, כי נינטנדו היא המפיצה והיא זו שקנתה בעבר את הזיכיון, כך שתיאורטית המשחק לא שייך ל-RARE (נינטנדו הביאה לה את הזיכיון לפיתוח, כמו שהיא הביאה לה את DK).

אני מניח שזה רק סוג של בלאגן בין Activision ל-נינטנדו. משהו שאפשר לפתור, ורג'י אמר שהוא ינסה.
    כן, ו-RARE גם פתחה את PD ונינטנדו הפיצה ומשום מה PDZ יצא ל360, כנ"ל על באנג'ו קזואי.
    לנינטנדו אין היום שום רשיון למשחקי ג'יימס בונד.
    אקטיווז'ן מחזיקה ברשיון משחקים, סוני מחזיקה ברשיון הכללי, מיקרוסופט מחזיקה במפתחת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יש הבדל בין PD שפותח על ידי RARE, ובמכירה שלה למייקרוסופט, האחרונה קנתה גם את זה (יחד עם בנג'ו וקונקר ושאר מה ש-RARE יצרה בעצמה).

עם זאת, את הזיכיון לג'יימס בונד נינטנדו קנתה ונתנה ל-RARE לפתח. כמו שהיא נתנה להם את DK. שני הזכיונות באותו זמן נחשבו לאותו דבר - שניהם שייכים לנינטנדו, RARE זו שפיתחה בשביל נינטנדו.

להערכתי אפשר להוציא את גולדן איי בלי קשר ל-RARE, ואני לא אתפלא אם יפתיעו אותנו ויתנו אותו בגרסה עם תמיכה בשלט של ה-Wii. אפשר רק לקוות

קשה לי להאמין שלאקטיויז'ן תהיה בעיה אם נינטנדו נניח ישלמו לה וכד', או יתנו לה לעשות שלב מריו ברוק בנד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה יכול להמשיך לקוות, זה המשחק עם הסיכוי הכי נמוך בהסטוריה לצאת לVC ואני בטוח שיש לנינטנדו ממילא בעדיפות כמה עשרות משחקים לVC שלא יצאו עדין וקלים בהרבה להוצאה שם.
    ד"א, מגוכח לחשוב שהם ישימו שליטת WII במשחק VC, הם לא עושים דברים כאלה (רמז, זה עולה כמה שקלים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אתה יכול להמשיך לקוות, זה המשחק עם הסיכוי הכי נמוך בהסטוריה לצאת לVC ואני בטוח שיש לנינטנדו ממילא בעדיפות כמה עשרות משחקים לVC שלא יצאו עדין וקלים בהרבה להוצאה שם.
    ד"א, מגוכח לחשוב שהם ישימו שליטת WII במשחק VC, הם לא עושים דברים כאלה (רמז, זה עולה כמה שקלים).
    אמנם לא כמשחק VC אבל אפשר להפוך אותו למשחק WiiWare שעלותו תהיה גבוהה יותר ממשחקי הVC, אבל זה רק משאלת לב ולא יותר.

דרך אגב, חיפשת כבר במחסן? או פשוט כדאי לקנות בEBAY ככה באיזה 100 דולר או פחות - באנדל טוב עם איזה 15 משחקים לפחות וג'ויסטקים ופאדלס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    (רמז, זה עולה כמה שקלים).
    כמה לדעתך עלה להם להוסיף את האופציה לשלוח תמונות בפוקימון סנאפ לחברים שלך ב-Wii ?

נינטנדו יודעים מה זה גולדן איי, ויש להם סיבה טובה לעשות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    כמה לדעתך עלה להם להוסיף את האופציה לשלוח תמונות בפוקימון סנאפ לחברים שלך ב-Wii ?

נינטנדו יודעים מה זה גולדן איי, ויש להם סיבה טובה לעשות את זה.
    יש הבדל בין להושיב תכנת במשך 30 דקות כדי שיוכלו לשלוח תמונות מסכנות מחבר לחבר ברשת (וד"א, לא ידעתי שיש את זה בVC. חשבתי שכל המשחקים שם הם העתקים מדוייקים של המקור) לבין להושיב צוות שצריך לעשות שליטה כמו שצריך לGE.
    בשביל נינטנדו להעלות משחק לVC זה כמו לעשות COPY PASTE של ROM לתוך תקיה, למה להם להתאמץ לשים שליטת WII בגולדן איי?
    כלומר אם הם לא עשו את זה בS&P ששם זה הכי פשוט בעולם אז אין מצב שיהיה את זה בגולדן איי (שלא לדבר על זה שאין מצב שגולדן איי יצא בכלל לVC).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני חושב שאם הם היו שמים את זה בסין אנד פאנישמנט, זה היה שובר את המשחק, כי חלק מהקושי זה השליטה (עד כמה שזה נשמע מוזר). אבל יש משחקים שתוכננו לזמן התגובה של הג'ויסטיק וכד', אם S&P היה עם שלט ה-Wii הוא היה קל מדי, והיה צריך לתכנת אותו מחדש מחדש לגמרי.

שמע, אני לא נביא, אני חושב שאם נינטנדו ירצו הם יוכלו לעשות את זה, וכסף זה בטח לא הבעיה שלהם. הם לא חברה קמצנית, הם פשוט לא משקיעים במה שלא נראה להם קריטי.

האם זה יוריד מגולדן איי שליטה ללא ה-N64? אני מאמין שכן, תצורת השלט של ה-N64 היתה כמעט מושלמת ל-FPS בעיניי, עד שה-Wii הגיעה.
    שתף ב-Google+

אותו דבר גם אמרו על RE4.
    אני לא חושב שזה פאקטור.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    עיר
    ראשל"צ
    כן גולדן איי היה משחק ממש יפה. גם פרפקט דארק היה יפה מאד (פרפקט דארק זירו יצא לאקסבוקס) ואפשר לשכוח מקונקר בד פור דיי כן?
    שתף ב-Google+

הרשמה