תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני לא הולך לחפור
    אבל מעכשיו אני אומר לכם שלא תראו אותי יותר בשרתים ישראלים
    זאת פעם ראשונה שאני אומר משהו שהוא "רק בישראל", אבל כן, שאני משחק בשרתים מאירופה..אף פעם לא שיחקתי במולטיפלייר כזה כיפי
    שאני בא לישראלים, כל הצ'יטרים, קמפרים, חופרים במיקרופון ועוד מי יודע כמה שיטות להרוס את המשחק נמצאים שם
    מצטער להגיד אבל פעם הייתי אומר שישראל לא משתתפת בהרבה תחרויות בין לאומיות רק בגלל הווארז
    סליחה על הטעות, זה בגלל השחקנים העלובים והווארז
    מתי תתבגרו?! מה זה כיף להרוג שחקנים בלי כיף?? המשפט הזה גם לא הגיוני אם תקראו אותו עוד פעם
    מה זה עושה לכם את זה, לשבת מול המחשב שבעצם הmombot עושה לך את ההריגות?
    [אני אומר את זה בהכללה, אני בטוח שיש מלא שחקנים טובים אבל יש פי 5 מהם ליימרים]
    טוב...בקיצור ובלי חפירות, נתראה בשרתים אירופאיים [או שרתים ישראלים עם אדמינים פעילים לשם שינוי]
    אם בכלל נתראה בCOD4..יש אפשרות לפרוש מCOD4 ולהתחיל לשחק UT3...
    אתם מורידים את החשק לשחק בכלל ככה
    עוד פעם...אני אומר את זה בהכללה ואני בטוח שיש כמה נורמלים
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    קודם כל, אני תומך בלשחק COD4 וUT3 ביחד, אהמ אהמ.
    ובסה"כ אני אנסה לפנות לטענה שלך באופן מאוד ישיר.

אל תהיה בכיין, אני מכיר אנשים מהסוג שלך טוב מאוד, וזה לא כאילו שאתה מאיים על מישהו בפרישה. שמת לב פעם לכפתור ה-MUTE בתפריט? לא חשבת להשתמש בו? ועוד משהו - סבלנות. מחר עולה שרת של ויגיימס, לא שווה לך לחכות? אדמינים אחריים, שרת מקורי בלבד, והמון המון כיף בלי מניאקים שהורסים את המשחק עם צ'יטים וצעקות במיקרופון.

זה לא פורום תלונות, זה פורום COD. כל מה שאמרת פה, אין מה לעשות, יש את זה בכל משחק, לא משנה איפה תחפש. Get used to it.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני משתמש בmute
    אבל אחרי שמשתיקים מישהו אחרי זה בא עוד מישהו וזה לא נגמר
    אני ממש לא מנסה לאיים.
    אני אראה איך יהיה בשרת של ויגיימס
    אבל אם לא יהיה טוב..זה בלתי אפשרי לשחק ככה
    אתה חייב להסכים איתי שזה מציק, וזה כבר עבר כל גבול..
    אני מעדיף אפילו את CS כבר @[email protected] חשבתי עוד שבCS יש הכי הרבה בלאגן מבחינת צ'יטים וקמפרים
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מציק מציק, אבל עובדה שאני משחק את המשחק הזה יותר מכמעט כולם פה וממש לא מתעצבן מזה. תלמד לאיזה שרתים להיכנס, וזה הכל. בעיות כאלה תמיד יהיו - תתמודד.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    אין לי כל כך ברירה עם השרתים כי מאז שעדכנתי ל1.4 יש לי ממש קצת
    חוץ מזה בקשר ל"get used to it"..למה להתאמצץ יותר ממה שצריך בשביל להתרגל במקום כמו שאמרתי קודם לשחק לדוגמא בUT3 או TF2, למשל בTF2 יש את VAC
    ובאמת עכשיו שהעלתי את TF2, שיחקתי בזה עד שקיבלתי את COD4, למה לא לחזור? יש לי ניסיון במשחק, יש את VAC כמו שכתבתי קודם, יש אדמינים פעילים ואחראיים
    ודרך אגב להיות קאמפר לא תמיד יועיל בTF2 אז למה לא?
    חוץ מזה אחרי ש"הכרתי" את הקהילה של COD4 [בגרשיים בגלל שלא הכרתי אישית, אבל הבנתי איזה סוגי שחקנים יש שם] כבר הבנתי שCOD4 לא כזה מוצלח במולטיפלייר כמו שהיה בכל הביקורות
    יש לזה את הפוטנציאל למולטיפלייר נהדר אבל הקהילה הורסת הכל
    בעיות כאלה תמיד יהיו כמו שאמרת, אבל פה זה עבר את הגבול
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    אל תשחק בשרת של הטימפליי הזה...
    רק שם ראיתי את המומוים ההומואים האלה.
    If I'm in your range, then you're in mine aswell.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    החלטה שלך, השרת החדש ישנה את כל הקהילה - מילה שלי.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    22.10.2007
    נכתב במקור על ידי Purity

השאלה מתי הוא ייצא.....
    אני מקווה בזמן הקרוב כל הזמן דוחים אותוו..

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    חבל שאני נאצלץ להסכים איתך...
    עם ישראלים לא כיף לשחק,ולא רק בגלל צ'יטרים...אלא גם בגלל איך שהם משחקים.
    הם משחקים מסריח ומוציאים את החשק לשחק.
    אני יודע שאני נכנס לשרת ישראלי זה שאני חייב לבדוק את כל הפינות במפה כי לא מפסיקים להתקמפר,אכפת להם רק מהסקור שלהם.

אני לדוגמא יודע שאני גרוע עם סנייפר,אבל אני עדיין אוהב לשחק איתו מדי פעם,כי זה מה שעושה לי כיף ולא אכפת לי אם יהיה לי 20 הריגות פחות או שאני ימות יותר.

^^
    הגלריה שלי!!!

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים

בגלל זה אמרתי שאני אנסה לראות איך יהיה בשרת של ויגיימס..
    נכתב במקור על ידי RoyEffect
    חבל שאני נאצלץ להסכים איתך...
    עם ישראלים לא כיף לשחק,ולא רק בגלל צ'יטרים...אלא גם בגלל איך שהם משחקים.
    הם משחקים מסריח ומוציאים את החשק לשחק.
    אני יודע שאני נכנס לשרת ישראלי זה שאני חייב לבדוק את כל הפינות במפה כי לא מפסיקים להתקמפר,אכפת להם רק מהסקור שלהם.

אני לדוגמא יודע שאני גרוע עם סנייפר,אבל אני עדיין אוהב לשחק איתו מדי פעם,כי זה מה שעושה לי כיף ולא אכפת לי אם יהיה לי 20 הריגות פחות או שאני ימות יותר.
    סוף סוף דעה נורמלית ><"
    אז מקסימום תמות 20 פעמים ותהרוג 10 פעמים
    כולה משחק @[email protected] תעשה מה שכיף לך [ושלא הורס לאחרים]
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני בכל מקרה משחק בשרתים אירופאים בלי שום קשר.
    אבל זו החלטה שלך, למרות שאפשר להתרגל לזה, אני כבר שמתי לזה סוף עם עצמי, מתעלם.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אני בכל מקרה משחק בשרתים אירופאים בלי שום קשר.
    אבל זו החלטה שלך, למרות שאפשר להתרגל לזה, אני כבר שמתי לזה סוף עם עצמי, מתעלם.
    קצת קשה להתעלם ממישהו שמשתמש בצ'יטים כל החיים שלו והורג אותך כל דקה
    אפשר לשחק ככה בכלל?
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    כל הזמן אתם אומרים "הישראלים האלה" "השחקנים הישראלים" וכו', להזכירכם אתם ישראלים, זה קצת כאילו אתם יורדים על עצמכם... אם אתם שונאים את זה כל כך שבא לכם לקחת את הadapter האלחוטי המחורבן שלכם ולזרוק אותו לכל הפינות בחדר, פשוט קחו נשימה עמוקה, ותחשבו מה אפשר לעשות בשביל להמנע ממצבים מעצבנים כאלה, שלא כוללים לעזוב שרת... אתם ישראלים ואתם לא עונים לכל הסטריאוטיפים שהדבקתם אני מניח, אז למה שלא תשרתו כדוגמא בשרת.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    אגף, שיחקתי הרבה בשרתים אירופאים ולא רק בCOD4, השחקנים ישראלים ממש חזרים בהשוואה ל.. אולי האירופאים החזקים פשוט משתמשים בשרתים סגורם,למרות זאת עם אתה רוצה לצבור נקודות-תבחר אירופה.
    בקשר לצ'יטים וכו- שיעלה שרת של ויגיימרס יההו אדמינים פעילים.
    מישרוצה לדבר על שגיות כתיב-יכול לדבר...

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    אשדוד
    מחזק את פותח האשכול

גם אני שיחקתי בלא מעט שרתים ישראלים וזה באמת ביזיון אני משחק בשביל הכייף ולא בשביל ה KDR שלי ממש לא איכפת לי עם אני הורג 14 והורגים אותי 36 פעם אני משחק בשביל הכייף ואני לא עושה תחרות עם אף 1 פשוט לחלק גדול מהשחקנים הישראלים מה שחשוב להם זה KDR שלהם ועם הם יצטרכו לשחק מלוכלך אז הם ישחקו מלוכלך רק בשביל להגיד שהם הרגו 50 ואותם הרגו 8 פעם וואוו ממש גבורה בקיצור אני גם משחק רוב הזמן בשרתים אירופאים ובאמת יש הבדל שמיים וארץ ואני באמת מחכה לשרת של ויגיימס אולי שם יהיה קצת נחת לאלה שמשחקים רק בשביל הכייף .
    ואגב נכון שיש גם באירופה שרתים לא מושלמים אבל יש הבדל באחוזים שם אולי יש בודד או בודדים שמשחקים מלוכלך בכל שרת פה זה הפוך בודדים משחקים פייר בכל שרת בקיצור
    יאללה ויגיימס תעשו לנו שרת אמין שיהיה במה להתגאות

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי sparrow560
    כל הזמן אתם אומרים "הישראלים האלה" "השחקנים הישראלים" וכו', להזכירכם אתם ישראלים, זה קצת כאילו אתם יורדים על עצמכם... אם אתם שונאים את זה כל כך שבא לכם לקחת את הadapter האלחוטי המחורבן שלכם ולזרוק אותו לכל הפינות בחדר, פשוט קחו נשימה עמוקה, ותחשבו מה אפשר לעשות בשביל להמנע ממצבים מעצבנים כאלה, שלא כוללים לעזוב שרת... אתם ישראלים ואתם לא עונים לכל הסטריאוטיפים שהדבקתם אני מניח, אז למה שלא תשרתו כדוגמא בשרת.
    דווקא בדרך כלל אני נגד הדעות הדפוקות האלה שרק בישראל אונסים, רק בישראל דוקרים ורק בישראל ורק בישראל ובלה בלה בלה
    אבל פה מצטער להגיד שיש את התופעה המגעילה הזאת רק בשרתים ישראליים
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    בקשר למה שנאמר פה על למות 30 פעם ולהרוג רק 10 אנשים, זה ה"גבורה" (במירחאות כי זה לא אמיתי ) האמיתית, להמשיך לשחק אפילו שאתם נהרגים על ימין ועל שמאל, לנסות לשפר את סגנון המשחק שלכם בהתאם למצב בשביל לנצח. ולא לעבור לקבוצה השנייה כמו טמבלים

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אני חייב לומר, שאני כישראי שונא לשחק עם ישראלים. לא יצא לי לשחק ב COD עם ישראלים, אבל למשל בשרת הישראלי של BF2 זה פשוט חרא לשחק שם. אז אני מבין כל מילה ממה שאמרת על זה שחרא לשחק עם ישראלים. למרות שאני משחק ממש בשביל הכיף, אני שחקן צוות ולא הורס לאחרים תמשחק.....

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    השרתים הישראליים באמת מתחילים להעלות לי על העצבים.
    יותר מדי נובים עם מטולים,כמעט כולם עם MARTYRDOM,יש מלא שמדברים וצורחים ושרים במיקרופון עם קולות של בני 8,מלא צ'יטרים מעפנים וכל המגרעות שיש בFPS.
    לצערי זאת הדרך היחידה לשחק עם פינג נורמלי..

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    איך זה שאני נכנס לשרתים עם הפינג הכי נמוך כשאני עושה שזה יציג לי את כל המודים, ואני לא נכנס לשרת ישראלי אף פעם.....?

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הרשמה