תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  פרויקט כל מה שרציתם לדעת על Super Smash Bros. Brawl ולא טרחתם לחפש.

  חלק ב: גביעי הצלה(Asist Trophies)
  נתחיל מהשאלה הברורה: מה הוא אסיסט טרופי?


  "גביע הצלה - Assist Trophy"

  ע"פ האתר הרשמי, גביעי הצלה הם דמויות אורח שבאות לעזור לשחקן שקרא להם, בעקרון זוהי דרך נוספת לייצג דמויות שהם לא שחיקות בSSBB.
  שיהיה ברור, אף דמות לא יכולה להיות גם אסיסט וגם שחיקה, ואין שום דרך לשלוט באסיסטים. חלק מהאסיסטים יכולים להציק גם לך, ולא רק ליריבים.

  ע"פ הדמו אנחנו יודעים שבניגוד לפוכדורים, אסיסטים לא נזרקים, אלא יוצאים במקום שהאסיסט הופיע בו ברגע שהדמות מרימה אותו.

  השלד:
  שם האסיסט - Asist Name
  תמונת אוואטאר
  תיאור הדמות והיסטוריה כללית

  מקור המידע: דמו או אתר הדוג'ו

  תיאור ההשפעה של הדמות

  דירוג ע"פ מידע קיים X/10

  ארט רשמי.

  נתחיל!
  סמוראי גורו - Samurai Goroh


  תיאור:
  מתחרה מספר 5 מסדרת F-Zero, בעל המכונית הורודה, הלא הוא הסמוראי האהוב על כולנו(מצטער גיא), סמוראי גורו הוא הArch Rival של הקפטן הנועז(הלוא הוא קפטן פאלקון כמובן ) מאז נוצרה סדרת F-Zero, והוא מקפיד לחזור בכל משחק בסדרה.

  מקור המידע: הדוג'ו + רשמי הדג הצולע.

  תיאור במשחק: הסמוראי הטוב שלנו רץ קדימה ואחורה וחותך את כל מה שבדרכו, הוא חותך וחותך וחותך, ובסוף לפני שהוא נעלם? הוא קופץ עליך וחותך! כמה לא צפוי
  , נאמר שKnockback החיתוך הוא חזק, אבל לא מדהים.  דירוג: נחמד מאוד אבל לא מדהים - 8/10


  הארט הרשמי:  "סמוראים זה מגניב!"

  דר. רייט - Dr. Wright


  תיאור: לא, זה לא פיניקס רייט, וגם לא ממציא התעופה המודרנית, אלא הקריין חסר התכלית ממשחק הSimCity של הסופר נינטנדו שקרוב לוודאי שרובנו לא הכרנו או לא שיחקנו. כן כן, התדרדרנו רחוק...

  מקור מידע: הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: דר. רייט נראה תמים ונחמד, הוא מחכה שתעמוד על הרצפה, ואז פוף! בניינים ענקיים מזנקים מהקרקע ומעיפים אותך לכל הרוחות, כמה נחמד מצדו לא?

  אפשר להתחמק מזה לחלוטין אם מעקבים באוויר כל הזמן שהוא במשחק.  דירוג: 5/10 אפשר להתחמק מזה דיי בקלות

  הארט הרשמי:


  "ובשקופית הזאת תוכלו לראות, שמי שעיצב אותי חשב ששפם זה יפה"


  הג'ו של המפרק - Knuckle Joe


  תיאור: האויב מקירבי שתמיד רציתם לדעת את שמו ולא העזתם לשאול! הלא הוא מחזיק יכולת הFighter האגדית, ואחד האויבים המציקים יותר. האויב הזה נמצא ברוב משחקי קירבי, אם כי לא בכולם. ומסתבר שזה מצדיק גביע הצלה בסמאש.

  מקור: הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: ג'ו המפרק מופיע ונותן סדרה של מכות! אגרופי וולקן! האדוקן!*אהמ* אגרוף סמאש!, שוריוקן!*אהם*שבירת מתרוממת! כן, זה טוב!
  דגצולע מפרט ואומר שניתן לעשות מזה קומבו, והמכות שלו חזקות מאוד, ואף מומלץ לתפוס את היריב ישר אחרי שהוצאת אותו ולתת לג'ו הנחמד לעשות את העבודה.  דירוג: 9/10, נשמע חזק מאוד.

  ארט רשמי:


  "כן! קירבי לנצח!"


  השטן! - Devil


  תיאור: כמה נחמד מצד סאקוראי לברך אותנו בדמויות ממשחקים שבחיים לא היינו שומעים עליהם הא? מסתבר שהיה משחק לנינטנדו 8 ביט בשם Devil World והשטן החמוד הזה מגיע משם, כמובן שהמשחק אף פעם לא יצא בארה"ב.

  מקור מידע:
  הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: אז מה לעזאזל הדבר המוזר הזה עושה בכלל אתם שואלים? הוא מסיט את המצלמה! אכן כן, הוא מצביע על כיוון, ואז כל הפוקוס של המצלמה מסתכל מחוץ לשלב, דגצולע אמר שבפעמים מסויימות לא היה אפשר לראות את הדמויות בכלל  דירוג: 1/10, מגניב ביותר, אבל לא שימושי בשיט.

  ארט רשמי:

  "זה ציפור? זה מטוס? לא, זה סתם השטן בכבודו ובעצמו"

  אנדרוס - Andross


  תיאור:
  אחד מהבוסים המוזרים ביותר בתולדות הגיימינג, אנדרוס מגיע לסמאש! ובגרסתו המקורית והמוזרה מסטאר פוקס המקורי לסופר נינטנדו, הם זהו מקור שימחה או צער? נחכה למשחק בשביל לגלות!

  מקור מידע:
  הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: אנדרוס מופיע! והוא עצום! והוא יורה גושי פיקסלים ענקיים על כולם ע"פ דגצולע הם עושים הרבה נזק, אבל גם יכולים לפספס הרבה, אני מניח שזה לא פוגע בשחקן שזימן? לא ברור.  דירוג: 7/10, נראה שזה מפספס הרבה

  ארט רשמי:


  "Only I have the brains to rule Lylat!"

  לין - Lyn


  תיאור: שם אמיתי - Lyndis, לא הצלחתי למצוא את השם המלא לין היא הגיבורה הראשית בFire Emblem 7 הידוע בארה"ב כפייר אמבלם(הראשון ששוחרר בארה"ב). לין היא דמות מיוחדת בקלאס לורד, וע"כ יש לה כמה אנימציות מגניבות במיוחד במשחק.

  מקור מידע:
  הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: לין מופיעה, "יושבת" שם כמה שניות, ואז עושה פוזה ובום! סלאש על היריב לא משנה איפה הוא נמצא והמון Knockback, דגצולע אומר שזה כמעט תמיד One hit Knock Out או OHKO בקיצור, ושהדרך היחידה שהם מצאו להתחמק מזה זה לעקב על הקצה עם Invincibility Frames או בעברית, ליפול ולתפוס את הקצה הרבה פעמים בשביל הבלתי פגיעות. סאקוראי דווקא אמר שכדאי לתפוס את היריב בשביל לעזור ללין  דירוג: 10/10, זה טוב, זה טוב, זה אסם! וגם OHKO.

  ארט רשמי


  "תראו אותי, אני לא שחיקה"  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  המשך:

  מר. אתחולי - Mr. Resseti


  תיאור: מי ששיחק באנימל קרוסינג לקיוב או ל64, יודע שלא כדאי ללחוץ על ריסט, כי בפעם הבאה שתפעיל את המשחק תקבל הרצאה מהמוטציה הזאת. זאת רק עצה ידידותית

  מקור מידע: אתר הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: בדומה מאוד לאנימל קרוסינג, הוא יוצא ומתחיל לנאום לכולם, והוא לא מפסיק, דגצולע אומר שכל המאטצ'ים שהוא הופיע בהם נגמרו כשהוא עדיין היה שם, גם כשזימנו אותו ב6 השניות הראשונות. אם אתה הורג אותו הוא צועק עליך על שהרגת אותו, וכשנגמר המאטץ' הוא מתעצבן עליך שאין לך זמן עליו. בכל מקרה הרעיון הוא שבועת הטקסט שלו מאוד מאוד מעצבנת.  דירוג : 1/10, לא רק שהוא לא עוזר, הוא מציק. וזה לא נגמר...

  ארט רשמי

  "Kirby,Pikachu, You'll be running home to your mama!"

  אקסייט בייק - Excite Bike


  תיאור: היו היה משחק NES, שהיה לו עורך שלבים, מספר מצבי משחק, וגיימפליי מאתגר ומעצבן בו זמנית. למשחק קראו אקסייט בייק, והאופנוענים הנחמדים שלנו חוזרים בסמאש ברוס. הידד!

  מקור מידע:
  אתר הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: מספר אופנוענים קטנים מופיעים אחד אחרי השני ונוסעים להם, הם דוחפים קצת ועושים קצת נזק, אבל לא רציני.  דירוג: 3/10, חמוד, אבל דיי חלש.

  ארט רשמי:


  "Pixels are teh shiet man!"

  לקיטו - Lakitu
  no picture

  תיאור: לקיטו הוא היצור המעצבן בסופר מאריו שמעופף לו ומפיל עליך Spinies, הוא אחד האויבים הכי מציקים בתולדות מאריו, והוא גם עושה Respawn בשביל להציק לך על זה שהרגת אותו, אבל לפחות אפשר לגנוב לו את הענן

  מקור מידע: הדוג'ו(הופיע כבדרך אגב של האקסייט בייק, לכן אין תמונת אוואטר) + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: הוא מופיע וזורק עליך Spinies, וכל זה בפלאי ה8 ביט, מגניב לא? דג צולע אומר שהסייפניס יכולים לעשות Semi Spike אם מישהו מנסה לחזור בזמן שאחד מהם מטייל לא בקצה, הוא אומר שהKnockBack חזק והזווית מגעילה.  דירוג: 6.5/10, ספייקים זה טוב, אבל זה איטי וחלש בכל מצב אחר.

  אין ארט רשמי! ראה למעלה מה הסיבה.


  מק הקטן - Little Mac


  תיאור: לא זה לא מקדונלדס לכל השמנים שבכם, זה הגיבור של Punch out! ומשחק נוסף בשם Super Punch Out!(כמה מפתיע) שהם משחקי אגרוף לנינטנדו ולסופר נינטנדו. אחד ממשחקי הנוסטלגיה האהובים עליי, מייק טייסון הוא בוס בלתי אפשרי בעליל!

  מקור מידע:
  אתר הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: הוא מגיע ומבצע את הקומבו האגדי שלו! ריצה-1-2 סנוקרת! או כמו שנאמר "Boom! Headshot!" לסנוקרת יש Knockback רציני מאוד ע"פ דג צולע.  דירוג: 9/10, מגניב ביותר!

  ארט רשמי:  "I can do it! I’m the one!"


  שועל אפור - Gray Fox


  *ספוילר קל למטאל גיר סוליד 1*

  תיאור: שועל אפור הוא שם הקוד של Frank Jeager, הלוחם האגדי של יחידת הקומנדו הסודית של הממשל האמריקאי Foxhound, והיחיד שזכה לשם הקוד האגדי "Fox" במהלך תקרית הZanzibar Land השועל האפור ערק לצדו של הבוס הגדול, וסנייק נאלץ לחסל אותו אישית בקרב אגרופים. במטאל גיר סוליד הראשון, מתברר שפראנק לא נהרג סופית, אלא נפצע קשות. והפך לשפן ניסיונות של הממשל האמריקאי לגוף מתכת חדיש שמחזק את המהירות והעוצמה האנושית.

  השועל האפור מחזיק בHF Blade, חרב שמוזרם בה חשמל בתדירות גבוהה, והדבר מאפשר לו להכאיב יותר לאויביו, ולהשתמש בחושים העל-אנושיים שלו בשביל להדוף כדורים.
  *סוף ספויילר*


  מגניב שיש אסיסטים ממטאל גיר לא?


  מקור מידע: אתר הדוג'ו בלבד.

  תיאור במשחק: השועל האפור מופיע! מתקדם בקפיצות קטנות לעבר המטרה,ואז חותך וחותך וחותך במהירות ובדיוק ובאחיזת גב-יד. אה כן, הוא גם מחזיר פרוג'קטיילס.  דירוג: 9/10, נשמע מגניב בטירוף, אבל אין רשמים ממישהו שחווה את זה.

  ארט רשמי


  "Cool,Mono-Eye"

  סאקי - Saki Amamiya


  תיאור: יאי! עוד דמות ממשחק שלא יצא קודם לכן בארה"ב. החטא ועונשו, הידוע גם כSin&Punishment, הוא משחק N64 שלא שוחרר בארה"ב עד לוירטואל קונסול, וסאקי הוא הדמות הראשית שם ע"פ מה שהבנתי, יש לו חרב אקדח, שקדמה? לסקוואל מפפ8.

  מקור מידע: אתר הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: סאקי יוצא ומתחיל להתרוצץ בשלב ולירות על אנשים, דגצולע אומר שהוא רודף אחרי היריבים בדיוק ובאכזריות, אבל הוא לא עושה יותר מדי נזק או Knockback, אבל הוא עדיין מגניב.  דירוג: 8/10, מגיע לו יותר, אבל הוא לא עושה מספיק נזק.

  ארט רשמי


  "זה חטא לחשוב שזה בחורה?"

  סטאפי - Stafy


  תיאור: אם חשבתם שנגמרו האסיסטים של ה"יפן בלבד" תחשבו שוב. סטאפי הוא הגיבור בסדרת משחקי The Legend of stafy, שלא יצאו בארה"ב. הוא ה"כוכב" של הסדרה כמו שנאמר.

  מקור מידע: אתר הדוג'ו בלבד.

  תיאור במשחק: הוא נוצץ ומסתובב ולא עושה הרבה נזק, או לפחות ככה אפשר להבין מהדוג'ו. ואפשר גם להרביץ לו  דירוג: 3/10, הוא עושה משהו, אבל לא הרבה. כמו שסאקוראי אמר
  Stafy, why did you even come here?!"

  ארט רשמי


  "I’ll do it! I’m doing it!"

  וואלואיג'י - WaLuigi


  תיאור: עוד דמות שכולם רצו/קיוו אליה מתגלה כאסיסט, האח הידוע לשמצה של וואריו, וואלואיג'י מחזיק במחבט הטניס שלו, ומגיע להראות לכולם מי הבוס!

  מקור: אתר הדוג'ו בלבד.

  תיאור במשחק: וואלואיג'י מגיע! דורך על היריב, ואז בועט בו או מכה בו עם המחבט טניס! יש!  דירוג: 7/10, נשמע סביר למדי.

  ארט רשמי


  "Never forget to finish off those who are helpless to resist."  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232

  האחים פטישים - Hammer Bros.
  no picture
  תיאור: האחים הפטישים מסדרת משחקי מאריו חוזרים בתור אסיסט. הם תמיד היו אחד האויבים הקשים בסדרת מאריו, ולמאריו יש חליפת האמר ברו בסופר מאריו 3.

  מקור: אתר הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: הוא עומד במקום עם הפנים אל האויב וזורק פטישים וקופץ וזורק עוד פטישים, ע"פ דגצולע הפטישים חזקים מאוד ויש Knockback משמעותי, אבל קל להתחמק מהם. אם אתה מחליף צד הוא מסתובב.  דירוג: 7/10, חזק אבל איטי וקל לפספס, דגצולע אומר שזה טוב לאדג' גארד אם יש לך מזל.

  ארט רשמי.

  "שימו לב לתיקון דרך שנעשה לפטיש "

  נינטנדוג - Nintendog
  אין אוואטאר
  תיאור: איי פעם גידלתם כלב חמוד וקטן במשחק הדיאס הנחמד הזה? טוב אחרי שתראו אותו בבראול אתם מאוד תצטערו על זה...

  מקור: הדוג'ו + "רשמי הדג הצולע"

  תיאור במשחק: הדבר הזה מופיע ונדבק למסך וקופץ עליו בשמחה, הבעייה שזה מסתיר את רוב המסך ואי אפשר לראות כלום.  דירוג: 1/10, מציק גם לך.

  ארט רשמי.

  "אתם חייבים להודות שהוא חמוד"

  מטרויד - Metroid
  תיאור: היצור שסאמוס בזבזה את כל חייה בלחסל, המטרוידים הם סוג של מדוזות שנתפסות לך על הראש ומוצצות לך את החיים, במשחקי המטרויד היית צריך להשתחרר מהם ע"י הפיכה לכדור והטלת פצצה.

  מקור: ה"דוג'ו"

  תיאור במשחק: המטרויד נתפס על הדמות ומעלה לך את הנזק לאט לאט, בשביל להשתחרר ממנו צריך להשתגע קצת ולשחק עם הסטיק מצד לצד.


  דירוג: נחמד מאוד, אבל לא עושה כלום חוץ מנזק, 6/10.

  ארט רשמי  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  16.12.2006
  עיר
  אשדוד
  הודעות
  1,840
  XD בהתחלה חשבתי שהבחורה עם החרב זאת דמות נוספת מFIRE EMBLEM
  ושסמרואי גורו מחליף את פאלקון
  Fizz אומר/ת:
  בראול כזה חרא
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  25.10.2006
  עיר
  כפר-סבא
  הודעות
  6,360
  כל הכבוד על ההשקעה. דא"ג, התרגום של אסיסט טרופי זה לא יותר גביע עזרה מאשר גביע הצלה? זה גם מתאר מה שהוא עושה באופן מדויק יותר.
  בעלים לשעבר של Xbox 360

  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי F.P
  כל הכבוד על ההשקעה. דא"ג, התרגום של אסיסט טרופי זה לא יותר גביע עזרה מאשר גביע הצלה? זה גם מתאר מה שהוא עושה באופן מדויק יותר.
  כן, אבל גביע הצלה נשמע מצחיק יותר

  עריכה: סיימתי את חלק ב'. עכשיו נשאר רק הגביעים שלא הופיעו בדוג'ו אלא רק בדמואים.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  25.10.2006
  עיר
  כפר-סבא
  הודעות
  6,360
  אממ, עוד שאלה מפגרת... איך שועל אפור (Grey, אגב, סתם לידע כללי, אפשר לרשום את זה גם Gray) נהיה שועל שחור?

  נב. כן אני מעצבן, אבל אני רוצה שזה יהיה ת'רד כמה שיותר טוב!
  בעלים לשעבר של Xbox 360

  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי F.P
  אממ, עוד שאלה מפגרת... איך שועל אפור (Grey, אגב, סתם לידע כללי, אפשר לרשום את זה גם Gray) נהיה שועל שחור?

  נב. כן אני מעצבן, אבל אני רוצה שזה יהיה ת'רד כמה שיותר טוב!
  זה מה שקורה כשכותבים כזה דבר ב4:00 לפנות בוקר צודק על שני הטעויות, תיקנתי.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  25.12.2006
  הודעות
  306
  ROFL מר אתחולי
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי EvilMana
  ROFL מר אתחולי

  אני בשוק שהוא נשאר כל כך הרבה זמן במשחק, דגצולע אמר בדיון שלו שבמאטץ' ששלפו אותו בשניות הראשונות הוא המשיך לדבר כל הקרב. זה נשמע מעיק ברמות מטורפות.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  אני מכניס היום את כל הארטים והתיאורים של האסיסטים שהוספו לדוג'ו אתמול.

  אני צריך לחזור לעדכן שלבים

  ואני אפתח דיון עשירי לפרוייקט, שאני אפרט בו על דמויות סודיות.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  14.08.2007
  הודעות
  2,097
  חשבתי שנטשת את הכל הדיונים...יפה שאתה ממשיך
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  08.11.2006
  הודעות
  860
  מסתבר שרושמים "
  " (עם חולם מעל הה') ולא "היו היה"
  הדוג'ו- קבוצת שחקנים שמארגנת מפגשים וטורנירים של משחקי מכות. כולם מוזמנים!
  http://www.facebook.com/groups/24420883285/
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי Novril
  מסתבר שרושמים "
  " (עם חולם מעל הה') ולא "היו היה"
  לא ראית את התוכנית הזאת אף פעם?
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  08.11.2006
  הודעות
  860
  נכתב במקור על ידי I.T.P
  [B][U][SIZE=7]היו היה משחק NES, שהיה לו עורך שלבים, מספר מצבי משחק, וגיימפליי מאתגר ומעצבן בו זמנית. למשחק קראו אקסייט בייק, והאופנוענים הנחמדים שלנו חוזרים בסמאש ברוס. הידד!

  [/RIGHT]
  [/CENTER]
  אתה זה שרשם "היו היה" יא נוב
  הדוג'ו- קבוצת שחקנים שמארגנת מפגשים וטורנירים של משחקי מכות. כולם מוזמנים!
  http://www.facebook.com/groups/24420883285/
  שתף ב-Google+

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  3,232
  נכתב במקור על ידי Novril
  אתה זה שרשם "היו היה" יא נוב
  אה, XD כנראה פספסתי את זה.
  אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2


  מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
  שתף ב-Google+

הרשמה