תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    זהירות ספוילר ענק של UNCHARTED!!

שמעו, אני כמעט בסוף של UNCHARTED בCRUSHING MODE (לידיעתכם היא יותר קשה מהVETERAN של COD4).
    אני נמצא בקטע מפחיד שמזכיר את RE4 שאנשים שנגועים בוירוס (קללה של הפסל שהוא בעצם המטרה הראשית במשחק) שבגללו אנשים הפכו לזומבים (למרות שהם לא באמת זומבים) מגיעים. NAUGHTY DOG עשו עבודה מבריקה שתגרום לכם סיוטים בלילה:
    הדברים האלה קופצים עליך מאחורה, רצים אלייך כמו מטורפים - קיבלתי התקף לב כשראיתי זומבי רץ אלי (למרות שהם לא באמת זומבים) ומביסים אותך במכה אחד.
    אני בחדר בספינת U-BOOT (תדעו מזה שתגיעו אליו) שהם (הכאילו זומבים) באים בגלים של 20 כל פעם, לקח איזה חצי שעה לעבור ואז נשאר אחד אחרון אז החלטתי כמו שאני אוהב להיכנס בו עם קרב מגע.......................................... אז עשיתי RESTART והגעתי לאותו מקום והפעם עברתי אותו. אבל אז היה לפניי מסדרון חשוך ואמרתי לעצמי כ** או**ק *ר* יא בנ* זו**ת אני לא נכנס לשם! טוב נו מה אני יכול לעשות? נכנסתי לשם ו........................... עשיתי RESTART והגעתי לאותו מקום שוב אחרי קרב קשה נכנסתי למסדרון ואחד קפץ עליי, עשיתי לו BRUTAL COMBO (דרך אגב זאת הפעם הראשונה והאחרונה שאני הרגתי זומבי עם קרב מגע) הוא מת ואז רצתי לסוף המסדרון, סוף סוף עברתי ת'חלק הזה!! ואז רצו אלי 20 כאלה

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    ו...

רוצה שקל?

אדיר ויפה, אבל לא חושב שזה חיוני, היית עושה כותרת מובנת יותר, נכנסתי בהיסטריה...

כיף לך. כמה זמן לקח לגמור את המשחק?

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ב-CRUSHING MODE איזה 20 שעות

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    אוקי........ תכתוב ספר?
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    27.10.2007